תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    אז ברוח הבילדים, הנה שני בילדים לWarlocks :

לכול ה-Warlocks שרוצים להרוג דברים ב-PVP
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warlock/talents.html?05021225112301155123120500000000000000000005050000 10000000000000

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    למה המיקוד בAffliction חשבתי שלlock בpve צריך Demonology???
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי nikron
    למה המיקוד בAffliction חשבתי שלlock בpve צריך Demonology???
    ממש לא,כמו אנשים רבים Affliction הוא המטרה הראשונית של Warlocks

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    ברק בדקתיו ואתה באמת צודק(אד קמה שאני שונה להודות בזה)

ורק שתדע אלה לי 5g בישביל לאפס
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    אני תמיד צודק

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אני אישית חושב שבילד של Destruction בתור הtree העיקרי יהיה טוב ואולי אף יותר טוב לPVP. והבילד הכי טוב לסולו PVE הוא עדיין דמונולוג'י,שגם טוב בתור בילד לPVP. ובילד לריידים הוא משהו בסגנון הבילד שנתת לPVP

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    אני אישית חושב שבילד של Destruction בתור הtree העיקרי יהיה טוב ואולי אף יותר טוב לPVP. והבילד הכי טוב לסולו PVE הוא עדיין דמונולוג'י,שגם טוב בתור בילד לPVP. ובילד לריידים הוא משהו בסגנון הבילד שנתת לPVP
    Going Destruction mate is a mana Drain and its a Build for ppl who want to Be Fake mage !!, Demon is a tree For pvp/Lvlup

Affliction is the God Tree since u Have 5 Dots inCrase of shadow dmg instant AOE Fear omg !!! and this tree works good for both PVP and PVe

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    בד"כ Demonology הוא לPVE, נכון אנשים אומרים שזה טוב יותרמAffliction בPVE. אבל הגעתי למסקנה שכול הAGGRO שהDEMON מושך הוא למעשה שיפור של הVOIDWALKER (הוא מחזיק יותר AGGRO מFELGUARD) וכול הDMG שאתה עושה עם AFFLICTION הוא יותר גבוה מהFELGUARD. לכן ה"קומבו" של AFFLICTION והשיפור של הVOIDWALKER הם ממש טובים ביחד. ונוסף אתה לא צריך לבזבז המון כסף כול פעם שאתה הולך לBG או ARENA.

Got it?

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    נכתב במקור על ידי Barak The Mighty
    בד"כ Demonology הוא לPVE, נכון אנשים אומרים שזה טוב יותרמAffliction בPVE. אבל הגעתי למסקנה שכול הAGGRO שהDEMON מושך הוא למעשה שיפור של הVOIDWALKER (הוא מחזיק יותר AGGRO מFELGUARD) וכול הDMG שאתה עושה עם AFFLICTION הוא יותר גבוה מהFELGUARD. לכן ה"קומבו" של AFFLICTION והשיפור של הVOIDWALKER הם ממש טובים ביחד. ונוסף אתה לא צריך לבזבז המון כסף כול פעם שאתה הולך לBG או ARENA.

Got it?
    All i Said is Affliction/ Demon are Good For pvp, aye agree if u Combo use both of them it might be a Cool Tree imp there for if ur into to pvp thats ur spec... unless ur a fake mage and then u might go Destruction..

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Anglos01
    All i Said is Affliction/ Demon are Good For pvp, aye agree if u Combo use both of them it might be a Cool Tree imp there for if ur into to pvp thats ur spec... unless ur a fake mage and then u might go Destruction..
    למה אתה כותב באנגלית???

מהיר יותר???:confused1:

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    נכתב במקור על ידי Barak The Mighty
    למה אתה כותב באנגלית???

מהיר יותר???:confused1:
    כן לצערי עד שאני מוצא אות אחת אני כבר מת מזה !!

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    אני ממש אבל ממש לא מבינה את הקיבעון על Aff נכון מבחינת לבלינג אני מוצאת אותו הרבה יותר יעיל ומוצלח מDes או אפילו Demon אבל מבחינת בילד PvE המותאם למבוכים של 5 אנשים וריידים אני אעדיף ללכת על בילד מבוסס Des או על Des\DS בכדי להשיג נזק מירבי אם יכולות השרדות אז נכון בילדים כאלה הם מעוד תלויים ציוד בכדי שתוכל להחזיר לאצמך את המחיר הגבוהה במנה שנדרש ממך אבל בתווך הרחוק בילד כזה ישתלם הרבה יותר מאשר בילד Aff טהור ומבחינת PvP אני באמת רואה כל י שמשחק אם Demo כילד קטן או נחות לא דורש יותר מדי סקיל בשביל לנצח אם זה בעוד Aff ב PvP הוא משעשע אני מאמינה שאתה צריך הרבה יותר ידע משחק ויכולת שליטה בדמות בשביל לשחק אם Des

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    יותר קשה לשחק Aff מDemon או Des. אבל אתה צריך להיתרגל כבר מההתחלה בAff וזה משתלם לכול PVP ו-PVE.

Btw, Des=Fake Mage צריך להודות באמת. כול הבילד (DES) מבוסס רק על CRIT, ואם מחשבים את כול האחוזים שהבילד נותן הם סה"כ +8%......ונכון אתה נותן CRIT אחד וניגמר הסיפור, אבל עד שיהיה אחד..... ו-Demon לדעתי צריך להיות "סמי" בילד, כמו תומך שישמור AGGRO ולא להיסתמך עליו. כי ב-Banish אחד אתה די חסר אונים, וגם אם יש לך את כול 100 ומשהוא התוספות ש-DEMON נותן זה יהיה חסר תועלת כי אין לך אתה האפשרות של יחולות מידיות של FEAR ו-DRAIN משופר שיכול להחזיר כמות ניכרת של חיים ופוגעת ביריב כול כך הרבה.

יש מבינים?

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    לקרוא לDes בשם fake mage זה כמו ש Aff יכול להקרא fake shadow priest אני חושבת שציינתי שבילד של Des זקוק לציוד מסויים וכן זה בעיקר ציוד של קריט גבוהה כמוש שציוד של Aff במוסס על היט וshadow damag אני אישית משחקת כרגע כ Aff מכיוון שביחד אם shadow priest אני עושה הרבה יותר נזק ברייד ואני יכולה להגיד לך שאין ממש משהוא כל כך קשה להסתגל אליו: DoT> Fear> Run> Drain מבחינת PvP ועוד כמה שתיקים ב PvE אני מוצאת את זה הרבה יותר מאתגר לשחק כDetro ולשרוד "soul leach" "shadow fury" ו "nether protection" הם פשוט כשרונות מוצלחים אני מרפא את עצמי חסינה לאסקולות קסם ואני לא באמת צריכה imp HwoT
    לא כשיש shdow fury ובל נשכח backlash בימקום nughtfall אני לא רואה את הגמיון הגדול למיג' אולי רק באתגר ההשרדות אבל זה שונה לחלותין מלשחק מיג' אני לא אכנס לדיון על Demo כי הוא OP בצורה מגוכחת שמאפשרת לכל nub חסר יכולת לשחק warlock

אגב הספק הנוכחי שלי הוא: 43/0/18

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    לפחות את מסכימה איתי ש-Demon הוא אספקט שכול NOOB יכול לשחק (מניסיון לצערי...)

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    The PvP of a Demonology Warlock

hide behind a rock> send pet to combat> go afk> dont forget to check from time to time for honor gain

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Ellisande
    The PvP of a Demonology Warlock

hide behind a rock> send pet to combat> go afk> dont forget to check from time to time for honor gain
    גם לא לשלוח אותה רחוק מדי ושתיהיה על Arggresive

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    נכתב במקור על ידי Ellisande
    לקרוא לDes בשם fake mage זה כמו ש Aff יכול להקרא fake shadow priest אני חושבת שציינתי שבילד של Des זקוק לציוד מסויים וכן זה בעיקר ציוד של קריט גבוהה כמוש שציוד של Aff במוסס על היט וshadow damag אני אישית משחקת כרגע כ Aff מכיוון שביחד אם shadow priest אני עושה הרבה יותר נזק ברייד ואני יכולה להגיד לך שאין ממש משהוא כל כך קשה להסתגל אליו: DoT> Fear> Run> Drain מבחינת PvP ועוד כמה שתיקים ב PvE אני מוצאת את זה הרבה יותר מאתגר לשחק כDetro ולשרוד "soul leach" "shadow fury" ו "nether protection" הם פשוט כשרונות מוצלחים אני מרפא את עצמי חסינה לאסקולות קסם ואני לא באמת צריכה imp HwoT
    לא כשיש shdow fury ובל נשכח backlash בימקום nughtfall אני לא רואה את הגמיון הגדול למיג' אולי רק באתגר ההשרדות אבל זה שונה לחלותין מלשחק מיג' אני לא אכנס לדיון על Demo כי הוא OP בצורה מגוכחת שמאפשרת לכל nub חסר יכולת לשחק warlock

אגב הספק הנוכחי שלי הוא: 43/0/18
    Well a Shdow Priest is a Fake Affliction lock... this class is inteded to Be main healing class but! its memcing a Warlock
    and i call a Destruction lock a fake mage since this Build is about hight burst of Dmg meaning Immolet then Connfe then immolte then searing pain searing pain then Confe then death coil and shdow burn and after BC came out they GOt a new Stun spell which is neat .so yea Fake mage and Demonalgys pets Cant be Vanished its a waist of time since they HAve more then enought ressistens like over 200 in each tree if i recall right so just kill the pet But then he Can summon a new 1 in 0.5 secs ...

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    בד"כ לא מתיחסים לDemon. הולכים ישר אל הWarlock או מנסים (בד"כ) להטיל Banish, אבל יש רק לסוגים מסוימים של DEMONS חסינות ממש גבוהה.

נכון ש-DES הוא לא גרוע מבחינת PVP אבל ב-PVE זה סיפור AGGRO אחר.

וכן כן, Shadow Priest הוא Warlock שלא אוהב Demons ....

וכמות הMANA שנידרשת לזמן DEMON חדש יחסית מאוד גבוהה, ולכן צריך איזה +500 INT
    ו +1000 SPI שיחזיר או שיהיה מקור MANA בלתי נדלה.

הרשמה