תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לרובכם בטח לא אכפת, אבל אני בכל זאת שמח עד מאוד. בחג השבועות הקרוב הוריי היקרים, שיזכו לחיים ארוכים, טסים להם לנופש בבודפשט, הונגריה. מעולם לא ראיתי בהונגריה כמעצמת גיימינג אבל מחקירה מהירה התברר לי שאכן יש שם חשמל! מעבר לזה, יש שם גם חנויות שמוכרות משחקים וקונסולות. לכן, אני גאה להודיע, כי לאחר שבועות אני אזכה להיות אחד מיחידי הסגולה שיהיו בעלי DS... אחד מ45 מיליון יחידי סגולה, אבל זה לא משנה.

ביחד עם הקונסולה אני אקנה את אחד ממשחקי הפוקימון החדשים שיצאו ואת ZOO KEEPER שמאז יציאת הDS רציתי.

לסיום, אני רק אכתוב את ההודעה הקצרה הבאה: איזה כיף לי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    יש לי ברמה 6. הוא תותח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    יש לי ברמה 6. הוא תותח.
    אולי באמת ג'יימז, ספר לנו קצת על הפוקימונים שברשותך. איך המשחק הילדותי הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תמיד אומרים "כמו לקחת סוכריה מתינוק" עכשיו זאת הפעם הראשונה שראיתי את זה (פה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    כמו כל שאר המשחקים של נינטטנדו. דמויות, עלילה וטקסט שמתאימים לילדים בני 5. באמת שאין חדש תחת השמש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אאוץ'........
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    לדעתך הוא ילדותי... אולי הסיפור שלו לא מתוחכם במיוחד אבל כשזה מגיע למשחקיות, רמת האסטרטגיה שניתן להגיע אליה במערכת הקרב והפיתוח של המשחק היא מהעמוקות ביותר שיש בשוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    לדעתך הוא ילדותי... אולי הסיפור שלו לא מתוחכם במיוחד אבל כשזה מגיע למשחקיות, רמת האסטרטגיה שניתן להגיע אליה במערכת הקרב והפיתוח של המשחק היא מהעמוקות ביותר שיש בשוק.
    אני צחקתי. אבל במקרה של ג'יימז זה פשוט עצוב.

אני חושב שג'יימז צריך ללכת לייעוץ. הוא פשוט מזוכיסט, מוציא כסף על משחקים ודברים שהוא לא נהנה מהם. צ צ צ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אל תתייחס לעדי. אם אין במשחק דם ו \ או אי אפשר לדרוס זונות אז זה לא משחק בשבילו.

עדי, זה לא באשמתי. פשוט הלוגו של ה-Wii כל כך בלט בפרסומת של ספיידרמן שלא הצלחתי שלא לקנות את המשחק. ראית כמה הוא בולט? הוא ממש בולט. הרבה יותר מהשאר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אל תתייחס לעדי. אם אין במשחק דם ו \ או אי אפשר לדרוס זונות אז זה לא משחק בשבילו.

עדי, זה לא באשמתי. פשוט הלוגו של ה-Wii כל כך בלט בפרסומת של ספיידרמן שלא הצלחתי שלא לקנות את המשחק. ראית כמה הוא בולט? הוא ממש בולט. הרבה יותר מהשאר.
    נכון שהוא בולט?! וואו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    נכון שהוא בולט?! וואו.
    אני אגלה את האמת, בינינו אין סודות. כשקראתי את מה שרשמת על כמה שהוא בולט אז צחקתי קצת וביטלתי את הרעיון במחשבה שמה שלוחץ לך על המוח פועל שעות נוספות היום. אבל בסוף הלכתי וראיתי את הפרסומת.

שמע, הוא בולט. חד וחלק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הדבר שהכי מעניין אותי במשחק הזה זה איך יהיה לחזור לשחק בחליפה הרגילה אחרי שמשחקים עם החליפה השחורה...
    הרי השחורה נותנת כוחות חדשים ומגניבים ולבסוף חוזרים לחליפה האדומה... מעניין לדעת איך הם פתרו את העניין הזה של "הדמות שלך הפכה להיות פי 2 יותר חלשה... לוזר"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    לי יש ת'פוקימון מים מההתחלה ברמה 15, נכון ברמה 16 הוא מתפתח לפינגווין הומו אבל ברמה 30 ומשו הוא מתפתח למשו סוס (H) וגם יש לי ת'חתלתולי הזה שיש לג'יימס ברמה 8 וגם כזה גולם ירוק שלא עושה כלום ברמה 6 שתפסתי אותו רק כי הוא נדיר, ואני בפתח המכון הראשון כבר, מלא שם קוראים לי נוב כי אין לי שום תג P:

קאוטיק יש מלא משחקים כאלה כמו ב-Jak ל-PS2 שהוא הופך ל-Dark Jak לבן כזה מגניב וחזק ואז אחרי כמה זמן הוא חוזר לג'אק הרגיל, וזה סבבה אתה לא מרגיש לוזר XD וגם למשל ב-Ultimate Spiderman למחשב אתה משחק עם וונום שהוא שחור וענק והוא משגל כל דבר שזז, ואז נגמר השלב ואתה חוזר לספיידרמן שבקושי מרביץ לסבתא, אבל זה בסדר בסך הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Spitted
    לי יש ת'פוקימון מים מההתחלה ברמה 15, נכון ברמה 16 הוא מתפתח לפינגווין הומו אבל ברמה 30 ומשו הוא מתפתח למשו סוס (H) וגם יש לי ת'חתלתולי הזה שיש לג'יימס ברמה 8 וגם כזה גולם ירוק שלא עושה כלום ברמה 6 שתפסתי אותו רק כי הוא נדיר, ואני בפתח המכון הראשון כבר, מלא שם קוראים לי נוב כי אין לי שום תג P:

קאוטיק יש מלא משחקים כאלה כמו ב-Jak ל-PS2 שהוא הופך ל-Dark Jak לבן כזה מגניב וחזק ואז אחרי כמה זמן הוא חוזר לג'אק הרגיל, וזה סבבה אתה לא מרגיש לוזר XD וגם למשל ב-Ultimate Spiderman למחשב אתה משחק עם וונום שהוא שחור וענק והוא משגל כל דבר שזז, ואז נגמר השלב ואתה חוזר לספיידרמן שבקושי מרביץ לסבתא, אבל זה בסדר בסך הכל
    נקודה טובה... אבל בJAK יכלתי להפוך לDARK JAK מתי שהתחשק לי... מעבר לזה, זה רק כוח בונוס בחלק של המשחק ולא חלק מהמשחק... הרי, סביר להניח שבחליפה השחורה, האתגרים יהיו קשים הרבה יותר. האם עם החזרה לחליפה הרגילה האתגרים יחזרו להיות פשוטים יותר?
    זו החלטה לא קלה כשבאים לפתח משחק... אני מקווה שהם עשו עבודה טובה איתה.
    אני מצפה ממערכת הסלינשוט להיות מוצלחת במיוחד אחרי ספיידרמן 2. היה פשוט ממש כיף להסתובב במהירות בעיר מבניין לבניין... אני מקווה שהפעם יהיו יותר משימות מגוונות מהאזרחים החביבים... אני נשבע שרציתי להרוג את הילדה הקטנה שאיבדה את הבלון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    גם הצב שלי (זה הפוקימון מים?) עכשיו ברמה 15. מה זה הגולם הירוק? זה שמחזק את עצמו כל הזמן?

אחרי שאתה מסיים את המכון הראשון שלך תביא את ה-Friend Code שלך. מעניין אותי לראות איך זה עובד. שלי הוא
    1687 9163 2620

מישהו יודע איפה קונים אוזנייות A2DP טובות בארץ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    חחחח...גם אתם שמתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    גם הצב שלי (זה הפוקימון מים?) עכשיו ברמה 15. מה זה הגולם הירוק? זה שמחזק את עצמו כל הזמן?

אחרי שאתה מסיים את המכון הראשון שלך תביא את ה-Friend Code שלך. מעניין אותי לראות איך זה עובד. שלי הוא
    1687 9163 2620

מישהו יודע איפה קונים אוזנייות A2DP טובות בארץ?
    לא יודע, שניהם בערך צבים
    אם שלך ירוק - זה פוקימון עלה
    שלי הוא כחול - כלומר מים
    יש גם קוף אדום שהוא אש

כן לגולם יש מתקפה אחת כמו Leer או Growl לא זוכר משו בסגנון [שלא מתקיף] ועוד איזה משהו שמחזק את עצמו ואז אחרי איזה 3 תורות סוף סוף מתקיף

אין לי אינטרנט אלחוטי בבית בנתיים S: מצטער
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לא יודע, שניהם בערך צבים
    אם שלך ירוק - זה פוקימון עלה
    שלי הוא כחול - כלומר מים
    יש גם קוף אדום שהוא אש

כן לגולם יש מתקפה אחת כמו Leer או Growl לא זוכר משו בסגנון [שלא מתקיף] ועוד איזה משהו שמחזק את עצמו ואז אחרי איזה 3 תורות סוף סוף מתקיף

אין לי אינטרנט אלחוטי בבית בנתיים S: מצטער
    GROWL מחליש את ההתקפה וLEER מוריד את ההגנה של הפוקימון שאתה משחק נגדו... לא כל התקפה משפיעה על HP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    GROWL מחליש את ההתקפה וLEER מוריד את ההגנה של הפוקימון שאתה משחק נגדו... לא כל התקפה משפיעה על HP.
    :| תאמין לי שאני יודע מה זה עושה
    רק ציינתי שהיתה לו מתקפה אחת שלא מורידה חיים אלא עושה משהו בלתי שימושי בעליל
    כי בינינו, עד כמה שניסו לעשות את מתוחכם, יכולים לעשות לי Growl בלי הפסקה ואני פשוט יעשה Tackle בכל תור ואני אנצח בלי שום בעיה, גם אם אני יוריד מעט, עדיף בתכלס להוריד חיים מאשר לבזבז את התורות על החלשת הגנה/התקפה שבסוף מסתברת לא אפקטיבית מספיק שאני יבזבז עליה תור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אפילו אני לא קניתי אף פעם משחק פוקימון (לא שאני מזלזל, מעולם לא ניסיתי, אבל עדיין, אם ג'ימס קנה אז זה כבר משהו)
    שתף ב-Google+

הרשמה