מייקל: אצלנו בד"כ יש ראיונות עם מספר אורחים בו זמנית. כדי להגיע למצב של ראיון אחד על אחד, צריכים לקרות מספר דברים: אנו צריכים הישגים מרשימים, אבל הכי חשוב: צריך שהסיפור יהיה מעניין. הסיפור הכי מעניין שייך לאדם הזה. האנטר הרסט מקמהון? |שניהם צוחקים והאנטר אומר שיש לו שם משלו| אני מציע שנתחיל עם חייך. אתה אחד מה-top guys בחברה כרגע. יש לך 9 (עכשיו כבר 10) זכיות באליפות העולם. אתה נשוי לבת של הבוס ומשמש כאחד מגורמי המפתח בכתיבת תוכנית הדגל. האם זוהי הצלחה מבחינת פול לבק?

טריפל: כן, זאת הצלחה אבל אני לא מתייחס לכך כמו לנקודה שחייבים לעצור בה. אני מתייחס לזה כמו ליעד שמנסים להמשיך ולהשיג אותו. זה התהליך.

מייקל: אבל אתה נמצא בטופ מבחינות רבות. מה עוד נשאר לך להשיג?

טריפל: הוליווד, וגם להמשיך להיות בביזנס לאחר שאסיים להתאבק.

מייקל: אתה אחד מהאנשים שעובדים הכי קשה בביזנס, כבר לפני שהתחלת להיות מעורב בתהליך הכתיבה. אתה צופה בקלטות ועוקב אחרי ההיסטוריה שלך. אני חושב שאתה מעט משוגע. אתה מאמץ לחיקך את הביזנס בדרך רצינית. אני מנסה לחשוב על השוואה מתאימה: גם וינס מקמהון משוגע.

טריפל: כן, הוא הרבה יותר משוגע ממני.. ובעוד הרבה מובנים. מעולם לא פגשתי מישהו שעובד קשה כמוהו. הוא בן 60 ולא מפסיק לעולם לעבוד. הוא עובד 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

מייקל: היה לנו כבר ראיון עם וינס. עכשיו אני מתעניין בך.

טריפל: מבחינתי זאת לא עבודה. אני נהנה ממעשיי. אני אוהב את הביזנס ואוהב להיות מעורב בזה. אני אוהב לצפות ברסלינג. אני אחד מהאנשים שתמיד יודעים מה היה בסמקדאון (אלא אם כן אני בחופשה או משהו). אם לא הייתי שם כשהתוכנית צולמה, אז צפיתי בזה בטלוויזיה.

מייקל: ג'ים רוס אמר לנו שאף אחד לא מבין כמה לחץ מוטל על כתפיך. האם אתה חש את הלחץ?

טריפל: תלוי איך מסתכלים על זה. אם מדובר בלחץ של תפקידי במשפחה ומאחורי הקלעים, אז מותר לספר שבהתחלה חשתי את הלחץ. אני כבר לא מרגיש כך. בניגוד למה שנהוג לחשוב באינטרנט, רוב האנשים בתוך החברה שלנו מבינים את מצבי. אני עובד למען טובת הביזנס. אם מופקת תועלת עבורי, זה נהדר אבל אני עובד למען טובת הביזנס. אני חושב שרוב האנשים שעבדתי איתם מבינים את זה.

מייקל: זה מבלבל, נכון? יש לך שליטה קריאטיבית מסוימת ברו.

טריפל: לא הייתי מגדיר את עצמי ככותב ראשי.

מייקל: אתה אחד מהאנשים שקובעים את גורל החברה, אבל אתה גם אחד מהכוכבים הכי גדולים שם. האם אתה מסוגל לשים במקום הראשון את טובת החברה? או שמא אתה שם במקום הראשון את טובתך האישית כפרפורמר? במקרים מסוימים אתה לא הדבר שהכי טוב עבור החברה.

טריפל: אני מבין ומקבל את זה. אנשים לא מבינים שיש מסנן. הכל עובר דרך וינס. לא אכפת לו מי אתה, משום שוינס יעשה מה שטוב עבור הביזנס. כולנו מציעים הצעות והכל עובר סינון דרכו. אני מקבל בשמחה את העובדה שלא תמיד אהיה top guy. אני מקבל את העובדה שהשגתי המון ותמיד אהיה כוכב גדול בתוך התעשייה שלנו. זה בסדר מבחינתי.

מייקל: לא תמיד ניתן להיות שחקן ומאמן בו זמנית. לפעמים אתה מנסה להוציא את המקסימום, אבל אנשים אומרים: "אולי הוא איבד את זווית הראייה בכל הנוגע לתפקידו בחברה". האם מישהו אמר לך את זה?

טריפל: ובכן, אני חושב שזה טבעי. אני חושב שאם מישהו היה אומר לי את זה, אז הייתי משלים עם העניין. לדעתי וינס היה אומר לי את זה. וינס היה אומר: "אתה לא אובייקטיבי וחושב יותר מדי על עצמך". לכולנו יש אגו, אבל האגו שלי כפרפורמר דורש ממני לשפר את הופעתי ככל האפשר, ולא את מיקום הסגמנט שלי. לא אכפת לי אם אני בסגמנט 3, 11, מסיים את התכנית או פותח אותה. אני תמיד אופיע ברמה הכי טובה שאוכל לספק.

מייקל: אתה עוקב אחרי האינטרנט. בוודאי ידוע לך שיש אנשים שלא אוהבים אותך. האם לדעתך הם לא אוהבים אותך בגלל הדמות שאתה מגלם או דווקא בגלל שצברת יותר מדי כוח?

טריפל: אני חושב שהאנשים לא אוהבים אותי בגלל סיפור שסיפרו להם על משהו שהם לא מבינים. הם לא עובדים איתי. הם לא נמצאים איתי ולא מודעים לטיב היחסים שלי עם שאר האנשים בחברה.

מייקל: במה הם טועים?

טריפל: שאני מחבל לאנשים בקריירה, וגם שאני משתמש בכוחי על מנת להביא את עצמי למצב שיועיל אך ורק עבורי. אם הם רוצים שמישהו אחר יתפוס את מקומי, אין לי בעיה עם זה.

מייקל: אולי הם מאשימים אותך במשהו שכל המתאבקים הגדולים חטאו בו. כולם תמיד ניסו להגיע הכי גבוה שאפשר בביזנס.

טריפל: אני מעיף מבט על ריק פלייר. הבן אדם נחשב לאחד מהמתאבקים הגדולים בהיסטוריה והוא אחד מהאלילים שלי. אני מסתכל על הקריירה שלו בעבר ושמתי לב למשהו: ריק עשה הרבה דברים שהיה מוטב מבחינתו לסרב להם. אלו היו דברים שלא הועילו לדמותו. כמו כן, הדברים הללו לא הפיקו עבורו תועלת מבחינה עסקית. סביר להניח שאלו דברים שגם לא היו לטובת הביזנס. לריק כבר הייתה בשלב הזה אפשרות לסרב, אך הוא מעולם לא עשה זאת. למה? משום שהיה משוכנע שמדובר בדבר הכי טוב עבור הביזנס. הוא בכל זאת חזר לבסוף לטופ משום שהיו לו יכולות מתאימות. אני חושב שגם אצלי מתקיים מקרה דומה. הייתה לו אפשרות לומר לאנשים האלה: "אני כבר לא אותו אדם. הייתי אדם כזה בשלב מסוים, אבל עכשיו תשימו מישהו אחר בתפקיד הזה".

מייקל: באיזו דרך אנשים מסתכלים עליך בהתחשב בכך שהתחתנת עם הבת של הבוס? בטח יש כאלה שמקנאים במעמדך. האם זה מציק לך?

טריפל: בהתחלה זה הציק לי. כשהתחלנו לצאת ביחד, דיברנו על זה עם וינס. כשהוא שמע על זה לראשונה, וינס הסכים ולאחר מכן אמר שזה לא רעיון טוב. אי אפשר לשלוט בכך שאתה מתאהב במישהי. הוא נתן לבסוף את אישורו והכל היה בסדר. דיברתי עם הרבה אנשים לגבי הנושא הזה. היו גם הרבה מקרים שדיברתי עם אנדרטייקר על הנושא משום שאני מכבד אותו. בנוסף לכך, יש לו הבנה טובה בכל הנוגע לחדר ההלבשה. הוא היה הבנאדם שאמר לי: "שכולם י*דיינו. אתה צריך לעשות מה שליבך אומר לך. לך על זה".

מייקל: האם זה בכלל אפשרי להיות נשוי למישהי מחוץ לביזנס? אמרת לי שבקושי מתאפשר לך לראות אותה. האם עדיף להישאר בתוך משפחת ההיאבקות?

טריפל: אני מניח שזה תלוי באישיות שלך. חלק מהבחורים לא רוצים שלנשים שלהם יהיה איזשהו קשר לביזנס. אני חושב שיש להם 2 זהויות: האדם שמסתובב בדרכים והאדם שנמצא בבית עם האישה והילדים. לחלק מהאנשים יש בעיה כשהם פורשים מהביזנס, והאישה מגלה את צורת ההתנהגות האמיתית שלהם.. זה עולם שונה, אבל הכל תלוי באיזה ביזנס מדובר. יש אנשים שאוהבים לסגור מאחוריהם את הדלת כשהם מסיימים לעבוד. "זהו, אני כבר לא מתאבק ורוצה להיות עם משפחתי". אני לא כזה. אני חושב על הביזנס כל הזמן.

מייקל: זאת הסיבה שאמרתי שאתה משוגע.. בוא נדבר על דרמה. אפשר לומר שהיו לא מעט עליות ומורדות ביחסיך עם שון מייקלס. האם יותר קל להתמודד איתו מאז שחזר בתשובה?

טריפל: שון אדם שונה לחלוטין. אולי קשה לאנשים להאמין, אבל זה נכון. שון היה במשך שנים (ואנחנו תמיד מתבדחים על כך) "בחור צעיר ועצבני". היו לו שדים אישיים. היינו קרובים מאד למשך תקופה ארוכה. עזרתי לו להתגבר על דברים רבים. הוא עזר לי בקריירה והיינו מאד קרובים. בשלב הזה הגיעה התקופה שהוא פרש מהביזנס ונהיה מאד ממורמר. נוצר בינינו נתק ולא דיברנו במשך שנים. הוא שוחח עם קוין נאש מתישהו. קוין אמר לו: "שון, אתה אידיוט". הוא התקשר אליי ואמר: "אני באמת כזה? אתה כועס עליי בגלל זה?". אמרתי לו שכן. הייתה לנו שיחה ארוכה ולאחר שבוע הוא התקשר שוב. שון אמר: "לאחר השיחה שלנו ירדתי על ברכיי וביקשתי מחילה מאלוהים. הוא הציל אותי". מאותו יום ואילך מדובר באדם שונה. מדי פעם אני נתקל בניצוץ של "הבחור הצעיר והעצבני", אבל אז הוא מתנצל.

מייקל: בוא נדבר על ריק פלייר. האם היית רוצה להיות ריק פלייר?

טריפל: לא, הוא זקן… |צחוק משותף|

מייקל: אתה יודע מה? כולם יודעים את זה חוץ ממנו.

טריפל: ריק בחור נהדר. זה לא סוד שהערצתי אותו כשהתבגרתי (בדומה לבחורים רבים בביזנס). אני חושב שאם תעבור בלוקר רום שלנו, תמצא מספר בחורים שיעידו על הערצתם כלפי ריק במהלך התבגרותם.

מייקל: האם זה מוזר שאתה די הבוס שלו?

טריפל: אתה מתכוון לתוכנית? הוא הפך לאחד מהחברים היותר טובים שלי. כתבתי חלק מסוים מהספר שלו ואמרתי עליו: "אני אחד מברי המזל שזכו לפגוש את הגיבור שלהם". רוב האנשים פוגשים את גיבוריהם ומתאכזבים. הם מתחרטים משום שזה הרס הכל. פגשתי את ריק ב-WCW ושוב כשהגיע לעבוד אצלנו. כשהכרתי אותו, הגעתי למסקנה שהוא היה אפילו יותר מדהים מכפי שדמיינתי.

מייקל: אתה חושב שהוא נהדר. נניח שהחלטת (ביחד עם שאר הבכירים) לפטר אותו. האם היית מסוגל לעשות את זה?

טריפל: אם הייתי במקומו של וינס, ואני ממש לא.

מייקל: |קוטע אותו| תיאורטית אתה עשוי להיות במקומו ואולי זה יקרה.

טריפל: בבוא הזמן נדע אם צדקת. נניח שהייתי מכהן בתפקידו של וינס וזה היה מזיק לעסקים, אז הייתי צריך למצוא דרך לעשות את זה. ככה הביזנס עובד. אתה יודע איך זה עובד עם אנשים כמו ריק פלייר. אי אפשר לפטר אותו, אלא רק לתת לו תפקיד אחר. בנאדם כזה מועיל לעסקים כשהוא מתאבק או אפילו סתם מסתובב מאחורי הקלעים ומצחיק את כולם.

מייקל: קשה מאד ליצור חברויות עם אנשים שנמצאים תחת שליטתך.

טריפל: אני חושב שצריך להיות כבוד מסוים בין כולם. לדעתי וינס די מתחבר עם רוב הבחורים, אבל יש מקרים שהוא חייב לגבש החלטות קשות.

מייקל: אני חושב שוינס היה אמן בכל הנוגע לגיבוש החלטות קשות. אולי וינס אדם נהדר מחוץ לשעות העבודה, אבל הוא לא סנטימנטלי בכל מה שקשור לעסקים. אם מישהו מפסיק להועיל לארגון, הוא סיים את חלקו והולך הביתה.

טריפל: אותו דבר נכון גם לגביי.. אולי ביום מן מהימים הוא ישלח אותי לדרכי.

מייקל: ספר לנו מה קורה בקטע הבא.

טריפל: ריק ואני התאבקנו באותו ערב זה מול זה. מעולם לא הייתה לנו אפשרות להתאבק אחד עם השני כמו שרצינו. כשסיימנו להתאבק (ללא ידיעתי), כל הבחורים יצאו החוצה לאות מחווה עבור ריק. זה היה הרעיון של טומי דרימר, ושון הוביל את החבורה. כולם יצאו וכשזה קרה, הכל הפך לקטע רגשי. וינס היה מאחורי הקלעים. סטף ושיין החליטו לצאת לשם. וינס אמר שגם הוא יוצא. שאלתי אותו: "רק אני כאן. גם אני יכול לצאת?". הוא אמר שכן, אבל אני אצא אחרון. יצאתי והחגורה הייתה עליי. באותו רגע לא שמתי לב שהחגורה עדיין עליי. חשבתי לעצמי שזאת החגורה שפלייר יצר, אז פשוט הנחתי אותה על כתפיו.

|עובדה שקשורה לטריפל מתנוססת על המסך: לפני שהפך לכוכב ב-WWE, טריפל אייץ' עבד כמפתח גוף לתקופה קצרה. התוצאה הטובה ביותר שלו הגיעה כשזכה בגיל 19 בתואר "מר ניו המפשייר" לבני נוער|

מייקל: אנו נוהגים לתת לצופים הזדמנות לשאול את אורחינו כל מיני דברים. השאלה שחזרה על עצמה הכי הרבה פעמים הייתה: מדוע אתם לא מפתחים כוכבים כפי שעשיתם בסוף שנות ה-90?

טריפל: אני לא כ"כ בטוח למה הם מתכוונים.

מייקל: אתם לא מפתחים מגה-סטארים כמו סטיב אוסטין והרוק.

טריפל: אנחנו מנסים. העניין לא כ"כ קל ופשוט כפי שנהוג לחשוב. יש בעיה מאד רצינית בביזנס: חלק ניכר מהבחורים פשוט יותר מדי ירוקים. סטיב אוסטין לא הגיע לחברה בתור הבנאדם שיציל את הארגון, אלא בתור הרינגמאסטר. הייתי שם כשוינס דיבר עם קוין נאש על סטיב אוסטין ואמר: "ניתן לו הזדמנות. לא יודע מה ייצא מזה". הוא היה בביזנס למשך שנים רבות. אף אחד לא חשב שהוא יצליח במידה כזאת מטורפת. הוא יצר את עצמו והפך לדבר הגדול ביותר בביזנס. לפעמים נוצר מצב שדווקא הבחור שלא מצפים ממנו לכלום, מצליח בגדול. בואו נעיף מבט על רנדי אורטון: הוא עדיין מנסה ללמוד איך להיות מתאבק. סינה ובטיסטה נמצאים בביזנס רק מספר שנים. אנחנו מנסים ללמד את האנשים האלה איך להיות מתאבקים ובו זמנית להפוך אותם לכוכבים. הם עושים טעויות. לפעמים הצופים רואים את זה ולפעמים לא. לפעמים אתה מנסה להריץ מישהו בכיוון מסוים, אבל רואה שהוא לא עומד בזה, אז חייבים לסטות לכיוון אחר.

מייקל: מה דעתך על ברוק לסנר? איך הוא משתלב לתוך הקטגוריה הזאת?

טריפל: כרגע? אין לי מושג מה הוא עושה כרגע. הוא דפק את עצמו. ברוק ויתר על הרסלינג כדי לשחק פוטבול. הוא לא שיחק פוטבול מאז התיכון והיה לו ידע מצומצם בתחום. אני מניח שהוא עשה את הדבר הנכון ביותר מבחינתו. הוא לא אהב את הנסיעות. הוא לא אהב את זה שהאוהדים תמיד זיהו אותו. הבעיה שלי איתו היא שאנשים רבים הקריבו את עצמם כדי שלסנר יהיה כוכב. ברוק לסנר התחיל להיות כוכב, אבל הוא לא היה מגה-סטאר. ניסינו להביא אותו למצב הזה. אנשים רבים הורידו מערכם כדי להוציא אותו אובר, אבל הוא חירבן על האנשים האלה בכך שעזב.

מייקל: וזאת הסיבה שמחזירים אנשים מהעבר. הם מייצרים כסף. אני רוצה לשאול אותך על שון וולטמן (אקס פאק). האם הוא יוצא עם צ'יינה? הייתה לך מערכת יחסים רצינית איתה.

טריפל: תלוי באיזה יום אנחנו נמצאים.. ביום שלישי הם ביחד וביום רביעי כבר לא. שמרתי על קשר עם שון, אבל לא עם צ'יינה. ראיתי אותה לא מזמן בפעם הראשונה מזה שנים רבות. כולם יודעים שלשון וולטמן יש שדים בחייו (הערת המתרגם: האנטר, אתה יכול לומר "סמים". הבנו את הרמז.. ) וניסיתי לעזור לו. טסתי ללוס אנג'לס והבאתי אותו לאטלנטה כדי לעזור לו. כשעשיתי את זה, היא הייתה שם. קשה לומר שזו הייתה חוויה לגמרי לא נעימה.

ב

מייקל: קשה לצאת מהתעשייה. זו תעשייה שקשה להתנתק ממנה.

טריפל: בהחלט לא קל לעזוב את התעשייה. אנשים חושבים שאם הגיעו לרמת הצלחה מסוימת בתחום הזה, אז יגיעו לאותה רמת הצלחה גם במקום אחר. זה לא עובד ככה.

מייקל: טים דוהרטי מקלגרי שואל: עבדת ב"בלייד טריניטי" עם ווסלי סנייפס. איך הוא התנהג אליך? מייקל לנדסברג אמר מספר פעמים שהוא לא סובל אותו. |מייקל אומר שגם ווסלי לא ממש מת עליו|

טריפל: הסרט היה נהדר. עבדתי עם הרבה שחקנים טובים. וינס רצה שנתענף לתוך עסקי הסרטים. זהו הצעד ההגיוני הבא עבור חלק מכוכבינו. סנייפס אמר עליך המון דברים נחמדים… סתם. ביקשו מאיתנו לומר לכולם שווסלי התנהג על סט הצילומים כמו בלייד. הוא היה מאד נחמד אליי. כנראה שהוא העדיף לא להרגיז אותי.. ווסלי היה מאד מנומס כלפיי.

מייקל: האם סרטים יכולים להוסיף ל-WWE?

טריפל: אני חושב שכן. זהו הצעד ההגיוני הבא. נוכל להתרחב בדרך הזאת ולגלם תפקידים שיגרמו לצופי הסרטים לנסות ולצפות ברסלינג.

מייקל: אתה ממליץ לי לראות את בלייד טריניטי.

טריפל: בהחלט.

מייקל: אם אני רוצה לשפר את הכושר שלי, יש לך טיפים בשבילי? |מחזיק ספר|

טריפל: "במקרה" הוצאתי ספר שקשור לזה. זה נקרא "making the game". החבר'ה מהוצאת הספרים רצו שאכתוב ביוגרפיה. לדעתי זה משהו שעושים בסוף הקריירה ולא באמצע. הם שאלו אותי מה ברצוני לעשות. כל הזמן מבקשים ממני עצות לגבי שמירה על כושר. כתבתי ספר על זה. יש שם מעט מידע על הקריירה שלי, אבל בעיקר עוסקים בכושר.

מייקל: אשמח לשמוע את דעתך על שני אנשים. נתחיל עם כריס ג'ריקו.

טריפל: יש לו פוטנציאל להיות כוכב ענק. אני חושב שגם המוזיקה שלו נהדרת.

מייקל: בוב הולי כיסח מישהו בזירה בשוט (הערת המתרגם: הכוונה כמובן לרנה דופרי). למה לא פיטרו אותו?

טריפל: הוא קיבל אזהרה אחרונה. בפעם הבאה הוא יפוטר. זה דבר שאסור לעשות ולא נסלח כשדברים כאלה יקרו. אנו נותנים אחד לשני את הגוף שלנו. כל מי שסוטה מזה, טועה לגמרי.

מייקל: אתה ג'נטלמן אמיתי. תודה שבאת. נשמח לראותך כאן שוב בקרוב.

טריפל: תודה רבה לכם.