תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עד עכשיו בשיטוט לא מצאתי שום תוכן חינמי בלייב (למנוי גולד) (אני לא מדבר על דמואים אלא על סדרות / סרטים)
    מצאתי רק כמה קליפים.

זה כול מה שיש? (שוב - מבחינת מדיה)

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    עד עכשיו בשיטוט לא מצאתי שום תוכן חינמי בלייב (למנוי גולד) (אני לא מדבר על דמואים אלא על סדרות / סרטים)
    מצאתי רק כמה קליפים.

זה כול מה שיש? (שוב - מבחינת מדיה)
    רוב הזמן - כן. מדי פעם מקדמים דברים ספציפים, אז נותנים פרקים חינמיים של כל מיני סדרות לזמן מוגבל וכאלה. בדרך כלל שיש "חלוקות" כאלה, הן מקודמות בבאנרים של הדאשבורד, ככה שקשה לפספס אותן.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמעט תמיד כשמגיעה סדרה חדשה נותנים חינם את הפרק הראשון.
    כמו שארז אמר, צריך להסתכל בפרסומות שרצות שם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כמו שחשבתי - אין ארוחות חינם...
    העניין הוא שגם לא ראיתי יותר מדי תוכן גם בתשלום

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו שחשבתי - אין ארוחות חינם...
    העניין הוא שגם לא ראיתי יותר מדי תוכן גם בתשלום
    לכל המשחקים שקיימים ל360 יש תוכן בתשלום שאפשר להוריד.
    יש כמה מאות סדרות, כמה מאות סרטים וכמובן בחינם יש טריילרים, המון דמואים, דמואים של XBLA ובתשלום הגרסאות המלאות (אני חייב להמליץ על GEOMETRY WARS).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז זהו - שאין כמה מאות סדרות יש כמה עשרות כאשר בערך 10 טובות ורק בערך 5-6 הן מהחדשות. כנ"ל עם הסרטים. לגבי המשחקים אני מסכים - אבל בעיקר שאלתי על מדיה. (או בקיצור די ציפיתי שאוכל לראות קצת סדרות וסרטים בחינם והתאכזבתי - אבל אפילו בתשלום לא מצאתי כזה מבחר)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז זהו - שאין כמה מאות סדרות יש כמה עשרות כאשר בערך 10 טובות ורק בערך 5-6 הן מהחדשות. כנ"ל עם הסרטים. לגבי המשחקים אני מסכים - אבל בעיקר שאלתי על מדיה. (או בקיצור די ציפיתי שאוכל לראות קצת סדרות וסרטים בחינם והתאכזבתי - אבל אפילו בתשלום לא מצאתי כזה מבחר)
    מעולם לא התעמקתי בנושא הזה כי לא ממש בא לי לשלם 5$ על סרט קולנוע שרץ בHOT בשידור מחזורי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הייתי מוכן לשלם כמה דולרים לאיזה סדרה חדשה שאני מעוניין לראות (בHD כמובן...)

הרשמה