תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    גרנט היל רוצה לפרוש מעולם הכדורסל. הסווינגמן הפצוע והשברירי מרגיש עייף ושחוק, דברים שכנראה יגרמו לו להודיע על פרישה בשבועות הקרובים. המג´יק הובסו אמש 4-0 ע"י דטרויט, דבר שבוודאי הוסיף שמן למדורה. השחקן נתן עונה טובה אחרי שנים של פציעות שונות ומשונות, אבל גם זה כנראה לא יעזור. עוד דינזאור משנות ה-90 תולה את הנעליים.
    מה כבר לא נאמר על גרנט היל? השחקן שנאלץ להתמודד עם שלל פציעות במהלך הקריירה הפך לבדיחה מהלכת. הסווינגמן שסומן כיורש פוטנצילי למייקל ג´ורדן בתחילת הקריירה פשוט לא עמד בציפיות המוגזמות. הוא הפך במקום זה לפצוע כרוני המצטיין של כל הזמנים. אוהדי אורלנדו בוודאי חוגגים, אבל היל הוותיק שוקל את המשך דרכו כשחקן כדורסל פעיל.

היל בא ממשפחה של ספורט. האבא קלווין היל היה שחקן פעיל עבור הדאלאס קאובויס והאימא הייתה שחקנית מצטיינת במכללות ואפילו למדה יחד עם הילרי קלינטון. היל הלך בעקבות ההורים ושיחק בממכלת דיוק, בה זכה באליפויות רצופות בתחילת שנות ה-90. הסווינגמן המוכשר הספיק להגיע לעוד גמר בעונה האחרונה שלו במכללות, אבל הפסיד.

דטרויט הביאה את השחקן המבטיח לשורותיה בדרפט של 1994. הממוצעים של היל בעונת הרוקי - 20 נקודות, 6.4 ריבאונדים ו-5 אסיסיטים. השחקן זכה בתואר "רוקי השנה" יחד עם ג´ייסון קיד. ההשוואות עם מייקל ג´ורדן התחילו לצוץ. פרשנים רבים סברו שיש להיל את הכישורים להיות "היורש". אבל כל זה נהרס בעונת 2000 - העונה בה הגיעו הפציעות.
    היל סבל מבעיות בקרסול באותה עונה. אבל החליט לשחק פצוע. בזמן שהוא היה עסוק בלהוכיח לאוהדי הקבוצה שהוא לא "רך", המצב בקרסול רק הלך והחמיר. היל עבר בהמשך ניתוח באיזור הפגוע (שנת 2003) ונדבק בזיהום. אחרי חצי שנה של אנטיביוטיקה השחקן התאושש, אבל פשוט לא חזר לעצמו מאז. הבעיות והפציעות רק הלכו והתרבו לאחר מכן. סיפור עצוב.

היל נתן את אחד העונות הכי יציבות שלו באורלנדו דווקא השנה. מעטים האמינו שזה יקרה, אבל היל את שלו עשה. הסווינגמן הוותיק שיחק בלא פחות מ-65 משחקים וסיפק ממוצעים של 14.4 נקודות ו-3.7 ריבאונדים למשחק. המג´יק אפילו עלו לפלייאוף, בה פגשו את דטרויט בסיבוב הראשון. הפיסטונס לא ריחמו על היל ושות´ וגמרו את העסק ב-4 משחקים. בשורה התחתונה, אורלנדו עדיין קבוצה צעירה ולא מגובשת.

"אני צריך לעשות הערכת מצב בקיץ," אמר היל העייף ופצוע. "אני מרוצה מהכושר שלי העונה. אני עדיין רעב לכדור ורוצה לעזור לקבוצה שלי. אבל אתה לא יכול לחיות על זריקות וכדורים. מדובר בעונה ארוכה מאוד של 82 משחקים. קשה מאוד לשחק כשאתה לא בריא. תלוי איך אני ארגיש. אהיה בקשר עם הקבוצה ואני בטוח שהם ירצו אותי בחזרה אם אחליט להמשיך לשחק."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אחד השחקנים שהקריירה שלהם נדפקה בגלל פציעות, חבל שחקן ענק.
    שתף ב-Google+

הרשמה