אקס מכבי ת"א כבר מנסה לשכוח את העונה הנוכחית. הליטאי מחכה לסיום העונה, לאחר שעבר במהלכה בטרייד מאינדיאנה לגולדן סטייט

בהחלט אפשר לומר שעד עכשיו, הפתעת הפלייאוף ב-NBA היא גולדן-סטייט של דון נלסון שמוליכה אחרי 4 משחקים 1:3 על דאלאס, בעלת המאזן הטוב בעונה הסדירה ב-NBA.

אבל עם כל ההמולה סביב גולדן-סטייט, בארון דייויס, סטיבן ג'קסון וכל השאר, טיפה שכחנו שבווריורס יושב על הספסל שחקן ששיחק שנתיים במכבי ת"א והביא לקבוצה שתי אליפויות אירופה - שרונאס יאסיקביצ'יוס.

שאראס אמנם נרקב על הספסל של הווריורס ולא מקבל דקות, אבל הליטאי לא נשמע מודאג: "יש לי שליטה. אחרי העונה הזו, אני אלך לקבוצה שאני רוצה להיות בה, אם זה בטרייד או בדרך אחרת. אני רק רוצה לוודא שאני מגיע לאן שאני רוצה".

"אולי זה לא יהיה מעבר הגיוני מבחינה כלכלית, אבל אני רוצה להיות על הפרקט עם קבוצה שאני אוהב", אמר שאראס. "אין ספק שקבוצה עם אלמנטיים בינ"ל תהיה טובה עבורי. טורונטו, לדוגמא, משחקת כדורסל אירופי, לאו-דווקא בגלל המאמן שלה אלא בגלל השחקנים, הם פשוט קבוצה שמורכבת משחקנים מכל המדינות".

כמו שזה נשמע, שאראס יעזוב את גולדן-סטייט באופן ודאי, וכנראה שהוא גם יודע לאן: "אני מתרגש בקשר לאיפה שאני הולך להיות בסופו של דבר. אני מתרגש בקשר לעונה הבאה, למצוא את הקבוצה הנכונה בה אני יכול להראות איך אני יכול לשחק בעונה של 82 משחקים. אני גם מתרגש לקראת הקיץ, כשאני חוזר לנבחרת הליטאית, אני כבר מתגעגע לחבר'ה".

שאראס קיבל הזדמנות להתרפק על העבר: "המאמן ששינה אותי היה זמאגו סאגאדין. ההתקדמות שעשיתי בקבוצה כשהוא אימן אותי היתה הגדולה ביותר שעשיתי בקריירה. הקבוצה מהעיר שלי, ז'לגיריס, לא האמינה בי, אבל הוא האמין בי. הרגשתי שנדחיתי ע"י הקבוצה שלי, אבל עם סגאדין הייתי יכול לבנות את הביטחון שלי ולגדול להיות השחקן שאני היום".