תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני לא יתחיל לפרט לכם כל דבר אז אני פשוט יגיע לעיניין
    במוד שקיים כרגע בויגיימס אין שום מטרה חוץ מלהרוג ולהשיג כסף ואז לצאת מהשרת ולהיכנס שוב ולהתחיל הכל מהתחלה וכל הזמן אותו דבר
    אז הינה כמה הצעות לשיפור השרת

1.פלישות-אני בטוח שכל קלאן נהנה ליפלוש למיפקדה של מישו אחר נכון אבל תחשבו על זה במוד שקיים מה יוצא לכם מיזה?תשובה פשוטה כלום. אז בקיצור ההצעה הראשונה היא שיצא לנו משו מיזה שאנחנו פולשים למיפקדה של מישו אחר (וכמובן מצליחים להישתלט עליה) מה שיצא לנו מיזה אני משאיר לאדמינים את ההחלטה אבל שלפחות זה יהיה שווה משו

2.מיפקדות-לפי מה שראיתי היפסקתם לעשות מיפקדות אז אוקיי אני מבין את זה אבל לפחות לקלאנים שרוצים להיתפתח ולישלוט תכינו להם גנג תמידי כדי שיהיה להם קצת יותר כיף לשחק ושיוכלו להרגיש כמו קלאן רק בלי מיפקדה זה לא כל כך משנה

3.נשקים-(אני לא בטוח שזה אפשרי אבל שהאדמינים יקבעו את זה) לעשות שהנשקים שלוקחים במיפקדה יהיו תמידיים רק לחברי הקלאן וכדי שיהיה הוגן שיכילו רק 400 מחסניות ולא יותר ושלא יהיה אפשרי לקחת שוב רק במיקרה שהיתנתקתם והיתחברתם שוב

4.פעילויות-תארגנו הרבה פעילויות ותחרויות שיכילו פרסים

5.כלי רכב-להוסיף בSF ובLS מכוניות

6.משו נחמד-שאנשים יוכלו ליקנות בית (רק אחד) ולעשות נגיד את הפקודה /home וזה משגר אותם לשם (לעשות את האפשרות הזאת רק בבתים שיש להם מחסן(למכוניות)ושהם יוכלו לשים שם מכונית)
    זה סתם רעיון חמוד ואני בטוח שהרבה יואהבו אותו

7.שיגורים-כמו שאמרו בהודעה קודמת כל שחקן שיש לו קלאן כשהוא מיתחבר למישחק או כשהוא מת שהוא יתחיל ישר במיפקדה שלו

8.מודים-החלפת מודים פעם בשבוע לפחות שיהיה שרת מעניין יותר

9.הקרסות-לטפל דחוף בעיניין ההקרסות, כמה שאמרתם שלא יהיו יותר הקרסות אז רק שתדעו שלפחות פעם ביום מקריסים את השרת איזה 20 פעמים רצוף וזה ממש מעצבן

10.אדמינים-לעשות שיחה עם כל האדמינים של השרת וליקבוע תורנויות ויצא שכל הזמן יהיה אדמין 1 לפחות בשרת (כמובן שאני לא מיתכוון כל הזמן 24 שעות ביום אבל לפחות מ12 בצהריים ד 22 בלילה)

11.שלכם-הסעיף הזה יהיה התגובה שלכם אז יאללה תגיבו על זה ושכל אחד ממכם יתן עוד רעיון שלו בתור סעיף 11

נ.ב אני בטוח 85% שהנושא הזה עוד יום יומיים יעבור לדף השני ואף אחד לא ישים לב לזה והשרת ישאר כמו שהוא (קצת משעמם אולי קצת הרבה )
    אבל בכל זאת זה שווה ניסיון אז אני את שלי עשיתי עכשיו תורכם להגיב פה ולהראות לאדמינים כמה אתם רוצים שיהיה שינוי בשרת של ויגיימס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    כל מילה שווה זהב
    ואתם צריכים גם להוסיף עבודות שלא יהיה משעמם!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    יש כמה רעיונות חדשים ומעניינים...
    הרעיון עם הפלישות לא משהו כי אין מצב שקלאן שעושה 5 פלישות ביום יקבל על זה מכוניות או משהו \:
    אין מצב להוסיף כלי רכב בערים אחרות, את זה אני כבר אומר!
    בקשר לפעילויות, אני רוצה לארגן משהו בשרת השני ואולי נעשה 3 פעמים בשבוע פעילות של מודים שונים של השרת (אזור 51 המשופר, ריברשל, להגן על הנשיא, קונטר משופר ועוד) =]
    בקשר לעניין ההקרסות, כמעט ואין הקרסות בזמן האחרון אבל אי אפשר לחסום את ההקרסות לגמרי!
    הם כל פעם מגלים שיטה חדשה!
    אדמינים יש כמעט 24 שעות בשרת (כן כן גם בארבע לפנות בוקר יש לפעמים אדמין!) ככה שחלוקת שעות סתם תיצור בעיות אבל אני בטוח שכל אדמין נמצא מספיק שעות בשרת...
    לא יודע מה כל כך משעמם לך בשרת אבל אם יהיה רוב שיגידו שכדאי, נראה לי שיהיו שינויים =]
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אוקיי טל יש מצב שאתה צודק בקשר לפלישות אבל אפשר לעשות אם זה משו כמו למשל
    לעשות מד ריספקט (כבוד למי שלא יודע)וכל פעם שאתה פולש אתה מקבל טיפה ואז כשאתה מסיים את המד של הריספקט אתה מקבל משו ואני לא מיתכוון רק למכוניות אולי אפשר כסף או פיקאפים של דברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי trOy
    אוקיי טל יש מצב שאתה צודק בקשר לפלישות אבל אפשר לעשות אם זה משו כמו למשל
    לעשות מד ריספקט (כבוד למי שלא יודע)וכל פעם שאתה פולש אתה מקבל טיפה ואז כשאתה מסיים את המד של הריספקט אתה מקבל משו ואני לא מיתכוון רק למכוניות אולי אפשר כסף או פיקאפים של דברים
    את המד של הריספקט לא נראה לי שאפשר אבל אולי אפשר לעשות צ'רפויינט שתהיה פקודה שאם שחקן מקלאן אחר עומד עליו אז הקלאן כאילו משתלט על המפקדה וכל הגישות של הקלאן שהשתלטו לו על המפקדה ייחסמו (לא יהיה שיגור, בנק וכו') עד שהקלאן המפסיד ישלם לקלאן המנצח משהו כמו 50 או 100 אלף...
    ד"א יש הגבלה גם על הפיקאפים של הנשקים
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    יש כמה רעיונות חדשים ומעניינים...
    הרעיון עם הפלישות לא משהו כי אין מצב שקלאן שעושה 5 פלישות ביום יקבל על זה מכוניות או משהו \:
    אין מצב להוסיף כלי רכב בערים אחרות, את זה אני כבר אומר!
    בקשר לפעילויות, אני רוצה לארגן משהו בשרת השני ואולי נעשה 3 פעמים בשבוע פעילות של מודים שונים של השרת (אזור 51 המשופר, ריברשל, להגן על הנשיא, קונטר משופר ועוד) =]
    בקשר לעניין ההקרסות, כמעט ואין הקרסות בזמן האחרון אבל אי אפשר לחסום את ההקרסות לגמרי!
    הם כל פעם מגלים שיטה חדשה!
    אדמינים יש כמעט 24 שעות בשרת (כן כן גם בארבע לפנות בוקר יש לפעמים אדמין!) ככה שחלוקת שעות סתם תיצור בעיות אבל אני בטוח שכל אדמין נמצא מספיק שעות בשרת...
    לא יודע מה כל כך משעמם לך בשרת אבל אם יהיה רוב שיגידו שכדאי, נראה לי שיהיו שינויים =]
    אני מזחק את טל ובעניין של הרכבים יש מגבלה של 250 מכוניות אז זה בלתי אפשרי לעשות זאת

יום טוב פרנקו
    ------------------------------------
    ------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    כן אבל קצת מתחיל לשעמם בשרת כי אין דברים חדשים שום דבר לא מתחדש
    לא מחליפים מודים וכו'

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    תל אביב
    כשיהיו בשרת שלנו קבוע 80-90 איש, אנחנו נפתח שרת נוסף עם מודים קטנים ומתחלפים. עד אז אנחנו לא נחליף מוד אלא רק ננסה לשפר אותו ולהוסיף לו אטרקציות נוספות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אז לוציפר יש כמה דברים שאתה יכול ללהוסיף אם הרעיונות שלי בעיקר משו עם העיניין של המיפקדות וככה יהיו יותר אנשים
    קשה לי להאמין שנגיע ל80-90 אנשים כי בכל זאת ישראל זאת מדינה קטנה וביכלל אין הרבה אנשים שמבינים מה זה לשחק און ליין וגם אם תשים לב השחקנים שיש בממוצע זה כל אלא שיש להם קלאנים ומיפקדות כל השאר לא משחקים רק בויגיימס כי משעמם להם ואני מבין אותם
    אז צריך לעשות גם דברים שיהיה כיף גם לאלה שאין להם קלאן ביכלל ולא רק מרוצים כל 5 דקות או מילחמת עירק כי זה כבר ממש משעמם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    אני זוכר פעם ניסו להוסיף למוד אלמנטים של RPG (משחק תפקידים) (מוניות, עבודות וכו') אז רבותיי יש לי חדשות, זה לא יילך!

למה?

כי אנחנו שרת של להרוג/לצבור כסף ולא שרת כמו גודפאדר או קרייזי בוב'ס

אני גם ראיתי שרת נחמד עם האפשרות של בית שאפשר להשכיר, לקנות לשים אוטו, צבע שלו וכאלה' אבל יהיה בלתי אפשר ליישם את זה עם כל המפקדות והקלאנים והכל...

במשפט אחד?

אנחנו לא שרת משחקי תפקידים!
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    עבודות..
    בעיקר עבודות..
    להפיג את השיעמום..
    אפשר לעשות גם "רישיון" לכלי תעופה.. ככה שטיסה במטוס/מסוק תהיה דבר נדיר ולא כול אחד יוכל לעשות את זה..( רק אם זה עולה ככה 30 אלף)

סוחר נשקים.. שנשקים לא יהיו סתם עוד מצרך פשוט..
    אתה רוצה נשקים? תחפש אחד שמוכר ותקנה ממנו..

בעקבות החזרת המוסכים החלקית.. צריכים לעשות כאילו "חברה" של אנשים (לא דווקא אדמינים)
    שהם יהיו אחראים על שיפורים ודברים..
    ואפשר גם לשפר את הרעיון הזה.. ולעשות נציג מכול קלאן בחברה הזאת ( הוא ימכור מכוניות משופרות לכול אחד.. לא רק לקלאן) ואת הכסף הוא ישים בGBANK..

ועוד רעיונות.. בעיקר עבודות..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    עיר
    ראשון לציון
    איזה רעיונות אחי אהבתי...
    יש לי גם אחד... מי שמשקיע או שזוכה באיזה תחרות מקבל גישה למוסך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי trOy
    אז לוציפר יש כמה דברים שאתה יכול ללהוסיף אם הרעיונות שלי בעיקר משו עם העיניין של המיפקדות וככה יהיו יותר אנשים
    קשה לי להאמין שנגיע ל80-90 אנשים כי בכל זאת ישראל זאת מדינה קטנה וביכלל אין הרבה אנשים שמבינים מה זה לשחק און ליין וגם אם תשים לב השחקנים שיש בממוצע זה כל אלא שיש להם קלאנים ומיפקדות כל השאר לא משחקים רק בויגיימס כי משעמם להם ואני מבין אותם
    אז צריך לעשות גם דברים שיהיה כיף גם לאלה שאין להם קלאן ביכלל ולא רק מרוצים כל 5 דקות או מילחמת עירק כי זה כבר ממש משעמם
    אז זהו, שבממוצע נכנסים לשרת משהו כמו 150 שחקנים שונים ביום!
    אם לא היו פה הקרסות השרת היה עומד על 70 איש בממוצע ביום, אם לא יותר!
    לדעתי כדאי לפתוח את השרת השני פעמיים בשבוע לפעילויות ושם נחליף מודים (כל פעילות משהו כמו שעתיים)
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    אז זהו, שבממוצע נכנסים לשרת משהו כמו 150 שחקנים שונים ביום!
    אם לא היו פה הקרסות השרת היה עומד על 70 איש בממוצע ביום, אם לא יותר!
    לדעתי כדאי לפתוח את השרת השני פעמיים בשבוע לפעילויות ושם נחליף מודים (כל פעילות משהו כמו שעתיים)
    צודק חייבים לעשות משו כבר כי מתחיל להיות משעמם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    מיקי צודק מאוד
    תעשו משהו עם השרת!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    1. לא צריך לצאת משהו מפלישה למפקדה חוץ מכיף
    2. גנג תמידי זה רעיון נחמד, אציע ללוציפר
    3. בלתי אפשרי
    4. ברגע שנותנים לנו תקציב יש פעילויות
    5. אחלה רעיון
    6. מיותר לדעתי...
    7. אחלה רעיון, אציע ללוציפר
    8. השרת בנוי על מוד אחד בלבד...השרת השני אמור היה להיות של מודים שונים
    9. ההקרסות קורות באמת במקרים די נדירים...פעם, פעמיים ביום.
    10. תמיד יש אדמינים בשרת לא חושב שיש בעיה...
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    צודק מילה במילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    שמעא הרעיון שאני רציתי אותו בול זזה שיהיה נשק תמידי
    במפקדה כמה מחסנית אבל זה יותר מידי אז לדעתי חידון הבא
    יתנו את זה כפרס לשבוע D:
    שתף ב-Google+