תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נצרת עלית
    *כותרת*
    לפי דעתי תיפתחו כלאב DM וכולם יבואו לכלאבים שלכם מילה שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אם כבר בעברית אז
    "קלאבים"

והם הודיעו פה, יש שרתים יש הכל פשוט מחכים לפלאגין טוב
    וזה יגיע כנראה בחודש הבא
    גיא Series, חבר צוות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    נכתב במקור על ידי Ress
    אם כבר בעברית אז
    "קלאבים"

והם הודיעו פה, יש שרתים יש הכל פשוט מחכים לפלאגין טוב
    וזה יגיע כנראה בחודש הבא
    Club זו מילה בלועזית כך שבעברית ניתן לכתוב אותה גם עם כ' וגם עם ק'
    ---
    רעיון טוב מאוד, אני אישית מאוד אוהב לשחק בDeathMatch ואני מאמין שעוד הרבה
    בכל מקרה אני לא רשום בקלאבים שלכם ואני יכול להכנס גם בלי Busted... ניסיתי פעם אחת
    קלאבים זה הדבר שהכי יכול לפתח ולהגדיל את קהילת vGames.cs מבחינת Online
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אז למה כתוב פיסומים של בתי מלון "קלאב הוטל"
    חח סתם
    dm באמת יהיה כיף
    שהם יעלו את השרתים נוכיח להם שאנחנו רואיים לכל המודים D:
    גיא Series, חבר צוות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    נורדיה
    צריך להוסיף לא רק קלאב כזה של DM אולי עוד סגנון של קלאבים כגון: HS Only , kz maps וכדומה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    באמת הקלאבים לא ממש מתפקדים כרגע, תעשו מה שגיימר עשו בזמנו, תנו סקור בורד באתר ושלושת המקומות הראשונים בכל חודש זוכים בבאונסר או משהו סימלי כזה, אולי מעט כסף כמו בטורניר אפיקומן שהיה, זה גם יגדיל משמעותית את הכניסות לאתר וגם את השימוש במועדונים, יש עוד שיטה שלא ממש פעלה בארץ והיא חלוקת מועדונים לפי רמות, לא צריך פרו ואדווונס משהו דרסטי כזה אבל שיהיו 2 מועדונים פאבליק, 1 שה100 הראשונים שהגיעו לסקור הגבוה יותר באותו חודש מקבלים כניסה, יחד עם חברי מועדונים האדוונס והפרו ואז יהיה פאב עם כניסה לכולם ופאב עם כניסה מוגבלת, לא להיות קטנונים כמו שאתם בקטע של האדוונס והפרו פשוט לתת גישה לכל מי שמשחק ברמה סבירה וזה יתר מוטיבציה לשחקנים להכנס, כי את האמת כמו שהיה פה את כל האשכולות על כמה שהקהילה ב-1.6 גדולה מסורס אז אותו הדבר זה שברמות היותר נמוכות בארץ ב1.6 כמות השחקנים גדולה בהרבה לעומת כמות השחקנים היותר טובים (פרו, אדוונס ואפילו החברה שמגרדים את האדוונס) שהם משהו כמו 30% \ 20% מכלל הקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    נכתב במקור על ידי Assaultz0r
    באמת הקלאבים לא ממש מתפקדים כרגע, תעשו מה שגיימר עשו בזמנו, תנו סקור בורד באתר ושלושת המקומות הראשונים בכל חודש זוכים בבאונסר או משהו סימלי כזה, אולי מעט כסף כמו בטורניר אפיקומן שהיה, זה גם יגדיל משמעותית את הכניסות לאתר וגם את השימוש במועדונים, יש עוד שיטה שלא ממש פעלה בארץ והיא חלוקת מועדונים לפי רמות, לא צריך פרו ואדווונס משהו דרסטי כזה אבל שיהיו 2 מועדונים פאבליק, 1 שה100 הראשונים שהגיעו לסקור הגבוה יותר באותו חודש מקבלים כניסה, יחד עם חברי מועדונים האדוונס והפרו ואז יהיה פאב עם כניסה לכולם ופאב עם כניסה מוגבלת, לא להיות קטנונים כמו שאתם בקטע של האדוונס והפרו פשוט לתת גישה לכל מי שמשחק ברמה סבירה וזה יתר מוטיבציה לשחקנים להכנס, כי את האמת כמו שהיה פה את כל האשכולות על כמה שהקהילה ב-1.6 גדולה מסורס אז אותו הדבר זה שברמות היותר נמוכות בארץ ב1.6 כמות השחקנים גדולה בהרבה לעומת כמות השחקנים היותר טובים (פרו, אדוונס ואפילו החברה שמגרדים את האדוונס) שהם משהו כמו 30% \ 20% מכלל הקהילה.
    מסכים עם כל מילה שלך
    ובמיוחד עכשיו כשאין קלאבים נורמליים לשחק בהם זה יכול להיות מצויין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    הלוואי שיהיה קצת אנשים בקלאבים פה של vgames כולם הולכים לשחק ב esgames סרבר ב 10 שקל נובים מסריחים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    נורדיה
    רגב מה קרה? למה הדיבור הזה? לא מתאים לך..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תשמע אני יגיד לך ת'אמת
    לא סתם הולכים לES יש שם אנשים יש עם מי לשחק
    הקלאבים של וויגיימס כל הזמן ריקים לא יצא לי פעם אחת לראות אותם אפילו עם שחקן אחד..
    אז מה אתה מצפה שאנשים יכנסו וישחקו עם עצמם??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    נורדיה
    נכתב במקור על ידי ChenMor
    תשמע אני יגיד לך ת'אמת
    לא סתם הולכים לES יש שם אנשים יש עם מי לשחק
    הקלאבים של וויגיימס כל הזמן ריקים לא יצא לי פעם אחת לראות אותם אפילו עם שחקן אחד..
    אז מה אתה מצפה שאנשים יכנסו וישחקו עם עצמם??
    צריך לעשות שינוי. לגרום להם לשחק בשרתים של vGames תוך כדי לעשות תחרויות שונות כמו הטופ3 באותו שרת מקבל פרסים וכדומה.. זה מה שאולי יעביר את השחקנים לשחק פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נצרת עלית
    תאמינו לי הם יפתחו DM יפרסמו את זה ואחרי שבוע כבר הסרבר היה מלא כול יום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    תתחיל לשחק וזהו..תקבלו את כל השרתים שתרצו!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    עוד יותר חסוי
    צודק ממש רעיון טוב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אנשים לא אוהבים להיכנס לסרברים ריקים. תעלה 2 סרברים (HS DM) אז יהיה לך 2 סרברים מלאים, אבל לגבי שאר הסרברים? זה משהו אחר לגמרי. תצטרך לדאוג לאדמינים, לאנטי ציט כמו שצריך, ובקיצור שיהיה כיף לשחק. השחקנים יבואו לבד.

הבעיה היא שויגיימס חיים בהרגשה שהם היחידים שמסוגלים להציע משהו, ואז הם מצפים שכולם יקפצו עליהם ורק אז הם יתחילו להשקיע. אז שיהיה להם בכיף להריץ שרתים ריקים 24/7.

אגב רגב (news...), בקשר לסרברים של אי אס. חרא או לא, עדיין משחקים שם כל היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    בקרוב יושקו הקלאבים בצורה מסודרת, כולם יעברו !
    גיא Series, חבר צוות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    עיר
    כרמיאל
    רעיון טוב אבל אפשר לפצוח גם סרבר hs
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    עיר
    מודיעין
    לפי דעתי יצאת חנון... P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2007
    נכתב במקור על ידי Assaultz0r

מסבים עם על שהוא אמר
    וגם עכשיו אין קלאבים שהם טובים אז זה טוב לך אחי
    שתף ב-Google+

הרשמה