תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    קניתי את הwii מebay במחיר של 300[בערך] $+80 [בערך]דולר משלוח[3-5 ימי עסקים]
    הבעיה היא שכבר קניתי כמה דברים קטנים מאיביי וכל פעם התחייבתי לקנות הגעתי לדף לשלם עכשיו לחצתי על המשך [אחרי שבחרתי סוג משלוח] וזהו שילמתי דרך Paypal זה היה עד אז.
    הקטע שהזמנתי את הwii התחייבתי ושהגעתי לדף בשביל לשלם כל הזמן לחצתי על המשך והוא פשוט עשה רענן לדף ולחצתי המון פעמים ולא ידעתי מה לשות והתחייבתי לקנות כבר אז נכנסתי לאתר Paypal ושלחתי לו כסף דרך סוג המכירה [כאילו רשמתי את מספר המכירה הוא זיהה את המוכר ושלח את הכסף] ושוב בעיה-נשלח רק 295[המחיר שהוא מכר את הWII] דולר של המכשיר ללא כסף למשלוח הבנתי שהוא לא ישלח לי אז מיד אחרי זה שלחתי לו עוד 86.62[מחיר מדויק של המשלוח ] דולר למשלוח....
    אתם חושבים שיהיה עם זה איזשהי בעיה שהוא לא ישלח לי או משהו כזה?כי רשום ששלחתי את הכסף יכול להיווצר בעיה או משהו כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי pizza
    קניתי את הwii מebay במחיר של 300[בערך] $+80 [בערך]דולר משלוח[3-5 ימי עסקים]
    הבעיה היא שכבר קניתי כמה דברים קטנים מאיביי וכל פעם התחייבתי לקנות הגעתי לדף לשלם עכשיו לחצתי על המשך [אחרי שבחרתי סוג משלוח] וזהו שילמתי דרך Paypal זה היה עד אז.
    הקטע שהזמנתי את הwii התחייבתי ושהגעתי לדף בשביל לשלם כל הזמן לחצתי על המשך והוא פשוט עשה רענן לדף ולחצתי המון פעמים ולא ידעתי מה לשות והתחייבתי לקנות כבר אז נכנסתי לאתר Paypal ושלחתי לו כסף דרך סוג המכירה [כאילו רשמתי את מספר המכירה הוא זיהה את המוכר ושלח את הכסף] ושוב בעיה-נשלח רק 295[המחיר שהוא מכר את הWII] דולר של המכשיר ללא כסף למשלוח הבנתי שהוא לא ישלח לי אז מיד אחרי זה שלחתי לו עוד 86.62[מחיר מדויק של המשלוח ] דולר למשלוח....
    אתם חושבים שיהיה עם זה איזשהי בעיה שהוא לא ישלח לי או משהו כזה?כי רשום ששלחתי את הכסף יכול להיווצר בעיה או משהו כזה?
    נשמע כאילו אין לך יותר מדי מה לדאוג. וודא בדף my ebay שלך מה הסטטוס של ההזמנה (אם הכל כשורה זה צריך להיות ב-Won Item, ולציין שכבר שילמת על המשחק). במקסימום, אם אתה דואג, שלך הודעה למוכר, תבהיר לו את כל הסיפור ותברר איתו שאתם בסדר.

תתחדש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    לא הבנתי כמעט כלום מפאת חוסר סימני ניקוד
    בכל מקרה זכית במחיר מציאה ממש, אני מקנא בך X: תהנה
    כמו שארז אמר, בכל מקרה של ספק, שלח הודעה למוכר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    זה בWON ITEM ואומר שזה שולם דרך PSYPAL שלחתי לו הודעה כבר מקודם להסביר לו מה קרה חח אבל הוא לא הגיב..
    תודה בכל מקרה אני מקווה שזה יגיע עד סוף השבוע
    שתף ב-Google+

הרשמה