תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  , סיינט לואיס- מיזורי: סורבייבור סיריס 98'- הגיע גמר הטורניר על אליפות הWWF- הפנויה
  מנקיינד נגד הרוק. הרוק נועל את השארפשוטר על מנקיינד ו.....רגע...מה זה צריך להיות?!
  הפעמון צלצל ושיין הפסיק את הקרב, הרוק זכה באליפות?!
  אבל ראיתי שמנקיינד לא נכנע, אני לא מאמין!- מנקיינד נדפק! מנ......
  אני פשוט לא מאמין!- זה מוכר לי.... זו הדפיקה ממונטריאול!
  אני פשוט לא מאמין שהם עשו זאת שוב!!!
  וכך הכל התחיל - אחרי חודש מנקיינד ניצח את הרוק וזכה באליפות והתקיים בין השניים הקרב החוזר.
  זהו הקרב שעליו תקראו עכשיו.

  תיהנו.


  הכוכבים הראשיים:

  מנקיינד


  שם אמיתי: מיק פולי
  ידוע גם בתור: קקטוס ג'ק, דוד לאב.
  תאריך לידה: 7.6.1965
  מקום מגורים: לונג איילנד- ניו יורק.
  גובה: 1.88 מטר.
  משקל: 130 ק"ג.
  פינישר: The Mandible Claw, Double-Arm DDT


  מיק פולי הוא מעריץ היאבקות מגיל צעיר, אבל אהבתו לענף גדלה בצורה משמעותית כאשר ראה את ג`ימי סנוקה מבצע את הספלאש המעופף שלו מראש כלוב במופע במדיסון סקוור גארדן בו מיק היה נוכח.
  הוא הצטרף לבית הספר של דומיניק דנוצ`י, עשה נסיעות ארוכות ברכב וישן במכוניתו במטרה ללמוד את העסק. אצל דומיניק, הוא וחברו לכיתה, שיין דגלאס למדו להתאבק, ובמהרה, מיק קיבל את הניסיון שלו אצל ה-WWF. הוא התאבק כג`ובר ב-WWF ב-1986, אבל במהרה עזב כדי לנסות את מזלו באינדיז ומחוץ לארה"ב.

  הוא הפך לאגדה ביפן בזכות קרבות ההארדקור המדהימים שלו, והתחיל להשתמש בשם של קקטוס ג`ק. WCW התעניינו במיק והחתימו אותו על חוזה. הוא נחל קצת הצלחה ב-WCW, בעיקר בזכות הפיוד האינטנסיבי שלו עם ביג ואן ויידר. במהלך קרב עם ויידר בגרמניה, פולי איבד את אוזנו כשהוא נתקע בין החבלים. בנוסף היה לו פיוד עם האיש מס` 1 של WCW, סטינג.
  למרות כמה פושים קטנים, פולי לא היה מרוצה והוא עזב את הכסף הגדול כדי לנסות להציל את הקריירה שלו מנפילה בגלל ההחלטות המטופשות של WCW.

  פולי עשה כמה קרבות טובים מעבר לים פעם נוספת, אבל חזר לארה"ב ברעש גדול בכך שהצטרף ל-ECW. זמנו ב-ECW משך את תשומת ליבם של ה-WWF, והוא חזר לשם עשור לאחר שעזב בפעם הראשונה את הארגון. הוא הפך להיות מנקיינד אצל ה-WWF, ואחד מהקרבות הגדולים הראשונים שלו שם היה נגד אלוף העולם דאז שון מייקלס.
  בין יתר הפיוד הסמלי שלו ביותר כמנקיינד היה עם אנדרטייקר שהסתיים בהל אין א סל בKOTR- 98.
  עם הזמן הוא עבר פייס טרן וזכה באליפות ההארדקור.
  בסורבייבור סיריס 98', מנקיינד הגיע לגמר על אליפות ה-WWF הפנויה, שם הוא נבגד ע"י הקורפוריישן של וינס מקמהן, והפסיד לדה רוק. מנקיינד מיד שם למטרה את דה רוק, וב-30 בנובמבר, האחרון התערב בקרב סולם על אליפות ההארדקור בין מנקיינד וביג בוס מן, ובעקבות ההתערבות, מנקיינד הפסיד את התואר. למרות הכל, ב-RAW האחרון לשנת 1998, מנקיינד ניצח את רוקי וזכה לראשונה באליפות ה-WWF.
  בין השניים התקיים קרב חוזר על האליפות. זהו הקרב שאותו נסקור.

  הרוק

  שם אמיתי: דווין ג`ונסון
  מוכר גם בתור: פלקס קאבאנה, רוקי מאיביה, דה רוק, Peoples Champion, The Great One ,Brahma Bull.
  תאריך לידה:2.5.1972.
  מקום מגורים: מיאמי- פלורידה.
  גובה: 1.95 מטר.
  משקל: 125 ק"ג.
  פינישר: פיפלז אלבו, רוק בוטום.


  דה רוק הוא האדם המחשמל ביותר בהיסטוריה של הספורט הבידורי.
  הראיונות שלו היו הטובים בביזנס עוד לפני שהקרבות שלו השלימו את הפער בכל מה שקשור לאיכות. הרסלינג נמצא בדמו של הרוק. סבו היה פיטר " High Chief" מאיביה ואביו הוא רוקי ג`ונסון. הרוק התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן פוטבול עבור קבוצת מיאמי, אך מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אמיתי בספורט הזה. לאחר ששיחק בליגות פוטבול אחרות, הרוק החליט לתת צ`אנס לרסלינג המקצועני. הוא אומן ע"י אביו והצטרף ל-WWF למרות שהיה עדיין פרפורמר מאד לא מלוטש ולא מנוסה.

  הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1996 בתור רוקי מאיביה. ה-WWF החליטו לתת לו פוש מיד כשהגיע. זו הייתה טעות די גדולה והקהל החל לשנוא את רוקי מאיביה משום שהיה פייס נחמד מדי שתמיד חייך בצורה מעצבנת. הקרבות שלו היו מלווים בקריאות "רוקי סאקס" בלתי פוסקות והופעת הבכורה שלו ברסלמניה מול הסולטן הייתה פשוט אסון. ה-WWF ניצלו את המצב והפכו את רוקי להיל.
  הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן ונכנס לפיוד עם מתאבק חדש נוסף בשם סטיב אוסטין. לאחר שהאחרון פינה את התואר הבין יבשתי, החגורה הוענקה לרוקי.
  הדמות החדשה והשחצנית של רוקי קיבלה חיזוק ע"י הרמת הגבה המפורסמת שלו וע"י מספר משפטי מחץ שהוא אימץ לעצמו.

  רוקי נכנס לפיוד עם DX שהוביל לפיוד עם טריפל אייץ` לו הפסיד את האליפות הבין יבשתית. לאחר שרוקי סיים עם האנטר, הוא הפך לאחד מהשמות הגדולים ב-WWF. הוא חזר להיות שוב היל והצטרף לקורפוריישן של וינס מקמהון. הוא זכה בתואר אלוף ה-WWF ונכנס לפיוד עם מנקיינד שהוביל לקרב שנסקור.


  התמונה הכוללת  כולם לתפוס רובים! יש לנו מלחמה!
  מלחמת ימי שני נמשכה במלוא העוצמה לאורך שנת 1999. הכל חוקי באהבה ובמלחמה, אז זאת כנראה הסיבה לכך שהמלחמה לוותה לעיתים בתקריות שלא הוסיפו כבוד לשני הצדדים.
  כש-1999 התקדמה WCW התחילו לאבד צופים. WWF היו במקום הראשון בסולם הרייטינג למשך שלושת החודשים האחרונים של שנת 1998 ושמונת החודשים הראשונים של 1999.
  ככל ש-WWF היו חמים ו-WCW התחילו להתקרר זה היה רק עניין של זמן עד שמשהו בהכרח יקרה.
  הכיס העמוק של טד טרנר לא עמד במעמסה ו-WCW לא תוכל להרשות לעצמה להמשיך כך לאורך זמן.

  בשלהי השנה הזו, הניסיון האחרון של אריק בישוף לבנות מחדש את WCW כהצלחה התבטא בשימוש רב בכוכבים מעולם הבידור, והחברה הציגה מגוון של הופעות מוזיקליות והשתתפות בזירה של מי שאינם מתאבקים. ההחלטות הללו הובילו לרייטינג מתחת לממוצע, מה שהוכיח שבתוכנית היאבקות, האוהדים מצפים לראות את המתאבקים ככוכבי המופע. אפילו עוד יותר מדהימה העובדה שכשהעניינים נראו כאילו הם במצב הגרוע ביותר, בישוף פנה לראפר\איש עסקים פרסי מילר (הידוע גם כמאסטר פי) כדי שיהפוך לחלק מרכזי מ-WCW...
  מאסטר פי הוביל את קבוצת ה-"no limit soldiers" (חיילים ללא גבולות), והם נכשלו עד כדי כך שפי והחוזה הענק שלו עם WCW בוטלו בתוך מספר שבועות.

  בזמן ש-WCW מילאו את המיין איבנט שלהם בכל מיני קוין נאשים, הוליווד הוגאנים ורנדי סבאג'ים (תוך כדי התעלמות מביכה ממתאבקים כמו בנואה, מיסטריו, מלנקו וגררו), WWF דאגו לפתח כוכבים כמו אוסטין, רוקי, טריפל אייץ' ואחרים. הפיוד בין אוסטין למקמהון שלט במסכי הטלוויזיה והפך להצלחה מסחררת.
  בשנת 2000 WCW הפכו את דייויד ארקט () לאלוף הארגון במשקל כבד ורצחו את טיפת האמינות האחרונה שעוד נשארה לתואר.
  כולם יודעים איך זה נגמר בסוף..

  הפיוד  הפיוד המצוין בין השניים הוביל למספר קרבות מוצלחים.
  הכל התחיל כשרוקי איחד כוחות עם הקורפוריישן של וינס מקמהן. בסורבייבור סיריס נערך טורניר על אליפות הWWF שבו רוק ניצח את ביג בוס מן על מנת להתקדם לרבע גמר. ברבע הגמר הוא ניצח בפסילה את אנדרטייקר כדי להעפיל לגמר. הוא הכניע את מנקיינד לאחר שימוש בשארפשוטר וזכה לראשונה בקריירה בתואר. רוקי עשה זאת בעזרתם של וינס ושיין מקמהון.

  מנקיינד (שהרגיש נבגד ע"י וינס מקמהון (היה המתמודד הראשון על התואר של רוקי. בחודש דצמבר, באין יור האוס "רוק בוטום" מנקיינד גרם לרוק להיכנע, אבל מקמהון ביטל את ההחלטה. הרוק היה נכנס לשנת 1999 כאלוף אילולא הפסיד למנקיינד ב- RAWשל ה29 בדצמבר 1998.
  הרוק דרש קרב חוזר שייערך ברויאל ראמבל. מנקיינד סירב בתוקף למרות שקיבל הבטחה מרוקי שלפיה אף אחד מחברי הקורפוריישן לא יתקרב לזירה במהלך הקרב. מנקיינד הסכים לקרב בתנאי אחד ויחיד. הוא דרש להלחם מול רוקי בקרב "I quit".

  מה זה בעצם קרב "I quit"? די פשוט האמת: בקרב הזה אין הצמדות והדרך היחידה לנצח היא באמצעות הצמדת מיקרופון לפיו של יריבך ושמיעת 2 מילים שייצאו מפיו המושפל: I quit. מיותר לציין שהפגיעה בכבוד המפסיד לעיתים קשה מנשוא. אין השפלה גדולה מזו. הציפייה לקרב הזה הייתה גדולה משום שחייב להיות מנצח וקשה לדמיין שאחד מהשניים יסכים מתישהו למלמל את צמד המילים המדובר. משפחתו של פולי צפתה בקרב (הברוטלי במיוחד) מהיציע וקיבלה "פינוק" שלא נשכח במהרה..

  אז מי ייצא עם חגורת האליפות של WWF? האם רוקי יצליח להחזיר אליו את התואר? או שמא מנקיינד ימשיך את הריצה המפתיעה שלו כאלוף?
  את התשובה לכך נדע רק לאחר שטיפת הדם האחרונה תישפך.

  הקרב  הרוק נכנס ומקבל לא מעט היט. הוא ממוקד ולא עושה יותר מדי פוזות חוץ מלהרים את הגבה.
  פולי נכנס לפופים ענקיים (במהלך הכניסה רואים וידאו של הרוק נותן לו רוק בוטום בהיט שלפני הראמבל).

  הקרב מתחיל בברול בין השניים שבעיקר פולי מחטיף לרוק כולל אגרופים וברך בפנים שהרוק מתיישב בפינה, הטחת הפנים בזירה. פולי לוקח מיקרופון מצמיד לפיו של הרוק ואומר לו: "יש לך משהו לומר לאנשים רוק?",
  והרוק בתגובה: "הרוק אומר שאתה יכול לנשק לו בתחת!" ופולי סטר לו בתגובה.
  אחר כך פולי הכניס לו את המיקרופון בראש מס' פעמים ואז פולי אמר לו בעצבנות: "עכשיו תאמר את זה יא בן זונה!"
  והרוק בתגובה: "הרוק יכסח אות התחת השמן שלך!" ופולי הגיב באגרוף.
  פולי רץ לחבל, נתן קלוזליין לרוק שהעיף את שניהם עפו מעל החבלים אל חוץ לזירה.
  פולי ממשיך להכות את הרוק אך נקודת המפנה פרצה כאשר פולי ניסה לזרוק את הרוק למדרגות, הרוק הפך את הזריקה וזרק את פולי למדרגות והרוק החל לקבל את השליטה.
  בזמן שפולי קם הרוק לוקח אוזניות שידור, מתחיל להשתחצן עד שפולי נתן לו אגרוף שהפיל אותו לשולחן השדרנים ופולי חזר לשלוט כאשר הוא מכה אותו מאחורי שולחן השדרנים ונותן לו כיסא בגב.
  פולי נועל לרוק את הפנים, השופט מביא מיקרופון אך הרוק לא נכנע ופולי שוב מכה אותו עם המיקרופון.
  השניים חוזרים לזירה ופולי נותן לו דאבל-ארם DDT ומוציא ממכנסיו את האחד והיחיד- מיסטר סוקו!
  פולי מגיע אל הרוק ונותן לו מנדיבל קלו והרוק הולך ומאבד את הכרתו השופט הצמיד לרוק את המיקרופון אך לא הייתה תגובה.
  פולי לוקח את המיקרופון ואמר: "הזבל הזה גמור, אני הולך לתלוש לו את הגבה המגוחכת שלו".
  פולי החל לבעוט ברוק עד שהם שוב יוצאים מהזירה ופולי זורק אותו מעל חומת הבטיחות ומכה אותו אל תוך הקהל.
  פולי הגיע לקהל שחיבק אותו, רץ אל הרוק אך הרוק נתן לו פאוור סלאם מעל החומה והם יצאו מן הקהל
  הרוק שוב קיבל את השליטה והיכה את פולי ודפק את ראשו במדרגות, כאשר פולי קם הרוק לוקח את הפעמון ואת הפטיש ומכה בו ליד אוזנו של פולי פעמיים. הרוק מניח את פולי על שולחן השדרנים הספרדיים, הוא עמד לתת לו רוק בוטום אך השולחן התפרק לפני שהרוק הטיח אותו (כנראה פאשלה...)
  הרוק לוקח את המיקרופון ואומר לו: "תגיד אני נכנע יא חתיכת חרא של קופים!" אך פולי מתנגד.
  הרוק ממשיך להכות את פולי ויורק עליו מים ופולי מכה אותו בתגובה ודופק את ראשו בעמוד הזירה.
  הרוק הולך ופולי מפתיע אותו עם אגרוף בגב והוא ממשיך להכות אותו במסלול שבדרך לזירה אד שהרוק נותן לו אגרופים
  פולי משיב לו עד שהרוק נותן לו DDT לרצפה, הרוק אומר לו להיכנע אך פולי עדיין מסרב.
  הרוק ממשיך לתקוף את פולי לפופים ענקיים לפולי והרוק הולך וחוזר עם סולם אך פולי שהספיק לקום דוחף את הסולם ומפיל את הרוק ולוחץ עת הסולם על גופו אך הרוק לא נכנע.
  פולי עמד לתת הנחתת מרפק לסולם שהרוק מתחתיו אך הרוק הספיק לברוח ופולי נחת על הסולם אך לא נכנע.
  הקהל צועק: Rocky sucks תוך כדי שהרוק מעמיד את הסולם ומטפס עליו אל הקהל שממוקם מעל הכניסה לזירה ופולי בעקבותיו, השניים מתחילים בברול עד שהרוק נתן לו מכה מתחת לחגורה ודחף אותו מגובה רב אל החשמל.
  האולם נהיה חשוך לרגע ופולי התפתל מכאבים תוך כדי שהרוק יורד.
  שיין מקמהן מגיע ואומר לרוק להפסיק ורצו לעזור לפולי אך הרוק צעק שאף אחד לא עוזר לו לפני שהוא נכנע.
  פולי זחל מהמקום והרוק החל להשפיל ולהכות אותו.
  הרוק החזיר את פולי לזירה, לקח אזיקים, כבל את ידיו והיכה את פולי חסר הישע.
  וכשהרוק דפק את ראשו בפינת הזירה, פולי נתן לו בעיטה מתחת לחגורה והחל לבעוט, לנשוך את הרוק ובסוף הנחית לו ברך
  במפשעה, השופט הצמיד לרוק מיקרופון אך מה ששמעו זה רק את הרוק נאנק מכאבים.
  הרוק קם בשארית כוחותיו ונתן לפולי קלוזליין שהפיל אותו והחל לבעוט בו.

  הרוק לקח כיסא, הניח על פניו של פולי ונתן לו פיפלז אלבו, הרוק הצמיד לפיו את המיקרופון ושאל אותו: "האם תספר לי אחרי המהלך המחשמל ביותר בספורט הבידורי אם-אתה-נכנע?!" ופולי הגיב: "לך לעזאזל רוק..."
  והרוק אמר: "הרוק ילך לעזאזל אך תחת הממתק שלך (איזה גרוע זה נשמע בעברית) ילך ראשון"
  הרוק החל להכות בפולי עם כיסא בראש ואמר לו להיכנע אך פולי הגיב: "אתה תצטרך להרוג אותי".
  ואז הרוק החל לטבוח בפולי עם כיסא ללא הפסקה וללא רחמים עד זוב דם כל הדרך מהזירה עד למסלול שבדרך אליה
  ותוך כדי הוא צועק לו: "תגיד- אני נכנע!!" הוא פגע בו עם לא פחות מ-10 (!) מכות כסא לראש!
  פולי התיישב בחוסר ישע על ברצפה והרוק הצהיר במיקרופון שהוא ייכנע, מיד אחר כך הרוק המשיך להכות את פולי בראשו עם כיסא עד שפולי שכב על הרצפה. הרוק לקח מיקרופון ואמר: "ועכשיו כולם פה ישמעו את הבן זונה הזה צועק אני נכנע אז מנקיינד, יא תחת של קוף, תגיד: אני נכנע!!!". הרוק הצמיד מיקרופון לפולי, כל האולם היה בשקט ולפתע נשמעו הקריאות:
  "אני נכנע!, אני נכנע!, אני נכנע!".
  הרוק ניצח וזכה באליפות ה-WWF!.
  בסוף הרוק הלך עם החגורה ועמד שפולי שכב בין רגליו והרים את החגורה והלך.
  מיק פולי רצה ללכת מהאולם ברגל כמו גבר ולא על אלונקה ועשה זאת לצלילי המוזיקה של הרוק עם סטנדינג אוביישן מהקהל.

  מחשבות אישיות  קודם כל רצוי לציין שהקרב התקיים בשיא תקופת האטיטוד הזכורה לטובה לכל אוהד היאבקות באשר הוא.
  הרוק בהחלט הראה שהוא יכול להיות היל מעולה לפי היחס המחפיר כלפי פולי מילולית ופיזית.
  ופולי בהחלט ראוי לקבל צל"ש, מה הוא לא חטף במהלך הקריירה שלו?- חוטי תיל, מסמרים ונעצים, זכוכיות, כיסאות ועוד הרבה דברים כואבים ובואו לא נדבר על הנפילות המטורפות שלו.....
  לדעתי, עם כל הכבוד לרוק, פולי בהחלט היה ראוי לפופים יותר גדולים מהרוק בזכות הקורבן שהוא נתן יום-יום לבידור הקהל
  גם אם הוא ידע שזה יעלה בחייו, וחוץ מזה- פולי חטף הכי הרבה בקרב.
  הקרב היה אלים מאוד מבחינה מילולית ופיזית משני המתאבקים הללו אבל הומור לא היה חסר בו בזכות העלבונות של המתאבקים אחד כלפי השני בעיקר מצד הרוק.
  הארדקור לא היה חסר ואכן הם הצליחו לתת הארדקור טוב אך לעומת הרוק שזהו לא התחום שלו- פולי תרם בעיקר להארדקור בקרב ונטל חלק בכל הבאמפים שהיו בו.
  הפיוד בין השניים היה מצויין וזה היה אפשר לראות לפי הפרומו של שניהם שהיה לפני הקרב והוא בהחלט תרם להנאה.
  הסיכון שהשניים האלו לקחו בהחלט ראוי לשבח והצליח לתת את האמינות לאיבה בין השניים.


  ציון הקרב:

  לסיום
  יותר מאוחר באותו אירוע, התקיים קרב הראמבל.
  באותו ראמבל מר מקמהון שם פרס כספי על ראשו של אוסטין כדי שידיחו אותו אך אוסטין עבר את כולם כנגד כל הסיכויים ורק בסוף הראמבל הוא הודח ע"י מר מקמהון שניצח את קרב הראמבל.
  בחזרה לרוקי ופולי- בסופו של דבר התברר (סטוריליינית) שמנקיינד באמת איבד את ההכרה בקרב וצעקות ה-I quit היו בעצם הקלטה מהפרומואים שהוא נתן בתוכניות לפני הקרב. רוקי החזיק רק יומיים בתואר לאחר שפולי ניצח אותו, אך פולי לא החזיק זמן רב בתואר כי הרוק ניצח אותו שוב. הפיוד המרתק הגיע לסיומו ורוקי הפסיד את האליפות לסטיב אוסטין ברסלמניה 15.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  קרב גדול בין שני מתאבקים גדולים.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  16.01.2007
  הודעות
  366
  ראיתי אותו אחלה קרב, אבל די מבאס שרוקי שם אזיקים לפולי זה היה יתרון לא הוגן לדעתי.
  לא היה לו סיכוי לנצח עם אזיקים ועוד ב-I QUIT MATCH.
  No chance in hell.:violent1:
  שתף ב-Google+

הרשמה