תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נתקלתי בבעיה קלה.

התחלתי להריץ WOWRPG לקבוצת המו"ד הקבועה שלי, וכשבאתי להעניק חפצים קסומים, הסתבר לי שבספר הבסיס כמעט ואין שום דבר, ובטח שלא טבלאות להגרלה אקראית. אני לא כל כך רוצה להשתמש באלו של המדריך לשליט המבוך, בגלל שב-WOW יש לחשים אחרים, והאופי של החפצים הקסומים שונה למדי.
    לכן רציתי לשאול אתכם לרעיונות על מנגנון שיוצר חפצים קסומים באקראי, ממש כמו ב-WOW האמיתי. אתה עשוי לקבל פתאום Dagger of the Tiger, שעושה יותר נזק מפגיון רגיל ומעניק תוסף 2+ לזריזות (חפצים קסומים ב-WOW הממוחשב בעיקר מעניקים תוספים לתכונות - למה שלא יהיה ככה גם ב-WOW השולחני?).

אפשר לעשות את זה במעין "פס ייצור" של מספר טבלאות אקראיות אחת אחרי השנייה.
    ראשית, נניח לשם הפשטות שמדובר בנשק. יש עוד המון חפצי קסם שהייתי רוצה, בעיקר דברים חד-פעמיים ופיסות שריון שונות, אבל קודם נגמור עם הנשקים.

הטבלה הראשונה היא קביעת סוג הנשק, לפי הטבלאות הרגילות במדריך לשליט המבוך. כנ"ל לגבי קביעת תוסף תגבור. אני שוקל להפריד בין התוסף לפגיעה לבין התוסף לנזק - אבל מאחר וזה מאבד קצת מהפשטות של החישובים בקרב, צריך עוד לחשוב על זה. לבסוף קובעים תכונה על ידי גלגול 1ק6, ואת התוסף לה על ידי גלגול 1ק4 + תוסף התגבור שגולגל מקודם.
    אז צריך טבלה נוספת עבור סיכוי לתכונות מיוחדות נוספות של הנשק, למשל לרבים מהנשקים יש סיכוי לגרום להשפעה מיוחדת כלשהי (כמו להכות את האויב גם בלחש), עם כל פגיעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אם אתה רוצה תוספי תכונות לנשקים אז הנה טבלא קטנה:
    תוסף לתכונה מתאם
    2+ 1+
    4+ 2+
    6+ 3+
    8+ 4+

חישבתי את זה לפי הנוסחא הבאה:
    תוסף לתכונה: תוסף בריבוע כפול אלף.
    תוסף תיגבור לנשק: תוסף בריבוע כפול אלפיים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    יש אלפי אתרים שמפרסמים חפצי קסם של WoW: זה בשביל החפצים שביקשת. בקשר ללעשות מהם טבלת אקראיות? אני לא יודע. אני יותר אוהב ללכת לפי מה שהקבוצה צריכה כרגע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אור צודק,זה לא פאראנויה,הם אמורים באמת להיות שימושיים...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    זה קצת דאוס אקס מכינה למצוא תמיד בדיוק את החפץ שהיינו צריכים...עד כמה שזה נחמד לפמפם עצמנו על כל צעד ושעל בחפצים קסומים שמשלימים את אישיותנו הפגומה, אני חושבת שעדיפה הדרך בה ערן מריץ לנו: כשמישהו מרגיש שהוא צריך משהו ספציפי, זה נכנס לתוך העלילה בתור קווסט צדדי או משימה אישית. זה מרגיש הרבה יותר ראוי לזכות בכפפת פלאפיום ורודה (+4 לכריזמה) כשבאמת חיפשת אחת, ולא סתם נתקלת בה במאורה של גירית.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אני מסכים עם הבחורה הרזה והנאה שהגיבה לפני. הסיפוק הרבה יותר גדול שאתה מקבל משהו שעבדת בשבילו במיוחד.

לא שאני יתלונן אם יהיו קצת יותר חפצי קסם עבור וורלוקים בעלי גובה עצום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עוד דבר שמוסיף לאווירה של וורקראפט (ושל בליזארד, בכלל, כי זה נכון גם לדיאבלו) הם השמות של החפצים.

במקום דברים משעממים כמו "חרב בוער טמאה" או "שריון של כוח 4+" נמצא את "להב התופת הירוקה" או "שריונו השעיר של הדוב". אולי יש אפשרות לתת לחלק מהחפצים היותר עוצמתיים "שם אקראי", בו מגרילים שם\כינוי מתוך טבלאות?

נראה לי שהחפצים ב-WoW מעניקים בעיקר תוספי תכונה, משום שזה מה שהם עשו גם ב-Warcraft 3- שם לא היו הרבה אפשרויות אחרות מעבר ל"החפץ מעניק תוסף לתכונה".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    ננסק, הספר more magic and mayhem מכיל בדיוק את מה שאתה מחפש, כולל נשקי חיות (of the X), ו, שים לב טוב, ערכות חפצים! (arcanist regalia, battlegear of valor וכו').
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נשמע מגניב,נראה לי שאני ארכוש אותו דיגיטלית....

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי tde3000
    נשמע מגניב,נראה לי שאני ארכוש אותו דיגיטלית....
    נחמד לראות עד כמה אתה נלהב לתמוך בתוכנות הורדה למיניה-זתומרת, חנויות מ"ת למיניהן.
    בקשר לקטע של הרנדומליות, יש לי בעיות ניסוח קשות עכשיו, אז אגיב אח"כ. ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני קונה בדרייב ט'רו RPG,אלא מה?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שככה יהיה לי טוב, אייסל, לא ידעתי. באמת אחלה ספר שבעולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי orr
    נחמד לראות עד כמה אתה נלהב לתמוך בתוכנות הורדה למיניה-זתומרת, חנויות מ"ת למיניהן.
    בקשר לקטע של הרנדומליות, יש לי בעיות ניסוח קשות עכשיו, אז אגיב אח"כ. ( :
    טוב, אני אישית מוצא את זה מאוד מעיק לצאת למשימה כל פעם שאתה רוצה פלוס לתבונה - כן, ברור שלפעמים יוצא החפץ שאתה רוצה, אבל יש 99% שתקבל חפץ אחר, לא? אז אם הקבוצה בדיוק עוברת במקום מלא אוצרות וגובלינים ארורים(לא משהו אישי), אז אולי זה נחמד, אבל למה לא לתת להם את מה שהם רוצים מידי פעם?...
    אגב, אני לאו דווקא נותן מה שהשחקן רוצה, אלא מה שיעזור לו. אני הייתי בהרבה מאוד מצבים שלא שאפתי לחפץ קסום כלשהו או לא הבנתי שהייתי צריך אותו.
    שתף ב-Google+

הרשמה