תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוקי, אז ככה:

1. במשחק הזה יש אפשרות לבנות CONFIG? לא לשנות דברים ב OPTION.
    2. אפשר לפתוח שרת ולהוסיף BOTS שישחקו מולי? אולי דרך פאטצ' או משהו.
    3. איך אפשר להוסיף שרת למועדפים... לחצתי על ADD וזה לא פועל.. או שזה כן ואני לא יודע איפה לראות את הרשימה של השרתים שהוספתי למועדפים.
    4. כמה שחקנים יכולים להשתתף מכל קבוצה ב CLAN WAR, המקסימום שאפשר.
    5. מזה COOP WARFARE? הורדתי את הגרסא 0.6 של זה ואני לא מבין מזה.. מה לעשות אם זה
    6. איך אני יכול לדעת מה ה PB GUID שלי במשחק F.E.A.R כדי להרשם ל CB.
    7. מה יש עוד חוץ מ: TDM DM CTF CTRL?
    8. איפה רואים מתי יוצא תגבורת (הגל הבא) של הקבוצה שלי, או איך אפשר לדעת איפה יוצא הגל הבא של האויב, לפי מה שראיתי הם תמיד יוצאים ליד האדם שחי בקבוצה שלהם או שאם כולם מתים אז הם יוצאים איפה שאין חיילי אויב בדרך כלל, אבל לא ראיתי ממש מקומות, כאילו, נקודות שרק שם הם יוצאים ולא אקראי בכל אזור במפה.
    9. מאיפה להוריד צ'יטים? סתם.. נגמרו לי השאלות!

תודה מראש על כל התשובות.

אם האויב יוצא כל 15 שניות אז פשוט תגלו פעם אחת מתי הוא יוצא, ואז תשימו לב על השניות ליד הדקות שנותרו לסיום המפה וככה תוכלו לדעת מתי יש SPAWN לאויב.
    למשל: הם יוצאים כל 15 שניות, אז מתוך 60 אתם מחלקים את זה ל4. אם הם יצאו ב30 אז הם יצאו גם ב15, ב0 שזה 60.. וב45. וכמובן ב30.. ואז תוכלו לדעת מתי להסתתר או להתחיל להספים רמונים או מה שתרצו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    1) יש אפשרויות לשנות את ההגדרות של המשחק, אבל רק אם אתה הבעלים והמפעיל של השרת. במקרה כזה אתה יכול להתקין שינויים, מפות או הגדרות חדשות.
    2) למיטב ידיעתי לא, אולי ב-Warfare אפשר, אבל לא סביר.
    3) כדי לראות את רשימת המועדפים תלחץ על מה שבדרך כלל כתוב בו Internet במסך חיפוש השרתים שלך.
    4) בשרתים רגילים יכולים לשחק עד 16 שחקנים, כלומר, אם אין אדמין או צופים ויש מספיק שחקנים בקלאן, אפשר לעשות CW של שמונה על שמונה.
    5) זה תוסף שנוצר ע"י חובבי המשחק עם המון מפות חדשות והגדרות מיוחדות שמפעילי השרתים יכולים להשתמש בהם.
    6) אתה נכנס לשרת שיש עליו PB (לא השרת שלנו, בשלב זה) וכותב בשורת הטקסט PB_myguid אם אני לא טועה, אז תקבל את המספר הממש ארוך בפינה הימנית עליונה של המסך ותצטרך להעתיק אותו.
    7) יש עוד כמה מצבי משחק עם הילוך איטי ועוד מצבי משחק מיוחדים של Warfare.
    8) אין לי מושג.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    2. ב-Coop יש מצב שנקרא Coop (או משהו בסגנון). אם הבנתי את זה נכון, זה מצב של TDM, כאשר לכל קבוצה יש גם דמויות של אויבים מתוך המשחק (Super Armor, נינג'ות ושות'). מעולם לא שיחקתי את זה עם עוד אנשים - רק ניסיתי את זה לבד כדי לראות את זה. פשוט יש שם ערימות של בוטים שלא זזים ותוקפים את האויב אם הם רואים אותו.
    3. כשלוחצים על Add זה מוסיף את השרת שאותו בחרת. אם אתה לוחץ על Add IP זה יוסיף את השרת עם ה-IP שהכנסת. הם מוצגים אח"כ בקטגוריה של ה-Favourites
    4. אם אתה משתמש ב-Coop אני חושב שאפשר לדחוס 32 שחקנים בשרת (ולאפשר CW של עד 16 נגד 16). לא מזמן שוחרר קובץ שמאפשר לאכלס שרת עם 64 שחקנים, אבל אני לא חושב שיש מחשב בארץ שיכול להריץ כזה דבר.
    7. יש מצבי הילוך איטי (מופיע חפץ שמאפשר הילוך איטי. זה ההבדל היחיד) ל-DM, TDM ו-CTF. עוד מצב שקיים נקרא Conquer All (או שזה היה Capture All?) והוא די דומה ל-CTRL, אבל יש בו חמש נקודות שליטה (ומפות גדולות יותר) ותנאי נוסף לנצחון (בנוסף למגבלת הזמן והנקודות) הוא כשקבוצה אחת שולטת בכל חמש הנקודות. ואז היא מנצחת. ל-Coop יש שני מצבים חדשים: Coop (עליו הסברתי בהתחלה) ו-Demolition, בו קבוצה אחת צריכה לחמש פצצה במקום כלשהו בשלב והקבוצה השנייה צריכה לנטרל את הפצצה. זה מבוסס על מצב דומה ב-CS ולמעשה, חלק מהמפות שעליהן אפשר לשחק הן מפות שלקוחות מתוך CS
    8. הגלים עובדים כל הזמן. אם אף אחד לא מת, זה לא משנה - הקאונטר יתחיל שוב מהתחלה. ברגע שמישהו מת הוא יכול לחכות בין 15 שניות ל-0. כשעוברות 15 השניות, יש נקודות מסוימות במפה בהם מופיעים השחקנים. הנקודות נבחרות באקראיות (למרות שקורה הרבה שכמה חברי קבוצה מופיעים באותו מקום) וזה נורא מעצבן שאתה מופיע וישר חוטף Headshot מ-G2A2 של מישהו (שי... ).
    9. אני לא זוכר מאיפה אני הורדתי את הבוטים שלי בדיוק, אבל אני אחפש... P=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    2. ב-Coop יש מצב שנקרא Coop (או משהו בסגנון). אם הבנתי את זה נכון, זה מצב של TDM, כאשר לכל קבוצה יש גם דמויות של אויבים מתוך המשחק (Super Armor, נינג'ות ושות'). מעולם לא שיחקתי את זה עם עוד אנשים - רק ניסיתי את זה לבד כדי לראות את זה. פשוט יש שם ערימות של בוטים שלא זזים ותוקפים את האויב אם הם רואים אותו.
    יש רק קבוצה אחת ואם אתה מצטרף לשניה הוא שם אותך בתוך איזה חדר סגור שאי אפשר לעשות שם כלום ויש שם שלט גדול שכתוב בו שהמצב השה תומך רק בקבוצה אחת :smiling:

הבוטים כן זזים

נכתב במקור על ידי ShmilS

8. הגלים עובדים כל הזמן. אם אף אחד לא מת, זה לא משנה - הקאונטר יתחיל שוב מהתחלה. ברגע שמישהו מת הוא יכול לחכות בין 15 שניות ל-0. כשעוברות 15 השניות, יש נקודות מסוימות במפה בהם מופיעים השחקנים. הנקודות נבחרות באקראיות (למרות שקורה הרבה שכמה חברי קבוצה מופיעים באותו מקום) וזה נורא מעצבן שאתה מופיע וישר חוטף Headshot מ-G2A2 של מישהו (שי... ).
    חברי הקבוצה מופיעים ביחד בכל מפה חוץ מב-stockpile
    אני כמעט בטוח שאתה יכול לבחור באיזה איזור אתה תופיע בעזרת ה-fly mode
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    המשפט הראשון היה בדיחה, נכון? אני מקווה שכן...
    הבוטים רצים לתקוף אותך אם הם רואים אותך, אבל אם אין מישהו בסביבה הם מחכים יפה במקום.
    קרה לי מספיק פעמים בהרבה מפות שונות שעשיתי Spawn מול אויב שבדיוק רץ לתוך החדר.

עריכה: ראיתי עכשיו שיש עוד שני מצבי משחק, אותם לא הזכרנו, ויש סיבה טובה לכך. אחד הוא Elimination והוא פועל כמו DM רגיל, אבל מי שמת חייב לחכות עד סיום הסיבוב כדי לשחק שוב, כמו ב-CS וב-AA. המצב השני הוא Team Elimination והוא פועל בדיוק אותו דבר, אבל עם קבוצות. שני המצבים האלה הם הכי פחות פופולריים, מאחר וכנראה ששחקנים מעדיפים לשחק, אם יש להם אפשרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    זה דווקא לא היה בדיחה
    זה קרה לי הרבה פעמים אבל יכול להיות שזה סתם מקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוקי הבנתי תודה
    כמה תשובות פה היו כאילו אני משחק יום במשחקי רשת XD אבל לא נורא..
    את האמת.. ידעתי את כל התשובות לשאלות ששאלתי, פשוט רציתי לדעת יותר
    ואני גם קרוב ל100 הודעות!
    שתף ב-Google+

הרשמה