תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    טוב , אז אני רדפתי אחרי mage ברמה שלי ב STV ולפתע איזה shadow bolt פוגע בי ומוריד לי 300 במכה, אני מסתובב רואה warlock מוריד tremor totem מתקרב הוא מצליח לעשות fear ואז בדיוק יש Pulse של ה termor totem שמוריד ממני את ה fear אני מתקרב עושה triple crit עם WF וזה מוריד לו בערך איזה 900 (אני הייתי רמה 35) ואז אני נותן לו עוד מכה קטנה והוא מת , ה mage כבר כמעט עשה cast ל Pyroblast השני (grounding totem חסם את הראשון) עושה earth shock אני מתחיל לנוע אליו מוריד עוד grounding totem וזה חוסם את ה Poly שלו ואז גם בו אני פוגע triple crit WF שמוריד לו כמעט 850 והוא מת פתאום מגיע עוד fear ואני מבין שה Lock עשה soul stone , ה tremor totem שוב עושה pulse (ותבינו , זה נדיר שפעם אחת tremor totem מבטל fear כל כך מהר) אני מבין שאין לו הרבה חיים אז אני עושה לו frost shock (ברמה 35 זה מוריד יותר מ earth shock ) וזה עושה crit של 300, ואז אני עושה עוד crit עם ה 2h axe שלי שמוריד לו עוד 220 והוא מת.
    בכל הסיפור הזה ירד לי איזה 550 health ושניהם היו 2 רמות מעלי

אבל אז חצי דקה אחרי בא איזה מניאק רמה 70 והרג אותי

ודרך אגב, אם יש לי revered עם darn אני מסוגל להשיג exalted אם אני עושה את כל ה q's במקום ההתחלתי שלהם ו darkshore?
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לא, לא נראה לי שהם יספיקו להביא אותך 21000 נקודות..
    בכל מקרה, הרגע הכי הירואי שלי היה אתמול ב- Shadow Labyrinth. ה- Priest שלנו היה די מעפן, וצפיתי בעיות בהמשך. אז במקום אחד ה- Trinkets שלי, שמתי את ה- Goblin Jumper Cables המפורסמים שלי (שד"א, הם עבדו רוב הפעמים) לפני הקרב עם הבוס. הבוס הזה הוא קוץ בתחת - כל 40 שניות\דקה הוא עושה Mind Control לכל הקבוצה וגורם לנו להילחם אחד בשני. הבוס היה על 10%, והקבוצה היתה קרובה למוות. הבוס עשה עוד MC אחד, והרגתי את הכוהן של הקבוצה, ששרף את ה- Mana שלו בדקה הראשונה של הקרב. השתמשתי ב- Cables, והם עבדו. השתמשתי בתחבושת על הכוהן, נתתי לו Super Mana Potion והוא ריפא את כל הקבוצה, ומת שוב. ארבעתנו עשינו DPS מטורף, והורדנו אותו.

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    ברין, איך השתמשת בכבלים? אפשר להשתמש בהם תוך כדי קרב? נראה לי שלא...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת היא שכן. כל העניין עם Rogues זה שאנחנו טובים מאוד בלצאת מקרבות. הפעם זה היה עם Vanish.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אתה מתכוון לברוח , נכון ברין , כי רוגים לא יוצאים מקרבות , הם בורחים כמו נקבות קטנות.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אמר הבחור שצריך להשתמש ב- Feign Death בקרב רק כדי שלא ימעכו לו את הפרצוף.. וגם את זה הוא לא יודע לעשות.

הרשמה