תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    שלום,

קניתי (PS3 (60GB בגרמניה... ויש לי כמה שאלות שלא מצאתי עליהם תשובה באינטרנט...
    1. אם המכשיר נקנה בגרמניה, איזה כבל חשמל אני צריך כדי לחבר אותו לחשמל בארץ ? (יש צורך בהמרת מתח?)
    2. אם אני רוצה לחבר אותו כל פעם לטלווזיה אחרת... יש 2 יציאות נפרדות של ה-Video_Output או שזה יציאה אחת וכל פעם מחברים אליה כבל אחר:
    • HDMI
    • כבל Video בודד (צהוב)
    • RGB
    3. אני יכול לחבר את ה-PS3 גם דרך (Digital Audio (Coaxial\Optical וגם דרך כבל Audio רגיל (אדום ולבן) באותו זמן? ואז אני אשמע דרך שניהם בו-זמנית?
    4. הבנתי שאפשר לקנות משחקים מהאינטרנט בסביבות 12$-17$...
    • מדובר על משחק מלא?
    • אפשר לקנות כל משחק משם?
    • באיזה מהירות זה יורד? כי להוריד משחק של (Blue-Ray 0 (30GB - 60GB יכול לקחת הרבה זמן...
    • מה נותן גודל ה- HardDisk ? המשחקים פועלים מהדיסק עצמו או שמתקינים אותם על המכשיר ואז שמים את הדיסק רק כדי להפעיל את המשחק ?
    5. איזה משחק עדיף לקנות ?
    • Call of Duty 3
    • Splinter Cell
    • Resistance: Fall of Man
    • F.E.A.R
    • Marvel: Ultimate Alliance
    יצא כבר Marvel Nemesis 2 ? כי שמעתי שהוא אמור להיות ממש טוב...
    ומה עם משחקים כמו Lair, SpiderMan 3, Pro Evolution Soccer 2007 מתי הם יוצאים?

6. יש Zone על המשחקים או רק על הסרטים? משחקים של ארה"ב יפעלו רק על מכשיר NTSC או גם על PAL ?

תודה רבה... מצטער אם על חלק מהשאלות יש תשובות כבר באתר.. פשוט, עד שאני חוזר הבייתה אין לי זמן לחפש על כל שאלה...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    1. הכבל שקבלת בקופסה יעבוד מצוין
    2. יש אחת HDMI ומהשנייה (יציאה רגילה שהייתה בPS1 ובPS2)אפשר להוציא קומפוננט או קומפוזיט
    3. לא בו-זמנית אתה יכול להשתמש בשני החיבורים אבל הPS3 תשאל אותך דרך מה אתה רוצה לשמוע
    4.המשחקים למכירה הם משחקים מלאים אבל הם משחקי און ליין קטנים ברובם -בסביבות הג'יגה, לא מדובר במשחקים שדורשים בלו ריי,- פרט לWARHAWKשיצא בעתיד גם להורדה וגם בבלו-ריי, המשחקים יכולים להתקין את עצמם על ההרד דיסק ואז לקצר זמני טעינה אבל רוב המידע עדיין נמצא בבלו-ריי -זה לא יעיל להעתיק בשביל כל משחק עשרות ג'יגות להרד דיסק.
    5. RESISTANCE - אין כרגע הרבה תחרות זה המשחק הטוב ביותר על המערכת כרגע
    PES7 עוד לא הוכרז אפילו למרות שעכשיו PES6 עןבד בסדר גמור על הPS3 גם אוןליין
    LAIR צפוי ביוני וספיידר מן אני חושב שעכשיו מתישהו, כשהסרט יוצא.
    6. אין ZONE על משחקי PS3 אבל משחקי PS2 אמריקאים עדיין לא יעבדו לך...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    עווד כמה שאלות...

Marvel: Ultimate Alliance ו- Marvel Nemesis 2 זה לא אותו משחק, נכון?
    אמרו לי שהשני ממש טוב... אתם ממליצים עליו? הוא יצא כבר?

אז מה בעצם נותן גודל ה-HardDisk ?? (כי הבנתי שיש ממש מלחמה על התחום הזה... XBOX הוציאו 120GB וסוני רוצים להוציא גרסא של 80GB)...

המשחקים החדשים שיוצאים ל-PS3 הם כולם Blue-Ray או שחלק יוצאים על DVD ?

מקווה שמותר לדבר על הנושא פה.... תקנו אותי אם אני טועה אבל גם אם יצא צ'יפ לקריאת צרובים, יהיה צורך בצורב Blue-Ray ומדיות Blue-Ray לצריבה שנכון לעכשיו זה עולה כמו 10 משחקים מקוריים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    משחקי MARVEL לא ממש מעניינים אותי אבל תבדוק בIGN
    הHD נותן בעיקר מקום לחומר שניתן להוריד או להעביר לPS3 כמו שירים מהIPOD סרטים ומשחקים להורדה, כעיקרון כרגע ה60GB הוא די והותר אבל כשיתחילו הורדות של סרטי HD אז יהיה צריך עוד הרבה מקום...
    כל המשחקים יוצאים על BR
    ואסור לדבר פה על צריבות, כרגע אין צ'יפ ומדיה או צורב BR עולים הרבה מאוד

PS3 ID: sagi314

הרשמה