תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    ואנור, עולם מערכה פנטסטי למשחקי תפקידים, החל את דרכו במרץ 2004 עם עליתו לאויר של המרתף הקפוא, אתר התוכן למשחקי תפקידים. אם הזמן גדל החומר באתר עד שהיקפו שכנע אותי שיש צורך באתר נפרד שיכיל את המידע על העולם.
    ואכן, האתר של ואנור עלה בפברואר 2005 לאוויר. זאת הייתה גירסה חדשה של ואנור- ההיסטוריה התקדמה, נפתח עידן הגיבורים החדש, דברים רבים השתנו. ארכיון הגרסה הקודמת נשאר על מנת להוות נקודת התיחסות לחומר החדש שפורסם. לאתר נוסף מסמך "שרבוטים" שהכיל מידע לא גמור.
    עכשיו, אפריל 2007, שנתיים לאחר שעלה לאוויר, תקופה חדשה נפתחת בעידן הגיבורים. האתר של ואנור עובר דירה, כמו שאחיו הגדול, המרתף הקפוא, עשה לפניו. אני רוצה לאודות לאלון מורניק, שהיה הוובמסטר שלי בשנים האלו ולקהילת הפונדק שעזרה לי לפתח רבים מהרעיונות שלי עבור ואנור, ועוד היד נטויה.
    קדימה גיבורים, הגיע הזמן לצאת לדרך חדשה!
    אביב מנוח.

vanor.go-games.net
    ואנור עידן הגיבורים - עולם מערכה פנטסטי למשחקי תפקידים
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    רגע, לא פרסמת על זה הודעה ממש לפני כמה ימים?

עריכה:
    אני חושב שהתבלבלתי עם ת'רד העדכונים של המרתף הקפוא. בלי קשר, אגב, מרשים לראות את בוסט העדכונים החדשים. מאיפה אתה מביא את המרץ בשביל זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני במקומך הייתי עושה דבר כזה- לוקח את כל החומר שבספר הדעת, מסיים ומשכתב את מה שנחוץ ופשוט שם את הכל באתר עצמו.

חצי מהמידע על העולם כתוב שמה...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    ננסק, כשאתה מחליט שהאינטרנט זה עבודה ולא סתם תחביב, יש לך מרץ
    חוץ מזה, יש לי המוני חומרים כתובים במחשב או בפורומים שונים שזקוקים לבמה חמה, כמו הימים הראשונים של המרתף.

עידנש, הכל בתהליכים. את המאמר "מעבר לואנור" כתבתי במקור בפורום הפונדק, ולכן לא ממש היה לי מה להוסיף. את הדרקונים כתבתי מהראש, אבל זה לא יותר מידי.

עדיפויות הכתיבה שלי הן:
    א. לשכתב דברים שיש בארכיון- כאשר העליונה היא להיסטוריה, אבל זה גם הכי מעצבן.
    ב. להשלים דברים מספר הדעת.
    ג. לכתוב דברים חדשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    בהצלחה!
    אה, בחתימה שלך לא עידכנת את הכתובת של המרתף הקפוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    צודק, כמה מטומטם מצידי
    שתף ב-Google+

הרשמה