תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    שמעו, המשחק עובד לי על האיכות הכי גבוהה שלו ולא נתקע, אבל אני לא רואה כלום ובקושי פוגע במשהו, לכן, הורדתי את האיכות להכי הכי הכי נמוך שיש. שזה LOW!
    ועכשיו זה משהו מטורף, אני מביא רק HeadShots ואני כולה משחק יומיים XD
    עשיתי מאזן בויגיימס 60-10 משהו כזה.. וששיחקתי על האיכות הכי טובה בדיוק מפה קודם לזה עשיתי מאזן של איזה 5-30.. תנסו ותראו. * לעשות LOW בהכל לא לעשות MEDIUM ולא לגעת ברזולוצייה שההגדרות של LOW יבחרו אוטומטי *.
    אם המשחק עובד לכם באיכות הכי טובה בלי להתקע אז תהיה איכות טובה גם בLOW כמו שלי יש.

אגב, שלום לכל קהילת FEAR אני חדש פה אני שחקן של Enemy Territory.
    ועברתי עם כמה חברים למשחק FEAR ואנחנו כנראה נקים איזה CLAN.
    חברי הCLAN לבנתיים: TeRm1 RvN Pavelol ואני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    איזה AIMBOT אתה
    אחרי יומיים 60-10?? קצת הגזמת לא??
    בכל מקרה אנחנו תמיד שמחים על קבלת חברי קהילה חדשים:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ברוכים הבאים!
    זה דבר ידוע, שלא משתמשים בהגדרות גבוהות אם זה לא רץ חלק (לפחות 30 FPS). אצלי זה עובד טוב כשרוב ההגדרות על Medium והשאר על Low, עם רזולוציה של 800X600. אבל כל כמה שניות זה נתקע לשנייה, וזה מעצבן. אי אפשר לקמפר ככה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    לא עשית 60-10 היום...
    היה כיף
    ברוכים הבאים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    זה עובדה ידועה :ם
    וברוך הבא :ם
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    לי יש 8800GTS ואני שם על הגדרות נמוכות. למרות שזה נראה כמו CS1.6 ככה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני אמרתי.. שעובד לי חלק, זאת אומרת שיש לי איזה 100 FPS באיכות הכי טובה, אבל בכל זאת אני עושה הכל על LOW ואז זה יותר קל לפגוע.. וליתיום? זה היה משהו כמ 60-10 תבדוק.. אפילו 50-15.. ומי שאמר שאני אימבוט בצחוק אני טוב בגלל שאני שחקן של ENEMY TERRITORY כבר איזה 4 שנים וזה משחק הרבה יותר קשה מ FEAR... אז FEAR מאוד קל בשבילי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ON
    לי יש 8800GTS ואני שם על הגדרות נמוכות. למרות שזה נראה כמו CS1.6 ככה .
    ככה צריך! נכון יותר קל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי destiny
    אני אמרתי.. שעובד לי חלק, זאת אומרת שיש לי איזה 100 FPS באיכות הכי טובה, אבל בכל זאת אני עושה הכל על LOW ואז זה יותר קל לפגוע.. וליתיום? זה היה משהו כמ 60-10 תבדוק.. אפילו 50-15.. ומי שאמר שאני אימבוט בצחוק אני טוב בגלל שאני שחקן של ENEMY TERRITORY כבר איזה 4 שנים וזה משחק הרבה יותר קשה מ FEAR... אז FEAR מאוד קל בשבילי...
    אני cr1n.katana... שיחקנו נגד חברים שלך או נדגך היום... לא יפה איך "התנתקתם" באמצע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Lithium
    אני cr1n.katana... שיחקנו נגד חברים שלך או נדגך היום... לא יפה איך "התנתקתם" באמצע
    כן מה אני יעשה.. אני נשארתי אחרון לא שמתי לב שהם יצאו ואמרתי לכם XD
    לא נורא... אנחנו שחקנים חדשים.. עד הפעם באה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    היום קראתי את הנושא שעשו על האקדחים האלה, 2 אקדחים..
    אז נכנסתי לשרת ויגיימס שליטה והשתמשתי בהם, המאזן יצא:
    http://img132.imageshack.us/my.php?image=7214cr2.jpg
    הקלאן החדש שפתחנו הוא devil-inside וזה מולטי קלאן שיארגן לנו שרת משחק.
    הקלאן עוד בבניה אז אני לא מפרסם את השחקנים XD ומקווה שיהיה טוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    היום קראתי את הנושא שעשו על האקדחים האלה, 2 אקדחים..
    אז נכנסתי לשרת ויגיימס שליטה והשתמשתי בהם, המאזן יצא:
    http://img132.imageshack.us/my.php?image=7214cr2.jpg
    הקלאן החדש שפתחנו הוא devil-inside וזה מולטי קלאן שיארגן לנו שרת משחק.
    הקלאן עוד בבניה אז אני לא מפרסם את השחקנים XD ומקווה שיהיה טוב...
    תראה, מה אני אגיד לך??? אין משחק רשת שדומה ל FEAR! הכוונת שלו ממש שונה מכל משחק אחר, למשל אני שיחקתי ב AA (שרוב הFPS עם כוונת דומה לו) וממש אין מה להשוות ביניהם, אולי הטקטיקה תעזור אבל אני לא יודע בידיוק איך אתה כזה טוב רק אחרי שבוע במשחק! טוב אולי שיחקתה נגד נובים חחחחחח בכל מקרה אני אשמח לשחק נגדך ולראות מה אתה שווה באמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    נכתב במקור על ידי TheSlaYeR
    תראה, מה אני אגיד לך??? אין משחק רשת שדומה ל FEAR! הכוונת שלו ממש שונה מכל משחק אחר, למשל אני שיחקתי ב AA (שרוב הFPS עם כוונת דומה לו) וממש אין מה להשוות ביניהם, אולי הטקטיקה תעזור אבל אני לא יודע בידיוק איך אתה כזה טוב רק אחרי שבוע במשחק! טוב אולי שיחקתה נגד נובים חחחחחח בכל מקרה אני אשמח לשחק נגדך ולראות מה אתה שווה באמת
    גם אפשרות :]
    סתם, הוא אומר שהוא היה שחקן בET, ככה שהמעבר לא צריך להיות קשה במיוחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    ET לא מישחק כזה טוב :פ והוא גם ממש לא דומה.. יש יותר דימיון בין CS, AA או battlefield
    מאשר לFEAR
    אבל שיהיה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא רוצה להרוס את השמחה, אבל אני לא מכיר את השחקנים שנגדם שיחקת, ורובם היו עם פינג גבוה מ-170, אז היה לך יתרון ברור.
    אבל בלי שום קשר יש לך תוצאות טובות - תמשיך ככה!

מדריך שני אקדחי ה-AT14. נכתב ע"י נדב (Fexor). כשכתבתי את מדריך השוטגאן שלי התבססתי על המדריך הזה. מדריך מעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי HiViH
    ET לא מישחק כזה טוב :פ והוא גם ממש לא דומה.. יש יותר דימיון בין CS, AA או battlefield
    מאשר לFEAR
    אבל שיהיה :ם
    תקשיב, ET זה המשחק רשת הכי טוב בשביל TEAMPLAY ואתה אומר שהוא לא יפה כי אולי שיחקת בו שבוע או ראית סרטון של אפסים.. ותאמין לי שאיכות יש שם אפילו יותר יפה מCS SOURCE. אין משחקי רשת שדומים חוץ מכל טרילוגיה כמו UT CS BF ועוד.. ET זה משחק שונה לגמרי מכולם בגלל ששם אתה בוחר כל מקצוע שאתה רוצה ואתה חייב לשחק TEAMPLAY אחרת תפסיד.. וכל אחד מה שהוא אוהב.. ET זה משחק הרבה יותר קשה מ FEAR ולא אמרתי שהוא דומה רק אמרתי שהוא יותר קשה ו FEAR זה משחק קל.. ב ET זזים שם מהר לא כמו ב FEAR ואני מכוון רק לראש ב ET אני בין הטובים בארץ.. אז בFEAR אני גם מכוון לראש וזה בכלל קל שם.. טוב לא משנה XD רק שתדע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ON
    גם אפשרות :]
    סתם, הוא אומר שהוא היה שחקן בET, ככה שהמעבר לא צריך להיות קשה במיוחד.
    אני לא פרשתי מ ET אני תמיד ישחק ET ואני לא עובר ל FEAR אני פשוט משחק מידי פעם.. אם אני יחזיק 3 חודש במשחק אז יכול להיות שאני ישאר בו.. תלוי אם יהיה איזה קלאן טוב או משהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אם אתה אומר שאתה מכוון לראש וזה לא זז אז כנראה שהמחשב שלך בא עם AIMBOT מובנה XD
    אתה יודע כמה אימןנים דרושים כדי להצליח לכוון לפלג הגוף העליון בלי שהכוונת תברח לך? לפי התיאורים שלך אתה תדפוק את KATHA עוד מעט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    שיחקתי נגד הקלאן שלו, והם לא עשו 60-10...הסה"כ שלהם היה במינוס... אל תעשו סיפור גדול, הוא בסה"כ שיחק נגד כמה נובים עם פינגים גבוהים אבל עדיין הוא חדש אז כל הכבוד.
    אם אתם רוצים, אסדר לכם משחק נגד השחקנים הלא כ"כ מנוסים של הקלאן שלנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    תקשיב, ET זה המשחק רשת הכי טוב בשביל TEAMPLAY ואתה אומר שהוא לא יפה כי אולי שיחקת בו שבוע או ראית סרטון של אפסים.. ותאמין לי שאיכות יש שם אפילו יותר יפה מCS SOURCE. אין משחקי רשת שדומים חוץ מכל טרילוגיה כמו UT CS BF ועוד.. ET זה משחק שונה לגמרי מכולם בגלל ששם אתה בוחר כל מקצוע שאתה רוצה ואתה חייב לשחק TEAMPLAY אחרת תפסיד.. וכל אחד מה שהוא אוהב.. ET זה משחק הרבה יותר קשה מ FEAR ולא אמרתי שהוא דומה רק אמרתי שהוא יותר קשה ו FEAR זה משחק קל.. ב ET זזים שם מהר לא כמו ב FEAR ואני מכוון רק לראש ב ET אני בין הטובים בארץ.. אז בFEAR אני גם מכוון לראש וזה בכלל קל שם.. טוב לא משנה XD רק שתדע
    המישפט הכי ארוך איי פעם.
    לא אמרתי שהוא לא יפה, אמרתי שאין מה להשוות, כי הם לא דומים, והם לא פועלים באותו דרך ממש, כמו שאמרת בET בוחרים מיקצוע ושטויות, לא שזה עושה אותו טוב יותר אבל כל אחד והטעם שלו, וFEAR זה פשוט בלאגן וכאוס, כל אחד והטעם שלו שוב.
    אבל איך שאתה עכשיו מנסה לידחוק את FEAR כאילו ET זה אליל כל מישחקי הפעולה ברשת, אני מכיר מלא ילדים כמוך, מעריצים של CS, מעריצים של UT, כולם חושבים ששלהם הכי טוב, אל תרגיש מיוחד.. ולהיות קצת צנוע יותר זה בריא ם: בבקשה.
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הרשמה