תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    מישהו פה שיחק פעם בשרתים כאלה והאם אתם מכירים שרתים עם RP רציני באמת?

פשוט מבחינה מבנית ועלילתית יש לשרתי RP פוטנציאל מעולה,הם מכניסים אותך הרבה יותר עמוק לאווירה של המשחק, מחברים אותך לעלילה ואנשים שעושים RP(טוב) בדרך כלל הרבה יותר בוגרים(שכלית).
    יש לי חבר ששיחק בשרת RP ואמר שהרבה יותר מעניין לשחק RP והגילדות יותר מגובשות, יש יותר גיבוש ,מטרות משוטפות ודמיות עם אופי והיסטוריה ולא רק התעסקות תמידית בלמי יש קריט וDPS יותר טוב ולמי יש חפצים יותר מגניבים.
    כמו גם מדי הרבה קריאות שלי בפורומים הרשמים של RP באתר של WOW יש שם ממש סיפורים מעניינים ואירועים מושקעים וכיפים כמו מפגשים במשחק וכו'.

מה אתם אומרים על העניין והאם יש לכם המלצות/נסיון בזה:un1:

האם אני יפול על אוזנים קשובות או שדיון זה ישקע למעמקי הפורום?
    אשמח לתשובות או לפחות דעות

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני שיחקתי RP ב NWN ואהבתי את זה. יש חבורות של אנשים שצוחקים על שחקני RP, אבל אני אשמח לקחת חלק באירועי RP של הגילדה- אף על פי שלדעתי יהיה צורך לתכנן את זה, כי NWN זה משחק שמותאם לRP הרבה יותר מ WOW...

בכל מקרה- שיחקתי בשרת RP קצת, ואנשים כן מקצרים שם ומדברים כמו אצלנו, אז אני לא בטוח עם יש הבדל- אם אתה רוצה RP, פשוט תעשה את זה
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    האמתי שב RP יש חוקים שאוסרים עליך לדבר ב L33T speaking / dude speaking ואפשר לעשות עליך report

כן, האנשים שם יותר בוגרים אבל אתה צריך אנגלית ברמה גבוה בשביל זה, אף פעם לא שחקתי שם אז אני לא בטוח אם אתה מת אנשים לוקחים את זה ברצינות ויושבים שבעה אבל בכל זאת זה נראה לי ממש כיף

ויש מצב שאתה צריך ידע נרחב על Azeroth מ warcraft series

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    בקטע של הידע לדוגמאת ליפני שהתחלתי לשחק WOW בכוונה גמרתי עוד פעם את warcraft 3 ואת frozen throne כדי להתחברל לעלילה.

בכלליות למי שלא מכיר את העלילה של WOW אני ממש ממליץ כי היא ממש מרתקת וכתובה בצורה הרבה יותר טובה מהרבה עולמות פנטסיה שיצא לי להכיר.

ובדיוק למה שאמרת התכווני, האם יש סיכוי למצוא בWOW RP כמו בNWN??

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    lol יש שרתים במיוחד בשביל זה , לה הבנת? RP ו RP-PvP

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    יש RP ממש נחמד ב-WoW אנשים מסתובבים בהליכה במקום לרוץ,מתחילים במשפט באות גדולה ומסיימים בנקודה. יש כל מיני events שאנשים מתכננים,י שכאלה שכוללים את שני הfacions. ככה שקהילת ה-RP בWOW ממש נחמדה,שווה לנסות אם אתה בקטע.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    ואם הם רוצים להגיע מ STV ל eastern plague lands ואין להם FP הם עדיין הולכים?

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Korgen
    ואם הם רוצים להגיע מ STV ל eastern plague lands ואין להם FP הם עדיין הולכים?
    ניסיון כושל להצחיק?

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    :\ אני רציני

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Korgen
    :\ אני רציני
    אם כך,אז לא,הם לא מפגרים...למשל מסביב לגולדשייר ומסביב לסטורמווינד הם הולכים ברגל,אבל אם הם צריכים להגיע ממקום רחוק לאחר אז הם ישתמשו במאונט או גריפון או ירוצו.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    סבבה... תודה

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אולי נעשה קצת RP בגילדה? (ולי יש mount בכל מקרה )
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הרשמה