תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה לעשות עם הפייקרים?

מדרגים
32. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • הם אחלה! Faker42 מלך!

3 9.38%
  • להכניס חוק נוקשה נגד קללות (לא מילים גסות - קללות)

8 25.00%
  • להכניס חוק האוסר על קיום FN.

21 65.63%
123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    סקר פשוט, 3 אפשרויות.
    לא מבטיח שום דבר לגבי ההשפעה של תוצאות הסקר על המציאות.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    מתערבים שאתה היחיד שתצביע נגד קללות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    התערבתם כבר? :]

אבל אני הייתי מעדיף שגם מילים גסות לא.
    "אני אחפש אותך" זה לא קללה, אבל זה סתם מציק, וגם דברים כאלה צריך לאסור. זה גם לא בFN
    ו... המון פעמים שחקנים קיללו, אבל אני היחידי עם אולי עוד אחד שעשה עליהם באן.. ואז הם המשיכו לקלל... אז איך זה בידיוק יעבוד?

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבישי, למה אי אפשר להעביר חוק נגד קללות ונגד FN? אני בטוח שיש הרבה אנשים כמוני שרוצים גם וגם...

(למרות שאני מעדיף קללות על FN)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    אי-אפשר לעשות איזה Censor של כל הקללות?

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כי עם החוק לגבי הקללות, לא יהיה FN.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    הא?

כאילו שאין FN שלא מקללים, אבל עושים הרבה דברים מעצבנים אחרים, והורסים בצורות אחרות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    להיפך - עם החוק לגבי FN, לא יהיו קללות. (יהיו, אבל רק הטובות של מיקי.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    תמיד היו קללות בקהילה, הרבה לפני FN. זה היה אחד הדברים שהבריח חדשים.
    כמובן שלהרוג את עצמך ושטויות אחרות שהורסות את המשחק זה דבר שיזכה כל אדם בקיק, אבל קללות זה לא דבר מובן מאיליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    חחחח אבישי חי בסרט, אם לא יהיו קללות יהיו פי 100 יותר FN שיקללו בלי שתדע מיזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אבישי יש טעותתתת אני עשיתי את האפשרות שלישית לא השניה!!!
    תקן את זההההההה

TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777
    TL 99 Server - 212.143.230.120:6666
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי חושב שיעזור לו להחליף את הסדר של האופציות ולסדר ששתי האופציות הראשונות יהיו דומות לעמדה שלו, לא חושב שזה יעזור לך.

ואני עדיין לא מבין למה אי אפשר לעשות חוק גם נגד קללות וגם נגד פייקרים? תן סיבה אחת טובה, ולא מה שרשמת לאדי ממש לא נחשבת סיבה טובה, יותר נכון להגיד שבלי פייקרים לא יהיו קללות.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי R9naldo

ואני עדיין לא מבין למה אי אפשר לעשות חוק גם נגד קללות וגם נגד פייקרים? תן סיבה אחת טובה, ולא מה שרשמת לאדי ממש לא נחשבת סיבה טובה, יותר נכון להגיד שבלי פייקרים לא יהיו קללות.
    Agreed
    ////////////////////////////////////////////////
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    צריך לעשות סקר מי חושב שאבישי 1 "מנהיג" או שהוא 2 בונה כספות או שהוא 3 דגלן
    או אפשרות 4 אף תשובה לא נכונה
    מעניין מה יזכה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    אבישי חושב שיעזור לו להחליף את הסדר של האופציות ולסדר ששתי האופציות הראשונות יהיו דומות לעמדה שלו, לא חושב שזה יעזור לך.

גם אני לא חושב שזה יעזור לי... נראה לך אני מהקרמלין או משהו? o0
    ואתה לא רציני, אתה רוצה להגיד לי שבלי FN אין קללות? תגיד, וברצינות עכשיו, אתה סנילי? אני אגיד שוב שיש אנשים שמשחקים והם נראים לך כמו פייק ניק והם לא. קח לדוגמא את אקספלוסיב שראיתי בשרת לא מזמן. אתה בטח היית נותן לו קיק אם היה פה חוק נגד פייקים......
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    הצבעתי בעד חוק נגד קללות
    אבל אני רוצמה גם להצביע נגד FN
    ם=

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי [N2]
    הצבעתי בעד חוק נגד קללות
    אבל אני רוצמה גם להצביע נגד FN
    ם=
    אמרתי לך אבישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    מה נסגר איתכם אנשים ? כול פעם שאני קופץ לבקר המקום ניהיה יותר הזוי מהפעם הקודמת,אדי אתה אשם,חברה שלך תסבול עכשיו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי Nickel
    מה נסגר איתכם אנשים ? כול פעם שאני קופץ לבקר המקום ניהיה יותר הזוי מהפעם הקודמת,אדי אתה אשם,חברה שלך תסבול עכשיו...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא הייתי מוותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    ואתה לא רציני, אתה רוצה להגיד לי שבלי FN אין קללות? תגיד, וברצינות עכשיו, אתה סנילי? אני אגיד שוב שיש אנשים שמשחקים והם נראים לך כמו פייק ניק והם לא. קח לדוגמא את אקספלוסיב שראיתי בשרת לא מזמן. אתה בטח היית נותן לו קיק אם היה פה חוק נגד פייקים......
    אין קללות? תמיד יש, גם החוקים נגד קללות שלך יועילו הרבה פחות מאשר חוקים נגד פייקרים, כי הפייקרים מקללים הכי הרבה, פשוט וקל.

ותגיד את זה גם 200 פעמים, זה פשוט לא נכון. XPLOSIV הוא דבר ראשון מקרה דיי נדיר של שחקן שהיה מקצוען לפני איזה שנתיים וחזר לקהילה, והאמת היא שאחרי בירור קצר שארך בידיוק 10 שניות הוא אמר שהוא היה פעם xplosive ובזה נגמר הסיפור.

אתה כל הזמן לוקח לעצמך מקרים חריגים ומשתמש בהם כאילו זה קורה כל הזמן וכאילו שזה חיזוק לגיטימי לעמדה שלך, האמת היא שאתה יודע שזה לא, מקרים כמו XPLOSIVE ו-Jorel הם חריגים מאוד ( בין אם Jorel הוא פייקר או לא, אני עדיין רואה בו כפייקר לכל דבר לא משנה מה תגיד, פשוט בגלל שהוא השתמש בניק שלי לא פעם ולא פעמיים ), וביינתים מה שבאמת קורה זה שכמות הפייקרים הולכת וגודלת בשרתים ותרצה או לא, זאת עובדה - גם כמות הקללות.

אני עדיין לא מבין מה הבעיה שלך לחוקק חוק גם נגד קללות וגם נגד פייקרים? החוקים נגד קללות שלך ממש לא עוזרים ויעידו כל מי שמשחק בשרת, הקללות רצות חופשי והאדמינים לא טורחים להעיר, האמת היא שזה גם לא ממש מפריע לאף אחד, הרבה יותר מפריע לשחק נגד איזה פייקר שמתלהב אחרי כל פעם שהוא הורג אותך ואין לך מושג מי זה ואין אתה צריך להתנהג אליו ( כלומר אם זה פיוריטי להזכיר לו עוד פעם שהוא הולך לחטוף כאפה של החיים בלאן, אבל אם זה מיקי או נדב ), כל הקטע הזה ממש מבאס.

שורה תחתונה נסכם את זה -

אתה בתור "מנהיג הקהילה" או יותר נכון פשוט האדמין הראשי בשרתים, צריך לדאוג שהשחקנים יפיקו את ההנאה המירבית מהמשחק בשרת, עד כאן מסכים? יפה. מה גורע יותר מההנאה? קללות או פייקרים? אני חושב שהתשובה ברורה אפילו לך, ואם לא, תמיד נוכל להעביר סקר נוסף.

אני עדיין מחכה לטענה נורמלית שתצדיק את העובדה שאתה פשוט הולך מול כל הקהילה שלא רוצה פייקרים בשרתים שלה.. אף אחד לא דיבר על שחקנים חדשים, אף אחד לא דיבר על שחקנים שפרשו לפני שנים וחזרו בשביל רבע משחק, מדובר פה על פייקרים שאין בכלל ספק שזה מה שהם, ואת ההבחנה רק לך כנראה קשה לעשות, מה גם שעצם המצאותם של החוקים בלי הכפייה שלהם על ידי האדמינים כבר יצמצמו משמעותית את כמות הפייקרים בשרתים. כלומר אם וכאשר תחוקק את החוקים הנ"ל, סביר להניח שהאדמינים לא יצטרכו בכלל לנסות ולהבחין בין פייקרים לשחקנים חדשים או אחרים.

Let the digging begin.. :\

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה