תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    אני עובדת עם חברה על זוג תאומים סיאמיים [שהם במקרה גם ערפדים סינים].
    יותר מידע על התאומים כשאפרסם ציור רציני שלהם... את התאום שלה היא עוד לא סיימה לעצב, ועוד לא התחלנו לעבוד על האופי שלו או ההסטוריה שלהם, אז מה שיש לי בינתיים זה עיצוב הדמות של התאום שלי, קאסטור, וכמה פסקאות על האופי שלו [ששוב, יפורסמו בהמשך].

[הרישום המקורי כדי לבסס עליו את התאומים. אני לא ממש יודעת לצייר צלקות.]

[בגלל שהיא השתמה ברישום המקורי (ותקנה בו קצת את הצלקת), הייתי צריכה להפוך את שלי, מאחר והם תאומים סיאמיים וכאלה. סוכם שאני אכהה את השיער (הרעיון המקורי היה סייברפאנק, פרטים בהמשך), ושהעיניים שלהם צריכות להיות בצבעים שונים - כלומר, עין אחת בצבע אחד ועין אחרת בצבע שונה.]

[ולאחר שקיבלתי כמה עצות מחברים בנוגע לצלקות, זה העיצוב הסופי של קאסטור. אני מקווה שהצלקת נראית טוב, עוד לא החלטתי. אלתרתי לו לבוש סיני ממש ממש מהיר בגלל כל ההסטוריה הסינית וכו'. זה לא ממש משנה, כי אני אוהבת להחליף להם בגדים, כך שזה לא חלק מהעיצוב שלו.]

נ.ב. - אני יודעת שלא אפשרי שהם היו מחוברים גם בפרצוף, גם בצוואר וגם בכתף [בקיצור, אני יודעת שלא אמורה להיות צלקת על הצוואר]. אבל בחרנו להשאיר את זה ככה. זה לא כאילו הם היו הגיוניים מאוד מלכתחילה.

עדכון: קיבלתי אישור על הצלקת. עכשיו אני יכולה לאהוב את העיצוב בשקט.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    עיר
    קדומים
    וואו, סחתיין על הצלקת, יצא ממש אותנטי.

הצבע שנתת לו לעיניים ממש נהדר, בעיקר בסקץ' השני. בשלישי הצבע נהיה יותר, עכור כזה.
    גם צבע השיער התעמעם טיפה.

מחכה כבר לשמוע עליהם יותר ^^

באטל הורן, כ"ץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    תשים לב שאחת העיניים בכלל צבועה במעין... בורדו, אבל אני מסכימה, הצבע יצא עכור יותר - מאחר והציר השלישי נעשה בצבעי מים, והשני במחשב. בנוגע לצבע השיער: הפעם זה מכוון. סוכם שהשיער של קאסטור יהיה כהה יותר, מאחר והוא נוטה יותר לכיוון אלגנטי, או גותי, אם תרצה, והתאום השני אמור להיות יותר סייברפאנקי, ולכן השיער שלו יהיה בצבעי הניאון המקוריים.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הרשמה