תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  אחרי העונה הכושלת שהעביר, החליט הלילה לארי בירד לפטר את ידידו ריק קרלייל ממשרת המאמן באינדיאנה. ייתכן וימשיך במועדון אך במשרה אחרת. מרקוס קאמבי ככל הנראה יהיה הזוכה בתואר שחקן ההגנה בליל שישי הקרוב. זה לא היה בלתי צפוי. אחרי שיצא בתחילת העונה בהצהרות על משחק מהיר ושוטף, התפוצצה בפניו של ריק קרלייל עונה רעה של 35 נצחונות ו47 הפסדים שהספיקו רק למקום התשיעי במזרח המגמגם. הניסיונות הכושלים של קרלייל-את-בירד להחזרת הקבוצה למסלול על ידי הבאת מרפי ודאנליבי גם הם לא צלחו, ונשבר רצף עשור בו לראשונה לא עלתה הקבוצה מאינדיאנה לפלייאוף.

  בזאת סיים קרלייל את עונתו הרביעית כמאמן הפייסרס. לאחר שלוש שנים מוצלחות עם המועדון בראשות רג´י מילר וג´רמיין א´וניל, בהם הציגו הפייסרס יכולת טובה, על אף קשיים ומגבלות (ע"ע טינסלי, ארטסט, ובכלל שווה להעיף מבט אצל הרופא השכונתי באינדיאנפוליס) ונתנו גם תצוגות פלייאוף משכנעות. העונה, דווקא כשקבוצתו מציגה רוסטר בריא באופן יחסי, נראה כי כבר נשבה הרוח במפרשים של קרלייל.

  מועמד פוטנציאלי להחליף את קרלייל הוא לארי בראון, אשר כבר הצעיד רגליו על הקונסקו פילד האוס וגם היה מחליפו של קרלייל בעונת האליפות האחרונה של הפיסטונס. גם הגריזליס כבר הביעו עניין ביהודי הממושקף ויהיה מעניין לראות לאן יפנה במהלך האוף סיזן.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  כמו כל מערכת יחסים בNBA גם מערכת זו נגמרה.
  אני בטוח שקרלייל ימצא קבוצה הוא בסך הכל מאמן מהרמה הגבוהה ביותר.
  לגבי אינדינה הכל פתוח לעתיד.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  חבל מאמן אדיר, שלא הלך לו כל כך השנה.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  08.03.2007
  הודעות
  504
  כבר שנתיים לא הולך לא, לארי עשה בשכל השעיף אותו , אבל אני בטוח שהוא ימצא מקום עבודה אחר לא צריך לדאוג לו.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  09.03.2007
  הודעות
  32
  כן רק נכשל
  שתף ב-Google+

הרשמה