תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלום לכל אוהדי ההיאבקות למיניהם.
    היום רציתי לדבר איתכם על בהן של יושב ראש והבעלים של ה-wwe-שיין מקמהן.
    שיין מקמהן, בן של איל הון ומליין לא קטן בעצמו הוא בלע תפקיד של שיווק גולבלי של ה-wwe בחברה המצליחה הזו. למרות שכשבתחילת הדרך ראיתי אותו והוא לא הרשים אותי, היום אני מקבל דעה שונה לחלוטין עליו. הוא מתאבק הארדקור נהדר. הוא זכה בכמה תארים: תואר ההארדקור והתואר של האליפות האירופאית, דבר המצביע כל כך שהוא יודע מה זה להיות אלוף. בכל מקרה, בהתחלה הוא נראה לי כמו כל האלה שוינס מביא לעזור בקרבות שלו, כל מיני ג'וברים כאלה שמי שוינס בפיוד איתו מנקה את הזירה מהם ברגע. כזה רושם קיבלתי עליו בתחילת הפיוד של וינס עם שון מייקלס.
    עכשיו כשאני חושב על זה, היו לו כמה מהקרבות הכי מרהיבים בהיסטורייה של ה-wwe.
    מי לא ישכח את הקפיצה שלו ב-unforgiven מהטייטנטרון? כמה זה היה? משהו כמו... 30 מטרים?! הוא המתאבק שלוקח את הבאמפים הכי מטורפים שראיתי ועוד דבר שאני אוהב בו הוא שהוא מבין בהארדקור ברמות מטורפות. (אחרי הכל, הפינישר שלו זה coast 2 coast, שלמי שלא יודע, שיין נותן מיסייל דרופקיק ליריב מהקצה השני של הזירה כשפח מונח על ראשו).
    עכושיו אעני שואל אותכם, לאור הפוסטר של ונג'נס שפורסם לאחרונה, האם אתם חושבים שבובי לאשלי ימשיך להיות אלוף גם אחרי קרב ההנדיקפ בבאקלש? אני לא יודע אם הפוסטר אמיתי אבל חשוב לי לדעת, לאור כל הדברים שכתבתי למעלה, האם לדעתכם לשיין מגיע להיות אלוף ECW הבא?
    האם הוא ישפר את ECW אם יהיה מנהלה? מה יקרה בעתיד כשוינס יעביר את החברה לידיים של שיין?

דיון פורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    בובי לאשלי יישאר אלוף ובמקרה הכי שני אומגה.
    שיין יכול להיות מתאבק ארדקור מעולה ומנהל מעולה.
    בעתיד שין סטפני וHHH ישלטו בחברה יש למה לצפות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    שיין הוא כישרון עצום באיבקות: כריזמה, שליטה במיקרופון, יכולת האיבקות חסר פחד בקיצור הדור הבא נראה אפילו יותר טוב מהקודם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אחי אתה יכול להוריד את הקטע של שין ושוא לפינת מולטמדיה?

בכל מקרה אני מסכים עם כל מה שכתבתם עליו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    מגיע לו להיות אלוף..עדיף לראות אותו אלוף,מאשר לראות אותו מתרוצץ ליד אבאל'ה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על הסרטונים אחי...

שתף ב-Google+

הרשמה