תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    הסבר כללי:
    =SEAL= הוא התחברות של שני קלאנים קטנים ועוד כמה אנשים שהתחברו אלינו בזמן האחרון.
    יצא ככה שכולם בקלאן הם דוברי רוסית אף אחד לא תכנן את זה ולא חשב שזה יצא ככה.
    והמצב הוא כזה שאנשים מדברים רוסית בטימספיק ועם בא מישהו שלא יודע רוסית הוא פשוט לא מבין על מה אנחנו מדברים זה הבעיה ,זה לא שאנחנו באים ואומרים שאנחנו רוצים רק רוסים וזה הדרישות לא!! ממש לא..אין לנו בעיה שיצטרפו אלינו אנשים שלא יודעים רוסית הקטע הוא שזה בעיה גם בשבילו וגם בשבילנו כי הוא לא מבין על מה אנחנו מדברים ולחזור שנית ולתרגם לו זה לוקח זמן ובזמן קרב כל שניה חשובה ויכולה לגרום להפסד.
    עכשיו באים אנשים ואומרים שאנחנו גזענים? אני או הקלאן שלנו דיברנו על גזע או אמרנו משהו גזעני אהה?? אתם מכירים אותנו כגזענים אני לא חושב ככה.
    גזענות היחידה בא מצד של אותם אנשים שאומרים לנו לאוף מפה ועוד אומרים את זה בצורה הכי מגעילה שאפשר "אופו מפה יא רוסים מסריחים" ואחרי זה עוד אומרים שנתבגר?? בן כמה אתה בכלל FIRESTORM שאתה אומר לאנשים בני 25+ להתבגר ??
    ועוד אנחנו רוצים לעזור לקהילה ברגעים האלה שאין ראנק ואנשים מתחילים להתפזר,אנחנו אומרים רוצים עוד סרבר בבקשה יש לכם את השרת שלנו שפתוח 24 שעות בשבילכם...ואומרים מה שתרצו בסרבר תקבלו.
    תמיד מוכנים לעזור לכם במה שתרצו ותבקשו ....אבל מה שאנחנו מקבלים בתשובה זה אופו מפה גזענים.
    ומה שקורה אחרי זה ,זה שאתם מתחילים לריב אחד עם השני שהגזע אחד יותר טוב והשני גרוע יותר ושאלה ילכו לשם ואלה לא יהיו פה...תגידו מה קרה לכם אנשים ?!? אתם גרים באותה מדינה והאויב האמיתי שלכם הוא שם בחוץ לא פה. ההפך אתם צריכים לשמור אחד על השני ולעזור אחד לשני כי כמו שאתם יודעים אנשים לא כל כך אוהבים אותנו בחוץ וזה לא משנה מה הגזע שלך כול עוד אתה אזרח במדינה הזאת אתה איוב גדול של חלק מהאנשים בעולם הזה ולדעתי של חלק גדול מהאנשים.
    אז די עם זה.. כולנו בני אדם שווים אף אחד לא יותר טוב ועל תנסו להוכיח שגזע מסויים יותר טוב מהשני כי ככה לא תשימו לב איך שתגיעו למצב שבו אתם תהיו כמו היטלר עם הרעיונות המטורפים שלו.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    מחזק!!
    כל מילה בסלע.
    זה לגיטימי לבקש ידע בשפה מסוימת. אני מציע שלא תתיחס
    לקטנות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תראו לאיזה מצב הגעתם שבן אדם שבא לגייס מכאן שחקנים לקלאן שלו
    נאלץ להגן על עמדתו.

ריבים לא כאן.יש הודעות מידייות.
    מזכיר לכם שכל קללה וההודעה נמחקת,
    מי שממשיך לקלל יורחק,מי שלא יקלוט את המסר יורחק לתקופה ארוכה יותר.
    כולם כאן מכירים את כולם,ואני לא בקטע של להיות גננת.
    יש כללים מנחים מההנהלה על איך יתקיימו דיונים.
    אל תבדקו אותי ואת עמוס.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הרשמה