תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  כוכבים ראשיים

  שון מייקלס

  שם אמיתי: מייקל שון היקונבוטום
  שמות זירה: שון מייקלס, HBK, השואוסטופר.
  תאריך לידה: 22.7.1965
  מגורים: סן-אנטוניו, טקסס
  גובה: 1.85
  משקל: 102 ק"ג
  פינישר: סוויט צ'ין מיוזיק

  שון מייקלס התחיל את קריירת ההאבקות שלו תחת הדרכתו של חוזה לות'אריו, שהוא עוד לא בן 20.
  תוך זמן קצר הוא הפך להיות אחד מהכוכבים העולים של AWA, ושם גם פגש את מרטי ג'נטי ומהר מאוד הפכו לזוג וקראו לעצמם המידנייט רוקרס.
  היית להם הצלחה לא קטנה ביחד, והם אף הפכו לאלופי הזוגות של ה- AWA, כמו כן הם היו גם אהודים מאוד. לקראת סוף שנות השמונים, ה- AWA נקלעו לחובות כבדים, וב- 1988 הופיעו המידנייט רוקס ב- WWF,
  ששם כבר שינו את שמם לרוקרס.
  הרוקרס צברו ניצחונות יפים וזכו להצלחה לא קטנה, אולם הם מעולים לא זכו באליפות הזוגות. אחרי שהם כבר מס' שנים לא מועט ביחד, שון מייקלס ביצע את אחד ההיל טרנים הכי זכורים בתולדות ה- WWF.
  במהלך סגמנט במספרה אצל ברוטוס ביפקייק, מייקלס וג'נטי התעמתו אחד מול השני, ובאחת הפעולות הזכורות בקריירה שלו, שון שלח את ג'נטי לתוך חלון הזכוכית, וסיים סופית את הציוות של השניים וביסס את עצמו כהיל בכיר במחלקת היחידים.
  ב- SNME בנובמבר 1992, ניצח שון מייקלס את בריטיש בולדוג ז"ל וזכה בפעם הראשונה שלו באליפות הבין יבשתית.
  באמצע שנת 93, שון הציג את שומר הראש שלו ל- WWF, דיזל, שידוע כיום כקווין נאש.
  בספטמבר 93, התואר הבין יבשתי של שון הוסר מינמו והוא אף הושעה מה- WWF עד להודעה חדשה. המקרה הזה השאיר את ה- WWF ללא אלוף, ונקבע קרב בין רייזור ראמון לריק מרטל, לאחר שהשניים נשארו אחרונים בבאטל רויאל על החגורה.
  ראמון ניצח את מרטל, והפך לאלוף הבין יבשיתי, אולם מייקלס חזר ואמר שהוא האלוף והתחיל להסתובב עם חגורה מזוייפת.
  בעקבות המחלוקות בין שון לראמון, התקיים קרב הסולם הראשון של ה- WWF בצורה רשמית.
  הקרב נערך באירוע הגדול מכולם, רסלמניה 10.
  בקרב הסולם הטוב ביותר בעיני רבים, ניצח ראמון את מייקלס כאשר רגלו של האחרון נתפסה בחבלים וזה אפשר לראמון לטפס על הסולם לזכות בתואר הנכסף.
  מייקלס זכה בראמבל 95 והתחרה במניה 11 מול חברו לשעבר, דיזל, שבסורבייבור סיריס 93 התפרקו בגלל שמייקלס
  נתן לדיזל סוויט צ´ין מיוזיק בטעות.
  מייקלס לא הצליח לנצח את דיזל במניה, ובכך שם לעצמו במטרה שוב את אליפות הבין יבשתית. מייקלס ניצח את ג'ף ג'ארט וזכה שוב באליפות, מה שהוביל לקרב חוזר בינו לבין ראמון בסאמרסלאם 95, ושוב בקרב סולם.
  הפעם, שון הצליח לנצח את ראמון.
  אולם באוקטובר נאלץ שוב מייקלס לוותר על החגורה, ושוב מבלי להפסיד אותה, הפעם הוא נתן את החגורה לדין דגלאס. הסיבה שהוא ויתר על החגורה היית שהוא סבל מזעזוע מוח לאחר שהותקף בניו יורק על ידי 9 בריונים.
  מייקלס חזר, וזכה בשנית בראמבל 96, והפעם נפגש עם ברט הארט ברסלמניה 12 בקרב איירומן של 60 דקות. הפעם אף אחד לא עצר אותו, ומייקלס זכה בפעם הראשונה שלו באליפות ה- WWF. שון היה אלוף מצויין,
  והגן בהצלחה על תוארו מול מתאבקים כמו בריטיש, ויידר ודיזל.
  בסורבייבור סיריס 96 הפסיד שון את אליפות לסיד, אבל מהר מאוד זכה בה שוב ברויאל ראמבל 97. ב13 בפברואר, הגיע שון עם דמעות בעיניים ל- RAW, ונפרד בפעם השלישית מהאליפות בלי שיפסיד אותה, הפעם בגלל פציעה בברך.
  מייקלס חזר ל- WWF, והקים ביחד עם האנטר וצ'יינה את הסטייבל השנוי במחלוקת, ה- Degeneration-X.
  שון רצה להחזיר אליו את האליפות הראשית, ונקבע בינו לבין אנדרטייקר קרב שהמנצח בו התמודד מול ברט הארט בסורבייבור סיריס
  על האליפות.
  הקרב בין שון לטייקר התקיים באירוע באד בלאד, והקרב נקבע להיות הל אין א סל הראשון של ה- WWF. בקרב ששלט לכל אורכו אנדרטייקר, ניצח שון בעזרתו של אחיו של טייקר, קיין. ובכך נקבע ששון יפגוש את ברט בסורבייבור סיריס.
  בסורבייבור סיריס 97, ניצח שון את ברט בקרב הדפיקה הידועה, והפך בפעם השלישית לאלוף עולם. ברויאל ראמבל 98, התקיים קרב חוזר בין טייקר לשון, הפעם על האליפות.
  במהלך הקרב נפצע שון קשות בגב, אולם הצליח לנצח בסופו של דבר את טייקר, שוב בעזרתו של קיין. באותו אירוע אוסטין ניצח את הראבמל, והקרב ביניהם נקבע למניה 14.
  למרות כאבי גב נוראיים, הצליח שוב לעמוד יפה בקרב מול אוסטין, אולם בסופו של דבר הפסיד לאוסטין את הקר וכך גם את התואר.
  מייקלס יצא לחופשה ארוכה מהרגיל, וחזר רק לקראת סאמרסלאם 2002, שם נפגש לקרב עם חברו לשעבר, טריפל אייץ. בקרב מדהים עם מלא דם, הפסיד מייקלס את הקרב, ואחרי הקרב אייץ תקף בצורה אכזרית את שון בגב, ורבים חשבו שזה הסוף מבחנת שון.
  אולם שון נתן קמבק ענק בסורבייבור סיריס 2002, וזכה באליפות העולם באלימיניישן צ´יימבר כנגד טריפל אייץ´, בוקר טי, כריס ג´ריקו, קיין ורוב ואן דאם.
  מייקלס לא החזיק הרבה זמן את התואר, והפסיד את התואר לאייץ בארמגדון אותה שנה, בקרב 3 מערכות.
  בשנת 2003, מייקלס היה מעורב בפיוד עם ג'ריקו, וברסלמניה 19 ניצח אותו, כמו כן השתתף שוב בקרב אלימיניישן צ'יימבר בסאמרסלאם על אליפות העולם, אולם הפעם הוא לא הצליח לנצח. ברויאל ראמבל 2004, שוב מייקלס לא הצליח לנצח את אייץ ולזכות בתואר, לאחר שבקרב לסט מאן סטדינג, שניהם לא הצליחו לקום לספירה ל- 10.
  וכשכריס בנואה נכנס לתמונה הפיוד נהיה פיוד משולש שהוביל לקרב ברסלמניה בו בנואה ניצח וזכה באליפות והגן עליה שוב מול השניים.
  מייקלס חזר לאפרקארד ולקראת סוף 2004 נכנס לפיוד עם אדג' שהוביל לקרב ברויאל ראמבל בו אדג' ניצח.
  מייקלס השתתף באותו אירוע בקרב הראמבל, בו החל הפיוד שלו מול קורט אנגל.


  קורט אנגל

  שם אמיתי: קורט סטיבן אנגל
  שמות זירה: הגיבור האולימפי/האמריקאי
  תאריך לידה: 9.12.1968
  מגורים: פיטסבורג, פנסילבניה
  גובה: 1.78
  משקל: 100 ק"ג
  פינישר: אנקל לוק, אנגל סלאם

  קורט אנגל הוא אחד המתאבקים הטובים והאהודים ביותר בהיסטוריית הביזנס. אנגל הוא זוכה מדליית זהב אולימפית היחיד בהיסטוריית
  ה-WWE, הוא עשה זאת לאחר ניצחון באולימפיאדת אטלנטה 1996 בקטגוריית ההיאבקות החופשית. לאחר תקופה במסגרת ההיאבקות החובבנית, החליט אנגל להפוך למתאבק מקצועי. אחרי שהיה לתקופה קצרה מאוד ב-ECW והזדעזע מסגנון הקרבות שם, הוחתם אנגל על חוזה אצל ה-WWF. אנגל ערך את הבכורה שלו ב-WWF לקראת סוף 1999, והיה בלתי מנוצח במשך זמן מה עד שטאז קטע את הרצף הזה עם ניצחון בנוק אאוט על אנגל ברויאל ראמבל 2000. לאנגל לא לקח הרבה זמן, והוא הגיב להפסד הראשון שלו עם זכייה באליפות אירופה מואל וינס וזכייה באליפות הבין יבשתית מכריס ג'ריקו, מה שעשה אותו לאלוף ה"אירו-יבשתי". הוא הפסיד את התארים מבלי שהוצמד במסגרת קרב משולש של שתי מערכות נגד ג'ריקו וכריס בנואה- הוא הפסיד את האליפות הבין יבשתית לבנואה במערכה הראשונה ואת אליפות אירופה הפסיד לג'ריקו בשנייה. אנגל השדוד התנחם על הפסד תאריו עם זכייה בטורניר "מלך הזירה" של אותה שנה ומאוחר יותר גם באליפות ה-WWF בה זכה לאחר שניצח בנו מרסי 00' את דה רוק, תואר אותו יחזיק עד נו וואי אאוט 2001 שם הוא הפסיד את החגורה בחזרה לרוקי. בהמשך, נכנס אנגל לפיוד עם לא אחר מאשר בנואה על רקע "מיהו המתאבק הטכני הטוב ביותר ב-WWF": אנגל ניצח את בנואה ברסלמניה 17, אך הפיוד נמשך ובנואה ניצח את אנגל בקרב הכנעות של חצי שעה שנערך בבאקלאש, הפיוד ביניהם הסתיים בג'דג'מנט דיי, שם בקרב של שלוש הכרעות (קרב רגיל, הכנעה, סולם) כשהמדליות של אנגל על הכף, נעזר הגיבור האולימפי בשותפיו באותו הזמן, אדג' וכריסטיאן על מנת לנצח. עם פלישת WCW/ECW ל-WWF, אנגל צידד ב-WWF וזכה בסביבות אותה תקופה באליפות ה-WCW, אליפות ארה"ב של WCW ובאליפות ההארדקור של ה-WWF. לאחר מכן, זכה פעם נוספת באליפות ה-WWF לאחר ניצחון על סטיב אוסטין באנפורגיבן, תואר בו יחזיק שבועיים לפני שיפסיד אותו בחזרה לאוסטין. מאוחר יותר, אנגל "בגד" ב-WWF והצטרף לאליאנס (למעשה היה מרגל סמוי של וינס מקמהן), ובסופו של דבר התגלתה מזימתו כשהוא עזר לקבוצת ה-WWF לנצח את קרב ההישרדות נגד האליאנס על השליטה בארגון שנערך בסורבייבור סיריס. אנגל המשיך להיות בתמונת אליפות העולם, אך לא הצליח להגיע לגמר במסגרת הטורניר על האליפות הבלתי מעורערת שנערך בונג'נס. עם הכניסה לשנת 2002, אנגל הציב לו מטרה לזכות ברויאל ראמבל. למרות שנשאר בין השניים האחרונים בתחרות, הוא הודח אחרון ע"י המנצח, טריפל אייץ'. אנגל אתגר את האנטר לקרב בנו וואי אאוט על הזכות להתמודד מול אלוף העולם ברסלמניה, שם אנגל ניצח עם עזרה של סטפני מקמהן. בעקבות ההתערבות של סטפני, הורה ה"בעלים" באותו זמן, ריק פלייר, על קרב חוזר למחרת ב-RAW אותו אנגל הפסיד. ברסלמניה 18, ניצח אנגל את קיין. לאחר מכן, נכנס אנגל לפיוד עם אדג', שבעקבותיו קוצץ שיערו לאחר שהפסיד לאדג' בקרב "שיער נגד שיער" שנערך בג'דג'מנט דיי. עם המשך השנה, נכנס אנגל לפיודים עם האלק הוגן וריי מיסטריו וניצח אותם. אנגל נכנס לפיוד נוסף עם בנואה, שנעצר זמנית לאחר שסטפני נתנה הוראה לשניים להתחבר והם זכו באליפות הזוגות החדשה של סמקדאון לאחר ניצחון בטורניר, והיו למחזיקים הראשונים בתואר, אותו הפסידו תוך זמן קצר. אנגל חזר לתמונת אליפות ה-WWE לאחר מכן, וניצח את הביג שואו לזכייה בתואר בארמגדון לאחר התערבות של ברוק לסנר. לאחר מכן, סמוך לכניסה לשנת 2003, אנגל הציג את הצמד של שלטון בנג'מין וצ'ארלי האס להם העניק את השם "טים אנגל" לפני שחידש את הפיוד עם בנואה לקראת קרב ביניהם על אליפות העולם ברויאל ראמבל בו אנגל ניצח ושמר על האליפות.
  לבסוף אנגל הפסיד את האליפות לברוק לסנר ברסלמניה ויצא לחופשת פציעה.
  אנגל חזר בקיץ וזכה שוב באליפות בקרב משולש מול לסנר וביג שואו בונג'נס ושוב נכנס לפיוד עם לסנר
  רק שהפעם התפקידים התחלפו- לסנר היה ההיל ואנגל הפייס.
  אנגל הפסיד את האליפות ללסנר סקרב איירון מן בספטמבר ומאז לא החזיק באליפות.
  ב-2004 אנגל היה במידקארד בפיודים עם אדי גאררו, ביג שואו וג'ון סינה ואפילו כיהן כמה חודשים כג'נרל מנג'ר פאשיסט של סמאקדאון
  והקים מין טים אנגל חדש עם לות'ר ריינס ומארק ג'ינדראק.
  רק בסוף 2004 אנגל חזר לתמונת המיין איבנט כאשר התמודד מול האלוף JBL בקרב שהסתיים בפסילה, אך זה עוד לא נגמר.
  נקבע לרויאל ראמבל קרב משולש על אליפות ה-WWE- אנגל נגד JBL נגד ביג שואו.
  בסופו של דבר בראדשו ניצח בקרב ושמר על האליפות לאחר התערבות הקבינט.
  אנגל המתוסכל שלא היה אמור להשתתף בקרב הראמבל חטף לנאנזיו את מס' הכניסה לראמבל והשתתף בקרב וכאן מתחיל הפיוד שלו עם שון מייקלס.


  התמונה הכוללת

  2005 הייתה שנה שחלק יהיו סבורים שהיא הייתה לא הכי טובה.
  בתחילת השנה עד אפריל שני הילים ראשיים החזיקו בחגורות המיין איבנט אשר הם זכו בהן ב-2005 והם פשוט לא הרפו מהן:
  אלוף העולם במשקל כבד- טריפל H ואלוף ה--WWE JBL.
  אך בעוד ששניהם החזיקו בחגורות החלו לקדם שני מתאבקים לאליפויות-
  ג'ון סינה ובטיסטה, אך לעומת 2004 שבה וינס קידם את אדי ובנואה המוכשרים לאות מאמציהם להוכיח שהם ראויים לאליפות, וינס קידם הפעם רק בגלל דרישת הקהל שעודד באותם הזמנים את סינה ובטיסטה בעלי היכולות המוטלות בספק.
  ולכן שניהם חנקו את החגורות כל השנה עד 2006.
  אך היו כמה נקודות אור בשנה הזו עם לא מעט קרבות טובים ופיודים נהדרים
  כולל את הפיוד הגדול בין RAW לסמאקדאון.
  אך אחד האירועים שיסמלו את 2005 הוא אירוע טראגי ולכן בשנה זו קרה הנורא מכל- אדי גאררו נפטר מאי ספיקת לב במלון במינסוטה.
  מותו של אדי שינה תוכניות רבות שבמרכזן זכייתו באליפות ביום פטירתו.
  לכן שנה זו מצויינת בעליות וגם ירידות.
  ואחת מן העליות היא הפיוד הנהדר בין קורט אנגל לשון מייקלס
  שהביאו שלושה קרבות מדהימים בשנה הזו.


  הפיוד

  הפיוד בין השניים החל ברויאל ראמבל 2005.
  שניהם היו עסוקים בפיודים שלהם באותו אירוע- מייקלס הפסיד לאדג' ואנגל הפסיד
  ל-JBL בקרב משולש עם ביג שואו על אליפות ה-WWE.
  מייקלס היה אמור להשתתף בקרב הראמבל באותו ערב ולא אנגל.
  היה מקום פנוי אחד בראמבל וננזיו קיבל אותו אך אנגל שהיה עצבני מהפסדו בקרב המשולש חטף לו את המס' וקיבל את הזכות להשתתף בראמבל.
  קרב הראמבל- שון מייקלס נכנס מס' 19 והדיח את סימון דין ואת צ'ארלי האס
  ואז הגיע תורו של מס' 20 להכנס- קורט אנגל!!!
  אנגל הגיע לזירה וביצע בה טבח בכל מי שהיה בה- בנואה, מיסטיריו, ג'ריקו, אדג' ועוד...
  אנגל הגיע אל מייקלס וניסה לתת לו אנגל סלאם אך מייקלס התחמק ונתן לו סופרקיק להדחתו.
  אנגל המתוסכל חזר לזירה והדיח את מייקלס, אך זה לא הספיק- הוא תקף את מייקלס מחוץ לזירה עם מדרגות עד זוב דם ונעל אותו באנקל לוק עד שהפרידו ביניהם.
  מהלך פבואר מייקלס נפגש עם טדי לונג וביקר ממנו קרב מול קורט אנגל ברסלמניה.
  ב-28 לפבואר מייקלס ניצח את אדג' בסטריט פייט ואחרי הקרב אנגל הגיע לזירה ותקף באכזריות את מייקלס התשוש והמדמם ובסוף לקח מיקרופון ונענה בחיוב לקריאת התגר
  של שון לקרב ברסלמניה.
  ב-3 למרץ אנגל ניצח עוד ג'ובר בתחרות על המדליה ובסוף הקרב מייקלס התפרץ לזירה
  ותקף את אנגל בתגובה על יום שני וכך זה נמשך פעמים רבות.
  אנגל החליט שהוא הולך לשחזר את רגעי הקריירה הגדולים של מייקלס וככה זה הלך:
  בשבוע הראשון אנגל אנגל שמר על המדליה שלו בקרב סולם
  בשבוע השני אנגל ניצח את שותפו ויריבו של מייקלס משכבר הימים- מרטי ג'נטי.
  בשבוע השלישי אנגל חיקה את שון בסגמנט מבדר עם המנג'רית הראשונה של שון,
  שרי מרטל, אך במהלך הסגמנט שון הופיע על המסך והוצג קליפ מהפנט שלו
  שסוקר רגעים מדהימים בקריירה שלו ובסוף הקליפ שרי נראתה די מרוגשת
  ואנגל הוציא את תסכולו בנעילתה באנקל לוק.
  ב-RAW שלפני רסלמניה אנגל התערב בקרב של מייקלס ומוחמד חסן.

  אז מי ינצח בקרב הגדול?- קורט אנגל או שון מייקלס


  הקרב

  עוד לפני הקרב JR אמר שזו הולכת להיות קלאסיקה.
  מוקרן הקליפ שסוקר את הפיוד בין השניים.
  מייקלס נכנס עם מכנסיים חדשות ופופים די גדולים.
  אנגל נכנס אחריו לפופים ענקיים
  הם עומדים פנים מול פנים ומתחילים להחליף מילים אחד עם השני.
  הפעמון מצלצל.
  הם עומדים אחד מול השני מוכנים, מתקרבים ומייקלס סוטר לאנגל ואנגל מתפרץ אל מייקלס בטייקדאון ומנסה לתפוס שליטה על מייקלס שכל הזמן זז עד שמייקלס אוחז בחבלים.
  השניים נכנסים ללוקאפ ומכאן להאמרלוק-טייקדאון של מייקלס.
  מייקלס ממשיך לנעול את ראשו של אנגל שמנסה לגלגל את מייקלס אך ל-2.
  ומכאן מייקלס ממשיך לנעול את ראשו של אנגל עד שאנגל מפיל את מייקלס בסופלקס אך מייקלס המשיך לנעול את ראשו של אנגל עד שאנגל זורק את מייקלס לחבלים וזה שחוזר מפיל את אנגל עם שולדר בלוק ושוב נועל את ראשו של אנגל שממשיך להלחם עד שהוא מצמיד את מייקלס לחבלים ומייקלס מרפה ממנו את הנעילה.
  אנגל תוםס את מייקלס בווייסטלוק ומייקלס מתחלף איתו בנעילה ושוב נועל את ראשו של אנגל שמצליח להחלץ ונועל שוב את מייקלס בווייסטלוק ושוב פעם השליטה מתחלפת עד שאנגל נותן לו מרפק בפנים, רץ לחבלים מפיל את מייקלס עם שולדר בלוק, אנגל רץ שוב לחבלים בזמן שמייקלס מנסה להכשיל את אנגל עם דרופדאון
  ללא הצלחה ומטיל את אנגל שחוזר מהחבלים עם היפטוס ונועל את ידו של אנגל ברגליו עד שאנגל מתגלגל לאחור ומייקלס מגלגל אותו קדימה וממשיך לנעול את ידו וכך הם עושים שוב.
  אנגל שוב פעם מתגלגל לאחור ומרים באוויר את מייקלס שעדיין נועל את ידו ומייקלס שיושב על הכתף של אנגל נופל ומגלגל את אנגל לסאנסט פליפ אך ל-2, אנגל מפספס קלוזליין ומייקלס תופס אותו לבאקסלייד אך ל-2
  ומייקלס שוב נועל את ראשו של אנגל עד שאנגל נחלץ בהצמדת מייקלס לחבלים ושם אנגל נותן אגרופים למייקלס
  ואז מייקלס מחליף את התפקידים וחובט באנגל אבל אנגל שוב חוזר לעמדת החובט עד שהם נצמדים בפינת הזירה
  ועד שהשופט מפריד ביניהם אנגל חובט בגבו של מייקלס, מפיל אותו ונועל אותו באנקל-לוק ומייקלס מצליח להיפטר ממנו ומוציא את אנגל ואת עצמו מחוץ לזירה עם קלוזליין.
  מייקלס קם ומוריד משולחן שדרני סמאקדאון את המכסה והמוניטורים, חוזר לזירה כדי לשבור את ספירת החוץ וחוזר החוצה ואז אנגל שחוזר לפעולה חובט בו עם אגרופים ואפרקאטס ומנסה לתת לו סופלקס על השולחן אך מייקלס מצליח לרדת מידיו של אנגל ולתת לו צ'ופים, מייקלס מנסה לתת לו קלוזליין אך אנגל מתכופף, מעמיס את מייקלס על כתפיו ודופק את גבו התחתון של מייקלס בעמוד הזירה (למען האמת רגליו של מייקלס נפגעו והשדרנים אמרו גב תחתון אבל נזרום )
  אנגל חוזר לזירה כדי לשבור את הספירה ויוצא החוצה, חובט בגבו התחתון של מייקלס ומחזיר אותו לזירה,
  נותן לו סופלקס ומצמיד פעמיים אך ל-2.
  אנגל נועל את גופו של מייקלס בסיזרס עד שמייקלס קם ומכה את אנגל עם אגרופים וצ'ופים, הוא מנסה לזרוק את אנגל לפינה הנגדית אך אנגל מחליף את הזריקה ומייקלס נזרק לפינה אך הוא מתגלגל עליה ואנגל תופס אותו
  ונותן לו בלי טו בלי אובר דה הד סופלקס, אנגל מתחיל להשתחצן ונותן למייקלס עוד אחד ומצמיד ל-2.
  הוא תוקע את הברך בגבו של מייקלס ונועל את ראשו, ומייקלס לאט לאט קם ומכה את אנגל בבטנו ונותן לו צ'ופים
  עד שהשניים החלו להחליף מהלומות עד שמייקלס שוב סוטר לאנגל וזה מגיב בקלוזליין אכזרי והצמדה ל-2.
  אנגל מצמיד את מייקלס לפינה ונותן לו אפרקאטס ומניח אותו על הפינה העליונה ומנסה לתת לו סופרפלקס אך מייקלס נלחם עד שהפיל אותו לזירה וניסה להנחית מרפק על אנגל אך זה התחמק ומייקלס פספס.
  ואז אנגל קם והוריד את הכתפיות שלו וצעק על מייקלס לקום, מייקלס קם ואנגל ניסה לתת לו אנגל סלאם שנהפך לארם דארג של מייקלס. אנגל רץ אל מייקלס שנשען על החבלים ומייקלס העיף אותו אל מחוץ לזירה עם באק באדי דרופ.
  אנגל קם לאט ובאותו זמן מייקלס עולה על הפינה העליונה ונוחת על אנגל שמחוץ לזירה עם קרוס באדי.
  מייקלס עולה על האייפרון ואנגל עולה בעקבותיו ומנסה לתת לו ג'רמן סופלקס מהאייפרון (למרות שזה נראה כאילו שאנגל רוצה לעשות למייקלס ילדים... )
  ומייקלס נלחם עם מרפקים לראשו של אנגל ולא נותרה לו ברירה ולבעוט מתוך ייאוש במפשעתו של אנגל. אנגל קם וניסה לתקוף את מייקלס שהתיישב על האייפרון ומייקלס הדף אותו ואנגל נשכב על שולחן סמאקדאון ומייקלס קפץ מן החבל השני אל ספירנגבורד ישר על אנגל ששכב על השולחן והשניים מרוסקים.
  הם החלו לזחול מן המקום אל הזירה ואנגל דימם מהפה, הם קמו לאט והחלו להחליף מהלומות,
  מייקלס ניסה לזרוק את אנגל לחבלים ואנגל הפך את הזריקה ומייקלס חזר והדף את אנגל.
  השניים שכבו ואז מייקלס קם עם קיפ אפ, אגרופים לאנגל, אינוורטד אטומיק דרופ, קלוזליין, באדי סלאם
  ואז מייקלס עולה לחבל העליון ופוגע באנגל עם המרפק והנה הוא מתחיל לנגן את המנגינה.
  הוא מתכונן לסוויט צ'ין מיוזיק, מגיע לאנגל ואנגל תופס את רגלו ונועל אותו באנקל-לוק!
  מייקלס נלחם עד שהוא נוגע בחבל.
  אנגל מרים אותו לאנגל סלאם אך מייקלס הופך את זה לסאנסט פליפ ואנגל שוב תופס את רגלו של מייקלס
  עוד לפני שהשופט התחיל לספור ומייקלס מגלגל את אנגל אך רק ל-2.
  אנגל מפספס קלוזליין למייקלס, מייקלס מתכופף ושוב מנסה לתת לאנגל סופרקיק אך אנגל שוב תופס את רגלו
  ונותן לו אנגל סלאם ומצמיד ל-2.
  אנגל קם, לובש את הכתפיות שלו ושוב פושט אותן, הוא עולה על החבל העליון ומפספס מונסולט על מייקלס שזז מהמקום.
  מייקלס מטפס אל הפינה העליונה ופתאום אנגל קם, עולה לפינה ונותן למייקלס אנגל סלאם מהחבל העליון!
  הוא שוב מצמיד אבל רק ל-2!!!, אנגל נראה כבר ממש מתוסכל.
  אנגל מרים את ראשו של מייקלס ששוכב ומתחיל לצעוק עליו ומייקלס קם תוך כדי,
  וכשאנגל ממשיך לצעוק עליו פתאום משום מקום הוא חוטף סופרקיק ממייקלס!.
  מייקלס זוחל כדי להצמיד את אנגל אך רק ל-2.
  מייקלס קם ממש לאט ופתאום אנגל תופס את רגלו ונועל אותו שוב באנקל-לוק
  מייקלס מנסה להפטר מאנגל בכל דרך אך הוא לא מצליח ואנגל כורך את רגליו סביב רגלו של מייקלס,
  למייקלס לא נותרה בררה אחרת ונכנע לאחר שתי דקות של ייסורים.
  אנגל ניצח בקרב!!!
  שון נותר לבדו בזירה והקהל נותן לו סטנדינג אוביישן ענק ושון מגיב להם במחיאות כפיים ועוזב את הזירה בצליעה.


  מחשבות אישיות

  וואו!, איזה קרב!!!- חצי שעה מהפנטת שריתקה ומתחה אותי כהוגן.
  השניים פשוט הוציאו את המקסימום שבהם ונתנו קרב זורם, מותח, קצבי עם פסיכולוגיה וסיפור.
  אנגל ומייקלס ידועים גם כמתאבקים בעלי פציעות מאוד קשות כמו הצוואר של אנגל והגב של מייקלס
  דברים אלו יכולים להגביל מתאבקים רבים אבל הם התאבקו בלי סימן לפציעה- לא היה ולא נברא.
  הפיוד בין השניים גם התרכז בשנה מאוד משמעותית בשביל שניהם- 1996
  שון מייקלס זכה לראשונה באליפות ה-WWE ברסלמניה 12 לאחר איירון-מן של שעה+ מול ברט הארט
  קורט אנגל זכה במדלית זהב אולימפית באולימפיאדת אטלנטה.
  משחקי האגו ביניהם נתנו הייפ נהדר לקרב כולל את התקיפות הבין-ארגוניות.
  ותגידו מה שתגידו על קשישי זירה- השניים הללו כבר לא כל כך צעירים והביאו שואו שאף צעיר לא היה חולם עליו.
  ההתחלה אומנם הייתה קצת עייפה עם ההדלוקס אך לאט לאט נכנסים לקרב ולאווירה וחוזים בפלא.
  פסיכולוגיה לא הייתה חסרה עם עניין ההתעלות אחד מעל לשני בקרב והעבודות על חלקי הגוף למהלכי ההכנעה.

  לכן, הציון לקרב הוא:  לסיום

  כל מי שנכח וצפה ברסלמניה 21 הסכים פה אחד- מי שגנב את ההצגה היו שניים מן המתאבקים הלטיניים הטובים ביותר, שישה מתאבקים עם סולמות במרוץ מטורף אחר מזוודה אחת ומפגש מסקרן בין מתאבק צעיר לוותיק.
  אך מעל הכול- מי שבאמת גנב את ההצגה הם שני מתאבקים מבוגרים שנראה שזמנם עבר אך הם הוכיחו אחרת
  ונתנו הופעה בלתי נשכחת של חצי שעה שהותירה את כולם פעורי פה.
  אנגל ניצח בקרב אך לא במלחמה- לאחר רסלמניה מייקלס פתח בפיוד עם מוחמד חסן ודיווארי שהכיל בו את האלק הוגאן ואנגל נכנס לפיוד עם בוקר טי וממנו למאבק ב-ECW.
  והגענו ליוני 2005- התקיים הדראפט.
  בשבוע השני של הדראפט אנגל עבר ל-RAW וכבר נראה שהוא הולך להיות שם מתאבק מן השורה.
  הוא נכנס למאבק מילולי עם טריפל H וריק פלייר הכולל קרב WOOO מאוד מבדר בינו לנייצ'ר בוי ופתאום שון מייקלס הגיע וקטע את הסגמנט ואתגר את אנגל לקרב נוסף בונג'נס בו הוא ניצח.
  הפיוד אומנם נראה גמור ואנגל פנה לפיודים עם יוג'ין על מדליית הזהב וג'ון סינה על אליפות ה-WWE
  ולעומתו שון פנה לפיודים עם האלק הוגאן וכריס מאסטרס.
  באוקטובר התקיימה תוכנית מיוחדת של RAW בת שלוש שעות לכבוד מעברם לערוץ חדש ובו התקיים קרב איירון מן של חצי שעה בין אנגל למייקלס אך למרבה האכזבה הקרב הסתיים בתיקו ושון רצה הארכה לקרב אך אנגל מצידו ויתר.
  אך הפיוד עדיין לא נגמר כאשר אליפות ה-WWE נכנסה לתמונה- נקבע המיין איבנט לטאבו טיוסדיי: אליפות ה-WWE מונחת על כף המאזניים בקרב משולש בין האלוף ג'ון סינה נגד קורט אנגל נגד בחירת הקהל- קיין, ביג שואו און שון מייקלס.
  מייקלס נבחר להיות במיין איבנט ואנגל אמר לו שבקרב הזה הם כבר יראו מי הכי טוב אך בסופו של דבר סינה ניצח בקרב.
  משם אנגל המשיך בפיוד שלו עם סינה ומייקלס פנה לפיוד של RAW מול סמאקדאון.
  2005 נגמרה ו-2006 החלה.
  ושוב אליפות ה-WWE מונחת על כף המאזניים בקרב אלימיניישן צ'יימבר- סינה נגד קרליטו נגד קיין נגד מאסטרס נגד אנגל נגד מייקלס.
  במהלך הקרב אנגל הודח ע"י מייקלס והדחה זו שוב הציתה אש ביניהם.
  במקביל להדחה הזו קרליטו הדיח את חברו כריס מאסטרס וכתוצאה מכך נקבע קרב זוגות ל-RAW- אנגל ומייקלס נגד קרליטו ומאסטרס בו קרליטו ומאסטרס ניצחו לאחר שאנגל ומייקלס לא שיתפו פעולה כראוי ולכן נקבע לשניהם קרב נוסף.
  ב-13 לינואר בטיסטה פינה את אליפותו ונקבע עליה באטל רויאל בו אנגל למרבה ההפתעה ניצח, זכה באליפות
  והועבר אוטומטית לסמאקדאון, אך לפניכן יש לו עוד סיפור לסגור- מייקלס
  ובאותו קרב מייקלס ניצח את אנגל לאחר שדווארי עלה לאנגל בניצחון וכאן הסתיים הפיוד בין השניים.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  בהחלט קרב מצויין. העליתי אותו כבר בפינת המולטימדיה.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  הקרב היחיד שהיה טוב במניה 21..
  שתף ב-Google+

הרשמה