בעקבות ההשעייה של רנה דופריי,האיחוד של לה רסיסטנז ירד מהפרק וגם התכנית לתת להם את אליפות הזוגות לא נראית באופק.

הסרט הבא של הWWE יקרא Journey of Death (מסע המוות בתרגום חופשי) וכרגע מאושר שטריפל אייץ' ישתתף בו. הסרט אמור לצאת בתחילת 2009 בארה"ב.

וינס מקמהן היה מאוד עצבני שהWWE.COM פירסמו אחרונים על הסיפור של רנדי אורטון אבל הוא לא רצה שהסיפור המלא ייכתב באתר ולכן מייקל קול (האחראי על הWWE.COM) רק כתב "צעדים ננקטו נגד רנדי אורטון על התנהגות לא הולמת".

ובהקשר לעונש של רנדי,שמועות אומרות שהוא נקנס ב50,000$ ואפילו לא יושעה,מה שאומר שהוא ישתתף בבאקלש.

קרב חושך בהקלטות סמאקדאון וECW: ההארדיז ניצחו את צ'אבו גררו וגרגורי הלמס. הפציעה של מאט הארדי מרו לא רצינית,והוא יתאבק בבאקלש.

וינס מודאג מאוד ממצב אפשרי שכוכבים (לדוגמא רנדי אורטון או קרליטו) יעברו לTNA אחרי המקרה של קורט אנגל,שבסיטואציה הזאת הWWE היו בטוחים שקורט לא יעבור לTNA.

הWWE מנסים לשכנע את ארן אנדרסון לחזור בו מפרישתו ולעבוד כטאג טים עם ריק פלייר בכמה קרבות טלוויזיה כדי לעזור למכירות של הDVD של הFour Horsemen. טריפל אייץ' וסטפני רוצים שדבר כזה יקרה.

הרייטינג של טקס הHOF השנה היה 0.8. בשנה שעברה זה היה 1.8.

מאז יציאת גיליון הפליבויי שלה,השתנה היחס של אשלי מאחורי הקלעים. היא נהייתה קשוחה ובגלל זה גם מלינה ניצחה ברסלמניה. יש גם היט למלינה מאחורי הקלעים,אבל בנתיים נראה של-אשלי יותר. מהצד השלישי,מיקי ג'יימס חביבה מאחורי הקלעים והיא כנראה תקבל פוש גדול מכל הסיפור הזה.

ככל הנראה,מיקי ג'יימס בכלל לא הייתה אמורה לזכות בחגורה בהאוס שואו בפאריז וזאת הייתה טעות אחת גדולה. כמובן שההנהלה אילתרה ובסופו של דבר מלינה החזירה לעצמה את החגורה.

הרייטינג של ECW היה 1.4.