תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אטוקי אז ככה:
    למישהו יש איזה טיפים לירות טוב? לכוון בדיוק למטרה?
    2. אני תקוע בשלב שאני יורד לבונקר או ביוב כזה ויש רק פתח אחד ופתח הזה יש חיילים שכל הזמן הורגים אותי איך יוצאים מזה?
    3. אני לא מכיר כל כך טוב את המשחק מישהו יכול לתת לי דברים שממש חשוב לדעת אותם תודה!

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    דבר ראשון אל תשתמש בירי אוטומטי תלחץ 0-9 לשינוי מצבי ירי יש 3, המצב שאני ממליץ לך עליו זה בודדת, כדור אחד כל סחיטה של ההדק, הכי מדוייק.

תנסה לירות לראש במקום לבזבז תחמושת על פלג הגוף האמצעי שם יש לאויב בד"כ מיגון ולוקח זמן רב לחסל אותו, יריה אחת לראש או 2 בד"כ יחסלו את האויב מיד.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שמע לא עזרת לי בגרוש אין לי שום רובה שאם אני לוחץ 0-9 ואם אתה יכול תיהיה יותר מובן למה התכוונת 0-9 דבר שני לא אמרת לי איך אני עובר את השלב שאני בביוב או בבונקר הזה ויש רק פתח אחד שאני יכול ללכת אליו אבל יש שם חייילים דבר שלישי יש לך עוד טיפים?

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    הביוב הזה נמצא איפה ש-mole הכניס אותך אחרי שסייעת לחבורה שלו מול הצבא?

א-קיצר, מה שמבאס במשחק - הכניסה בין כוונות (מקש ימני בעכבר) רק מורידה לך את סיכויי הפגיעה, אז תישאר עם הצלב הווירטואלי ואל תעמוד במקום. תסתער עליהם, כי אחרת הם ימשיכו להופיע. אחרי שעליתי במדרגת גיליתי שהיו רק שניים שלושה במקום בו יותר מעשרה לא הפסיקו להופיע עד שהרגו אותי

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שמע לי, עברתי את הקטע שמה....
    בלי לדעת שיש לי פנס אפילו חחחחח
    זה שהגיב ראשון התכוון שיש לך אפשרות לקבוע כמה כדורים הנשק האוטומטי שלך יירה או כדור אחד או שתיים או שלוש או אוטומטי... אתה צריך לבדוק איזה מקש עושה את זה אצלך.
    אני אישית הורדתי את הכוונת לגמרי.. זה יותר מציאותי ככה ויותר יפה..
    קיצר ירדתי זרקתי להם רימון מתו איזה שלושה והשאר הרגתי עם שטגן, זה מקום קטן אז שטגן טוב שמה, ואני נכנס בין כוונות הכי טוב!

הצטרף בתאריך
    02.05.2007
    אם אתה עם קלאץ תילחץ שלוש פעמים של העכבר ואז תזוז הצידה ככה כל פעם

ואם אתה עם הm-16

אז תהיה בלי משתיק ותירה איזה 5-7 יריות ואז תזוז

ככה אני עושה ואני הורג הרבה

בהצלחה אחי

הרשמה