תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    שיחקתי לי היום בשרת ופתאום ראיתי שחקן שאני לא הולך לנקוב בשמו,אני אומר את זה כי יתכן שהתרחשה טעות,אבל עדיין משום מה הוא נראה לי כיאלו עושה WALLHACK והיה פוגע באנשים כיאלו אשכרה לא יודעים מאיפה זה בא להם,וגם איתי קרה אותו דבר.
    1.אני לא נוב ומשחק כבר לפחות 3 חודש אז אני די בטוח במה שראיתי.
    2.אני לא מתלונן,ובכוונה לא אומר את שמו כי יתכן שהייתה טעות והסבר היחיד שנשאר הוא זה שהשחקן הזה באמת היה טוב(יותר מדי טוב)ושוב אין לי מושג.
    אבל מה שברצוני לשאול האם מישהו נתקל במשהו דומה?ואם מישהו יודע אם קיימים בכלל האקים למשחק כי לפי הידוע שאין ולכן אני גם מפרסם הייתכן שעשו האקים למשחק?ומי שאני ראיתי הוא כן היה ציטר?
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    שיחקתי איתך, תגיד לי מה הניק שלו ואני אשים עין לאחד כזה
    בזמן האחרון דיברו הרבה על האקרים כן.. אבל הם יצאו לפני שהספיקו לתת להם באן, תגיד לי את השם ואם אני אראה אני אתן באן בלי שיהיה להם היזדמנות ליברוח >:ם
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, יש האקרים, כמו שניתן להבין מהתגובה של ירדן. הסוג הנפוץ ביותר הוא כאלה שמשתמשים בתוכנה שמכוונת את כל היריות שלהם לראש של האויבים. למרות זאת, יכולים לקרות מקרים (כמו שחוויתי על בשרי) שאנשים מופיעים מחוץ לאחד הגבולות של המפה ויכולים לפגוע באחרים אבל לא להיפגע. זה גליץ' שקורה מדי פעם ועד כמה שידוע לי אין דרך לשלוט בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני אתמול חילקתי שני באנים לאנשים שהיה להם Speedhack די ברור (הם רצו במהירות ריצה 2.5 ככה, כשכולם על 1.2, משעשע).
    נקווה שלאט לאט ננקה את השרת משטויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    כולם רצו במהירות 1.4 כנראה שאיזה מנהל שינה את זה
    אבל למה לעזאזל אין punkbuster בשרתים!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    נו כוס עמק גם ככה קהילה ממש קטנה וכבר יש ציטים,אני בטוח שזה רק הישראלים שמשתמשים בזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    נו כוס עמק גם ככה קהילה ממש קטנה וכבר יש ציטים,אני בטוח שזה רק הישראלים שמשתמשים בזה.
    אז זהו, שלא.
    רוב הצ'יטרים שאני רואה (לעיתים רחוקות) על שרתי Vgames בעלי פינג של 150+, כלומר, לא מהארץ.

נקווה, שבזמן הקרוב, יותקן PB על הסרבר ואז בעיות הצ'יטים ייפתרו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    באיזה מפה זה היה??
    שתף ב-Google+

הרשמה