תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סרטון מולטיפלייר של היילו 3, שלב זנזיבר (לא, אין שם את בר רפאלי ויעל בר זוהר בביקני של פלפל), למרות האיכות נוראית של הסרט עדין אפשר לראות ששופרה הגרפיקה של המשחק (ולפי השם של הסרט המשחק הגיע לשלב בטא) עוד שלושה וחצי שבועות הבטא מתחילה
    סרטון גיימפליי חדש (6 דקות שלמות) של DMC4 רץ על ה-360, לפחות הם למדו דבר או שניים מGOW לפי הקרב נגד המפלצת אש.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    היילו 3 אולי נראה טוב יותר מ-2 (למרות שאני לא רואה את זה אבל הרבה כן) אבל השיפור כ"כ זניח.... אני לא יודע, מישהו כאן באמת חושב שהיילו זה משחק ממש טוב?
    ז"א באמת, ממש, מ-מ-ש טוב?
    לדעתי הוא ממוצע בקושי.
    שום דבר לא מיוחד, לא יפה, לא מעניין.
    אני כ"כ לא מבין את הביקורות המהללות, במיוחד היום שיש משחקים כמו HALF LIFE 2 לדוגמא שלוקח אותו בכל קטגורייה ועוד מחדש, ובקרוב עם הפורטל ועד שייצא HALO 3 ייצא CRYTEK ו BIOSHOCK או לפחות הם יהיו קרובים לצאת... מה בדיוק יש להיילו3 שיכול להתחרות בשניהם?

בקשר לדוויל מאי קריי - גם הגרפיקה שלו מאכזבת, אתה מצפה ליותר מהדור הבא, ועוד קאפקום... אבל חוץ מזה הוא נראה מ-ד-ה-י-ם! בדיוק סיימתי את DMC3: SE לפני יומיים. משחק ממש טוב וממש מקצועי. מקווה ש-4 לא יהיה נפילה כמו 2.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Laskin
    היילו 3 אולי נראה טוב יותר מ-2 (למרות שאני לא רואה את זה אבל הרבה כן) אבל השיפור כ"כ זניח.... אני לא יודע, מישהו כאן באמת חושב שהיילו זה משחק ממש טוב?
    לדעתי הוא ממוצע בקושי.
    אני כ"כ לא מבין את הביקורות המהללות, במיוחד היום שיש משחקים כמו HALF LIFE 2 לדוגמא שלוקח אותו בכל קטגורייה ועוד מחדש, ובקרוב עם הפורטל ועד שייצא HALO 3 ייצא CRYTEK ו BIOSHOCK או לפחות הם יהיו קרובים לצאת... מה בדיוק יש להיילו3 שיכול להתחרות בשניהם?

בקשר לדוויל מאי קריי - גם הגרפיקה שלו מאכזבת, אתה מצפה ליותר מהדור הבא, ועוד קאפקום... אבל חוץ מזה הוא נראה מ-ד-ה-י-ם! בדיוק סיימתי את DMC3: SE לפני יומיים. משחק ממש טוב וממש מקצועי. מקווה ש-4 לא יהיה נפילה כמו 2.
    אומרים שהתבלין הכי טוב זה רעב.
    טוב, גם במשחקים זה ככה, רק שתחליף את הרצון לאכול משהו לקניית משחקים, ואת הרעב תחליף להייפ מטורף חסר הגיון.

Do I need to explain myself?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    Halo לא נראה מי יודע מה... בנוגע ל-DMC- הקישור לא מביא את הסרטון.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    לדעתי הוא ממוצע בקושי.

כן, אני. ואני מדבר על היילו 2.
    שיחקתי בו ובHL2 בערך באותה תקופה, כי הם יצאו ממש בסמוך. אני מסכים שHL2 היה הרבה יותר איכותי ו"טוב" מבחינת ערכי הפקה (למעט המוזיקה שהיתה פשוט טובה בהרבה בהיילו 2). הסיפור של HL2 בסינגל היה טוב הרבה יותר (ולא שהיילו 2 היה גרוע - הוא היה טוב מאד, פשוט HL2 היה הרבה יותר מוצלח).
    אבל בכל זאת, איכשהו מצאתי את היילו 2 הרבה הרבה יותר כיף לשחק. במולטי הם לא משתווים בכלל והיילו נותן לך חוויה הרבה יותר טובה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא שחקתי במולטי של היילו 2 אבל אני יכול להגיד שהסינגל שלו ממוצע לגמרי. עיצוב שלבים נוראי, עיצוב דמויות נוראי, עלילה חמודה אבל לא מרתקת ועיצוב משחק שמזכירה את 1996.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני מאמין לך אם אתה אומר שנהנת יותר מהיילו2 מאשר בהאלף לייף 2, אבל לא יודע...
    זה נשמע ממש מוזר!

זה כמו שתגיד לי שבילית לילה עם בר רפאלי ומרגול והסקס עם מרגול היה טוב יותר...
    זה הגיוני, אבל זה ממש מוזר! לא?

טוב, אולי לא מרגול, הגזמתי... אז...

אוף, אין לי דוגמא למישהי אחרת כי אמרתי את ה-ב' וורד.
    אבל הבנת את הקטע.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    תשמע... למרגול יש הרבה נסיון... ואם עושים איתה מולטיפלייר... בכלל מטורף.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם כבר, אז זה כמו שאני אגיד לך שביליתי לילה עם בר רפאלי ולילה עם מאיה דגן (אחרי הסטיילינג המחודש) ועם מאיה דגן היה כיף יותר. לא אמרתי טוב יותר - אמרתי כיף יותר.
    כי בר רפאלי אמנם כוסית על מעוצבת, אבל בעיקר שוכבת שם מעוצבת וגונחת גניחות מעוצבות (טובות כאלו). ומצד שני מאיה דגן לא נראית נורא (לא מרגול לפחות) אבל היא הרבה יותר זורמת לדברים חדשים, ויותר כיף להביא את החברים...
    ואגב, למאיה דגן יש מוסיקה הרבה יותר טובה לסקס במערכת בבית.
    בקיצור, הבנת את העיקרון. את בר רפאלי חייבים לעשות לפחות פעם אחת, אבל למאיה דגן כיף לחזור הרבה יותר.
    ובלי קשר, מה שלא תגיד: אני חושב שזה קצת מעליב להשוות את היילו 2 למרגול. זה קצת מעליב להשוות כל דבר למרגול.

הרשמה