תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    אקיצר התחלתי לשחק במשחק לא מזמן ואני צריך קצת עזרה . בחרתי ב sorc ורציתי לשאול בתכלס מה הכי יעזור לי בחיים .
    עוד דבר שאני לא מצליח זה לישון איך אני הולך לישון ? היה במורוווינד כפתור כזה אבל פה אני לא מוצא אותו , איזה נשקים הכי כדי לי להשתמש ואיפה אני קונה אותם , אה ועוד דבר איך אני עולה רמות ? מלהרוג דברים או איך ? אה ושאלה אחרונה איך אני מקבל קסמים חדשים ?

זכרתי בעוד שאלה התחלתי בקווסט הזה של למצוא את הבן של המלך , זה הקווסט הראשי בעיקרון ככה ניראה לי ולפי מה שהבנתי לא טוב להתחיל אותו ישר ..

אז זהו פה נגמרות השאלות שלי יהיה נחמד אם תענו...

תודה
    "Some down dazzling day , gold thorugh my eyes , but my eyes turned within only see , starless and bible black"

King Crimson
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    נכתב במקור על ידי Celerox
    אקיצר התחלתי לשחק במשחק לא מזמן ואני צריך קצת עזרה . בחרתי ב sorc ורציתי לשאול בתכלס מה הכי יעזור לי בחיים .
    עוד דבר שאני לא מצליח זה לישון איך אני הולך לישון ? היה במורוווינד כפתור כזה אבל פה אני לא מוצא אותו , איזה נשקים הכי כדי לי להשתמש ואיפה אני קונה אותם , אה ועוד דבר איך אני עולה רמות ? מלהרוג דברים או איך ? אה ושאלה אחרונה איך אני מקבל קסמים חדשים ?

זכרתי בעוד שאלה התחלתי בקווסט הזה של למצוא את הבן של המלך , זה הקווסט הראשי בעיקרון ככה ניראה לי ולפי מה שהבנתי לא טוב להתחיל אותו ישר ..

אז זהו פה נגמרות השאלות שלי יהיה נחמד אם תענו...

תודה

למה זה מוכר לי?(גיימר)
    יש 3 סוגים של אנשים בעולם:
    1. את אלה שיודעים לספור
    2. את אלה שלא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עולים בדרגות כשמשפרים את הskills הראשיים שלך. אם אתה sorc אז בעיקרון הטלת קסמים היא הדבר שהכי תעזור לך לעלות בדרגות.
    לישון הולכים כשמוצאים מיטה פנוייה. אפשר גם לחכות עם לחיצה על R, אבל אי אפשר לעשות את זה בכל מקום וזה לא יתן לך לעלות דרגות אני חושב.
    קסמים חדשים אתה יכול לקנות אצל אנשים מסויימים, ובהמשך גם ליצור לבד - אבל יקח לך זמן עד שתגיע לזה.
    כל היופי במשחק זה שהוא פתוח לחלוטין. אתה יכול להמשיך בקווסט הראשי, ואתה יכול לבחור לך דרך אחרת במשחק - להצטרף לאחת הגילדות למשל.
    ולשאלה הראשונה: מה שהכי יעזור לך בחיים זה להיות עשיר וחזק. תתחיל לעבוד על זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    תודה על התגובות ועכשיו בגלל ההענות אני יטיח בכם עוד שאלה ,
    אם נגיד יש לי מטה שעושה frost dmg אני יכול לשדרג אותו שיעשה עוד נזק רק מסוג אחר כמו shock או fire ?
    "Some down dazzling day , gold thorugh my eyes , but my eyes turned within only see , starless and bible black"

King Crimson
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושש שלא
    שתף ב-Google+

הרשמה