תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    היי לכולם, אני דיי חדש פה (יותר נכון, קראתי בפורום ובאתר בכללי דיי הרבה זמן ורק עכשיו נרשמתי)
    והפורום הזה מוצא חן בעיניי אז אני אתמקם פה לבנתיים

רציתי להציג פה את ה2 ציורים/צביעות האחרונות שעשיתי שאני דיי אוהב כי הם מהווים בשבילי שיפור..
    בכל מקרה, הנה הם:

הפיראט האכזר (הערה קטנה, שציירתי אותו המסך היה על 9300K שעושה את המסך בגוון כחלחל ויותר נעים לעין, ושחכתי מזה mid-paint אז הצבעים כנראה לא נראים כמו שהם אמורים להיות אצלכם במסך, אלא אם כן תעבירו אותו ל9300K, זה אפשהו בהגדרות של הצבעים של המסך)

והנה עוד ציור שציירתי לפני יומיים בערך, שזה בעיקרון ידבר יותר למי שרואה נארוטו מבינכם
    קצת הסברים מפגרים - הוא נינג'ה צעיר שהגיע מכפר האימואים החבוי (hidden emo village) שממוקם איפשהו במדינת הלבבות השבורים (land of the broken hearts) והסקא על הגוף שלו זה הcursed seal שלו, והקונספט של הציור הוא בעיקרון שניסיתי לצייר נינג'ה מנארוטו שהוא אימו/פאנק שכזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    היי :ם
    אני חושב שכבר הגבתי לך X:
    בכל מיקרה אממ, היי :ם
    הדשא באימו יצא מצויין... אף פעם לא הצלחתי שיצא לי נורמאלי וגם העץ יצא ממש יפה, השאר כבר הגבתי לפני שעשית את הרקע אני חושב..
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    אני אישית לא מתה על נארוטו,
    אבל הרעיון של כפר האימו הנסתר משעשע אותי.
    אתה תוספת חדשה ונאה, ברוך הבא.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    נכתב במקור על ידי HiViH
    היי :ם
    אני חושב שכבר הגבתי לך X:
    בכל מיקרה אממ, היי :ם
    הדשא באימו יצא מצויין... אף פעם לא הצלחתי שיצא לי נורמאלי וגם העץ יצא ממש יפה, השאר כבר הגבתי לפני שעשית את הרקע אני חושב..
    הדשא הוא בעיקרון המברשת של הדשא שמגיעה עם הפוטושופ (האחד שפונה רק לצד אחד) אחרי שערכתי אותה ועשיתי שהיא תהיה יותר מפוזרת ורגישה ללחץ של העט (הייתי צריך ללכת לחבר עם הPSD בשביל לעשות את זה, פשוט לא היה לי עצבים להתקין את הטאבלט |= ), לזה פשוט הוספתי קצת הצללה רנדומלית עם הBURN TOOL והוספתי לדשא צל על הגדה של הנהר וזה דיי עשה את העבודה, התפלאתי עד כמה טוב התוצאה יצאה בזמן כזה קצר..

ובשביל העץ נעזרתי חלקית במדריך שיש בDA (אם אתה מעוניין תחפש בדוויאנט ארט tree tutorial וזה יספק דיי הרבה תוצאות) עם שינויים קטנים בשביל להתאים אותו לסגנון של העבודה שלי..

נכתב במקור על ידי Anijen
    אני אישית לא מתה על נארוטו,
    אבל הרעיון של כפר האימו הנסתר משעשע אותי.
    אתה תוספת חדשה ונאה, ברוך הבא.
    בתאכלס אני מבין אותך כי עוד מלא אנשים לא מתים על זה, אבל זה מעביר את הזמן וגם העונה החדשה השתפרה פלאים..

והאמת שהרעיון של כל הציור עלה לי רק בגלל הסקא על הגוף שלו (שזה דווקא מה שכמה אנשים לא אהבו P: ), זה בתאכלס הציור הראשון שאני מצייר שקשור לנארוטו אז אני מרוצה שהוא יצא לי כזה נחמד..

ותודה

חבל לי רק שבקושי יש לי זמן או כוח לשבת ולצייר משהו נורמלי, וגם בד"כ עד שיש לי אין לי מוזה בכלל (הדבר שדפוק אצלי זה שאם אין לי מוזה או רעיון ספציפי לציור אני לא אצליח לציר שומדבר נורמלי)..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    נכתב במקור על ידי ניק מטופש כלשהו
    חבל לי רק שבקושי יש לי זמן או כוח לשבת ולצייר משהו נורמלי, וגם בד"כ עד שיש לי אין לי מוזה בכלל (הדבר שדפוק אצלי זה שאם אין לי מוזה או רעיון ספציפי לציור אני לא אצליח לציר שומדבר נורמלי)..
    אני יודעת, גם אצלי זה ככה. בגלל זה אני שומעת המון מוזיקה; וככה יש לי המון השראה. עד כמה שזה קלישאתי, זה נכון.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הרשמה