תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    שלום,אני חדש פה ומקווה להיות פה הרבה.
    שמי אייל ואני בן 9 (ואל תזלזלו..כבר היתי במלא פורמים גדול;) )
    עכשיו אני מעוניין ליצור משחק לא פשוט מדי אבל גם לא ברמות הגבוהות ביותר.
    הייתי שמח לקצת עזרה עם תוכנות ומדריכים של תלת מימד.
    אם אנשים מעונינים לקחת חלק,אנא צרו איתי קשר באיימיל : [email protected]
    או פשוט תכתבו פה
    המשחק עצמו ומה יהיה בו :
    משחק המבוסס על שיטת פיסמייקר מבית IMPACTGAMES (למי שלא מכיר : http://www.peacemakergame.com/ הצצה שם רק תועיל לכם )
    אך במשחק שלי יצטרכו להתמודד בבחירות,להיפגש עם אנשים,להגיע לטקסים,להתעסק בספורט ותרבות וכו'.
    בגרפיקת המשחק יהיה (נכון שזה קצת מופרז אבל..) :
    תפריט עבודה שבו יוכלו לקבוע את כל הדברים,
    כיסא הממשלה,עמוד סקרים,עיתוני היום,התראות,צוות המפלגה.
    במשחק תוזמן לטקסים,כאשר תצטרך לעמוד גם בפני משפחה שתוכל ליצור,תוכל לכתוב נאומים ונאום אותם,להתראיין לתקשורת ואף להגיב לדברי אנשים.
    תוכל לאמן צבא ולאמן משטרה,לשלוח יחידות צבאיות ולהתעסק בביטחון הכללי.
    אנשים אשר יכולים ומעונינים לעזור לי במשחק,ולהביא מדריכים וכו' נא לכתוב פה או לכתוב לאיימיל שלי : [email protected].
    אני מקווה מאוד שIMPACTGAMES יענו לבקשה שלי ויוכלו לעזור לי בזה,יהיה לנו הרבה יותר קל .
    בתודה,אייל כהן.
    סוף תמיד טוב - אם זה לא טוב זה לא סוף
    בברכה,
    אייל כהן

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני חושב שזה מסובך מדי...איך המחשב יוכל להעריך את הנאומים שאתה כותב? (מי מזלזל...גם אני רק בן 12... זה לא שלא מזלזלים בי...)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    אני חושב שזה מסובך מדי...איך המחשב יוכל להעריך את הנאומים שאתה כותב? (מי מזלזל...גם אני רק בן 12... זה לא שלא מזלזלים בי...)
    סתם רעיון... אפשר יהיה לעשות שלפי הכסף שיש לך יש לך בחירה בין כמה נאומים כאשר ככל שהנאום יקר יותר, כך הוא יהיה טוב יותר. אחרי זה, בזמן שנואמים את הנאום, אפשר לעשות מיני-משחק מסוים. אולי משהו בסגנון משחקי הקצב שצריך ללחוץ על כפתורי החצים בזמן או משהו דומה וככל שאתה מדייק יותר, אתה תקבל יותר תשבוחות או קולות מהעם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    זה באמת נשמע יותר הגיוני...

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    תיזהר מאוד לא להיכנס לפוליטיקה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Collected
    תיזהר מאוד לא להיכנס לפוליטיקה.
    אני לא אוהב את זה שאנשים חושבים שמשחקי וידאו צריכים להיות רק בקשר לכיף והנאה. אין רע בלעשות משחק בשביל להעביר מסר כלשהו או לנסות וללמד משהו. זה צעד שבהחלט חשוב שיעשה על ידי מפתחים שונים. אין סיבה שיהיו ספרים וסרטים שמבקרים את המציאות ומספרים סיפורים קשים ולא יהיו משחקים כאלו. צריך לעשות את זה בזהירות, כמובן, אבל זה משהו שחשוב לעשות.

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אני לא אוהב את זה שאנשים חושבים שמשחקי וידאו צריכים להיות רק בקשר לכיף והנאה. אין רע בלעשות משחק בשביל להעביר מסר כלשהו או לנסות וללמד משהו. זה צעד שבהחלט חשוב שיעשה על ידי מפתחים שונים. אין סיבה שיהיו ספרים וסרטים שמבקרים את המציאות ומספרים סיפורים קשים ולא יהיו משחקים כאלו. צריך לעשות את זה בזהירות, כמובן, אבל זה משהו שחשוב לעשות.
    אני מסכים לחלוטין. מעולם לא טענתי שלא יעביר מסר באמצעות המשחק, דווקא להיפך, אני מאמין שמשחקים יכולים, וצריכים להעביר מסרים רציניים.

הזהרתי אותו מלהכנס לפוליטיקה במשחק, כי זה יוצר אנטי אוטומטית אצל אנשים מסוימים, מרחיק קהלי יעד, ונוגע במקומות מאוד עדינים. קצת זהירות לא תזיק לאיש. :smiling:

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    אם אתם עושים משחק גם על פוליטיקה(וזה הולך להיות מעניין,ולדעתי משחקים הם לא רק בשביל הכיף!)אז תעשו גם שחלק מהפוליטיקאים יהיו מושחתים כמו במדינה שלנו!
    רעיון מעולה למשחק!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי GonThat
    אם אתם עושים משחק גם על פוליטיקה(וזה הולך להיות מעניין,ולדעתי משחקים הם לא רק בשביל הכיף!)אז תעשו גם שחלק מהפוליטיקאים יהיו מושחתים כמו במדינה שלנו!
    רעיון מעולה למשחק!
    זה באמת רעיון נחמד... אפשר להוסיף אפשרות של לשחד (ולהתסכן שזה יגיע לעיתונות ולמשטרה) או מידי פעם לקבל שוחד ולסרב או להסכים לקבל אותו.

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    יש עוד אפשרות שאפשר לעשות למשחק הזה אבל זה ממש קשה וזה הרבה עבודה(לדעתי)!
    מי שמכיר את SimCity,אז לדעתי אפשר להפוך את המשחק הזה ל-SimCountry שלמי שלא הבין,פשוט אתה צריך לבנות את המדינה שלך ולדאוג לצרכים של כולם,באותו זמן גם לדאוג לפוליטיקה,לביטחון,בריאות וכל הדברים האלה וגם לכלכלה,ואפשר להוסיף אפשרות(מאוד מסובכת לטעמי),שאפשר להכנס לכל עיר ספציפית ולבנות אותה!!!

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    מי שמכיר את SimCity,אז לדעתי אפשר להפוך את המשחק הזה ל-SimCountry שלמי שלא הבין,פשוט אתה צריך לבנות את המדינה שלך ולדאוג לצרכים של כולם,באותו זמן גם לדאוג לפוליטיקה,לביטחון,בריאות וכל הדברים האלה וגם לכלכלה,ואפשר להוסיף אפשרות(מאוד מסובכת לטעמי),שאפשר להכנס לכל עיר ספציפית ולבנות אותה!!!
    יכול להיות מאוד..אני אשמח דווקא להיכנס לפוליטיקה;)
    בהחלט חשוב שיהיה אפשרות שוחד..חח
    בברכה,
    אייל כהן

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    רעיון מצויין למשחק, אני בעד!
    להכנס לפוליטיקה זה אחלה, באמת, מספיק שזו פשוט תהיה מדינה דמיונית עם שרים דמיוניים ואנשים דמיוניים ולא דימוי של מדינה קיימת (ישראל, למשל) אני חושב שזה יהיה טוב.
    בקשר לבניית ערים - לפי הרעיון של המשחק זה די לא מתאים כאן. אני מתכוון, דמיינו שאתם משחקים מונופול וכאשר אתם רוצים לבנות בית או לקנות רחוב אתם צריכים להשקיע כסף בכל חלק וחלק וגם בפועלים ולבסוף לחבר כמה חלקים עד שהוא יהיה אפשרי להרכבה על לוח המשחק. נשמע מסובך? זה די מבסס את הטענה שלי.
    חוץ מזה, רעיון מצויין, ועניין הנאומים מצא חן בעיניי.
    אתה בטוח שאתה רק בן 9? אתה כותב בשפה גבוהה מאוד יחסית לילד בן 9, וזה ראוי לציון.
    תודה רבה והמשך פעילות מעניינת. =)

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני חושב שכדאי שיהיו שני מודים,אחד הוא פוליטי,ואחד הוא בנייתי(SIMCOUNTRY)...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    בקשר לנאומים
    חשבתי על זה, אולי תעשה שאפשר להכניס כל מיני משפטים מכל מיני נושאים.
    ולפי הסדר של המשפטים, או לפי האימרה שלהם אז יעלו הנקודות\חוזק.
    ככה במקום שאני אכתוב הרבה זמן נאום, ואני אסתכן שזה לא תמיד יבין אותי, אני אבחר משפט ממה שיש (מה שיש צריך לכלול הרבה) ויהיה הרבה יותר מהיר וקל גם לבניה.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי tde3000
    אני חושב שכדאי שיהיו שני מודים, אחד הוא פוליטי,ואחד הוא בנייתי(SIMCOUNTRY)...
    זה יהיה די טיפשי להכניס שני מודים כה שונים אחד מהשני בתוך משחק אחד. לא עדיף שתהיה אפשרות אוטומטית? אם בחרת במוד הפוליטי בינתיים תהליך בניית העיר ייתרחש אוטומטית ותוכל להציץ בו כשתרצה, ואם בחרת במוד הבנייה תוכל לבדוק את מעמדך הפוליטי וכו'.
    אני דיברתי קודם על תהליך בניית העיר בתור תוספת מיותרת, תמיד אפשר לאחד את מוד בניית המדינה ומוד הקריירה הפוליטית לאחד ולשלב בין שניהם. כך תוכל לבצע למשל תור פוליטי ותור של בנייה, ובכל אחד מאלה תת-נושאים למשל, צא לפגישה עם נשיא מדינת "...", שלם לכותבי הנאום סכום X כדי שייכתבו לך נאום (תור פוליטי), הקם יישוב א' ושדרג נמל תעופה ב'.
    זה יכול להיות מעניין ויאפשר לשלב בין שני הנושאים. לא נראה לי שיהיה חכם להכנס עוד יותר לפרטים (למקם את המקדונלד'ס בפינה הצפון-מזרחית של העיר, לקבוע כיצד יסודרו בו הכיסאות ומאיזה חומר הם יהיו עשויים).

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אולי פשוט תעשה משחק בתורות?:confused1:

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    נכתב במקור על ידי Collected
    אולי פשוט תעשה משחק בתורות?:confused1:
    רעיון גרוע...
    אבל אולי אפשר לעשות משפטים מסויימים שאתה אומר בנאומים,ואפשר לעשות שלפי המצב המחשב יגיב לנאום...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    וואו! לא הגזמתם קצת? תרשו לי לחזור לתגובה הראשונה...
    (אני מצטער מראש - התגובה הזאת תהיה ארוכה קצת. פעם ראשונה שאני כאן והייתי רוצה להגיב להכל)
    שמי אייל ואני בן 9 (ואל תזלזלו..כבר היתי במלא פורמים גדול;) )
    עכשיו אני מעוניין ליצור משחק לא פשוט מדי אבל גם לא ברמות הגבוהות ביותר.
    הייתי שמח לקצת עזרה עם תוכנות ומדריכים של תלת מימד.
    אז קודם כל, אייל, אתה נשמע מאוד רציני. הרבה יותר רציני ממני, בכל מקרה P= אתה לא משאיר שום אפשרות לזלזל בך ואני מקווה שתצליח בפרוייקט שלך. זה באמת רעיון טוב למשחק.
    לגבי תוכנות ותלת מימד וכאלה, אני חושש שאני לא מסוגל לעזור. לצערי אני לא יודע לעבוד עם זה (עדיין). לעומת זאת, דווקא יש לי רקע בתכנות (לא עשיר במיוחד, אבל קיים), אז אני ארשה לעצמי להגיב קצת על ההצעות השונות.
    בגרפיקת המשחק יהיה (נכון שזה קצת מופרז אבל..) :
    תפריט עבודה שבו יוכלו לקבוע את כל הדברים,
    כיסא הממשלה,עמוד סקרים,עיתוני היום,התראות,צוות המפלגה.
    במשחק תוזמן לטקסים,כאשר תצטרך לעמוד גם בפני משפחה שתוכל ליצור,תוכל לכתוב נאומים ונאום אותם,להתראיין לתקשורת ואף להגיב לדברי אנשים.
    תוכל לאמן צבא ולאמן משטרה,לשלוח יחידות צבאיות ולהתעסק בביטחון הכללי.
    זה לא נשמע כ"כ מופרז, יחסית לדברים אחרים שנכתבו פה... את העיתונים, ההתראות, ההזמנות והראיונות אפשר ליצור בלי יותר מדי קושי. לעיתונים אפשר לתת משקל גדול יותר, כאשר הם יתנו הערכה של התמיכה של העם (אם העם יהיה נגדך תאלץ להתפטר וכו'). כל הקטע עם הבטחון (המשטרה והצבא) צריך קצת עומק (אם משקיעים בזה אפשר לגרום למלחמות, שיאפשרו לך לבחור בחירות מיוחדות, או דברים דומים. אם לא משקיעים, אפשר סתם ליצור מד שמראה עד כמה צריך להשקיע בבטחון ומדי פעם לזרוק כתבות בעיתונים בהתאם למצב, כמו "רצח נוסף", ראיונות עם מפכ"ל המשטרה שאומר "אין לנו מספיק תקציב כדי לפעול" או "המדינה נמצאת במקום הראשון ברשימת המדינות הבטוחות בעולם"). לגבי נאומים - צריך לעבוד על הקטע הזה. אם תהיה להם השפעה, אולי עדיף, כמו ש-Chaotic הציע, לעשות משהו אוטומטי (נגיד מישהו שהתפקיד שלו הוא לכתוב נאומים), או לפחות בחירה של משפטים מתוך מאגר (ואז אפשר לשלב את שני הרעיונות, למשל לבחור את הרעיונות הכלליים וככל שתשלם לו יותר הנאום ייצא יותר טוב).
    זה באמת רעיון נחמד... אפשר להוסיף אפשרות של לשחד (ולהתסכן שזה יגיע לעיתונות ולמשטרה) או מידי פעם לקבל שוחד ולסרב או להסכים לקבל אותו.
    עוד רעיון לא רע של Chaotic. אפילו אפשר לבצע אותו. אפשר, אולי, אחרי שהמשחק יהיה מוכן, להוסיף קטע של חקירות משטרה. זה עלול להיות מסובך מדי אם תתחיל לעבוד על מלא דברים שלא חייבים להיות שם.
    זה באמת המון עבודה. לתכנת משחק פשוט לוקח המון זמן, וזה מראש לא היה אמור להיות "סתם" משחק פשוט. בנייה ידנית של ערים היא מסובכת מדי ודי מיותרת. תן לקבלנים ולעובדים הזרים שלהם לעשות את העבודה הקשה. אפשר מקסימום להוסיף אפשרות לחלוקת תקציבים לכל עיר, לדעתי. זה עדיין מסובך כי צריך לחשוב על איך זה יעבוד ואח"כ גם לבצע את זה.
    זה מזכיר לי שרציתי לעבוד על משחק נוסף בסדרת WotL הלא-נגמרת-וגם-לא-מתחילה שלי. התחלתי עם הרצון לעשות משחק לוח סטייל משחקי אסטרטגיה, אבל פשוט יותר כדי שאנשים לא יסתבכו עם ההוראות, ובסוף יצאה לי מפלצת שדמתה יותר ל-CNC מאשר למשחק הלוח שרציתי.
    אפשר להוציא מאוחר יותר חבילת הרחבה שתכלול את החיקוי לסימסיטי.
    אולי פשוט תעשה משחק בתורות?
    לא כ"כ הבנתי למה הכוונה פה... אני לא חושב שאפשרי לעשות משחק כזה שיעבוד בזמן אמת. כלומר, אפשרי, אבל קשה, מסובך וצריך לעבוד על זה הרבה כדי שזה יהיה מאוזן. נראה לי הכי פשוט לעדכן את כל הנתונים אחרי כל פעולה.

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    רגע צריך להתחשב בעוד משהו במשחק הזה...
    מה עם המדינות האחרות?צריך גם להוסיף את התגובות שלהם ואת יחסי החוץ איתן...
    ולגבי התקציבים וכל זה,ולדעתי פשוט צריך להראות מדים,שמראים את כעסי העובדים,מדים שמראים את כמה אתה משלם להם(ובזה אתה יכול לשלוט) וכמה כסף יש למשרד המסוים הזה...(קחו לדוגמא את משרד החינוך,יהיה מד שמראה את הכעס של המורים והדרישה שלהם לכסף,יהיה מד שאפשר לשנות שזה המשכורת הממוצעת למורה ויהיה רשום בצד כמה כסף יש למשרד החינוך...ובתפריט הראשי שלך כראש ממשלה יהיה את התקציב של המדינה וכמה כסך אתה מקציב לכל משרד!)

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    רגע צריך להתחשב בעוד משהו במשחק הזה...
    מה עם המדינות האחרות?צריך גם להוסיף את התגובות שלהם ואת יחסי החוץ איתן...
    ולגבי התקציבים וכל זה,ולדעתי פשוט צריך להראות מדים,שמראים את כעסי העובדים,מדים שמראים את כמה אתה משלם להם(ובזה אתה יכול לשלוט) וכמה כסף יש למשרד המסוים הזה...(קחו לדוגמא את משרד החינוך,יהיה מד שמראה את הכעס של המורים והדרישה שלהם לכסף,יהיה מד שאפשר לשנות שזה המשכורת הממוצעת למורה ויהיה רשום בצד כמה כסף יש למשרד החינוך...ובתפריט הראשי שלך כראש ממשלה יהיה את התקציב של המדינה וכמה כסך אתה מקציב לכל משרד!)
    נכון מאוד.והעם יצטרך גם טיפה להשפיע על הבקרה התקציבית.
    אה,לגבי העיתונים החלטתי : יהיו 2 עיתונים, מעריב וידיעות וכל שבוע יתראינו לשם שרי ביטחון ושרים בממשלה וככה גם תוכל להתעדכן.תוכל לעזור לחברים (P ולשחד וכשיגלו את זה תלך לחקירה.חשבתי על אפשרות של אונס ;)....אבל ירדתי ממנה מהר!
    אבל כל הקטע שרציתי (גם) זה שגם אם אתה מתפטר עדיין אפשר להמשיך בתור שר.
    תודה סמילס...
    לי אין מושג איך אני מתחיל לעשות משהו דומה אפילו..אין לי שום ידע בזה....!
    בברכה,
    אייל כהן

הרשמה