תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    מכבי תל-אביב החלה את הכנותיה לקראת משחק העונה מול הפועל ירושלים ביום חמישי ומי שנמצא בכושר מצוין בשורות הצהובים הוא ג'יימי ארנולד, שמוכיח כי הוא אחד השחקנים החשובים והמשמעותיים בקבוצה.

ערב הפינאלה של העונה, ארנולד התייחס בראיון ל-ONE לעתיד הצפוי לו בקבוצה. "ברור שיש לי אהבה למכבי ואין סיבה שאעזוב אבל הכל פתוח, זה בכל זאת 'ביזנס' והכל יצטרך להתחבר לטובת שני הצדדים. כרגע אני במכבי ואני שמח להיות פה, מה יהיה אחר-כך? נראה", אמר.

"אני חושב שיש לנו פוקוס חדש כרגע", הוסיף ארנולד, "שינינו את המומנטום קצת ואנחנו מאוד רציניים לגבי שאר העונה. אני מניח שעכשיו אנחנו יודעים שיש מטרה אחת, לפעמים כשיש הרבה מטרות שונות באותו זמן זה יותר קשה, כעת אנחנו יכולים להתרכז בליגה הישראלית".

אפשר להודות שמכבי ת"א מחפשת נקמה בירושלים?
    "אנחנו לא קוראים לזה נקמה. הפסדנו את המשחק וזה בסך הכל עוד משחק. מכבי תל-אביב מחפשת תמיד לנצח וזה לא בהכרח נקמה שאנחנו מחפשים אלא ניצחון".

גם הפועל ירושלים נמצאת במומנטום חיובי.
    "יש להם קבוצה טובה וצריך לכבד את המאמן ואת איך שהם משחקים. אנחנו מוכנים למשחק ומרגישים חזקים מספיק לעשות את המוטל עלינו".

גם אתה מרגיש כמו רבים בארץ שהקרב העיקרי על האליפות הוא מול ירושלים?
    "אנחנו מרגישים שיש לנו את מה שצריך כדי לנצח. אני בטוח שיש עוד קבוצות שאם ישחקו טוב ויהיו ביכולות לעשות דברים יפים אבל בסופו של דבר הכל תלוי רק בנו ואיך נבוא ונעשה את הדברים. אם נשחק את המשחק שאנחנו מסוגלים לשחק, הכל יהיה בסדר".

שיטת הפיינל פור די מפחידה אותך?
    "בשיטה הזו, כל מי שבא להתחרות יכול לתפוס יום של מזל והכל יכול לקרות, אבל נעבוד נכון ונעשה את הדברים הנכונים, המזל יהיה איתנו".

מכבי תל-אביב במומנטום טוב יחסית בתקופה האחרונה. איך שומרים עליו לאורך זמן?
    "מומנטום הוא דבר מצחיק כי אי אפשר לסמוך עליו. יותר חשוב לעבוד ולהתאמן ולא לסמוך על מומנטום. אנחנו צריכים להיות עירניים ומוכנים להכל. באופן אישי, אני רק מתרכז בלעשות את הדבר הכי טוב בשביל הקבוצה. שחקנים שונים יכולים להתעלות בזמנים שונים. אני בא לעשות את העבודה שלי כל יום ושמח שזה בא לידי ביטוי".

איפה תהיה בעונה הבאה?
    "אני מנסה לא לחשוב על העונה הבאה כי יש לנו עוד מה להשיג העונה. בשבילי חשוב קודם כל להתרכז ולשחק ברמות הכדורסל הגבוהות ולהביא את עצמי לקצב המשחק שאני מסוגל להגיע אליו. אם מתחילים לחשוב על העונה הבאה אז יוצאים מהפוקוס של העונה הנוכחית".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אמן הוא יעבור . הוא לא מתאים למכבי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    אחד השחקנים החשובים והמשמעותיים בקבוצה?
    לא נראה לי...
    סתם מנפחים שחקן שמתאים רק נגד קבוצות חלשות שלא יכולות לשמור עליו... קודם כל שילמד למסור ואחר כך נדבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    ארנולד הוא שחקן נחמד שעוזר למכבי , אבל אני אהבתי יותר את דיון תומס הוא היה שחקן משלים הרבה יותר טוב
    שתף ב-Google+

הרשמה