תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בחור שוודי בעל הכינוי ניפלס (Nifflas). יוצר משחקים חינמיים לא הכי מוכר בעולם אבל יש באמתחתו כמה וכמה משחקים פשוט מאוד מצוינים. המשחקים שלו דו מימדיים אבל מלאים באווירה אין-קץ. לכל משחק סיפור בסיסי יותר או פחות (משחק אחד אתה כדור שצריך להציל את העולם מפצצת קרח שתקפיא את כל העולם שנוצרה ע"י הפרופסור המרושע שיצר אותך, באחר אתה יצור קטן וחמוד שנחטף על ידי חיזר ורוצה לחזור הביתה).
    המשחקים שלו הם משחקי פלטפורמה-חידות-סיירות (הסיירות זה רק כי נורא כיף פשוט להסתובב בעולמות שהוא יוצר). חלק מהמשחקים פשוטים יותר וחלק פחות. בחלק יש יותר אויבים ובחלק פחות.
    אני אמליץ לכם על שני המשחקים, שלפי דעתי הם הטובים ביותר שהוא יצר. בסוף הקיץ, הוא ישחרר משחק נוסף שהוא עובד עליו כרגע.

אז בבקשה:
    Within a Deep Forest - משחק פלטפורמות בו אתם כדור שצריך להציל את העולם מפצצה שאמורה להקפיא את כל כולו לעד. במשחק יש חידות שונות וקטעי פלטפורמות מהנים מאוד בנוסף לכמה וכמה אויבים ומכשולים שעל השחקן לנסות ולעבור. הכדור המיוחד מסוגל לשנות את החומר ממנו הוא עשוי (להיות חומר אלסטי יותר או עשוי זכוכית) ובכך לשנות את המאפיינים שלו (לקפוץ גבוה יותר או לעבור דרך לייזרים בלי למות אך להיות שביר). הנה כמה תמונות ואחריהן קישור לאתר המשחק:

קישור לאתר המשחק:
    http://withinadeepforest.ni2.se/

Knytt - משחק בו אתם יצור קטן וקופצני שיכול לטפס על קירות שנחטף יום אחד על ידי חיזר. אך אבוי, החללית של החיזר נכנסת לשדה מטאורים ולבסוף מתנפת על אחד. החללית מתרסקת על כוכב הזר לך ולחיזר וחלקיה מתעופפים לכל עבר. זהו תפקידך לאתר את כל החלקים ולהחזירם לחיזר על מנת שתוכל לחזור לחיק משפחתך החם.
    הנה כמה תמונות מהמשחק היפיפה:

קישור לאתר המשחק:
    http://knytt.ni2.se/

למשחק הבא שלו קוראים Knytt Stories (אולי השם ישתנה). מדובר במשחק הדומה למשחק האחרון שלו(Knytt) אך עם יותר גיוון במשחקיות. יש יותר אויבים ולדמות יהיו יותר יכולות. באופן אישי, אני מצפה מאוד למשחק בגלל שנהניתי כל כך מהמשחקים האחרים שלו.

הערה קטנה לסיום: רציתי לפרסם את הדיון הזה בפורום משחקים חינמיים אך נראה שרק מנהלים מסוגלים לפרסם שם משחקים... אז אשמח אם המנהלים יוכלו לעשות את הפורום פתוח לכל או לחילופין, להעלות את שני המשחקים לשרת האתר ולפרסם שם בעצמם את הדיונים.

הצטרף בתאריך
    01.04.2007
    נחמד כל מה שסיפרת עליו אבל לא הבנתי למה אתה כל כך מעריץ אותו!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי dark spell
    נחמד כל מה שסיפרת עליו אבל לא הבנתי למה אתה כל כך מעריץ אותו!
    בגלל שהמשחקים שלו ייחודיים ומהנים במיוחד. למרות העובדה שהוא עובד עם כלים שנחשבים ללא מפותחים במיוחד, הוא יוצר משחקים עם אווירה נהדרת. המשחקים שלו כיפים ומאתגרים. גם אחרי שמסיימים משחק, אפשר סתם לטייל בעולם שהוא יצר ולגלות דברים חדשים. אם הוא עושה את כל זה עם משאבים קטנים יחסית, זה מרשים אותי מאוד. הוא יוצר את כל המשאבים למשחק שלו בערך. החל מאנימציות וכלה במוזיקה ובאפקטים הקוליים.
    אני אוהב את העבודה שלו מאוד. יש לו הרבה מאוד כשרונות. זה מסביר את זה מספיק טוב.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    http://www.ni2.se/nifflas/index.php?main=02Knytt
    זה האתר של קנייט.
    לא כדאי שתכניס את הכתבה שכתבת לiGames Withing a Deep Forestב
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ILNest
    http://www.ni2.se/nifflas/index.php?main=02Knytt
    זה האתר של קנייט.
    לא כדאי שתכניס את הכתבה שכתבת לiGames Withing a Deep Forestב
    זו היתה שאלה או קביעה? לא ממש הבנתי...

אם זו היתה שאלה, אז התשובה היא לא. הכתבה היא עכשיו קניין רוחני של IGAMES. אני לא יכול לעשות איתו מה שבא לי, למרות שאני כתבתי את זה.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אני די בטוח שלעדי לא יהיה אכפת. אני אברר איתו.
    וכל, שכחתי לעשות סימן שאלה.
    תעדכן את האתר של קנייט
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    אני הכרתי אותו בכיוון אחר, מפורום של מוזיקאים שהייתי כותב בו חלק פעם (www.ctgmusic.com)
    למרות שלא התחברתי לWADF יותר מדי, מדובר בבחור מחונן מוזיקלית ומשחקית, ללא ספק, וגם קצת פסיכי.

הרשמה