תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לא מעט זמן עבר מאז הפעם האחרונה ששיחקתי וכעת פתאום נכנס לי החשק להתחיל לשחק קצת שוב...
    אז התחלתי לשחק אחרי עידכון מהיר ושמתי לב למשהו די מטריד. כאשר אני מתקרב ללופ או משהו דומה לו, בניגוד למה שהיה קורה בעבר, המצלמה לא עוברת לגוף ראשון. זה נורא מפריע כי הרבה יותר קל לי לעשות את הלופים הללו בגוף ראשון ולהחליף לגוף ראשון לפני ואחרי כל לופ מפריע מאוד לשחק כמו שצריך.
    למישהו יש פיתרון לעניין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    דבר ראשון... דיון עזרה ראשי!
    לגבי המצלמות זה תלוי אם הזה שבנה את המפה שם מצלמות או לא... כי יש כאלה בונים שלא שמים מצלמות בלופים לכן אתה צריך לעשות את זה ידני... ואני מודע זה מעצבן... ככה שאתה יכול להירגע אין לך בעיות במשחק...
    BlitZ#Patron
    תמיד יהיה מישהו יותר טוב מההכי טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Patron
    דבר ראשון... דיון עזרה ראשי!
    לגבי המצלמות זה תלוי אם הזה שבנה את המפה שם מצלמות או לא... כי יש כאלה בונים שלא שמים מצלמות בלופים לכן אתה צריך לעשות את זה ידני... ואני מודע זה מעצבן... ככה שאתה יכול להירגע אין לך בעיות במשחק...
    מכיוון שאני מדבר על מפות שאני משחק בסינגל פלייר, אני חושב שאכן יש בעיה במשחק... למישהו יש מושג מה לעשות אולי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    זה מפות של Nadeo? אם כן אז רק שתדע שגם במפות שלהם יש לפעמים קטעים שאין מצלמות בלופים. וזאת לא בעיה אני אומר לך...
    BlitZ#Patron
    תמיד יהיה מישהו יותר טוב מההכי טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Patron
    זה מפות של Nadeo? אם כן אז רק שתדע שגם במפות שלהם יש לפעמים קטעים שאין מצלמות בלופים. וזאת לא בעיה אני אומר לך...

טוב... תודה.
    פשוט אני זוכר שזה כן היה במפות הרישמיות ומסיבה כלשהי זה לא היה אפילו פעם אחת כששיחקתי עכשיו... נותר לי רק למרר בבכי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    עיר
    מודיעין
    אז תבכה אני משתתף בצערך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי GalISR