תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    *זיקוקים*
    יום עצמאות שמח לכולם!!!
    *עוד זיקוקים*
    איך היה הטקס אצלכם?
    בטקס בקיבוץ שלי היו הרבה זיקוקים וגם בפעם הראשונה מישהו מבני הנוער של הקיבוץ הדליק משואה...
    והיה גם כתובת אש
    בקיצר היה מדליק(גם אשXD )
    יום עצמאות שמח לכולם!!! (שוב)
    *זיקוקים*
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן - יום עצמאות שמח!
    הכנתי לכם כמה סקרינשוטים במיוחד בשביל יום העצמאות וגם שיניתי את החתימה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    החתימה שלך לא חדשה
    זאת החתימה שהיתה לך פעם
    איך עשית את הסקרינשוטים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    אחלה סקרינשוטים XD
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    חג קוממיות שמח לכולם!
    *זיקוקים*
    דני, מה עשית? שינית את כמות הגיצים ב-Mpcustomizations?!
    אתה משחק כאן בכוחות שאינך יכול להבין!
    רגע, מה אוכלים ביום העצמאות?
    *זיקוקים*
    *מה הריח הזה?*
    *עשן*
    *סירנות*
    *מים*
    *ועדת חקירה*
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    התמונה שבחתימה שלי היא חדשה! הכנתי אותה על בסיס דגל ישראל, רק שהפסים למעלה ולמטה צמודים לקצה, ולא סתם נמצאים שם בסביבה. אז אולי זה דומה יותר לדגלים אחרים.
    מה זה משנה?!

הסקרינשוטס... לוקחים סקרינשוט עם F8. לא שיניתי את כמות הגיצים - פשוט גרמתי לאקדחים להיות מדוייקים מאוד. והוספתי להם 499 וקטורים לכל כדור. כשרק התחלתי לשחק עם MPC ספר הגיע וגרם לי לעשות אקדחים מדוייקים עם 1000 וקטורים. אז פתחנו סרבר ובדקנו את זה קצת ב-Asylum. בשלב כלשהו ספר ירה על הדשא והמשחק נתקע לכמה שניות... אח"כ הוא ירה על השלט ההוא - ואז עלה לי הרעיון של סקרינשוטס כאלה, שדומים לזיקוקים, ליום העצמאות...

איך היה אצלנו בטקס? הסתובבנו בפארק ליד דוכני האוכל וחיפשנו את ספר ועשב. ואז ראינו שנינט מופיעה, אז החלטנו לרוץ לבמה ולהרביץ לה, אבל זה לא יצא לפועל. בסוף מצאנו את ספר ("לך לג'ירפה הענקית!") והסתובבנו עוד קצת וחיפשנו את עשב. אפילו הלכנו לבית של עשב, אבל הוא לא היה שם. אז חזרנו לפארק וכשהגענו היה מופע זיקוקים וספר הלך הביתה. אז קנינו אוכל והלכנו לבית של מישהו לראות את סרניטי, שזה אחלה סרט.
    "we may experience some slight turbulence and then explode"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עם SlowMo זה יותר יפה
    גם לי יש תמונה:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    תגידו, איך אתם עושים את כל הדברים האלה עם הרובים, כמו למשל כמו ששמילס עשה פעם עם השרת שלו, שהנשקים ממש ירו 50,000 כדורים כל פעם?

ודרך אגב עידכנתי את האווטאר שלי
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    ^שאל את שמילס. נראה לי שהוא הכין על זה מדריך פעם.
    או שמא היה זה חלום? P:
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    נכתב במקור על ידי pwnd
    תגידו, איך אתם עושים את כל הדברים האלה עם הרובים, כמו למשל כמו ששמילס עשה פעם עם השרת שלו, שהנשקים ממש ירו 50,000 כדורים כל פעם?
    אההם אההם (*שיעול*)
    נכתב במקור על ידי ShmilS

הסקרינשוטס... לוקחים סקרינשוט עם F8. לא שיניתי את כמות הגיצים - פשוט גרמתי לאקדחים להיות מדוייקים מאוד. והוספתי להם 499 וקטורים לכל כדור. כשרק התחלתי לשחק עם MPC ספר הגיע וגרם לי לעשות אקדחים מדוייקים עם 1000 וקטורים. אז פתחנו סרבר ובדקנו את זה קצת ב-Asylum. בשלב כלשהו ספר ירה על הדשא והמשחק נתקע לכמה שניות... אח"כ הוא ירה על השלט ההוא - ואז עלה לי הרעיון של סקרינשוטס כאלה, שדומים לזיקוקים, ליום העצמאות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    את המדריך המלא-למחצה-או-אולי-בעצם-קצת-פחות פרסמתי ב-1 באפריל.
    כמעט סיימתי את המדריך המלא ל-MPC ואני מקווה לפרסם אותו בחודש מאי, בו יש לי רק תשעה מבחנים (מתכונת ובגרות במ"מ, בגרות במחשבים, טרום מתכונת ומתכונת בכימיה, בגרות בהבעה, בגרות באנגלית ומתכונת באזרחות. במחשבה שנייה, אולי אני אעביר את הזמן בלמידה לאזרחות...). את החלק על הרובים - החלק האהוב עלי, אגב - סיימתי, אם אני לא טועה.
    שנייה, אני אבדוק...
    אני טועה. אבל זה החלק הכי פשוט ואני מכיר אותו טוב, אז זאת לא בעיה לסיים אותו. תמיד אפשר לשאול אותי לגבי משהו ספציפי ואני אענה. אני חושב ללכת לפורומים שלהם שם ב-Sierra ולפתוח טופיק עם שאלות מוזרות.

אגב, לירות 50,000 וקטורים בכל פעם זה ממש לא מומלץ. לא ניסיתי את זה, אבל לדעתי זה יכול לתקוע לך את המחשב יפה מאוד. עם 500 וקטורים גם ככה יש לך אפקט מגניב כשפוגעים במישהו (הוא עף כמו בלון מנופח שעשו בו חור). כלומר, זה אם אתה גורם לכולם לפגוע בנקודה אחת, ולא, כמו שעשיתי עם השוטגאן, למשל, שכולם פוגעים בכל מה שאתה רואה ואם יש שם מישהו זה גורם ל-Overkill מטורף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    אני מקווה שתכתוב גם מה אפשר לעשות אם זה לא עובד...
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    גם אני. במדריך אני כותב על כל סוג הגדרה מה סוג המשתנה שצריך לכתוב, מה הוא בעצם עושה ולפעמים אילו ערכים אי אפשר להכניס. אני מקווה שזה ייצא מובן, ואם אנשים יבקשו, אפשר לדחוף דוגמות אחרי כל הגדרה. אבל זה קצת עבודה, אז אני מעדיף להימנע מזה...
    שתף ב-Google+

הרשמה