תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    חשבתי על רעיון למקצוע חדש, קניבל, ששואב את כוחתיו מאכילת בשר אדם [או מקבילה דומה כלשהי]ויש לו כל מיני יכולות שקשורות במוות ובטקסים כאלה, שאבתי את הרעיון מהסאגה של אנדר [לא זוכר איך קוראים ליצורים ההם ששם, שמפלחים אנשים וצומחים מהם עצים] ורק לא חשבתי על הנתונים עצמם, מקווה שלמישהו יהיו רעיונות
    שתף ב-Google+

תכתוב רעיונות ספיציפים ליכולות שאתה רוצה, ואני יחשוב על קראנץ' בשבילם.

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    דווקא בד"כ יותר קל לי לכתוב תקראנץ' ודווקא הרבה יותר קשה לי לחשוב על הרעיון עצמו, אבל חשבתי שבתור התחלה הוא מקבל שימושים במגע מצמית, והוא חייב לאכול בשר אדם על מנת להשתמש ביכולות שלו, חשבתי על משהו בכיוון של מט"ל, בעיקר לחשים שזמן ההטלה שלהם הוא ארוך יחסית, 10 דק' וכדומה, חשבתי עליו בתור בחור טקסי שמברר שמות של אנשים על מנת לכלוא את נשמתם ולאכול את בשרם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בינתיים הוא נשמע די חזק, אם אתה שואל אותי... אני הייתי הולך על מקצוע יוקרה לאשף שמתמחה בלחשי אוב+קצת יכולות קרביות, אולי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    זהו שאני דווקא לא חשבתי עליו ככה, הוא צריך להיות יחסית ברברי כזה, במובן הרגיל של המילה, הוא מין סוג של שאמאן שבטי שרוקד סביב המדורה בלילה.
    אני חשבתי שהנשק העיקרי שלו יהיה המגע מצמית -יכולת מגניבה שכמעט ולא משתמשים בה- בדומה לוורלוק, ושעוצמתה נקבעת לפי הארוחה של הקניבל, ויהיו לו בעיקר לחשי כוהן שהוא מטיל כלחשי מאגיה, אך עוצמת הטלת הלחשים שלו חזקה פחות מאשר מטילים ממוקדים אחרים ועל כך הוא מפצה ביכולות מיוחדות שוות במיוחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    אני מקווה שקראת מספיק ואתה יודע למה החזירונים עושים את מה שהם עושים...
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אכן, קראתי את כל הסדרה ואני יודע למה הם עושים זאת, אך לא אמרתי שהקניבל הוא מקביל שלהם אלא רק ששאבתי משם את הרעיון, ובכלל הוא אמור להיות בעל פן מרושע בדרך כלל שלא כמו ה..חזרזירים? ככה קראו להם? אוי... זה נורא... ובכלל אם אפשר לגלוש מהנושא לדעתי המשחק של אנדר מצוין והאחרים די מעפנים יחסית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    אני נוטה לא להסכים, אבל נעזוב את זה.
    אני חושב שזה מגניב ליצור מקצוע או מפלצת שמקבלים כוחות בהתבסס על מה שהם אוכלים.
    אבל זה די בעיתי להגדיר מבחינת החוקים כי יש המון אפשרויות.
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    באמת המון, אבל אפשר לעשות הכללות, למשל אם הוא אוכל דמוי אדם אז ככה וככה, ואם הוא אוכל תפלץ אז ככה וככה, למרות שלדעתי גם לחלק מהאיברים צריך להיות תוספים ומחסרים, למשל הלב, המוח והאשכים הם החשובים ביותר ואם הוא אוכל אחד מהם אז יש לו תוספים, ולדעתי גם הוא חייב לאכול יצור עם ק"פ גבוה או שווה לשלו בשביל להשתמש ביכולות העוצמתיות ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Icel
    אני נוטה לא להסכים, אבל נעזוב את זה.
    אני חושב שזה מגניב ליצור מקצוע או מפלצת שמקבלים כוחות בהתבסס על מה שהם אוכלים.
    אבל זה די בעיתי להגדיר מבחינת החוקים כי יש המון אפשרויות.
    כשאתה מציג את זה ככה, זה נשמע ממש טוב, אבל כמו שציינת זה לא כ"כ מעשי, גם אם עושים את זה לפי סוג היצור שאוכלים, כמו שנחל14 הציע. למרות שאם יש עולם מערכה מסויים שלו מרכיבים את המקצוע הזה, אולי אפשר לעשות משהו בסגנון הסייר: כל "קניבל" כזה בוחר סוג מפלצת(דמוי אדם וכו') ממנה הוא מקבל בונוסים מסויימים, ובתוך הסוג מפלצת הזה הוא בוחר עוד מספר מסויים של מפלצות שמהן הוא מקבל עוד כמה בונוסים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    רעיון נחמד! אהבתי.
    הוא צריך לדעתי לקבל אוטומאטית את בני הגזע שלו, ולבחור בכל דרגה חמישית [כמו סייר] עוד סוג גזע, ובתוך כל סוג לבחור...אמממ... 5 מינים? 7 מינים? משו כזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    קודם כל, שמח שאהבת את הרעיון, אבל בת'כלס זה שלך עם קצת שינויים... ( :
    לדעתי עדיף לעשות שהוא מקבל מינים בהדרגה יותר מאשר להביא לו בומבה בבת אחת. תחשוב שברמה ראשונה אתה מקבל בונוסים נגד גובלינים, אורקים, אלפים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אממ, הוא דווקא מתוכנן לעולם מערכה די ספציפי שלי שאני מתחיל לבנות [העולם מערכה הקודם שלי כבר משעמם, העברתי בו מאות קמפיינים] עולם פרמיטיבי, שבטי, וחסר אלפים, גמדים וננסים, אז זה דווקא די מצמצם אפשרויות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נחל, זה אחלה רעיון של מקצוע בשביל כזה סוג של מערכה. רציתי להתלונן שהוא יותר מדי פראי בשביל עולם הפנטזיה הממוצע של מו"ד, אבל העולם שאתה מתאר דווקא יקבל כזה מקצוע בברכה.

הרעיון של חלוקה לפי סוגים נראה לי בהחלט מתאים. כדאי לעשות טבלה קצרה, שמבהירה בדיוק מה כל סוג מעניק: אולי תפלצים מעניקים תוספים להצלות קשיחות, דמויי אדם מעניקים נקודות פגיעה זמניות, חיות מעניקות תוספים לבדיקות שמיעה, זיהוי וחיפוש, ודרקונים מעניקים תוסף שריון טבעי 3+ ונשק נשיפה חד פעמי או משהו. וכן הלאה.
    אפשר גם לפשט את עניין ה-"אבל כל יצור אמור לתת משהו אחר!", בכך שכל יצור באמת ייתן משהו אחר. מעבר לסוג היצור, כל יצור ספציפי יעניק לקניבל את אחת אחת ההתקפות המיוחדות או התכונות המיוחדות שלו, ממש מתוך בלוק הנתונים (לפי בחירת השה"מ). התנאי היחיד: הקניבל יכול לקבל רק יכולות יוצאות דופן. בדרגות גבוהות יותר הוא לומד לקבל גם יכולות דמויות לחש ועל טבעיות. הקניבל שומר על היכולות החדשות למשך זמן השווה לק"פ היצור בדקות.

אפשר להפוך אותו לפראי אפילו יותר אם כופים עליו שליטה בנשקים פשוטים בלבד וללא שום שריון - כך שהוא חייב לאכול יצורים כדי לזכות בתוספי התקפה, נזק ושריון שונים שלהם, כי אין לו מספיק משל עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מזכיר את הנבל מהסוג שלוקח איברים מאחרים כדי להשתמש בהם,מזניז'!

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ננסק, אהבתי את החלק האחרון. למרות שככה חייבים להוסיף לו דברים בסגנון טפרים וניבים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אולי לתת לו בדרגה הגבוהה דבר דמוי "השבעות וורלוק" כאשר הוא אוכל מטילי לחשים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אז ככה לדעתי:
    תה"ב: חצי
    הצלות טובות: רצון, קשיחות?
    שליטה בנשק ושריון: רק נשק פשוט, שריונות מחומר אורגני בלבד ורק של עצמים תבוניים [יהיה לו קשה להשיג מגן...]
    [1] מגע מצמית [פה אני צריך לחשוב איך לעשות את זה מבוסס אוכל]
    בשאר הדרגות משתפרים לו הלחשים והמגע מצמית אבל אין לי רעיונות ליכולות מגניבות XD

עריכה: אז אני מניח שניתן לרעיון הזה לגווע, טוב, אין מה לעשות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    במקרה, אני עובד כבר זמן מה על מקצוע יוקרה דומה (מבחינת הרעיון של לצבור כוח דרך חיסול אחרים), למרות שהוא לא ממש אוכל את הקורבן (רק מנקז אותו מכוח החיים לחלוטין).

ההצעה של ננסק די דומה לאופן שבו זה פועל:
    כאשר הקניבל שלך אוכל מישהו, הוא זוכה בתוסף נחמד לפי הסוג ותתי הסוגים של היצור (כן, זה אומר שתמיד עדיף לאכול קודם יצורים עם הרבה מאוד תתי-סוגים).
    כמה דוגמאות- הסוג דמוי אדם מעניק נק"פ זמני, תפלץ מעניק תוסף להצלות רצון, יצורים עם תת הסוג אדמה מעניקים את יכולת חוכמת האבן.

בנוסף, הוא רשאי לבחור יכולת אחת נוספת, שאינה מטבלת הסוגים ותתי הסוגים, בתנאי שהיצור עונה על הדרישות לה.
    זה כולל דברים כמו ריפוי מהיר או הפחתת נזק השווים למחצית הריפוי המהיר או הפחתת הנזק של הקורבן, קבלת תוסף הגזע של הקורבן למיומנות אחת, וכו'.

כל ההשפעות מצטברות, אבל פועלות לזמן מוגבל בלבד.

נחזור למבנה המקצוע:
    בדרגה הראשונה, אני ממליץ לתת לו יכולת שעוזרת לו לאכול קורבנות מתים בזמן הקרב (אולי האפשרות לעקור ולאכול את לב הקורבן כפעולת סיבוב מלא שאינה מעוררת התקפה מזדמנת?)
    בדרגות מתקדמות יותר, הוא יכול לקבל את היכולת דמוית הלחש אשכבה, וכן יכולות שמעניקות לו שיפורים לפעולת מכת המוות (אולי הוא גורם נזק מוגבר בהתקפות ללא נשק או עם כלי נשק טקסי כלשהו, אבל רק בעת ביצוע פעולת מכת המוות? אולי הוא מפעיל אשכבה באופן אוטומטי בעת ביצוע מכת מוות?).
    אפשר להגביל את סוגי היצורים שהוא יכול לאכול (הוא מתחיל עם שלושה סוגים בדרגה ראשונה, ועוד סוג בכל 5 דרגות. לא ניתן לבחור יסודנים ויצירי כפיים).

אפשר גם להוסיף לו יכולות שמאפשרות לו לנצל עד הסוף את קורבנותיו- ראה מקצוע מכשף המוות שיצרתי (בספר הפורום של פורום הפונדק), ושים לב ליכולתו ליצור "קמעות גולגולת".

תה"ב- דווקא בינוני נראה לי מתאים יותר.
    ק"פ- ק8.
    הצלות- רק הצלה אחת חזקה. קשיחות, כנראה (זה יכול לעזור בעת אכילת יצורים רעילים).
    שתף ב-Google+

הרשמה