תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: רעיון מנצח לפרויקט RpgMaker

מדרגים
10. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • משחק מבוסס D&D, כמו נוור, רק ב-Rpg

0 0%
  • משחק מבוסס "הנשגבים"

0 0%
  • משחק מבוסס הסדרה "גיבורים"

1 10.00%
  • משחק בסגנון "Humans Vs Robots"

9 90.00%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חובה לקרוא לפני ההצבעה!!!

רעיון מס' 1: של זאוס השני
    רעיון מס' 2: של זאוס השני
    רעיון מס' 3: של CarlJohnson
    רעיון מס' 4: של Chaotic

קיבלתי עד עכשיו מספר רעיונות אפשריים שניתנו.

עכשיו, יהיה ניתן לבחור ברעיון המנצח לפרוייקט ה-RpgMaker הקהילתי.

רעיונות אפשריים:

-משחק מבוסס D&D, כמו נוור, רק ב-Rpg, רעיונו של זאוס השני.
    הסבר: בדיוק כמו שמבינים.
    -משחק מבוסס "הנשגבים", רעיונו של זאוס השני.
    הסבר: לא ניתן ע"י זאוס.
    -משחק מבוסס הסדרה "גיבורים", רעיונו של CJ.
    הסבר: מבוסס על הסדרה "גיבורים".
    לכל אדם יש כוח מיוחד כמו: לעצור את הזמן, לעוף, להיות חזק...
    בכל פעם מראים עיר שונה, שבה מככב הגיבור.
    לאט לאט, הקשר ביניהם מתחבר, והם מבינים שהם צריכים להציל את העולם.
    -משחק "Humans Vs Robots", רעיונו של Choatic
    הסבר: אז ככה, כידוע לכולם, בסופו של דבר הרובוטים יתעצבנו עלינו ויהרגו את כולנו. אבל אנחנו בני האדם לא טיפשים כלל. קבוצה בינלאומית של מדענים החליטה פיתחה תוכנית למקרה והאנושות אכן תפסיד במלחמה. כמה שנים בתוך המלחמה המדענים החלו לייצר בני אדם סופר חזקים בעזרת שינויים גנטיים. את בני האדם הללו הם הטמינו במצב סטנדביי במקומות סודיים בכל רחבי העולם. מאות שנים לאחר מכן, המלחמה נגמרה וכל שנותר היא סיליבזציית רובוטים חזקה ששולטת במיעוט אנושי המשמש כעבדים. הרובוטים לא באמת צריכים את האנשים, הם פשוט רוצים להזכיר לכולם שפעם המצב היה הפוך.
    אז לפתע, אחד האנשים מן התוכנית העתיקה מתעורר. הוא מתעורר לאט לאט ומנסה להבין איפה הוא. הוא רואה הולוגרמה שמסבירה לו את כל מה שקרה והוא מחליט שעליו למצוא את שאר חבריו הטמונים בכל רחבי העולם ולהפיל את האימפריה הרובוטית שלקחה בשבי את שאריות האנושות.

במשחק בעצם מסתובבים בכל העולם (אפשר לבנות מפות לפי אזורים מסוימים. למשל, אם אחד האנשים יהיה בתוך הפירמידה הגדולה בגיזה ואחר יהיה בקומה האחרונה במגדל פיזה).
    אפשר ליצור אזורים בכל העולם ששונו על ידי הרובוטים וקיבלו מראה יותר פרקטי (הפירמידות הפכו לקולטי אנרגיה סולרית ענקיים ומגדל פיזה לתחנת לווין, למשל).
    מערכת קרב פשוטה בתורות תתאים. הבחור ילחם בהתחלה לבד נגד חיות שעברו מוטציות בגלל שהרובוטים מזהמים את הסביבה ולא אכפת לה.
    אפשר יהיה לעשות שלכל אחד מה"גיבורים" המהונדסים גנטית יהיה תפקיד מיוחד משלהם. אחד יוכל להשתמש באנרגיית חום בצורה יעילה ולשרוף את אויביו, האחר יהיה בעל כוח רפואי כלשהי ואחת תוכל להתקיף יחסית הרבה בזכות מהירות גבוהה במיוחד.
    צוטט מהסברו של Choatic.

חובה לקרוא לפני ההצבעה!!!

כמה חוקי ברזל:
    -אסור להצביע לעצמך! הסקר הולך להיות פומבי, ומי שיימצא מצביע לעצמו יצא מהתחרות!
    הכוונה היא שאחרים יצביעו לרעיון שלך, ולא אתה לעצמך, ולכן, אם אחד מנותני הרעיון נותנים את קולם, הם יתנו אותה על רעיון אחר, ולא על שלהם!
    -אתם צריכים להבין שאם הרעיון שלכם הוא המנצח, אתם הולכים להיות התסריטאים, אז אני מקווה שיש לכם רעיון לסיפור שלם בראש.
    -הסקר יסגר בעוד 4 ימים.
    -אין להצביע ל"חברים", רק בגלל שהם "חברים". מי שיימצא כזה, ייפסל אוטומטית!
    -למצביעים, לא רק להצביע וללכת, יש להגיב, לרשום למי הצבעתם ולמה דווקא לו.

בהצלחה לכולם!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    התגובה הראשונה תהיה שלי: XD

אני בחרתי ברעיונו של Chaotic שהוא "Humans Vs Robots" מכיוון שהוא פשוט לביצוע, מתוחכם, מעניין, יכול להיות מותח, ומלא אקשן.

אפשר לגוון את הרעיון, ולא להיצמד לסדרה, או למשחק אחר.

הרעיון לא "מועתק" או קיבל השראה מסדרה אחרת.

Chaotic- 1 pt

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    גיבורים, כי אף פעם לא ראיתי משחק תפקידים לא בתשלום חודשי של סופרגיבורים ואני מעוניין להתנסות במשחק ופיתוח של אחד...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    גיבורים, כי אף פעם לא ראיתי משחק תפקידים לא בתשלום חודשי של סופרגיבורים ואני מעוניין להתנסות במשחק ופיתוח של אחד...

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    קודם תכינו מיני משחק לראות שאתם יודעים לעשות איבנטים יודעים לצייר (יש לי המון פיקסל ארט שציירתי ליפני הרבה זמן למשחק דפדפן שבסוף לא נבנה.. אני ישמח להביא לכם את כל התמונות אבל יש רק פריים אחד בכל תמונה.. אתם תיצתרכו להשלים את השאר.. וזה הרבה.. (בגלל זה זה קשה לעשות 2D )
    אחרי שתעשו את זה ותיתעמנו לעשותמשחקים ברמה ולא משהו שכל ילד בן 8 שקיבל RPG MAGER ומדריך בסיסי עושה..

ואולי אחרי האימונים יעלה לכם רעיון חדש.. יותר טוב..
    אז אל תחליטו עכשיו.. קודם תחלקו את עצמכם תיראו מה כל אחד בפרוייקט יכול לעשות תתכננו את המשחק..
    לא בונים סת ככה משחק..
    תעשו פרקים, מה יש בכל פרק איפה הדמות תצתרך לעבור בזמן הזה..

תעשו את זה מסודר.. או שלא תצליכו לעשות כלום..

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תשמע, אנחנו לא יכולים להכין משחק ורק אז לקבוע לו את השם ואת הרעיון...

אם אנחנו לא נמצא מעצב בהקדם, אני אהיה המעצב, אז אין מה לדאוג, הכל כבר מאורגן.

יש תסריטאי, יש גם ילדים שעובדים מעולה ה-RPG MAKER שלא הגיבו, ודיברתי איתם, יש מעצב...

לפחות תן את דעתך על הרעיונות...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אגב, הסבר על רעיון הנשגבים שלי: הנשגבים הוא משחק תפקידים שולחני במקור, ואני מציע לעשות משחק ארפיגי שמבוסס עליו. עוד על הנשגבים. סבבה?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני לא מת על הקטע הזה שאי אפשר להצביע לעצמך... בכל זאת, דמוקרטיה, אנשים.
    אני לא חושב שזה הגיוני לעשות שאי אפשר להצביע לעצמך, אבל לא משנה.

בקשר לזה שאני אהיה תסריטאי. אני אשמח לעזור והכל, אבל אני לא מבטיח שאני אוכל להיות פנוי 24\7. יש לי בגרויות ועניינים.

דרך אגב, את המשחק עושים באנגלית, כן?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה דמוקרטיה? זה לא איזה בחירות לכנסת...

סה"כ אני אומר שאם כל אחד יצביע לעצמו, אנחנו נגמור פה, שלכל אחד יש הצבעה אחת, ואז מישהו יבוא וישנה את הכל.

אז אני אומר שאם אתה רוצה, זה או להתנגד, או להצביע לאחרים.

אני, למשל: הצבעתי לרעיון שלך, ולא לשלי.

אני רוצה שבכל זאת תהיה תסריטאי, גם אם לא תזכה, כי אני חושב שאתה המתאים ביותר לזה.
    ולא צריך לפנות 24 שנות בשביל זה, אתה יכול מתי שבא לך, בכיף שלך, לכתוב את הסיפור כפי שאתה רוצה.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    איפה בדיוק הבאתם את הרעיונות ? זה לא כאילו שהיתייעצתם בהתחלה סתם החלטתם בינכם.
    1) אני חושב שצריך פשוט משהו ממש פשוט, אבל עם רעיון טוב, משהו כזה 2 מימד ומהצד כמו הנסיך הפרסי הראשון, הדברים האלה בדר"כ הכי כיפיים ובין היותר פשוטים.
    2) כמו שאמרתי, אתם פשוט הלחטתם בין עצמכם על רעיונות והצבתם אותם להצבעה.
    3) ניצתרך קצת יותר מידע מיזה על הרעיון, ויספיק אחד מכל אחד ושהוא ישקיע בפרטים עליו, אם אתם רוצים שזה יהיה רציני, לא צריך סיפור מסובך ושטויות, פשוט הרעיון שניראה לא ממכר וטוב, שמעתם על המישחק פלאש N ? או heli ?

4) הסיבה למה הרוב הצביעו ל4 וגם אני היתכוונתי זה כי טרחו להשקיע בפרטים עליו ומניחים ישר שרצינים עם זה.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי HiViH
    איפה בדיוק הבאתם את הרעיונות ? זה לא כאילו שהיתייעצתם בהתחלה סתם החלטתם בינכם.
    1) אני חושב שצריך פשוט משהו ממש פשוט, אבל עם רעיון טוב, משהו כזה 2 מימד ומהצד כמו הנסיך הפרסי הראשון, הדברים האלה בדר"כ הכי כיפיים ובין היותר פשוטים.
    2) כמו שאמרתי, אתם פשוט הלחטתם בין עצמכם על רעיונות והצבתם אותם להצבעה.
    3) ניצתרך קצת יותר מידע מיזה על הרעיון, ויספיק אחד מכל אחד ושהוא ישקיע בפרטים עליו, אם אתם רוצים שזה יהיה רציני, לא צריך סיפור מסובך ושטויות, פשוט הרעיון שניראה לא ממכר וטוב, שמעתם על המישחק פלאש N ? או heli ?

4) הסיבה למה הרוב הצביעו ל4 וגם אני היתכוונתי זה כי טרחו להשקיע בפרטים עליו ומניחים ישר שרצינים עם זה.
    בקשר לרעיונות למשחק... אנחנו משתמשים בRPG MAKER ולכן טבעי שהמשחק יהיה RPG במבט עילי ולא משחק פלטפורמות במבט צד. אני לא חושב שהתוכנה תומכת בסוג אחר של משחקים.
    בקשר לרעיונות לסיפורים, נפתח דיון אחר על הפרויקט והועלו כמה רעיונות וכעת פתחו סקר כדי שכל מי שרוצה יבחר את הרעיון האהוב עליו.

בקשר למשחק N. הוא אדיר... אני זוכר תקופה שחרשתי עליו וכמעט הגעתי לשלבים האחרונים. אוי, היו ימים.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    סליחה לא ראיתי באמת את הדיון.
    למה RPG Maker עד כמה שזה יכול להיות תוכנה פשוטה וקלה כל הדברים שצריכים לחשוב ולעשות זה המון דברים, חוץ מזה שהמישחקי RPG האלה במלמעלה בסיגנון הישן משעממים תחת לדעתי ;D
    זה לא ניקרא גם להתחיל בקטן לדעתי.

אבל שאר הדברים שאמרתי עדיין תקפים.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי HiViH
    סליחה לא ראיתי באמת את הדיון.
    למה RPG Maker עד כמה שזה יכול להיות תוכנה פשוטה וקלה כל הדברים שצריכים לחשוב ולעשות זה המון דברים, חוץ מזה שהמישחקי RPG האלה במלמעלה בסיגנון הישן משעממים תחת לדעתי ;D
    זה לא ניקרא גם להתחיל בקטן לדעתי.

אבל שאר הדברים שאמרתי עדיין תקפים.
    למען האמת, אני לא יודע להשתמש בתוכנה אבל הבנתי שאחד הדברים הטובים בה זה שיחסית קל ליצור בה לא מעט עם מעט כישרון תכנות. אני מניח שזו הסיבה שהוא רוצה להתחיל בקטן ואני חושב שזה מתאים בנתיים. זה למעשה פרויקט של הקהילה כולה וכל מי שרוצה יכול לתרום ונשמח אם הוא יעזור.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שני הרעיונות הראשונים, של "זאוס השני", אין לזה שום הסבר, מה זה "בידיוק כמו שמבינים"? אני דפוק, אני לא מבין.

איך אני יכול להצביע לדבר כזה? כבר הצטמצם הסקר לשני רעיונות.

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    כמו שכתבתי בנושא שבו הציעו את הרעיונות

"אני בעד הרעיון של chaotic
    הוא פשוט, יפה, והכי חשוב לא מעתיק שום סיפור או רעיון אחר..."
    games don't create psychopaths,
    they make psychopaths more creative

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    פרסמתי כבר בתרד הזה הודעה שמסבירה על הנשגבים, ומבוכים ודרקונים, באמת פשוטו כמשמעו. שיחקת דיאנדי או נוור ווינטר נייטס? משהו כזה, רק בארפיגי מאייקר. כל כך מסובך?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני לא נוהג להתעלל חוגר כמפתח אבל נראה לי שניצחתי. אז תודה לכל מי שבחר ברעיון שלי. אני שמח שהוא מצא חן בעיניכם...

גם יש לי רעיון לשם בשביל המשחק. חשבתי על Tresspasser ואז חיפשתי את השם בגוגל וראיתי שיש משהו בשם הזה... אני חושב שכדאי לנסות ולמצוא שם שיתאים למשחק ושאין לו ממש הרבה עמודים בגוגל, רק למקרה שנרצה לפרסם אותו בעתיד. אבל הדרך עוד ארוכה, אני מניח, אז יש זמן עד שנצטרך להגיע להחלטה הזאת.

אני סתם תוהה, מי עוד בצוות של המשחק ומה התפקידים של כולם?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    סליחה עם אני מפריע קצת למסיבת הזכיה אבל יש לי רעיון נוסף טוב לפי דעתי ואני מבקש להתחיל את הסקר מחדש שהוא כולל גם את רעיון זה.

הרעיון: הרעיון הוא לפתח משחק ארפיגי (אלה מה...) בעולם של אזרות', מאין סינגל פלאייר קטנטן לוורלד אוף וורקראפט. במשחק יהיו את כל המקצועות והגזעים מהמקורי וההרחבה, וכמו כן 70 שלבים לכל דמות בדומה להרחבה. המשחק כמו שהזכרתי קודם יתרחש באזרות' (ואולי נקרא לו "הירווס אוף אזרות'" כמו השם של המשחק מהמתיחה של בליזארד) והעולם במשחק ישתדל לחכות כמה שיותר את העולם מוורלד אוף וורקראפט, שיהיה הפעם, בסנגל פלאייר ולא מולטי פלאייר, כלומר לא אונליין על שרתים באינטרנט.

אבקש מכם להתחיל את הסקר מחדש...ואם לא תרצו: הפסד שלכם...

תודה מראש

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    סליחה עם אני מפריע קצת למסיבת הזכיה אבל יש לי רעיון נוסף טוב לפי דעתי ואני מבקש להתחיל את הסקר מחדש שהוא כולל גם את רעיון זה.

הרעיון: הרעיון הוא לפתח משחק ארפיגי (אלה מה...) בעולם של אזרות', מאין סינגל פלאייר קטנטן לוורלד אוף וורקראפט. במשחק יהיו את כל המקצועות והגזעים מהמקורי וההרחבה, וכמו כן 70 שלבים לכל דמות בדומה להרחבה. המשחק כמו שהזכרתי קודם יתרחש באזרות' (ואולי נקרא לו "הירווס אוף אזרות'" כמו השם של המשחק מהמתיחה של בליזארד) והעולם במשחק ישתדל לחכות כמה שיותר את העולם מוורלד אוף וורקראפט, שיהיה הפעם, בסנגל פלאייר ולא מולטי פלאייר, כלומר לא אונליין על שרתים באינטרנט.

תודה מראש
    זה יכול להיות נחמד...עדיף שזה לא יהיה על שרתים באינטרנט זה סתם מעצבן..
    גם הרעיון של Chaotic היה נחמד מאוד אבל מסובך לא קצת.
    סוף תמיד טוב - אם זה לא טוב זה לא סוף
    בברכה,
    אייל כהן

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי זאוס השני

תודה מראש
    למה לפתוח מחדש את הסקר עם רעיון לא מקורי בעליל?
    אולי תחשוב קצת יותר ותביא משהו משלך שיהיה שווה לפתוח סקר בשבילו? :un1:

הרשמה