תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    MASS EFFECT נדחה לספטמבר.
    עכשיו בספטמבר יוצא BLUE DRAGON, MASS EFFECT ו-HALO 3.
    למה מיקרוסופט מתחרים עם עצמם אין לי מושג, שיהנו...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Well, spank me silly, and call me spenser, I am shocked!

כאילו שזה לא היה ברור.

תכלס מייקרוסופט לדעתי רוצים את ליין-אפ חזק מאוד בעונת החגים. אני מניח שהם דוחים כדי לוודא את זה. סה"כ, להתמודד מול הבנלי סורד, ליטל ביג פלאנט והום, זה חתיכת תחרות!

צוחק. אני צוחק.

זה בגלל סמאש, מטרויד ומריו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi

כאילו שזה לא היה ברור.

תכלס מייקרוסופט לדעתי רוצים את ליין-אפ חזק מאוד בעונת החגים. אני מניח שהם דוחים כדי לוודא את זה. סה"כ, להתמודד מול הבנלי סורד, ליטל ביג פלאנט והום, זה חתיכת תחרות!

צוחק. אני צוחק.

למען האמת, זה לא כזה מצחיק... למרות שליטל ביג פלאנט יכול להיות גדול רק כמה חודשים אחרי שהוא יצא, כשהרשת תיהיה עמוסה בדברים ששחקנים עושים. זה נראה משחק ממש נחמד.
    אני לא מאמין! בעונת החגים יצאו מלא משחקים מצופים! זה לא קרה כבר מאז עונת החגים האחרונה.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    תכלס טיפשי... שום משחק לא צריך להתחרות עם Halo (בתור מאבק פנימי כמובן).
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    תכלס טיפשי... שום משחק לא צריך להתחרות עם Halo (בתור מאבק פנימי כמובן).
    אני לא חושב שמאבק פנימי אמיתי יהיה... בסופו של דבר הם מחפשים שיהיו להם מספיק סוגי משחקים שיקלעו לכל הטעמים בשוק.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    לדעתי, הרבה יותר נחמד לשחרר משחקי AA (בתאוריה כן) חודש אחרי חודש. משאיר יותר עניין עם הקונסולה.

עריכה: גם GTA 4 יוצא בספטמבר לא?
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    נכתב במקור על ידי ADi

כאילו שזה לא היה ברור.

צוחק. אני צוחק.

האמת שאני באמת בשוק כי הם אמרו רק לפני חודש וחצי שהמשחק עצמו גמור והם רק מחליקים פינות ונפתרים מבאגים, מפתיע אותי שהם לא עומדים בתאריך של יולי.
    אם הייתי צריך לבחור הייתי מעדיף את MASS EFFECT על היילו 3 בנתיים ממה שאני ראיתי, נקווה שיצא משחק טוב כמו שהוא נראה.
    ותאמין לי עדי, מיקרוסופט לא צריכים כלום חוץ מאשר היילו לעונת החגים מבחינת הייפ. אולי אותי הוא לא מעניין אבל יש כמה מליונים טובים אחרים שהוא כן מעניין אותם בארה"ב (ואנחנו מדברים פה על ארה"ב אני משער כי היילו לא רלוונטי ביפן).
    אבל עדין סחטן עליהם שהם מצליחים להוציא משחק בלעדי גדול כמעט כל חודש השנה, לא רע בנתיים (למרות שיולי היה אמור להיות MASS EFFECT ואוגוסט היה אמור להיות BLUE DRAGON כך שהלוז קצת סטה...).

וד"א עדי, סמאש ומטרויד לא יצאו השנה. תגיד תודה אם מריו יצא השנה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    לדעתי, הרבה יותר נחמד לשחרר משחקי AA (בתאוריה כן) חודש אחרי חודש. משאיר יותר עניין עם הקונסולה.

עריכה: גם GTA 4 יוצא בספטמבר לא?
    GTA יוצא באוקטובר

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    GTA יוצא באוקטובר
    אוי אני כנראה אצטרך לעשות המון שעות נוספות בקרוב (לממן את כל הרכישות...)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo

האמת שאני באמת בשוק כי הם אמרו רק לפני חודש וחצי שהמשחק עצמו גמור והם רק מחליקים פינות ונפתרים מבאגים, מפתיע אותי שהם לא עומדים בתאריך של יולי.
    אם הייתי צריך לבחור הייתי מעדיף את MASS EFFECT על היילו 3 בנתיים ממה שאני ראיתי, נקווה שיצא משחק טוב כמו שהוא נראה.
    ותאמין לי עדי, מיקרוסופט לא צריכים כלום חוץ מאשר היילו לעונת החגים מבחינת הייפ. אולי אותי הוא לא מעניין אבל יש כמה מליונים טובים אחרים שהוא כן מעניין אותם בארה"ב (ואנחנו מדברים פה על ארה"ב אני משער כי היילו לא רלוונטי ביפן).
    אבל עדין סחטן עליהם שהם מצליחים להוציא משחק בלעדי גדול כמעט כל חודש השנה, לא רע בנתיים (למרות שיולי היה אמור להיות MASS EFFECT ואוגוסט היה אמור להיות BLUE DRAGON כך שהלוז קצת סטה...).

וד"א עדי, סמאש ומטרויד לא יצאו השנה. תגיד תודה אם מריו יצא השנה...
    למען האמת מאריו יוצא באוקטובר ביפן, נתתי לינק לכתבה שדיברה על זה רק לפני כמה ימים...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יפן לא קשורה לארה"ב, אבל...

להערכתי כל השלושה יצאו השנה, ומטרויד מוקדם מהצפוי (באיזור יולי-אוגוסט).
    סופר סמאש בדצמבר לקראת עונת החגים, ומריו באוקטובר (כמו ביפן).

עם זאת, אני לא אתפלא אם אחד מהם יידחה לשנה הבאה. אבל רק אחד.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    יפן לא קשורה לארה"ב, אבל...

להערכתי כל השלושה יצאו השנה, ומטרויד מוקדם מהצפוי (באיזור יולי-אוגוסט).
    סופר סמאש בדצמבר לקראת עונת החגים, ומריו באוקטובר (כמו ביפן).

עם זאת, אני לא אתפלא אם אחד מהם יידחה לשנה הבאה. אבל רק אחד.
    אחרי וואריו גם אני לא אתפלא אם הם ידחו אותו, אבל מצד שני מאריו זה משחק שיצליח הרבה יותר מוואריו בארה"ב (Well dah!), ולכן אני גם מאמין שהם אכן ישחררו אותו באזור הזמן של ההשקה היפנית (אולי אפילו לפני ).

נב. יש לי תחושה שדווקא מטרויד, המשחק שראינו ממנו הכי הרבה גיימפליי, יהיה המשחק שידחה ל-2008.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני עדין חושב שסופר סמאש ידחה ל-2008 (כי הם רוצים לעשות אונליין ולפי מאט שאומר שהקוד רשת של פוקימון שווה לתחת ומלא לאגים כנראה שנינטנדו עדין לומדים איך כותבים פרוטוקולים למשחק רשת כמו שצריך) ומטרויד ידחה גם ל2008 (כי הם רוצים לעשות אותו טוב ושונה מהשניים הקודמים בשביל שלא תתרחש עוד "תקרית ECHOES").
    מריו יצא לחגים, בטח נובמבר 2007 בארה"ב אני מנחש.
    אחלה עונת חגים, GTA 4, MGS4, HALO, MASS EFFECT, MARIO GALAXIE, אסאסין קריד, BURNOUT 5, TOO HUMAN, FFXIII... נראה לי העונת חגים הכי טובה אי פעם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני עדין חושב שסופר סמאש ידחה ל-2008 (כי הם רוצים לעשות אונליין ולפי מאט שאומר שהקוד רשת של פוקימון שווה לתחת ומלא לאגים כנראה שנינטנדו עדין לומדים איך כותבים פרוטוקולים למשחק רשת כמו שצריך) ומטרויד ידחה גם ל2008 (כי הם רוצים לעשות אותו טוב ושונה מהשניים הקודמים בשביל שלא תתרחש עוד "תקרית ECHOES").
    אחלה עונת חגים, GTA 4, MGS4, HALO, MASS EFFECT, MARIO GALAXIE, אסאסין קריד, BURNOUT 5, TOO HUMAN, FFXIII... נראה לי העונת חגים הכי טובה אי פעם.
    זו עונת החגים השניה של כל הקונסולות החדשות. זו עונת החגים הראשונה שלכל הקונסולות יהיו משחקים טובים. אני מאמין שזה נראה ככה גם בדור הקודם וזה שלפניו באותה תקופה. חבל שאני לא אוכל כל כך להשתתף בחגיגה:sad3:. אין לי כסף לקונסולה חדשה... למרות שאני אתגייס בקרוב אז יהיה לי קצת כסף.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    זו עונת החגים השניה של כל הקונסולות החדשות. זו עונת החגים הראשונה שלכל הקונסולות יהיו משחקים טובים. אני מאמין שזה נראה ככה גם בדור הקודם וזה שלפניו באותה תקופה. חבל שאני לא אוכל כל כך להשתתף בחגיגה:sad3:. אין לי כסף לקונסולה חדשה... למרות שאני אתגייס בקרוב אז יהיה לי קצת כסף.
    בדרך כלל זה הפוך, לא? מתגייסים ואז אין כסף איזה שלוש שנים + הזמן שלוקח למצוא עבודה נורמאלית.

נחזור לטופיק - דווקא צפוי, העניין. אין מה לעשות, החודשים האלה הם יבשים ברמה מטורפת, ככה היה תמיד וככה כנראה ימשיך להיות. לפחות יש ספרייה די גדולה של משחקים ישנים שעדיין לא שחקתי בהם + התקווה שאשיג Wii על זלדה עד אז, כדי להעביר את הזמן.

ואפשר להוסיף לרשימת תקופת החגים גם את Bioshock, שכל סרטון וסרטון ממנו הגניב לי את הצורה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לנינטנדו יש עוד דברים שנשמעים נהדר. סופר מריו סטרייקרס למשל, נשמע אדיר, בעיקר האונליין שלו שמאפשר לשני שחקנים על Wii להתחרות מול שניים אחרים וכד', וזה קשור ל-!!M

קיצור, לנינטנדו יהיו עוד משחקי אונליין אחרים השנה. והלאג של הפוקימון זה ב-DS או ב-Wii?

אני מאמין שנינטנדו כן תוציא את כולם השנה.

השאלה הגדולה היא, מה הלאה. זאת אומרת, אנחנו בערך יודעים על כל הכותרים של ה-360 ל-2008, אבל כלום לגבי ה-Wii כמעט, וכלום לגבי ה-PS3... זאת אומרת, מה הלאה?!

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    הא רגע, זה כבר רשמי של HALO 3 יוצא בספטמבר????

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo

דא"ג, לפי famitsu (או איך שמאייתים את זה) SSBB יצא ביפן דווקא בדצמבר. כמובן שזה לא אומר כלום בשבילנו מאחר וזה יכול לצאת בארה"ב באותו זמן, בתאריך אחר, ואפילו בשנה אחרת מביפן (כלומר ב-2008 במקום ב-2007), דבר סביר ביותר לאור השחרור של דצמבר ביפן.

בכל מקרה, רק אומר שעל פי הנתונים הללו SSBB יגיע או בסוף השנה הזאת, או בתחילת השנה הבאה.

לעוד פרטים שהולכים להיות מפורסמים שוב מאוחר יותר, כי הפוסט נפל במקום שלא קוראים אותו, לכו לפוסט האחרון בעמ' 55 בת'רד wii 2007.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    לנינטנדו יש עוד דברים שנשמעים נהדר. סופר מריו סטרייקרס למשל, נשמע אדיר, בעיקר האונליין שלו שמאפשר לשני שחקנים על Wii להתחרות מול שניים אחרים וכד', וזה קשור ל-!!M

קיצור, לנינטנדו יהיו עוד משחקי אונליין אחרים השנה. והלאג של הפוקימון זה ב-DS או ב-Wii?

אני מאמין שנינטנדו כן תוציא את כולם השנה.

השאלה הגדולה היא, מה הלאה. זאת אומרת, אנחנו בערך יודעים על כל הכותרים של ה-360 ל-2008, אבל כלום לגבי ה-Wii כמעט, וכלום לגבי ה-PS3... זאת אומרת, מה הלאה?!
    על גרסת הWII. אבל זה המשחק הראשון שלהם ברשת, אני בטוח שהם עוד ישתפרו.
    סטרייקרס לא נראה לי כזה אטרקטיבי. אם כבר ספינאופים של מריו אז טניס וקארט הם החביבים עלי.
    היילו 3 לא רשמי בספטמבר אבל הייתה פליטת פה של משהו מבנג'י שאמר שהוא יצא בספטמבר.
    מבחינה הסטורית שני ההיילו הקודמים יצאו בנובמבר (2 יצא ב-9 לנובמבר) אז אם לא ספטמבר כנראה שנובמבר.
    אני הבנתי שמיקורסופט רוצה לתפוס את המכירות הענקיות של היילו עוד לפני החגים (כי היילו לא צריך חגים בשביל למכור 2 מליון במכירות מוקדמות) ואז כשהמכירות של היילו כבר לא היהיו בשיאן הן יקפצו שוב בעונת החגים. אסטרטגיה מעניינת, נראה מה יהיה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    היילו היה מוכר שני מליון עותקים גם אם היו מוכרים אותו לפני שהקונסולה היתה יוצאת. אבל אני מאמין בכל זאת שהוא יצא בנובמבר.
    מוזר באמת שמשחקים גדולים לא יוצאים בקיץ, זה הולך ממש הפוך מסרטים, שבהם כל הבלוקבאסטרים הגדולים כמעט יוצאים בתקופה הזו.

הרשמה