תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    שלום,

אני דיי חדש פה, ויש לי מספר שאלות על כלי הDM במשחק.
    אומנם שיחקתי דיי הרבה בNWN1 אבל לא נגעתי כלל בכלי הDM שלו, ועכשיו החלטתי לרכוש את NWN2 ורציתי לדעת עד כמה הם רובסטיים, יש לי המון רעיונות למודולים שהייתי רוצה ליישם אבל קראתי שבגרסא המקורית ששוחררה עדיין הכלים האלו היו במצב של beta והיה כנראה עדיף שאובסידיאן לא יוציאו אותם כלל.

אז האם המצב שלהם השתפר בחצי שנה האחרונה?

אם כן, האם התחילו לצאת מודולים של שחקנים שמראים על יכולת טובה ליצור מודולים טובים למשחק - או שהממשק מסורבל מידי ומוגבל מידי כך שלא באמת ניתן לעשות משהו מרשים.

בנוסף רציתי לדעת האם קיימים שרתים לבדוק מודולים שאנשים יוצרים...

*אחרי שאחרוש קצת על הSP אבדוק מה יש להציע בMP ונראה אולי אצליח לתרום לקהילה קצת*

MiST
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אמממ. בוא נעשה קצת סדר.

יש את הטולסט, שזה ערכת הכלים לבניית מודולים. הטולסט בNWN2 השתפר בצורה משמעותית, למרות שרוב האנשים מתעצבן מהסירבול שלו ומהזמן הרב שלוקח לעשות כל דבר.

ויש את ממשק השהמ, DM Client, שזה חלק מהמשחק רק בתור שליט המבוך, ודרכו אפשר לשלוט בהכל בעצם.

ממשק השהמ יצא בגרסת בטא והמשיך להתעדכן מאז בצורה משמעותית, וכיום בתוספת הDMFI (ערכת כלים לשהמ) המצב כבר טוב יחסית, למרות שאפשר לשפר עוד.

כן, יצאו מודולים טובים וכמובן שאפשר להוציא מהמשחק הרבה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    בקיצור ליצירת מודולים אתה לא צריך את הDMtools, אתה צריך את הtoolset. הDMtools, או בשמו המדויק (אם אני לא טועה) DM client, משמש להרצה של הרפתקאות מונחות שה"ם, כמו p&p, רק במשחק עצמו.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    בקיצור, צריך להתעסק עם הtoolset.

לגבי השאלה השניה, קיים סרבר להרצות נסיון של מודולים שנבנו ע"י שחקנים?

או שכרגע אנשים הופכים את הPC שלהם לסרבר? (יש בתכנון או שכבר קיים סרבר ישראלי?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    לא קיים שרת מרכזי שמריץ מודולי ניסיון. או ששחקנים הופכים את המחשב שלם לשרת, או שהם קונים שרת ומריצים עליו את המודול. כרגע אין מחשבה עמוקה בקשר לשרת ישראלי.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הרשמה