תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אני דרואיד רמה 56,
    ברמה 70 אני יעבור לreatoration לטובת הגילד ובכלל.
    מה עדיף לי כרגע כדי לעלות רמות, להיות חזק בpvp וגם להתקבל במהירות דאנג'נים כdps.
    אני כרגע באלנס, אז תתחשבו בעובדה שאני צריך לשלם 5 גולד כדאי לשנות(למרות שזאת לא הבעיה),
    ותתחשבו גם בעובדה שהעלתי את הטאלנטים בבאלנס כמו אידיוט, כיף לי להיות caster אבל זה עולה קצת יותר, לדוגמא שיקויים.
    אם תוכלט תיתנו גם סיבות ואם ממש תירצו לעזור תיבנו גם טאלאנט-
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...00000000000000
    נ.ב
    למי שלא בגילד שלנו ולא יודע- יש לנו כבר באלנס דרואיד רמה גבוהה מימני.

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    feral מהסיבה הפשוטה שככה יקחו אותך יותר לאינסטנסים (כטנק או DPS) לעיתים גם יבקשו ממך לרפא אז כדאי שתשיג לעצמך healing gear
    אם אתה רוצה אני יביא לך בילד אחר כך פשוט עכשיו אני חייב לעוף...בית ספר ><

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Blackelf2
    אני דרואיד רמה 56,
    מה עדיף לי כרגע כדי לעלות רמות, להיות חזק בpvp וגם להתקבל במהירות דאנג'נים כdps.
    אני כרגע באלנס, אז תתחשבו בעובדה שאני צריך לשלם 5 גולד כדאי לשנות(למרות שזאת לא הבעיה),
    ותתחשבו גם בעובדה שהעלתי את הטאלנטים בבאלנס כמו אידיוט, כיף לי להיות caster אבל זה עולה קצת יותר, לדוגמא שיקויים.
    נ.ב
    אישית אני אוהב את הבאלנס יותר כי הוא יותר מצחיק וכיפי, מעשית איזה שאלה ברור ש - feral....
    להזכירך באלנס צורך mana ושזה נגמר אתה נגמר, דבר שני אין ציוד מסודר לבאלנסים (עד שמגיעים ל - t4).

feral.... בהחלט

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אז בכיף אני יעבור לפראל, עכשיו רק חסר לי בילד אה וגם להיפרד מהמונקין ושלושת העצים החמדמדים שלי

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    אני הייתי הולך על הבילד הבא ל-feral:

http://www.wow-europe.com/en/info/ba...01000000000000
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    נכתב במקור על ידי Evilution
    אני הייתי הולך על הבילד הבא ל-feral:

http://www.wow-europe.com/en/info/ba...01000000000000

לא לא לא ושוב לא
    http://www.wowhead.com/?talent=zzLZEGMsfroxzioVx0z

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    עשיתי http://www.wowhead.com/?talent=zzZxGGsfroxzioVxIz
    נראה לי הכי טוב..

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אל תהפוך לעולם לפאראל דרואיד, אלא אם אתה רוצה להפסיד לכל הקלאסים. תהיה בלאנס דרואיד, בתור בלאנס דרואיד אתה מנצח הכול חוץ מוורלוק. הנה בילד שהכנתי עבורך:
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/druid/talents.html?01432201250313502105000000000000000000000050353301 001000000000

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    נכתב במקור על ידי omri889
    אל תהפוך לעולם לפאראל דרואיד, אלא אם אתה רוצה להפסיד לכל הקלאסים. תהיה בלאנס דרואיד, בתור בלאנס דרואיד אתה מנצח הכול חוץ מוורלוק. הנה בילד שהכנתי עבורך:
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/druid/talents.html?01432201250313502105000000000000000000000050353301 001000000000
    צריך לסקול אותך באבנים על מה שאמרת עכשיו
    כתור פאראל דרואיד אני מנצח וורלוקים בלי בעיה וגם קלאסים אחרים

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    לזה שמעליי:
    עכשיו אני אמנה לך לאלו קלאסים אתה מפסיד:
    POMP MAGE
    AFFLICTION WARLOCK
    BM HUNTER
    ELEMENTAL SHAMAN
    SHADOW PRIEST
    BALANCE DRUID
    ARMS WARRIOR

זהו, מספיק בשבילך? לפותח הנושא: אל תקשיב לזה שמעליי, אני בטוח שהוא לא משחק יותר משנה במשחק הזה, אני מניח שהוא שכח את אחד מחמשת הפאטצ'ים האחרונים שמוריד את המנגל שלו מ 30% ל 10% אז תהיה באלאנס כמו שאמרתי...

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    לזה שמעליי:
    עכשיו אני אמנה לך לאלו קלאסים אתה מפסיד:
    POMP MAGE
    AFFLICTION WARLOCK
    BM HUNTER
    ELEMENTAL SHAMAN
    SHADOW PRIEST
    BALANCE DRUID
    ARMS WARRIOR

זהו, מספיק בשבילך? לפותח הנושא: אל תקשיב לזה שמעליי, אני בטוח שהוא לא משחק יותר משנה במשחק הזה, אני מניח שהוא שכח את אחד מחמשת הפאטצ'ים האחרונים שמוריד את המנגל שלו מ 30% ל 10% אז תהיה באלאנס כמו שאמרתי...
    דבר ראשון אני בעצמי דרואיד לבל 68 אז אני לא ממציא דברים או משהו בסגנון

MAGE אני הורג בזמן של הסטאנים עוד :/
    וורלוק? PVP טרינקט
    האנטר? BEAR FORM והוא אפילו לא מוריד אותי לחצי חיים
    שאמאן? לא ממש בעיה
    שדו פריסט? PVP טרינקט וגם אותו אני בדרך כלל הורג בזמן של הסטאנים
    באלאנס דרואיד? הוא לא יספיק לטעון שום סקיל עם המהירות התקפה של ה CAT FORM...וגם אם הוא טען....ברגע שנגמר לו המאנה...אפשר להגיד שקרב נגמר
    לוחם...BEAR FORM ברגע שהוא מרויד אותי ל 25% חיים (אם הוא מוריד) אני שם עליו גפנים (שכחתי את השם)...ומרפא את עצמי לחיים מלאים חזרה

קפיש?

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי Blackelf2
    אני דרואיד רמה 56,
    נ.ב
    לפי דעתי יבקשו ממך להיות איזה secondary / third טאנק,

והיה פו איזה מישהו שאומר ש ele shaman מנצח druid
    אז ל ele shaman אין cc אין לו יכולת Kiting טובה, אין לו הרבה מה לעשות, כל עוד אתה מתקרב אליו הוא מת, מה שמצחיק זה ש resto shaman זה הכי טוב ל PvP ול PvE

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי Dark
    דבר ראשון אני בעצמי דרואיד לבל 68 אז אני לא ממציא דברים או משהו בסגנון

MAGE אני הורג בזמן של הסטאנים עוד :/
    וורלוק? PVP טרינקט
    האנטר? BEAR FORM והוא אפילו לא מוריד אותי לחצי חיים
    שאמאן? לא ממש בעיה
    שדו פריסט? PVP טרינקט וגם אותו אני בדרך כלל הורג בזמן של הסטאנים
    באלאנס דרואיד? הוא לא יספיק לטעון שום סקיל עם המהירות התקפה של ה CAT FORM...וגם אם הוא טען....ברגע שנגמר לו המאנה...אפשר להגיד שקרב נגמר
    לוחם...BEAR FORM ברגע שהוא מרויד אותי ל 25% חיים (אם הוא מוריד) אני שם עליו גפנים (שכחתי את השם)...ומרפא את עצמי לחיים מלאים חזרה

קפיש?
    לא שמת לב שדייקתי מאוד בקלאסים ובסקילים של כל קלאס? אתה כנראה לא בקיא כ"כ ב PVP... אתה לא מוריד חיים בכלל ל באלאנס דרויד. וורלוק? PVP טרינקט? אמרתי שאני אפליבשן לא סתם, תסתכל מה קורה לך בנקודה 41 של אפליקשן, אתה תבין לבד שיורדים לך טונה חיים...
    שאמאן? לא בעייה, כל פעם אני שם גראונדינג טוטם, אני יכול לרפות את עצמי מבלי לצאת מצורה כלשהי, המגמה טוטם שלי מגלה מטרות בלתי נראות- יש לך סיכוי לנצח... ובקשר לווריור- אתה לא מוריד לו את החיים, גפנים= Entanglating Roots משהו כזה, שכחת במקרה סקיל בשם ברסרקר, אני הופך להיות אימו לאפקטים כאלה או אחרים ואם לא, יש לי טרינקט- הגפנים האלה הם קסם. ואני מיד מביא בך Interecept ואתה לא מרפא ומיד מורטל סטרייק (אני מקווה שאתה יודע מה זה).ובקשר למייג': POMP מייג' זה מייג' שיש לו Presence Of Mind שעושה שהספל הבא שלי שיש לו פחות מ 10 שניות קאסט הוא מיידי- במקרה שלי אני דופק בך Pyroblast וכבר הורדתי אותך ב % 30-40 לפחות, פרוסט נובה, מתקפה אקראית בעלת 3 שניות קאסט לפחות, ארקיין בלאסט- מתקפה אקראית ואז פיירסלאסט ואז אתה מת 200%.

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    לא שמת לב שדייקתי מאוד בקלאסים ובסקילים של כל קלאס? אתה כנראה לא בקיא כ"כ ב PVP... אתה לא מוריד חיים בכלל ל באלאנס דרויד. וורלוק? PVP טרינקט? אמרתי שאני אפליבשן לא סתם, תסתכל מה קורה לך בנקודה 41 של אפליקשן, אתה תבין לבד שיורדים לך טונה חיים...
    שאמאן? לא בעייה, כל פעם אני שם גראונדינג טוטם, אני יכול לרפות את עצמי מבלי לצאת מצורה כלשהי, המגמה טוטם שלי מגלה מטרות בלתי נראות- יש לך סיכוי לנצח... ובקשר לווריור- אתה לא מוריד לו את החיים, גפנים= Entanglating Roots משהו כזה, שכחת במקרה סקיל בשם ברסרקר, אני הופך להיות אימו לאפקטים כאלה או אחרים ואם לא, יש לי טרינקט- הגפנים האלה הם קסם. ואני מיד מביא בך Interecept ואתה לא מרפא ומיד מורטל סטרייק (אני מקווה שאתה יודע מה זה).ובקשר למייג': POMP מייג' זה מייג' שיש לו Presence Of Mind שעושה שהספל הבא שלי שיש לו פחות מ 10 שניות קאסט הוא מיידי- במקרה שלי אני דופק בך Pyroblast וכבר הורדתי אותך ב % 30-40 לפחות, פרוסט נובה, מתקפה אקראית בעלת 3 שניות קאסט לפחות, ארקיין בלאסט- מתקפה אקראית ואז פיירסלאסט ואז אתה מת 200%.
    ממש לא הגזמת,לא מוריד חיים לבאלאנס דרואיד? O_ם אני אולי לא יוריד לו כמו שאני יוריד למייג אבל תאמין לי אני יוריד לו דיי ויותר
    בקשר ללוחם מה שפשוט אני יכול לעשות זה: להשתמש בסקיל שכשתוקפים אותי זה עושה גפנים אוטומתית לא משנה באיזה צורה אני...מיד אחר כך אם אתה משתמש בPVP טרינקט אני משתק אותך ל 4 שניות ואז מרפא את עצמי מיד וחוזר לדוב (וכן אני יודע מה זה מורטל סטרייק,אבל אם אתה פיורי וואריור?...)
    POMP מייג אני יודע מה זה אבל זה לא יעזור לו אם הוא בכלל לא יספיק לתקוף כמו שקורה בדרך כלל
    ואולי שכחת שאפקטים כמו פרוסט נובה לא ממש עוזרים על דרואיד...אני פשוט משנה צורה ויוצא מזה
    בקשר לוורלוק בכלל לא הגזמת טונה חיים? בסדר יוריד לי הרבה אבל אל תשכח שלדרואיד יש יכולת הישרדות טובה בגלל שהריפואים שלו מרפאים כל כמה זמן...Rejuvenation+Regrowth+Lifeblood ואני מסודר

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אני פראל ואני לא הולך לשנות בזמן הקרוב...
    אז במקום לפתוח נושא חדש, אולי תנסו לעזור לי להיות טוב בPVP זה שחקן ראשון ואני לא יודע איך להילחם כל כך אז אם תסבירו הכל יהיה טוב יותר .

הצטרף בתאריך
    29.04.2007

טוב אני רואה שאני חייב להזביר כמה דברים על DROOD נתחיל מזה שאני מצטער להגיד שה Feral הינו מתאים End Game PVP אם זה הקטע שלך אז סליחה !

אני אספר לכם עלי קצת אני אחד השחקנים הראשונים אשר קנה את המשחק באותו יום שהמשחק הגיע לארץ הוא היה כבר אצלי ומותקן אצלי במחשב שעה אחרי, זה אומר שאני כבר משחק את זה מעל ל שנתים וקצת, ל char שלי קוראים Anglos lvl 70 Drood בשרת Kultarrs.
    Anglos = English man in Greek.

עכשיו אחרי שהצגתי את עצמי אני אדבר על הציוד שיש לי
    Feral Gear [Cat Form]: 35% Dodge /33% Crit / 2300 AP [Attack power] 8.5k HP
    4.3k Armor
    Feral Gear [Bear Dps]: 30% Dodge / 33% Cirt/ 1800AP [Attack Power] 11k HP/ 12k Armor
    Feral Gear [Bear tank]: 25% Dodge / 23% Cirt/ 1300 AP [Attack Power] 13k HP/ 22k Armor
    Resto Gear [Tree Form spec]: 1300 +healing /12%cirt/9kManaPool/250 mp5 [Mana per 5 sec].
    Balance Gear [Blaster/Panzer]:700 + Dmg on spell / 19% Crit / 7,7k mana pool/7,7k HP / 9k Armor.

מה שאני מנשה להגיד הוא אני ותיק מאוד בכל משנוגע לי DROOD שלי ומה שאני מנשה לגיד הוא עם כל הכוח שיש לי ב FERAL עדיף ל PVP Balance ואני אזביר למה:

אם אתה FERAL זה אומר שאתה אין לך MANA POOL לריפוי עצמי זה אומר ב ARENA GAMES בקבוצה של 2VS2 או 3VS3 אתה נקלע לקבוצה חזקה מאד יצאתה פעם דפקת הייל חזרת לצורה שלך זה בדרך כלל לוקח 1k mana אלה אם כן יש לך natural Shape shifter וזה סקייל בזבוז של נקוד אז השנוי צורה שלך יקח 600 MANA פעמים שלוש ואופס אני תקוע בצורת CASTER המממ מה אני עושה כלום פשוט מת מהיר מאוד. ודבר שני כמה ציוד שיהיה לך כמה EPICים שתאסוף תמיד תהיה פגיע בצורה הזאת של FERAL .

היום אני אחרי הרבה זמן ב FERAL STYLE הגעתי למסקנה למה שמשהו ירצה לשחק 2VS2 עם חיקוי ROGUE או חיקוי WARRIOR עדיף להביא את CLASS אשר אני עושה ל MMICK ןהיא תהיה 100% יותר טוב ממני בקיצור FERAL זה לא טוב.
    אז אמרתי לעצמי בו ננשה BALANCE ואת האמת אתם יכולים לבוא ולהגיד לי את מה שאמרתי על ה FERAL אבל !!!
    וBIG אבל !! ,ההבדל הוא עצום ,מזה עצום זה אי אפשר להשוות , אני יכול לעשות DMG מפחיד משהו כמו 4000 ב STARFIRES עד 2500 ב WRATH ו !! 1000-1500 MOONFIRE והקטע העוד יותר מפחיד הוא שאני גם יכול לעשות HEALS וחזקים סדר גודל 7000 HEALING TOUCH , 2500 REGROWTH , 1500 LIFEBLOOM. ז"א אני גם עושה DMG טוב וגם מרפא טוב משה מאד טוב ב PVP כי אני כך גם DPS וגם SUPPORT HEAL. והקטע העוד מפחייד הוא אם אתם הולחים על PENZER BALANCE DROOD אז אתם יותר מעצבנים LOLADIN למה כי במצב הזה יש לכם ARMOR כמו לWARRIOR ז"א צורת דוב וגם עושים SHIT LOAD OF DMG אני אשית יש לי עם הציוד של חצי BLASTER וחצי PENZER 9k ARMOR ,

Panzer = Druid with Leather Gear
    Blaster = Druid with Cloth Gear

חצי חצי אומר שיש לי גם וגם זה.

עכשיו קראתי את מה שהאנשים פו דברו על ה CLASS ים ,אז אני אתחיל בזה שיש כל CLASS יכול לנצח כל CLASS
    BLIZZARD דאגה לייצב הרמוניה בעניין הזה אני אזביר מה אני מתקוון MAGE יכול לעשות עם ציוד טוב כמובן משהו כמו 7k DMG עם SPELL אחד ואני יכול לעשות נגיד 4500 נכון שMAGE עשה יותר ב SPELL הזה אבל אני מחסיר את מה שהוא עשה לי ב HEAL וכך זה יוצה שאנחנו לא בדיוק שווים מבחנת DMG אבל אם נתקע בקרב של 1VS1 זה עניין של מי משחק יותר טוב או מי יש לו יותר מזל.

העיקרון הוא ככה אני בתור DROOD יכול לנצח כל CLASS במשחק כמו שכל CLASS יכול לנצח כל CLASS אחר,אני אישיץ מתמודד עם הCLASS ים הבאים בצורה הבאה ,

נגד DOTCLASS ז"א SHADOW PRIEST ו WARLOCK אני תמיד משאיר עלי HOTs כל משך הקרב תמיד דבוק עליהם ולא נותן להם מקום תנועה זה אומר אני משתמש ב הרבה WRATH ו MOONFIRE ולא טורח ללכך על STARFIRE וכל פעם שהם הולכים על HEAL או FEAR אז CYCLON עד שהם מתים כמובן.

עם CLASS ים של MELLE כמו DROOD WARRIOR ROGUE אני נשאר ב MOONKIN FORM ותמיד מנשה לשים מרחק ביני לבינם ומשתמש בשלל הקסמים שיש לי, על DROOD לא לשכוך שהוא חיה אז אפשר לעשות לו SLEEP ותמיד לשתמש עליו בROOTS על מנת שישרוף את ה MANA שלו ביצאאה והחזרה מהצורה שלו ,ROGUE ו WARRIOR תמיד לשים ROOTS עליהם וDOTS ואם אתה במרחק גדול אז STARFIRE
    ו MOONFIRE/WARTH SPAM .
    Hunter : אם הוא BM אז זה קצת מסובך מאחר והדבר היחדי שאפשר לעשות תמיד לשאר קרוב אליו וMOONFIRE SPAM ו HOTS על עצמי ולא לשכוך פו את BARKSKIN גרסת ה SHILED של ה DROOD ן WRATH WRATH .
    LOLDIN זה CLASS מעצבן את האמת כי אפשר לערוג אותו מבלי לשתמש ב BUBLE שלו ולפעמים קרבות אתם זה עניין של מי נגמר לו ה MANA לפני .

SHAMAN זה בכלל לא סיפור אם זה MELLE SHAMMY אז כמו תמיד לשמור מרחק וLONG RANGE NUKE
    אם זה CASTER Spec אז כמו MAGE לא לצמד אליו מאחר וה SHLIED שלו יעבוד עליך פשוט להשטמש הרבה CYCLON ו ROOTS וNUKE ותמיד תנו להם לשוף שליכם את ה COUNTER SPELL שליהם בקסמים מזויפים !.

Anglos lvl 70 Drood.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אני רוצה להשאר פראל

הרשמה