תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איזה גדוד מנצח?

מדרגים
22. אין באפשרותך להצביע בסקר

1 4.55%
  • Mammoth tank - G.D.I

21 95.45%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    כל שבוע,סקר חדש שייתן לכם לבחור,
    איזה גדוד של יחידות,בקרב ראש ראש מנצח??

השבוע:

מי מנצח? גדוד Avatar - NOD או גדוד Mammoth tank - G.D.I?

אתם תגידו...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    Mammoth, לגמרי. מהסיבה הפשוטה - הטנק הזה בעל קצב אש זהה מבחינת המהירות ל-Avatar, אבל בכל ירי הוא פולט זוג פגזים, Railgun, ו-2 טילים. גם במידה וה-Avatarx מחליט לקחת לו איזו קרן נחמדת מהארטילריה של NOD, זה עדיין לע מגיב לכמות נזק של Mammoth. הוו-האא.
    There's no escape once it sets its eyes on you
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    אותו הדבר אני....( )
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי SurreaL
    Mammoth, לגמרי. מהסיבה הפשוטה - הטנק הזה בעל קצב אש זהה מבחינת המהירות ל-Avatar, אבל בכל ירי הוא פולט זוג פגזים, Railgun, ו-2 טילים. גם במידה וה-Avatarx מחליט לקחת לו איזו קרן נחמדת מהארטילריה של NOD, זה עדיין לע מגיב לכמות נזק של Mammoth. הוו-האא.
    בלי Railguns ההבדל בין המהירות הוא זניח (Avatar יורה בקצב של 0.1 שניות יותר מהר).
    אבל אם יש לMammoth Railguns קצב הירי של הMammoth מאיט והופך ליריה כל 3 שניות, לעומת כל 2.5 שניות שהיה קודם.
    אבל כן, הAvatar לא משתווה לMammoth, עם הRailguns לMammoth יש נזק של 667 לשניה, לעומת הAvatar שעם Beam Cannon הנזק שלו הוא בסך הכל 615 כאשר לMammoths השיפור הוא 3000 לכל הממומוטות ולAvatar עולה 1000 לכל Beam Cannon.
    גם בלי השיפורים הממוטה יותר חזק, הנזק לשניה של הAvatar בלי Beam Cannon הוא 385, לעומת של הMammoth בלי הRailguns שהוא 400.

אז כן, אין ספק בכלל שהMammoth היא יחידה מעולה לעומת הAvatar שהיא פשוט בזבוז כסף כשקל הרבה יותר בשביל כל שחקן Nod לעשות Scorpion Spam עם Venoms כשצריך ולנצח כל משחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    תגובה מעמיקה syph ...
    באמת שאני לא מבין את האיזון שבזה....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי Hipno
    תגובה מעמיקה syph ...
    באמת שאני לא מבין את האיזון שבזה....
    אבל תאמין לי שאין לנוד מה להתלונן, בתור שחקן Scrin, הייתי בכל יום, בלי לחשוב בכלל, אומר שיעשו את הAvatar יותר חזק כל עוד שיחלישו קצת את היעילות של הסקרופיונים. (זאת אומרת להעלות את זמן הייצור, להגדיל את העלות, וכו').
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    נכתב במקור על ידי Syph
    אבל תאמין לי שאין לנוד מה להתלונן, בתור שחקן Scrin, הייתי בכל יום, בלי לחשוב בכלל, אומר שיעשו את הAvatar יותר חזק כל עוד שיחלישו קצת את היעילות של הסקרופיונים. (זאת אומרת להעלות את זמן הייצור, להגדיל את העלות, וכו').
    תשמע, אני לא אומר שהמשחק כרגע מאוזן או משהו כזה אבל אי אפשר לצפות מכל היחידות להיות בעלות נתונים זהים.

מבחינת הנזק לשנייה ברור שהממוטה מנצח. כרגע הAVATAR הוא אכן זניח, אבל אולי עם איזה הורדה במחיר או הגדלה משמעותית את המהירות שלו הוא יהיה יחידה ששווה להשתמש בה.

מה שאני מנסה להגיד הוא שהצבאות לא צריכים להיות מקבילים. יכול להיות שהמומטה מנצח את היחידות ה"מקבילות" מהצבאות האחרים, אבל מצד שני לצבא אחר יש יתרון ביחידות האוויר או ביחידות של משחק מוקדם. המטרה היא לשאוף שלכל צד יהיו היתרונות והחסרונות שלו אבל שיהיה איזון כללי בינהם, ולא שהצבאות יהיו העתקים אחד של השני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי Eshez
    תשמע, אני לא אומר שהמשחק כרגע מאוזן או משהו כזה אבל אי אפשר לצפות מכל היחידות להיות בעלות נתונים זהים.

מבחינת הנזק לשנייה ברור שהממוטה מנצח. כרגע הAVATAR הוא אכן זניח, אבל אולי עם איזה הורדה במחיר או הגדלה משמעותית את המהירות שלו הוא יהיה יחידה ששווה להשתמש בה.

מה שאני מנסה להגיד הוא שהצבאות לא צריכים להיות מקבילים. יכול להיות שהמומטה מנצח את היחידות ה"מקבילות" מהצבאות האחרים, אבל מצד שני לצבא אחר יש יתרון ביחידות האוויר או ביחידות של משחק מוקדם. המטרה היא לשאוף שלכל צד יהיו היתרונות והחסרונות שלו אבל שיהיה איזון כללי בינהם, ולא שהצבאות יהיו העתקים אחד של השני.
    ברור שאני מסכים, אבל השאלה בסך הכל הייתה מי יותר חזק אחד מול אחד, אז עניתי לפי הנתונים.
    השאלה הזאת לא ממש התייחסה ליעילות במהלך המשחק, אלה למי ינצח בקרב אחד על אחד.
    הטענה שלי בהודעה הקודמת היא שגם אם האווטר היה יותר יעיל מהMammoth, הוא עדיין היה פחות יעיל מScorpions + Venoms.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    הטנק ממוטות הכי סוס!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    Syph, לאו דווקא. ה-Mammoth, יותר יעיל גם מספאם של Venmos ו-Scorpions - ההשוואה הייתה הין Mammoth לבין Avatar, וכרגע נתת מול ה-Mammoth 2 יחידות שונות, וכאשר מדובר בכל שחקן GDI ממוצע, ברגע שהשחקן של NOD אפשר להגיע לממוטה, יהיו כמה פיטבולים נחמדים שימתינו בצד... אין השוואה בין הכוחות של GDI לשאר הכוחות, גם האויר לא שקול לכוחות הקרקע של GDI - ההגונה האוירית שלהם בתוספת הממותה ההתקפית/הגנתית הוא משהו שאין לו תשובה הולמת - אם יודעים להשתמש בהם. ולכן, הפתרון היעיל ביותר - הוא ללחוץ את GDI מבלי לתת להם את האפשרות להגיע לממותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    חח 10-0 לטובת G.D.I
    (האמת שלפעמים הנוד קצת מסריחים..)(XD)
    !*לא לקחת ברצינות*!
    עורך וידאו בתוכנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    האמת שהתגובה שלי הייתה יותר לHIPNO מאשר לך. הוא אמר שהוא לא מבין את האיזון אחרי שנתת את הנתונים על ה damage של הממותה לעומת הAVATAR.

אני שונא עברית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    האיזון שבזה? אני לא חושב מישהו שמותא את האיזון, אני משהו שNOD יכולים לעשות מול GDI בטווח הארוך. הצבא שלהם כמעט ולא ניתן לעצירה, שלא לדבר על Turtuling...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    * * *עדכון* * *

11-0 ל G.D.I

ה G.D.I מובילים!
    עורך וידאו בתוכנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    רבותי בואו נסתכל על הכוח האש של הmammoth tank, הוא הרבה יותר משל האוואטר, לכן נתנו לאוואטר את האפשרויות של מיזוג עם כלי הנשק העיקריים של הרכבים של הנוד אך למרות זאת כוח האש של הmammoth הוא אין שני לו (במיוחד עם רובי המסילה) לכן עליי להצביע לmammoth
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    !**!עדכון!**!

ה G.D.I ממשיכים להוביל! 15-0 ל G.D.I !
    עורך וידאו בתוכנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    זה ברור ש15-0 ל-GDI,הטנק ממוטה(אין לי כוח לרשום באנגלית)הרבה יותר חזק מהטנק של ה-NOD!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכון, יאללה היפנו מה עם סקר חדש?
    עורך וידאו בתוכנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר