תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אני יודע שזה יישמע מוזר, אבל אפשר להקביל את הסיפור של האורקים (במיוחד בתקופת ת'ראל) ליציאת מצרים, כי בשניהם הייתה יציאה מעבדות (בני ישראל - פרעה, אורקים - הלגיון הבוער [מאנורות']) לחירות (לא צריך לפרט, נכון?).

אני חושב שזה נושא מעניין (ההקבלה) ושאפשר להפיק ממנו דיון טוב, ומי יודע, אולי בליזארד התבססו על יציאת מצרים כדי לתאר את סיפורם של האורקים, בין אם במודע ובין אם מהתת-מודע (שזה אומר שהם שמעו את הסיפור וזה נשמר להם בראש ואח"כ כשהם כתבו את העלילה זה פשוט יצא להם) או שזה בכלל לא שייך.

נ.ב.
    מישהו יודע איך האורקים למדו את שפת בני האנוש?
    (ואיך כל שאר הגזעים, כמובן)

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    זה מין רמז כדי שכולנו נשחק אורקים?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    לא, זה פשוט נורא מזכיר לי אחרי שקראתי כתבה ב"מעריב לנוער" על המשוגע הזה שניסה לעשות סדר פסח בWoW.
    אני בכלל עדיין לא משחק (96%, מייגע מאוד, ואני כל הזמן שולח מבטים כשהוא לא שם לב)

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    האמת היא שזו אפשרות.

בנוגע לאיך האורקים יודעים את שפת האדם?
    ת'ראל גודל ע"י בני אדם, הוא נמצא בתור תינוק ע"י אדם (שאת שמו אני לא זוכר), אותו אדם גידל אותו בטירתו בתור גלדיאטור. בסופו של דבר ת'ראל הרג אותו אם אני לא טועה, והשתחרר ממנו. (גם את זה אפשר להקביל למשה שגודל מינקותו ע"י מצרים, ובסופו של דבר ברח מהם לאחר שביצע פשע).

בקשר לאיך ששאר האורקים יודעים? אני ממש לא יודע.
    בטח למדו איפושהו. הרי בW3 הם מדברים עם בני אדם די הרבה.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכתב במקור על ידי Alpha
    האמת היא שזו אפשרות.

בנוגע לאיך האורקים יודעים את שפת האדם?
    ת'ראל גודל ע"י בני אדם, הוא נמצא בתור תינוק ע"י אדם (שאת שמו אני לא זוכר), אותו אדם גידל אותו בטירתו בתור גלדיאטור. בסופו של דבר ת'ראל הרג אותו אם אני לא טועה, והשתחרר ממנו. (גם את זה אפשר להקביל למשה שגודל מינקותו ע"י מצרים, ובסופו של דבר ברח מהם לאחר שביצע פשע).

בקשר לאיך ששאר האורקים יודעים? אני ממש לא יודע.
    בטח למדו איפושהו. הרי בW3 הם מדברים עם בני אדם די הרבה.
    לא ידעתי שת'ראל גודל על ידי בני האדם, וזו באמת עוד נקודה דומה בין שני הסיפורים.

בקשר לשאר האורקים, ת'ראל היה המנהיג שלהם, והוא דגל בתכונות של סובלנות, לכן כנראה לימד אותם לדבר בשפת בני האדם כדי להוביל ל... אממ.. אין לי איך להגדיר את זה.. ברית(?).

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אפשר להגיד את זה על כל מני לאומים - האפרו-אמריקאים לדוגמא. גם להם יש היסטוריה של 'מעבדות לחירות'. אפשר להגיד שמרטין לות'ור קינג הוא משה..

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    כן, אבל זו קהילה שעוסקת בעולם וורקראפט. (ולכן הנושא הזה מדבר על האורקים כמשהו ספציפי)
    יכול להיות שהמון אנשים שאבו השראה מסיפור יציאת מצרים ושינו משהו בעולם.

נ.ב.
    אחרי המתנה של 3 ימים זה סופסוף ירד למחשב ואני מתקין את הטריאל. (שבוע לשחק זה גם טוב, עדיף מהיומיים שחזיתי שיישארו לי)

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לא, התכוונתי לזה שהסיפור של Warcraft יכול להיות מקביל גם להיסטוריה של האפרו-אמריקאים.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אה, זאת אומרת שהם שאבו השראה מהמהפכה האפרו-אמריקאית?
    לפי דעתי לא, כי כמו שאלפא אמר (אם זה היה אלפא, אם לא אז אל תתחילו להיעלב פה, אני במילא בעצבים בגלל שנשאר לי ממש מעט זמן לשחק) ת'ראל גם גודל על ידי בן אדם (משה גודל על ידי המצרים), ואני בטוח שנוכל למצוא עוד הקבלות אם נחפור לעומק הדברים, אבל כרגע זה נראה יותר נכון לפי יציאת מצרים כי יש יותר אספקטים משותפים.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    תראה גם את הUndead אפשר להקביל לסיפור יציאת מצרים.
    Silvanas היא משה, היא הועברה לצד האפל בניגוד לרצונה ללא אפשרות בחירה (משה היה מחוסר בחירה, הוא היה תינוק.), לאחר מכן היא עברה לצד הנגדי מרצונה ולקחה איתה את כל הUndead שהשתחררו מהScourge.

זה אותו דבר, אם מחפשים אפשר למצוא הרבה דברים.

אני גם די בטוח שיש מספיק סיפורים שדומים ליציאת מצרים שנוכל למצוא.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    בלבלת אותי, מי זו סילבאנאס? (לא, אני לא יודע, אבל לפחות יש לי WoW [שצריך פאט'צים, אני שונא פאטצ'ים])

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי HellCow
    בלבלת אותי, מי זו סילבאנאס? (לא, אני לא יודע, אבל לפחות יש לי WoW [שצריך פאט'צים, אני שונא פאטצ'ים])
    מנהיגת הFORSAKEN.
    הידועה בשמה Silvannas Windrunner
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    תנסה להוריד כמה Patches משרת ה- FTP שלנו

הרשמה