תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    לינק למשחק:
    http://games84.com/games1/commando/masok2.html

עדכון 9.5.07
    לאחר עבודה מרובה ועזרה גדולה ממכם , המשחק הגיע לבטא האחרונה שלו , להלן השיפורים האחרונים בגרסה:

- כוונת המשחק וידיוק הירי שופרו.
    - מהירות היריות הוגברה.
    - כוונת המשחק מופיעה מעל דמויות האוייבים
    - לכוונת המשחק כרגע יש אנימציה כאשר יורים בה (בדומה לCS ), כמו כן הכוונת עולה למעלה כאשר יורים ולא מכוונים מחדש את הרובה למטרה.
    - נוספו 5 דמויות חדשות למשחק (שאת רובם תכירו ממשחקים שונים ואפילו דמות אחת שקשורה לצה"ל ועוד דמות שלא ראיתם אותה כבר עשור במשחקי מחשב)
    - נוצר הדף וסאונד להדף בפגיעה באוייב ופגיעה שבכפץ האוייבים.
    - נוסף מידע לגבי כליי נשק בחנות (נזק , טווח , קצב אש , סוג)
    - שופרו מספר עצמים מבחינה גרפית.
    - קושי המשחק הורד,
    - שונו אפקטים של סאונד למספר כליי נשק.
    - לכל דמות יש עכשיו הנחה בחנות על כלי נשק מסויים (פירוט במשחק עצמו)
    - נוסף לפניי השלב הראשון מידע לגביי משימת המשחק.
    - נוספו אנמציות מוות נוספות לאוייבים
    - תחמושת כלי הנשק שאתם משתמשים בו מסומן עכשיו באדום.
    - תוקן באג שכאשר אתם אוספים כלי נשק מסויים שיש לכם כבר ואתם מחזיקים כלי נשק אחר (הייתם נתקעים עם סכין והנשק הנ"ל בלבד)
    - ניתן להניח מוקשים על גג בניין הדגל
    - ניתן לזרוק רימון על גג בניין הדגל

עד כאן לבטא האחרונה, עכשיו באמת חשוב שתגידו לי מה נראה לכם צריכים לשנות דחוף במשחק לפניי הפצתו

זמן משוער להפצת במשחק עד 20.5 (נקווה שנמצא ספונסרים מתאימים )

בתודה רבה
    עופר שלי.

עדכון 4.5
    גרסת 0.71
    - ממשק המשחק שופר , עכשיו ניתן לבחור 7 דמויות (שכוללים את ספלינטר סל ואת סוליד סנייק) אך בשביל לשחק בהם יש לפתוח אותם ע"י הגעה למספר נקודות מסויים.

- רמת קושי שופרה , ושלב ראשון הינו ברמה קלילה אך רמת הקושי עולה משלב לשלב.

-נוספו 70% לחיים על מנת שהמשחק יהיה יותר קל

- נוסף אפשרות להחליף את אקדח הקולט ב יריחו.

-במשחק 10 שלבים , כאשר משלב 4 (כולל) באים אוייבים יחודיים וכל מקום עם היחידות הייחודיות שלו.

- שלב 4: צבא מזרח אירופאי

-שלב 5: לחימה נגד טרוריסטים ערבים

-שלב 6: מלחמה נגד יחידות אירופה (שימו לב שיש להם נשק שלא ניתן לקנות בחנות G36)
    -שלב 7: מלחמה בשלג : מלחמה נגד אלפיניסטים.

-שלב 8: מלחמה נגד הרינג'רס והדלתא פורס (גם להם יש רובי M4 עם טריג'קון שלא ניתן לקנות בחנות)
    -שלב 9: עירבוב של כל יחידות העולם (אירופאים מארינס ערבים)
    -שלב 10: יחידות הצל (חיילים עם מדים שחורים עם חיים גבוהים שקשה להרוג )
    - נוסף אנמציית פגיעה לכל סוג נשק: רובים יעשו סימן פגיעה גדול יותר ושוטגנים ומכונות ורובי צלפים יעשו סימן ענק.

- נוסף נשק טיל מתבייט שהולך לפי הכוונת
    - גרפיקת הגיבורים שופרה (ועכשיו הראש של הגיבור משתנה גם כן לפי היחידה שתבחרו אותו)

- נוספו צלילים : כאשר תקחו תחמוש ורובים, וכאשר יגמר לכם התחמושת.

- הסולם הימני השמאלי תוקן וניתן לטפס עליו ביתר קלות ולעלות מעלה.

- שופץ ירי מטול הרימונים של האוייב - כך שעכשיו כאשר הוא יורה כדאי לכם לזוז על מנת שהוא לא יפגע בכם
    - שונו מחירים שונים של כליי נשק

- שופר ירי השוטגן ליותר מהיר
    - נוספה טבלת אלופים ועזרה לשחקן

עד כאן לבינתיים

עדכונים הבאים:
    - פגיעה תגרום ליצירת אנימציית פגיעה של הדף

- מהירות היריות תוגבר (ע"פי בקשת שחקנים מחו"ל)

- כיונון הנשק למטרה יהיה יותר קל

- דיוק רב יותר לנשקים

- פחות פיזור לירי בתת מקלע.

שלום לכולם
    לאחר חודש וחצי של עבודה סיימתי את הגרסה הראשונית ורק הראשונית של המנוע משחק שלי בפלאש ורציתי שתתנו לי הערות לגביו ושיפורים שאתם חושבים שצריכים לעשות, לגבי הגרפיקה בשבוע הקרוב אני יעבוד עליה , למרות שאנשי מקלות והכלי נשק ישארו באותה גרפיקה שנראית בבטא.

בכל מקרה המשחק נקרא COMMANDO STRIKE (מעניין מאיפה השם המבריק : ))
    והמטרה במשחק היא להגן על דגל (שעדיין לא החלטתי עם הדגל יהיה על שגרירות או מבנה של האום אולי תעזרו לי אתם להחליט ) ולהגן על עצמכם , שימו לב עם הדגל נלקח ויוצא מהמסך הפסדתם.

כמו כן במשחק יש כסף שהוא בעצם הנקודות שלכם , כאשר בסוף שלב (כרגע יש שני שלבים) תכנסו לחנות שבה תוכלו לקנות כלי נשק שונים , שימו לב במשחק האמיתי אני מצפה שיהיו יותר מ 50 כלי נשק רימונים ומשגרי טילים שונים.
    על מנת לאוסף כסף ישנם שניי אפשרויות:
    1. לירות לאנשים למקלות בראש.
    2. לאסוף חפצים - שימו לב שלפעמים האוייב מפיל חפצים, כאשר מטבעות נותנות לכם כ 50 דולר, שטרות ירוקות - 200 ויהלום - יותר מ 600. (שימו גם שהאוייב מפיל את השחפץ שלו כאשר נגמר לו החיים אז אל תתבלבלו)
    3. לדאוג להחזיר את הדגל למקומו במקרה שהאוביים לקחו לכם אותו, כי כל שנייה שעוברת שהדגל לא במקומו (הריבוע הסגול) - ירד לכם מהכסף 10 דולר
    מטה תוכלו לראות סקרין שוט של המשחק:

לינק לבטא הראשונה:
    בתחילת המשחק יוסבר לכם על המקשים של המשחק, רק שימו לב שחץ למטה לוקח כלי נשק שנופלים לאוייב ו כסף.
    שימו לב : שבמהלך השבוע אני יוציא לכם בטא יותר מעודכנת , וכך במשך הזמן תקבלו את המשחק במולאו, מקווה שתהנו

בכל מקרה אני ישמח מאוד עם תוכלו להגיב למשחק ולהגיד לי מה התוספות לפי דעתכם שהוא צריך וכמובן לכמה דולר/נקודות הצלחתם להגיע לאחר שני שלבים.
    בברכה
    עופר שלי
    מנהל אתר games84.com

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    המשחק פשוט מדהים, אהבתי מאוד את הרעיון. בעיה קטנה שמצאתי - גופות ממשיכות לירות כאשר הן מצויות במצב נפילה הייתי ממליץ על שנוי הכדורים הנורים מהנשקים השונים.
    אהבתי את האפשרות לשינוי חליפות, אבל בכל זאת הייתי ממליץ אל טיפה יותר פירוט ומראה פחות בראשי (לפחות במסך הראשי של המשחק - מסך הבחירה). חוץ מזה - שמתי לב לעובדה שנשק הסכין הוא היעיל ביותר. הייתי שמח אם הוא היה נשאר קטלני כפי שהוא, אבל צריכה להיות דרך טובה לשלב בין הסכין לשאר הנשקים. אולי להאיץ את קצב הטעינה שלהם ואת מהירות היריות. סיימתי את שני השלבים בפחות מדקה בעזרת הסכין בלבד. בנוסף, הייתי מציע שלא תהיה אפשרות של יריה דרך קירות, מכיוון שמהירות היריה האיטית ממילא תיאלץ את האויבים או את השחקן להתקרב יותר כדי למנוע התחמקויות. דבר אחד נוסף לגבי נשק הסכין - הבנתי שאפשרות הדקירה ניתנת רק כאשר אתה עומד מול היריב (לא ניתן לדקור אותו מאחור).
    זהו בעיקרון. כפי שאמרת - זוהי גרסת בטא - לכן הצעתי את השיפורים לעיל. אשמח לראות אותך משתף עוד עבודות עם חברי הפורום. תודה! =)

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    תודה על התגובה
    עידכונים:
    עדכונים:
    22.4.07
    טוב המשחק שופר ,
    אלה הדברים ששופרו
    1. רימונים שנזרקים מחוץ למסך - אינם יוצאים מהמסך אלה קופצים חזרה למשחק .
    2. קצב אש של AK47 - עלה
    3. רקע למשחק נוסף - שופצו הסולמות.
    4. מהירות ירי עלתה של כל הרובים
    5. נוסף תחילה ארגז טיל LAW שניתן לקחת.
    6. נוסף לחנות טיל LAW (לחצו על חץ קדימה בחנות)
    7. כסף יהלומים ודולרים שנלקחים מאוייב נותנים יותר דולרים , ונוסף יהלום אדום שנותן 1500 דולר (כך שיהיה לכם דמי כיס יותר גדולים לקנות תחמושת בחנות )

כמו כן תוקנו מספר באגים , כגון שכשאר הייתי לוקחים את נשק 4 - AK47 הוא היה נטען עם נשק מספר 2.

ישמח לשמוע תגובות על התיקונים ועל הנשק החדש.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי swatman-ofer
    תודה על התגובה
    עידכונים:
    עדכונים:
    22.4.07
    טוב המשחק שופר ,
    אלה הדברים ששופרו
    1. רימונים שנזרקים מחוץ למסך - אינם יוצאים מהמסך אלה קופצים חזרה למשחק .
    2. קצב אש של AK47 - עלה
    3. רקע למשחק נוסף - שופצו הסולמות.
    4. מהירות ירי עלתה של כל הרובים
    5. נוסף תחילה ארגז טיל LAW שניתן לקחת.
    6. נוסף לחנות טיל LAW (לחצו על חץ קדימה בחנות)
    7. כסף יהלומים ודולרים שנלקחים מאוייב נותנים יותר דולרים , ונוסף יהלום אדום שנותן 1500 דולר (כך שיהיה לכם דמי כיס יותר גדולים לקנות תחמושת בחנות )

כמו כן תוקנו מספר באגים , כגון שכשאר הייתי לוקחים את נשק 4 - AK47 הוא היה נטען עם נשק מספר 2.

ישמח לשמוע תגובות על התיקונים ועל הנשק החדש.
    עם אתה רוצה אני יכול לעזור לך מבחינה עיצובית

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עדכון 26.4
    - מנוע המשחק שופר מבחינת קצב פרימיים , ובמצב נוחכי אין כמעט ירידת פרמיים במשחק, כך שמהירות היריות נשאר באותה מהירות גם כשיש יותר 5 אוייבים על המסך

- מהירות הייריות הוגברה ועכשיו מהריות היריות מהירה כמו שבקשתם (רק תעדכנו אותי אם זה נראה לכם מספיק מהיר)

עדכון לפעם הבאה:
    - הוספת כלי נשק נוספים.
    - שיפור גרפיקה שלב.
    - יצירת 3 שלבים למשחק (בשלב הראשוני) כאשר רמת הקושי עולה משלב לשלב כפי שביקשתם
    - יצירת טבלת אלופים (און ליין ברשת).

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    נכתב במקור על ידי swatman-ofer
    עדכון 26.4
    - מנוע המשחק שופר מבחינת קצב פרימיים , ובמצב נוחכי אין כמעט ירידת פרמיים במשחק, כך שמהירות היריות נשאר באותה מהירות גם כשיש יותר 5 אוייבים על המסך

- מהירות הייריות הוגברה ועכשיו מהריות היריות מהירה כמו שבקשתם (רק תעדכנו אותי אם זה נראה לכם מספיק מהיר)

עדכון לפעם הבאה:
    - הוספת כלי נשק נוספים.
    - שיפור גרפיקה שלב.
    - יצירת 3 שלבים למשחק (בשלב הראשוני) כאשר רמת הקושי עולה משלב לשלב כפי שביקשתם
    - יצירת טבלת אלופים (און ליין ברשת).
    חח נתת את זה גם בעוד אתר...
    המשחק נחמד,הבעיה היא לא הבנתי לאן לוקחים את הדגל...

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    טוב המשחק עודכן שוב .
    עכשיו ניתן לקנות יותר מ 20 כלי נשק שונים בחנויות, ויש במשחק 10 שלבים .
    עכשיו מה שחשוב לי זה שתגידו לי מה לפי דעתכם רמת הקושי , ואם צריך להוריד אותה או לעלות אותה.

ולגבי הדגל, המשימה שלך בגדול היא לשמור עליו , ואם האוייבים לקחו לך את הדגל עליך להחזיר אותו למקום ולדאוג שהאוייבים לא יברחו איתו.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    בעיה בסולם השמאלי ביותר, יש בו באג שמאוד קשה לרדת דרכו.
    הקרואוץ' מקפץ כשעומדים עליו במקום לגרום לך לרדת בו.
    אי אפשר ללכת עם הקרואוץ', ואין לו באמת שימוש (באמת, אם יירו בך באמת תתכופף? אני הייתי קופץ או בורח.
    הייתי ממליץ על הוספת מד חיים של הבנאדם אותו תקפת אחרון (נעלם אחרי 5 שניות וכדומה).
    הסכין לא מזיז לאוייבים אם הוא לא מכוון לראש!
    קצב היריות מושלם, תשאיר אותו ככה. אני עדיין חושב שצריך להוסיף תמונה של כל סקין לשחקן במסך הפתיחה שתהיה יותר מעוצבת, ולא כפי שהיא מוצגת במשחק בהגדלה.
    עוד דבר, אם היית מוסיף סקרול זה היה עוד יותר מגניב. ז"א שאם אתה הולך עד לקצה הימני אתה מופיע בשמאלי, כמו בחלק ממשחקי הפאקמן (דרך מצויינת לחמוק מהרוחות!) ואם היה אפשרי שהדמויות היו מתוכננות לכוון עליך גם דרך הקצוות של המסך זה היה מגניב.
    הכוונה היא לזה:
    | = קיר
    O = אתה
    X = אוייב
    < = ירייה
    |< O X | האוייב יורה בקיר הימני
    | O X<| הייריה עוברת דרך הקיר הימני אל השמאלי והשחקן מאבד חיים
    זה מוסיף עוד צבע למשחק, דבר שלא באמת חסר =)
    שמתי לב שחלק מהאויבים בכלל לא מנסים להשיג את הדגל. אלה שנוחתים במצנח ועומדים ויורים בך רימונים לא יעילים במיוחד פשוט נשארים שם ויורים. העניין הוא שהם כל כך לא מאתגרים שאני רוצח רק את אלה שבאמת מנסים להגיע אל הדגל ולא אותם. זה היה נחמד אם הם היו מגיבים ככה רק אם יש עוד לפחות 2 אוייבים במסך.
    משחק נחמד מאוד, אשמח לראות עוד עדכונים מעניינים!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    דבר נוסף ששכחתי לציין, לגבי הרימונים שנורים מהמשגרים (אלה של הצנחנים),
    האנימציה שלהם בנחיתה ממש מוזרה, הם כאילו מסתובבים סביב ציר שמרכזו ברצפה, דבר שגורם לכך שהם יתגלגלו בין הרצפה לאוויר שמעליה לסרוגין לפני הפיצוץ. חוץ מזה, הרימונים האלה לא יכולים לנחות על הקומות העליונות על המסכים! זהו זה, עכשיו באמת סיימתי.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    חחחח חמוד מאוד
    ------------------------------------
    ------------------------------------

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מאוד אהבתי! אני אוהב משחקים בסגנון הזה

אני חושב שאתה צריך לשפר לפי הדברים ש-Woolin אמר...

ואני חושב שכדי לך לנסות לשפר את העיצוב של המסך (המפות וחלק העליון של הנשקים).

זה די משעמם שהחלק העליון של הנשקים, הוא מלבן ורשום בו דברים... נסה לעשות את זה יותר מעניין.

ותשנה את המפות.. שיהיו יותר יפות מבחינת בניינים ורקעים.

למשל: תעשה שאתה על גורד שחקים, ורקע של עיר בלילה, שמוארת באורות ברחובות.

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    תודה על התגובות עד עכשיו:

לגבי הרקעים , יש רקע של גורד שחקים והוא בשלב האחרון (אם תצליח להגיע אליו) , אך יש בעיה אחרת עם הרקעים , כי כפי שאתם רואים הם לא באיכות גבוהה וזה קורה בכוונה על מנת שהמשחק יתפוס פחות מחצי מגה (מנסיון של משחק קודם שיצרתי נכנסו לי יותר מ 90000 גולשים ) בשביל שלא יפול לי השרת.

דבר שני לגבי העיצוב של השלבים, איני יכול לשנות את העיצוב של כל שלב ושלב מחדש מכיוון שהתיכנות לא מאפשר לי את זה , ותיהיה לי בעיה לעשות שינויים כל שלב מבחינת משקל המשחק כפי שהזכרתי קודם.

לגביי היריות שהזכרתם , אני דווקא נגד זה ואני מעדיף שלשחקנים תיהיה אפשרות לברוח לצדדים ולהגיע לצד השני של המסך בלי פחד שירו עליהם מהצד השני (כי זה גורם לבלגן שצריך לשים לב לכל המסך)

דברים אחרים שהוזכרו אני ינסה לשפר , בקרוב מאוד יוצאת הגרסת בטא בין האחרונות , שימו לב שהיום 2.5 - העליתי גרסה יותר יציבה של המשחק .

כמו כן ישמח לשמוע לכמה נקודות הגעתם.

בתודה רבה עד עכשיו
    עופר שלי

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עדכון 4.5
    גרסת 0.71
    - ממשק המשחק שופר , עכשיו ניתן לבחור 7 דמויות (שכוללים את ספלינטר סל ואת סוליד סנייק) אך בשביל לשחק בהם יש לפתוח אותם ע"י הגעה למספר נקודות מסויים.

- רמת קושי שופרה , ושלב ראשון הינו ברמה קלילה אך רמת הקושי עולה משלב לשלב.

-נוספו 70% לחיים על מנת שהמשחק יהיה יותר קל

- נוסף אפשרות להחליף את אקדח הקולט ב יריחו.

-במשחק 10 שלבים , כאשר משלב 4 (כולל) באים אוייבים יחודיים וכל מקום עם היחידות הייחודיות שלו.

- שלב 4: צבא מזרח אירופאי

-שלב 5: לחימה נגד טרוריסטים ערבים

-שלב 6: מלחמה נגד יחידות אירופה (שימו לב שיש להם נשק שלא ניתן לקנות בחנות G36)

-שלב 7: מלחמה בשלג : מלחמה נגד אלפיניסטים.

-שלב 8: מלחמה נגד הרינג'רס והדלתא פורס (גם להם יש רובי M4 עם טריג'קון שלא ניתן לקנות בחנות)

-שלב 9: עירבוב של כל יחידות העולם (אירופאים מארינס ערבים)
    -שלב 10: יחידות הצל (חיילים עם מדים שחורים עם חיים גבוהים שקשה להרוג )
    - נוסף אנמציית פגיעה לכל סוג נשק: רובים יעשו סימן פגיעה גדול יותר ושוטגנים ומכונות ורובי צלפים יעשו סימן ענק.

- נוסף נשק טיל מתבייט שהולך לפי הכוונת

- גרפיקת הגיבורים שופרה (ועכשיו הראש של הגיבור משתנה גם כן לפי היחידה שתבחרו אותו)

- נוספו צלילים : כאשר תקחו תחמוש ורובים, וכאשר יגמר לכם התחמושת.

- הסולם הימני השמאלי תוקן וניתן לטפס עליו ביתר קלות ולעלות מעלה.

- שופץ ירי מטול הרימונים של האוייב - כך שעכשיו כאשר הוא יורה כדאי לכם לזוז על מנת שהוא לא יפגע בכם

- שונו מחירים שונים של כליי נשק

- שופר ירי השוטגן ליותר מהיר

- נוספה טבלת אלופים ועזרה לשחקן

עד כאן לבינתיים

עדכונים הבאים:

- פגיעה תגרום ליצירת אנימציית פגיעה של הדף

- מהירות היריות תוגבר (ע"פי בקשת שחקנים מחו"ל)

- כיונון הנשק למטרה יהיה יותר קל

- דיוק רב יותר לנשקים

- פחות פיזור לירי בתת מקלע.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    משחק אחד היפים, המנוע יפה וחלק יפה לראות שיש אנשים שיודעים לעשות משחקים ברמה גבוהה בארץ ^^
    אם היית משפר את הראפיקה ועושה אותה יותר חלקה זה היה משנה את המשחק לגמרי, אבל כמו שאמרת זה יטרוף לך את השרת אז תנסה פשוט לעשות 2 גירסאות אחרי שתסיים ואפילו להביא להורדה..
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    כן נראה איך זה יילך , ואחר כך עם הכסף שנרוויח ממנו נקנה שרת נוסף ונוסיף גרפיקה לדמויות.
    כמו כן אני מתכנן בעתיד לעשות מודים שונים , של נניח HALO או UNREAL , ואני יעשה בעתיד גם משימות שונות לגמריי, ואפשרות לעלות על כלי רכב.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    שיחקתי ופשוט התיאשתי
    למה צריך להשתמש בעכבר כדי לירות???זה כלכך קשה
    למה אי אפשר בלחיצה על המקלדת??
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אתה יודע מה ידידי אני יוסיף גם את האפשרות הזאת. שיהיה ניתן לירות עם המקלדת , למרות שקשה לי לראות איך תסתדר על לירות לאנשים שנמצאים למעלה.

נראה לך שתסתדר שתוכל להזיז את הכוונת גם כן עם המקלדת?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    שישלוט בחייל עם מקשי הניווט
    SPACE או V או C כדי לירות
    אבל קשה קשה מאוד עם עכבר
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    לא הצלחתי לעבור עדיין את שלב 2 :sad1:

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    לינק למשחק:

עדכון 9.5.07
    לאחר עבודה מרובה ועזרה גדולה ממכם , המשחק הגיע לבטא האחרונה שלו , להלן השיפורים האחרונים בגרסה:

- כוונת המשחק וידיוק הירי שופרו.
    - מהירות היריות הוגברה.
    - כוונת המשחק מופיעה מעל דמויות האוייבים
    - לכוונת המשחק כרגע יש אנימציה כאשר יורים בה (בדומה לCS ), כמו כן הכוונת עולה למעלה כאשר יורים ולא מכוונים מחדש את הרובה למטרה.
    - נוספו 5 דמויות חדשות למשחק (שאת רובם תכירו ממשחקים שונים ואפילו דמות אחת שקשורה לצה"ל ועוד דמות שלא ראיתם אותה כבר עשור במשחקי מחשב)
    - נוצר הדף וסאונד להדף בפגיעה באוייב ופגיעה שבכפץ האוייבים.
    - נוסף מידע לגבי כליי נשק בחנות (נזק , טווח , קצב אש , סוג)
    - שופרו מספר עצמים מבחינה גרפית.
    - קושי המשחק הורד,
    - שונו אפקטים של סאונד למספר כליי נשק.
    - לכל דמות יש עכשיו הנחה בחנות על כלי נשק מסויים (פירוט במשחק עצמו)
    - נוסף לפניי השלב הראשון מידע לגביי משימת המשחק.
    - נוספו אנמציות מוות נוספות לאוייבים
    - תחמושת כלי הנשק שאתם משתמשים בו מסומן עכשיו באדום.
    - תוקן באג שכאשר אתם אוספים כלי נשק מסויים שיש לכם כבר ואתם מחזיקים כלי נשק אחר (הייתם נתקעים עם סכין והנשק הנ"ל בלבד)
    - ניתן להניח מוקשים על גג בניין הדגל
    - ניתן לזרוק רימון על גג בניין הדגל

עד כאן לבטא האחרונה, עכשיו באמת חשוב שתגידו לי מה נראה לכם צריכים לשנות דחוף במשחק לפניי הפצתו

זמן משוער להפצת במשחק עד 20.5 (נקווה שנמצא ספונסרים מתאימים )

בתודה רבה
    עופר שלי.

הרשמה