תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    האם היית אוהד כשהיית צעיר ואיך התחלת להיכנס לביזנס?

ספייק: הייתי אוהד מושבע כשהייתי קטן, גדלתי בניו אינגלנד ואז היה WWWF באמצע-סוף שנות ה-70 כשהייתי ילד. תמיד הייתי אוהד מושבע, אהבתי את זה מהרגע הראשון שראיתי את זה (האבקות). התחלתי ללכת למופעים בגיל 12 בערך. לכל מופע שהייתי יכול ללכת הלכתי. בתחילת שנות השמונים הייתי אוהד אולד סקול בהשוואה להיום, ממש שנאתי את ההילים ואהבתי את הבייביפייסים, הייתי אוהד אמיתי.

זה (ההאבקות) השתנה לדעתך?

ספייק: או כן, אני מחשיב את עצמי מאחרוני האוהדים שהסתכלו על רסלינג כעל שוט. אוהדים שבעצם שנאו את ההילים ואהבו את הבייביפייסים כשרסלינג הוצג כשוט, ברור שהיום הוא מזוייף! זה ספורט בידורי. ברור לכולם שזו לא באמת תחרות. אבל כשאני נכנסתי לזה כאוהד לא ידענו את זה אז אני מחשיב עצמי כאחרוני האוהדים שהביזנס היה שוט בשבילהם. אני מחשיב את עצמי מאחרוני האוהדים האמיתיים.

מתי הבנת שאתה רוצה להיכנס לביזנס?

ספייק: בפעם הראשונה שראיתי את זה, בערך בגיל 5 כשצפיתי בשבת בבוקר. אחד המתאבקים בקרב שראיתי "שבר את הצוואר" (ספייק עושה מרכאות עם הידיים) ואני נדלקתי והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות.

היו לך חששות בגלל שאתה בחור קטן? חשבת שבחור קטן לא יוכל להצליח?

ספייק: לא! כשאני התחלתי בתחילת שנות ה90 לא היה דבר כזה קרוזרוויט או ג'וניור האבי וויט, היו רק הבחורים הגדולים. כשהתחלתי בזה אלה היו אני,ריי מיסטריו ומייקי וויפראק ואולי גם בילי קידמן. אנחנו היינו ה3-4 בחורים שמתחת ל200 פאונד שבביזנס וניסו להצליח. חוץ מאיתנו לא היו עוד, אנחנו הראשונים שסללו את הדרך. עכשיו אתה רואה את כולם במשקל הזה. במשך 100 שנים פרו-רסלינג היה ספורט של ביגמנים אז כשאני נכנסתי לזה זה היה מוזר,הם לא קיבלו את הבחור הקטן ואני הייתי פריק.
    זה היה הגימיק שלי, הייתי 140 פאונד עם הבחורים של 200-300 פאונד ועכשיו לאחר 10 שנים זה נהיה נפוץ והפריק הוא הביגמן. הרסלינג השתנה.

היית מורה של כיתה ג'. מתי החלטת לעשות מרסלינג קריירה?

ספייק: ידעתי שאני רוצה לעסוק ברסלינג עוד לפני ההוראה, זה היה רק עניין של למצוא דרך להיכנס לזה. סיימתי קולג', לימדתי כיתה ג' כעבודת יום, זאת שמפרנסת אותי. מצאתי בי"ס להאבקות ועסקתי בזה בנוסף להוראה. מטרת ההוראה הייתה לתמוך בקריירת הרסלינג שלי עד שיכולתי להפוך את הרסלינג לפרנסה.

עד מתי לימדת? עד שהגעת לECW?

ספייק: לקח לי 4 שנים של אימונים ולימוד בבי"ס עד שהגעתי לECW ואז הפסקתי ללמד.

כמורה לשעבר מה דעתך על מאט סטרייקר שהיה מורה ונתפס מתאבק וכתוצאה מכך פוטר מהוראה?

ספייק: שיהיה, הוא נתפס על בולשיט. הוא מתאבק בליבו וכמו אצלי כך גם אצלו ההוראה תמכה ברסלינג.
    אז טוב בשבילו. אלוהים יברך אותו, הוא אחלה וורקר. עכשיו הוא מתפרנס מרסלינג והוא לא צריך ללמד אז שאלוהים יברך אותו.

איך פגשת את רולין אלכסנדר?

ספייק: עברתי לקליפורניה וראיתי "יום שבת בבוקר רסלינג" וראיתי פרסומת ששאלה אם אתה רוצה להיות מתאבק מקצועי וזה היה רולין אלכסנדר אז התקשרתי. "אני יכול לקבל עבודה? או לפחות להתאמן כדי להיות מתאבק/מנג'ר/שופט?" וככה זה התחיל.

אתם בקשר עכשיו?

ספייק: לא... לא דיברתי איתו שנים הוא חתיכת חרא.

יש סיפורים שאתה רוצה לשתף עליו?

ספייק: לא... הרקורד שלו מדבר בשם עצמו. הוא התחיל עם כוונות טובות, הוא ידע איך הביזנס עובד והוא לא לקח באמפ מימיו.

איך הייתה תקופת האימונים שלך?

ספייק: אהבתי אותה, לדעתי היא הייתה נהדרת. קרעו לי את הצורה כל הבחורים הגדולים, אלה שכאילו היה להם פוטנציאל. הם היו מנצלים אותי אבל לי לא היה איכפת, אהבתי את זה, אהבתי להתאבק ולהיות חלק מזה.
    לא היה איכפת לי אם הם קורעים לי תצורה או גורמים לי להיראות רע.

מה זכרונותיך מכריס דניאלס?

ספייק: אין לי הרבה זכרונות ממנו, כריס הגיע לאולי שני קרבות בECW וזהו. אני חושב שהוא עבד עם נובה והוא רק הגיע ומייד ועזב.הוא בחור טוב ואחלה וורקר אבל אין לי ניסיון מקצועי איתו...

דונתאן מורגן?

ספייק: אימנתי אותו. הוא היה אחד הבחורים שכשלימדתי בימים ההם הוא היה מראשוני התלמידים שלי.
    הוא אחד הבחורים שהכנסתי לעסק. הוא אחד הבחורים שאוהבים את הביזנס. הוא רצה לספוג ידע ולספוג כישרון ולעשות כל מה שהוא יכול.
    הוא בחור טוב, רק רוצה לעשות מה שטוב לביזנס.

מייק מודאס?

ספייק: מייק הכניס אותי לביזנס. מייק הוא אחד הבחורים שלימד אותי את תורת הביזנס ואת מה שמותר לעשות ומה שאסור. אני חייב לו הרבה. הוא היה המורה העיקרי שלי בשנתיים הראשונות שלי.

מה זכרונותיך מהקרבות עם קראש?

ספייק: לא עבדתי עם קראש, היינו ביחד כמה מופעים אבל לא עבדתי מולו. הוא היה כישרוני! הוא הכיר את הביזנס. בקליפורניה כשאני רק פרצתי הוא היה כבר מבוסס. עבדנו באותם קארדים אך לא ביחד. כשהגעתי לECW פול אי(פול היימן), טאז ודרימר שאלו אם אני מכיר עוד בחורים מקליפורניה ואמרתי כן: קראש,ויק ריימס ורובר ת'ומסון. הם נתנו לקראש הזדמנות והיו לו בעיות אישיות וזה לא עבד בECW אבל הוא קיבל עבודה בWWF. בקליפורניה אני לא ידעתי כלום על קראש, הכרתי אותו ופיתחתי קשר איתו בWWE אז כל מה שאני יכול להגיד זה שפרצנו באותו איזור אבל אני לא יודע שום דבר על הרקע שלו. לא פיתחתי איתו קשר עד שהגענו לניו-יורק.

מי יזם את הקשר בינך ל-ECW? אתה או הם?

ספייק: אני שלחתי קלטות שאני הכנתי שבהם היו היילייטס מהקרבות שלי. התאבקתי בקליפורניה שנתיים-שלוש ושלחתי קלטות פרומו שלי לכולם. אני מניח שטאז או דרימר או פול אי(פול היימן) אמרו "היי בואו נתקשר אליו, יש לו פוטנציאל". הייתה לי עבודת יום אז |המראיין שואל אם הוראה|, לא זאת הייתה עבודה בחברה כלכלית רק כדי לפרנס את ההאבקות. קיבלתי עבודת משרד והייתי צריך להתעסק בוולסטריט וכל הבולשיט הזה, שיהיה זאת הייתה סתם עבודת משרד. יום אחד אחרי ששלחתי את הקלטת שלי קיבלתי טלפון למשרד "היי, זה פארי סאטורן". הוא התקשר כי הוא היה המייצג של ECW. "קיבלנו את הקלטת שלך ואהבנו את זה אבל אנחנו רוצים לראות עוד קרבות". אמרתי להם בסדר ושאני אשלח להם עוד קרבות. חוץ מכמה קליפים ביתיים שלחתי להם כמה קרבות מלאים שלי וקיבלתי טלפון שבוע לאחר מכן "אתה נראה די טוב ילד, אתה יכול לעבור לחוף המזרחי". אמרתי להם כן. ארזתי את הדברים שלי (my shit לדבריו) עברתי לקליפורניה והתחלתי בECW.

לפני שהגעת לשם הכרת את האנשים ששם?

ספייק: לא, לא הכרתי אף אחד.

הייתי לחוץ להגיע לשם?

ספייק: הייתי מבועת! מבועת! לא היה לי מושג. ראיתי קצת בטלוויזיה וחשבתי שזה אלימות מטורפת. זה היה בטלוויזיה, זה היה רסלינג, זה היה דרגה אחת מעל אז שמחתי אבל הייתי בכל זאת מבועת.

מה מחשבותיך על פול היימן?

ספייק: פול הוא פסיכופט. פול פאקינג משוגע. אין מישהו שיש לו יותר ידע ושכל בביזנס מאשר הוא. פול לקח אותי והייתי ילד ששקל 140 פאונד והוא אמר שאנחנו נעשה כסף ביחד ואמרתי לו סבבה וסמכתי עליו.
    5 שנים עבדתי בWWE ו-וינס שילם לי הרבה כסף ומבחינתי הייתי יורק על וינס אם הוא היה עולה באש. בשביל פול אי הייתי מסרס את עצמי. תמיד אהיה נאמן לפולי, הוא תמיד עשה את הדבר הנכון, תמיד דאג לי והיא לי לחבר. הוא נתן לעסק משמעות שהיא לא רק עבודה.

אתה ופול אי עדיין בקשר?

ספייק: כן... כן. אני קרוב לפולי, הוא חבר טוב.

איך היה היחס אליך בחדר ההלבשה כשהגעת?

ספייק: זה היה די מעורב, להגיע בגודל שלי זה היה פריקי.
    תבין היה להם כבר אנדרדוג כזה, מייקי וויפראק. והיה להם את ליטל גווידו שעשה את אותם דברים.
    אבל אני חושב שכשהבחורים הבינו שיש לי גישה, ז"א אני אוהב את הביזנס ואני רק רוצה לגרום לבחור שאיתי בזירה להיראות מצויין ובאם באם הגיע ואמר שהוא רוצה לעבוד אותי ואחרי 3 חודשים קיבלתי פוש ענקי כשעבדתי איתו. אחרי זה פשוט הסתדרתי, לא היו לי בעיות בחדר ההלבשה. הסתדרתי עם כולם: רוב,סאבו,דאגלס,טאז הדאדליז. להסתדר עם אנשים אף פעם לא הייתה בעיה.

מה היו מחשבותיך כשהגעת על באבה ודיוון?

ספייק: באבה מפחיד, באבה לקח אותי תחת חסותו כי הייתי דאדלי אז הייתה באחריותו. כל מי שמכיר אותו יודע שהוא קשוח ונאמן לעסק ופתאום הוא קיבל את האחריות עליי והוא היה צריך לוודא שאני עושה את הדברים כמו שצריך כי אם הייתי עושה את הדברים לא כמו שצריך זה היה גורם לו להיראות רע.
    באבה ולי יש קשר הדוק מאוד, הוא אחי הגדול, אבי הגדול. הוא תמיד דאג לי, בלי באבה ודיוון הייתי כלום בביזנס הזה, יש לי קשר הדוק מאוד איתם.

מה זיכרונותיך מהעבודה נגדם בהתחלה?

ספייק: OMG ! אני הולך למות? הייתי מבועת. בפעם הראשונה שלי בECW עשיתי מלא פעלולים והם זרקו אותי מעבר למרפסות והייתי מבועת. חשבתי בהתחלה שECW זה רק אלימות לשם אלימות ואז כשהגעתי לשם והבנתי שיש סיפור וסיבה אז הבנתי שיש עוד. זה לא רק רצון לדם אלא אנחנו גם מספרים סיפור פה. כשהבנתי מה היה הסיפור הכול הסתדר ולהתחבר. בששת החודשים הראשונים שלי פשוט פחדתי. חשבתי שהמקום הוא חור.

אתה חושב שהם היו סטיפים איתך יותר מידי? או עם מישהו?

ספייק: אם הם היו אז הם עדיין לא סיפרו לי. (מחייך) אתה מבין למה אני מתכוון? אני מתכוון שאם מישהו רוצה להיות סטיף איתי מה זה עוזר לו... הוא חוזר לחדר הלבשה ואומר "היי כיסחתי לספייק את הצורה" אבל למי איכפת?!?! אני 140 פאונדס, לך להזדיין. לא היו לי אף פעם בעיות כי אם מישהו קרע לי את הצורה לא ידעתי את זה. אם מישהו קרע אותי הייתי צוחק עליו ואומר לו "פשש, זה היה טוב" ואז כשהם הבינו שאני מוכן לספוג את החרא שלהם אז לא הייתה בעיה. אני מוכן לקבל קריעת צורה מכל אחד, לא איכפת לי כמה גדולים הם.

מישהו בECW סירב לשים אותך אובר או למכור?

ספייק: לא, היינו קבוצת פילוסופים. עניין האנדרדוג עבד ואנשים הבינו את זה, זה היה מאמץ קבוצתי . הם הבינו שיש לי משהו שהקהל יכול להתחבר אליו ולהזדהות איתו. כל מה שנדרש היה הניצחון היחיד על באם באם ביגאלו. ניצחתי אותו פעם אחת ולא הייתי צריך יותר לנצח קרב לכל אורך הקריירה שלי. תמיד הייתה האפשרות שאני יכול לנצח קרב (בזכות הקרב עם באם באם) וזה היה היופי שבעסק. זה היה היופי בכך שבאם באם שם אובר בחור קטן כמוני. אני חייב לו את הקריירה שלי על הקרב היחיד ההוא אבל לא אני לא הייתי צריך יותר לנצח ולא היה איכפת לי הניצחון, כל עוד קרעתי את התחת שלי בזירה לא היה איכפת לי. אתה רוצה לכסח אותי, תכסח אני לא שם שים.

של מי היה הרעיון שבאם באם יפסיד לך?

ספייק: זה היה הרעיון שלו, הוא הגיע אליי ואמר "ילד, אני רוצה לעבוד איתך" שאלתי אותו "מה?!" הוא אמר "ילד, אני רוצה לעבוד איתך" אז אמרתי "אוקיי"...

זה היה המפנה בקריירה שלך?

ספייק: או... בהחלט, בלי צל של ספק. אף אחד לא ראה את זה מגיע וזה היה היופי של זה.
    הוא שם אותי אובר לרגע אחד וזה נמשך לכל חיי והנה אנחנו 8 שנים לאחר מכן ואנחנו עדיין מדברים על זה. אלוהים יברך אותו.

מה זכרונותיך מכריס קנדידו?

ספייק: אני אוהב את כריס, כריס הגיע ועבדתי איתו בכמה קרבות. כריס היה בחור טוב, הוא ידע את העסק. העסק הזה עצוב הוא קורע אותך. אני מסתכל אחורה ורואה כמה בחורים ראיתי באים והולכים, מתים. זה עצוב זה פאקינג גרוע. וזה בחור שהיה לו את כל הפוטנציאל והכישרון בעולם, זה מזוויע.

מה זכרונותיך מאקסל רוטן?

ספייק: אהבתי לעבוד איתו, הוא לימד אותי פאקינג הרבה. אבל למה אתה שואל עליו? ברצינות.

זכרתי את הקרבות שלכם ביחד. מה אתה זוכר מהקרבות שלכם?

ספייק: אקסל לימד אותי את הביזנס, עשיתי קרבות פתיחה איתו והם היו בסיסיים, לימוד היסודות, לימוד פסיכולוגיה ואת הבסיס. למדתי מאקסל בדיוק כמו שלמדתי מכל הבחורים בחברה. הוא היה אחד המוחות הגדולים בעולם. יכולת לשים את אקסל כבוקר ראשי בWWE. הוא לימד אותי המון, אני חייב לו.

היית מעורב בבעיות בין ארן לשאר הבחורים בECW? (הערת המתרגם:חכו זה הולך להיות מצחיק)

ספייק: מי זה ארן? אני כנראה לא יודע על מה אתה מדבר. אני לא יודע מי זה בכלל... אני רציני אני לא יודע למה אתה מדבר עליו מי זה?

מה מחשבותיך על טאז?

ספייק: לא רגע תחזור אחורה. מי זה ארן? זה קראש? |היו דיבורים שהיו לך ולכולם בעיות איתו| עם קראש? |כן עם קראש|.
    אוקיי אז תשאל מחדש, עכשיו אני מבין את השאלה.

הייתי מעורב בבעיות עם קראש וכל השאר?

ספייק: לא! הבעיה של קראש הייתה שהוא הגיע מקליפורניה לניו-יורק וקיבל 75$ ללילה והוא היה מבועת. אתה עובר מקליפורניה וחוצה את המדינה ומקבל כסף בולשיט רק בשביל ההזדמנות להיות בטלוויזיה, להיות בECW. הבעיה של קראש הייתה שהוא עבר חצי עולם ועזב את אישתו ואת ביתו שם. הבעיה של קראש לא הייתה אתיקה או התנהגות אלא המשפחה שלו. אז לא, הייתי מעורב בבעיות שלא היו לקראש חוץ מזה שהוא התגעגע לאשתו ולבתו.

היה דיבור גדול על זה שלקראש ולטאז היו בעיות ובגלל זה קראש עזב.

ספייק: אני חושב שקראש התגעגע לבתו, אם לטאז היו בעיות איתו דבר עם טאז. אתה לא יכול לבקש ממישהו לעזוב את החיים שלו ולעבור 3,000 מייל ולתת לו שיט!

מה מחשבותיך על טומי דרימר?

ספייק: במה? הוא שמן. כאילו מה אתה רוצה לדעת? הוא בחור טוב, הוא חבר טוב שלי, הוא טוב לביזנס. הוא היה אחד מהחבר'ה בECW שתמיד נתנו לי הזדמנות. מה אני יכול להגיד? הוא בחור טוב.

מה מחשבותיך על הציוות שלך עם מייקי?

ספייק: מיקיי וויפראק? . אני אוהב אותו, אנחנו נלקחנו מאותה תבנית. אנחנו שניים מהבחורים קטנים. התחלנו ב95-96 כשלא היו בחורים קטנים. מייקי,אני, בילי קידמן ומי עוד היה שם? ריי מיסטריו.
    אנחנו היינו האנשים הקטנים המקוריים שסללו את הדרך לבחורים הקטנים. לא היית רואה את האיי ג'יי סטיילס וכל אלה ו-TNA והקרוזרוויט והאקס דיוויז'ן אם לא היה את הדברים שאנחנו עשינו לפני 10 שנים עם הבחורים הגדולים ומייקי עשה דברים עם אוסטין ועם קקטוס, הוא היה אגדי.

מה מחשבותיך על עבודתך עם הFBI?

ספייק: אהבתי את הFBI. ראיתי את זה... רגע בוא נפרק את זה: גווידו/נאנז הוא אחד מחברי הטובים בעולם, טרייסי וריץ' הם פשוט שתי אגדות. הם יכולים ללמד אותך, למדתי מהם המון. אהבתי כל אחד מהם ואני חייב להם. מה אני יכול להגיד? ואהבתי את הגימיק!!!

מה אתה חושב על הפיוד של ניו ג'ק והדאדליז?

ספייק: אתה יודע... ניו ג'ק עשה הרבה בשבילי, זה היה שילוב נחמד. אני עשיתי את רוב הבאמפים ואת רוב הרסלינג וניו ג'ק עשה את תרגילי ההייפליינג המדהימים שלו. זה הכניס אותי להרבה PPV'S.
    כל העניין הזה שם אותי אובר ועזר לי להרוויח כסף.

באיזו נקודה בקריירה שלך חשבת "הנה עשיתי את זה"?

ספייק: אני מניח שכשאני ובולס עשינו את הריצה עם הדאדליז וקיבלנו ואיבדנו את החגורת זוגות. רגע בעצם תמחק את זה, את המיין איבנט עם מייק אוסום אני חושב שזה היה 97-98 רגע בעצם אולי זה היה שנתיים מאוחר יותר ב-2000. בחור בגודל שלי בתחרות יחידים במיין איבנט של ECW. אני חושב ששם הביטחון שלי עלה מאוד והבנתי שיש לי מקום בביזנס הזה והרווחתי אותו. אני חושב שזה היה הרגע.

מה מחשבותיך על הקרבות עם ריינו?

ספייק: אהבתי לעבוד עם ריינו. הוא היה אחלה. זה היה כיף, הוא היה בחור גדול כזה שכיסח אותי אבל כימיה טוב ופול אי ידע לעשות לנו בוקינג והוא אחלה וורקר.

מה חשבת באותו הרגע שפול אי אמר שהוא מביא לך את תואר הזוגות?

ספייק: פול אף פעם לא אמר לי שהוא מביא לי את התואר. אני מתכוון שיהיה זה סתם עוד יום שבו ניכנס ונעבוד אני ובולס נגד באבא ודיוון רק שהלילה נחזור עם התואר, נהדר. לא חשבתי על כך הרבה, לא אכפת לי מהשיט הזה, אני רק רוצה לתת הופעה ולבדר את הקהל. לא איכפת לי אם אני מפסיד או מנצח.

איך השתנתה ECW כשטאז עזב? או האם היא השתנתה לדעתך?

ספייק: באותו הזמן היא השתנתה כשטאז עזב והדאדליז עזבו והתחושה בחדר ההלבשה הייתה שאנחנו רק תשתית אימון בשביל החברות הגדולות והתחלנו להיות אנטי WWF. בחורים התחילו לעזוב והבנו שהחברה הזו (ECW) היא רק כלי של וינס. זאת הייתה מכה, כל הזמן הזה עבדנו ואמרנו "פאק יו WWF, פאק יו WCW" ועבדנו בשביל רסלינג ואלימות וידור האוהדים ואז הבנו שECW היא רק התשתית אימון בשביל מתאבקים שיעברו בסופו של דבר לחברות הגדולות. זאת היה מעין בעיטה בביצים.

איזו עזיבה הכי הפתיעה אותך? של רייבן, סאטורן, טאז או מייק אוסום?

ספייק: העזיבה של טאז הייתה כנראה הגדולה ביותר כי היינו כל כך מסורים לטאז אז כשהוא החליט לעזוב זו הייתה המכה הגדולה ביותר לחברה שלנו כי טאז היה הטופ גאי (Top Guy) שלנו ופתאום הוא עוזב. ואתה יודע מה קורה למי שעוזב לWWF הוא הופך לפאקינג ג'ובר ומפסיד בסקוואשים אז העזיבה של טאז הייתה ההפתעה הגדולה ביותר.

מה אתה זוכר מהעניין עם מייק אוסום?

ספייק: אתה יודע מה. זה קרה כשעבדתי בPPV האחרון שבו נפגעתי בברך פגיעה שהשביתה אותי לחצי שנה ואז מייק קיבל את ההצעה לעזוב וזה היה מסריח כי רוב היה בחוץ עם ברך שבורה, טאז בדיוק עזב, הדאדליז בדיוק עזבו ואנחנו מנסים לבנות מוצר משל עצמנו עם אוסום וריינו וECW השיגו שידור בטלוויזיה הארצית ואז מייק לקח את התואר ועזב, זה היה מסריח. לא עושים דברים כאלה. אני מתכוון שכל כך הרבה בחורים שמו אותו אובר וביססו אותו להיות אלוף מצוין וברגע אחד הוא אמר "פאק יו, אני הולך לWCW", זה לא היה הגון.

WCW יצרו איתך קשר?

ספייק: כן, אחרי שבאבה ודיוון עזבו ביג דיק עדיין היה בחיים והייתה להם מחשבה לדעתי לעשות משהו נגדם ולהביא את ספייק וביג דיק כנגדם. אבל הלך לי טוב ולא הסכמתי ללכת, מה גם שהם לא הציעו לי הרבה כסף.

באיזה שלב הבנת שיש בעיות בECW?

ספייק: היה לי אמון בהם שהחברה תמשיך עד שזה באמת נגמר. תמיד חשבתי שECW תישאר ואפילו שאמרו שECW "מתקפלים" לא האמנתי. עד שהתחלתי לעבוד בWWE עוד האמנתי.

הייתה לך נקודת שבירה שבה היית צריך להשתמש בתוכנית גיבוי?

ספייק: לא הייתה לי תוכנית גיבוי, התוכנית גיבוי שלי הייתה שניו יורק (WWE) יקחו אותי והם לקחו אז לא הגעתי לנקודה הזו. עכשיו אני בנקודה הזו של מה אני אעשה בלי האבקות. (הראיון נערך כחודש-חודשיים לאחר שפוטר מהWWE).

בוא נחזור לרגע למייק אוסום. מה חשבת בלילה שפגעת בברך שלך נגדו?

ספייק: חשבתי פאק זה המיין איבנט של PPV אני חייב לסיים את הקרב. הברך שלי נפגעה באמצע הקרב והיה לי עוד איזה 5 שולחנות שאני צריך לעבור בהם בקרב הזה. הייתי מבועת פשוט רציתי לסיים את הקרב.

הרגשת איזשהו לחץ מההנהלה לחזור מוקדם? (מהפציעה)

ספייק: לא ממש לא. למעשה פול אי נתן לי גימיק של איזה קריין והוא קרא לי הבוקר ראשי, הוא נתן לי תפקיד דיבור כשהוא ידע שאני לא יכול לתפקד פיזית. בECW לעולם לא היה לחץ כשהם ידעו שאני לא בריא, הם תמיד ידעו להתייחס אליי יפה, לא היו לי אי פעם בעיות עם ECW.

יש לך סיפורי דרכים מעניינים שאתה רוצה לשתף?

ספייק: סיפורי דרכים? אממ... לא. יש לי הרבה סיפורי דרכים אבל אתה צריך לקחת אותי לאיזה באר קודם ולדבר איתי אחד על אחד, אני לא אקבור אף אחד.

מה אתה חושב שעשה את ECW כל כך מוצלחת? ובאיזו נקודה היא הייתה בשיא?

ספייק: מה שעשה אותה מיוחדת זה הבחורים שהיו מוכנים לעבוד קשה והאוהדים שהעריכו את זה והייתה הדדיות. נקודת השיא הייתה צריכה להיות בערך 6 חודשים לפני שטאז והדאדליז עזבו כשרוב היה בריא וסאבו תפקד בערך ב98-99.

מה זכרונותיך מהPPV האחרון של ECW? מה עבר במוחך באותו ערב?

ספייק: הזה של WWE((ECW One Night Stand? |לא, של ECW האמיתית, אני קורא לה ECW האמיתית|. לא האמנתי שזה ייגמר. עד היום הזה אם היית שואל אותי לא הייתי מאמין שECW תיגמר, לא הייתה סיבה שהיא תיגמר. היה לנו קהל מצוין,טלוויזיה וכסף ולא האמנתי לשמועות, הייתי בהכחשה.

מה אתה זוכר מהאנגל של ECW-XPW?

ספייק: אני זוכר שמלא ילדים כוסחו בסמטה. אני לא יודע, זה היה חבורה של ילדים מקליפורניה שחשבו שהם יכולים להתעסק איתנו והם באו באחד מהPPV שלנו בלוס אנג'לס והניפו שלטים ורצו ללכת מכות אז כיסחנו אותם בסמטה. אני עדיין החלמתי מהפגיעה בברך ואני זוכר שכיסחנו להם את הצורה בלי בעיות.
    XPW הם חבורה של ילדים עצמאים שרצו לבנות להם שם ע"י דריכה על האצבעות שלנו ולא היינו נותנים לזה לקרות וזה לא קרה. זה היה סתם בולשיט והם רק הרוויחו כיסוח צורה. אני בטוח שמי ששלח אותם לא כוסח בעצמו אלא שלח חבורה של ילדים בשמו.

כמה שונה היה פול היימן בWWE לעומת ECW?

ספייק: פול אי לעולם לא השתנה. הוא עשה את שלו תמיד. הוא חבר טוב, בוקר טוב, הוא לעולם לא השתנה.

ראיתי שינוי בבאבה ודיוון?

ספייק: בהחלט לא! זה עסק שונה לעבור מECW לWWE זה כבר לא הכיף של רסלינג, זה משכורת ועבודה, אבל ידענו שזה מה שזה ולא היה שינוי ביחסים שלי עם החבר'ה מECW.

מה מחשבותיך על ג'ים רוס ו-וינס מקמהן?

ספייק: וינס הוא פריק, וינס חי בעולם משלו. הוא מוקף בעולם ההאבקות המטורף שלו. עם JR הסתדרתי תמיד. תמיד הייתי בא אליו עם בעיות.

איך התייחס אליך חדר ההלבשה בWWE כשרק הגעת לשם?

ספייק: לא היו בעיות, כבר הכרתי את רוב החבר'ה גם ככה. אתה יודע הם ראו אותי בECW אז לא היו לי בעיות.

זה היה קל יותר או מתסכל יותר לבנות ספוטים בקרב 3 זוגות? ותן דוגמאות.

ספייק: כשיש לך קרב של 6 אנשים אבל רק 5 דקות פשוט מחלקים לכל אחד ספוט וזה לא בעיה. לא ביג דיל.
    אני לא מעריך אף ניסיון לעשות קרב של 5 דקות אבל זה מה שהם נתנו לנו.

מחשבות על רסלמניה 17. הרסלמניה הראשונה שלך.

ספייק: אהבתי את זה, זה היה מדהים. כל הקארד היה מדהים. אני היית רק בWWE שבועיים ומייד הייתי במניה 17, זה היה מדהים. לעבור מECW ל...עולם! זה היה הבדל גדול, זה היה מדליק.

איך התנהג החדר הלבשה כשהחבר'ה מWCW התחילו להגיע?

ספייק: זה לא היה ביג דיל. אני מניח שגם אני הייתי מאותו סוג של חבר'ה כי גם אני באתי חברה אחרת אבל כולנו הכרנו את כולם. רסלינג זה עולם קטן. לא היה "היי אתה מWCW, אתה רשע!". כולנו הסתדרנו.
    כל עוד אתה מוכן לעשות את הדבר הנכון בזירה לאף אחד אין בעיה.

כמה מוזר זה היה לעבוד עם קראש בPPV של WWE?

ספייק: זה היה שיחוק! זה היה בחור שעבדתי איתו כשרק פרצתי ואחרי כמה שנים אנחנו נפגשים ועושים את העניינים שלנו בקרב הארדקור, זה היה שיחוק.

של מי היה הרעיון לצוות אותך עם מולי הולי?

ספייק: לא יודע. זה פשוט הוגש לי. פשוט אמרו לי "היי, אתה ומולי זה נראה שיש ביניכם כימיה". ואני אמרתי "בסדר". אז אני לא יודע אם זה היה צוות הכתיבה או מישהו אחר.

מה אתה חושב על בוב הולי? אתה חושב שהוא באמת היה ביריון?

ספייק: לא. בוב לא. ג'יסז זאת אחת משאלות הכוסיות האלו. אמ... כל אחד ששווה משהו בביזנס הזה חייב "לשלם את החובות" וחלק מזה הוא לקבל קצת מכות בזירה ומה שבוב עשה לילד ההוא לא היה משהו רע, הוא היה קצת סטיף איתו כמה פעמים אז מה, למי איכפת?!? שפה נפוחה? אתה פאקינג צוחק עליי? אתה בוכה על שפה נפוחה? רוצה לעבור על כל הפציעות שלי ולבדוק את התיק הרפואי שלי ב10 שנים האחרונות? שפה נפוחה היא הבעיה האחרונה שלי. אז מי שרוצה להתלונן על זה שבוב הולי גרם לילד לשפה נפוחה למי אכפת... לילד הגיעה שפה נפוחה. בוב הולי הוא טוב לעסק, הוא תמיד היה נאמן וישר לעסק ולא משנה מה הוא עשה, הילד היה צריך את זה וזה הגיע לו.

של מי היה הרעיון לשים אותך ואת טאז ביחד?

ספייק: לא יודע, זה עוד רעיון של הטמבלים מהצוות כתיבה. אני באמת לא יודע, הם פשוט באים אליך יום אחד ואומרים "היי אתה הולך לעבוד עם הבחור הזה" ואתה אומר "אוקיי בסדר". אני לא יודע מי הגה את הרעיון הזה, בטח מישהו בצוות כתיבה שמבין משהו ברסלינג.

מחשבותיך על הזכייה ברסלמניה 18 באליפות ההארדקור.

ספייק: אתה יודע, מניה היא הילייט ואם אתה מגיע למניה אז יופי לך. זה קול להגיד שאני חלק מרסלמניה אבל בשנים האחרונות שלי הייתי מאוכזב מהמקום שלי. "אתה צריך לשמור זמן לבחורים הגדולים, הם צריכים 25 דקות", אני מתכוון הרסלמניה הראשונה שלי הייתה מגניבה אבל מאז המקום שלי ברסלמניה היה פשוט מקום כיסוי. הם רצו לכסות איזה מקום ריק והשתמשו בי באיזה תפקיד של 30 שניות אז כבר העדפתי לא להיות שם בשביל שיתנו לי תפקיד בולשיט. אני מעדיף תפקיד עם משמעות שלא יזרקו לי עצם שילכו להזדיין. אני כבר מעדיף לבלות את סוף השבוע עם אשתי מאשר לקבל תפקיד בולשיט.

מה הייתה התגובה בחדר ההלבשה לעזיבה של ברוק לסנר?

ספייק: זה קרה בסמאקדאון ואני הייתי בראו. השאלה היותר מתבקשת היא מה קורה למשרד שהוא זורק כל כך הרבה כסף על בחור שלא הוכיח את עצמו? לא היה ספק שלסנר הוא בן זונה מוכשר, אני מתכוון תסתכלו על הגוף ועל ההיבט הפיזיולוגי, הוא יכול לעבוד אבל מישהו שווה משהו בלי שהוא שילם את החובות שלו? אני מתכוון למה הוא צריך בשנה הראשונה שלו להפוך לאלוף עולם? הם כל כך ממהרים לזרוק את החגורה על מישהו שמסוגל למכור חולצות. היום בWWE זה "אנחנו מסוגלים למכור חולצות! תן לו מהר את התואר, תעשה אותו אלוף, חייבים לתת לו פוש חייבים!" וג'ון סינה, אני אוהב אותו עד עמקי נשמתי, הבחור הכי נחמד בעולם, הוא יבוא וישב לידי ויגיד לי "אני לא מוכן עדיין להיות אלוף עולם בגלל שהוא עוד לא מכיר את העולם הזה. הWWE לא מחכים שאתה תכיר את העולם הזה, הם רק חושבים על המכירות שלהם, לא משנה להם אם המתאבק יודע לעבוד או לא.

של מי היה הרעיון לשים אותך ואת באבה ביחד?

ספייק: שאלה טובה, אני לא יודע.

זכרונות מהקרב שלך עם בנואה וגררו.

ספייק: אממ... אתה יודע זה היה די מצחיק. בהתחלה הרגשתי כבוד אבל הם שמו אותנו בעיקר כי אנחנו יודעים לעבוד ובנואה בדיוק חזר מפציעה אז הם אמרו "בוא נשים אותם עם בחורים שיודעים מה הם עושים ויוכלו לסחוב אותם כל הקרב בלי לפגוע בהם". בהסתכלות לאחור אני מאוכזב מעצמי כי לא הייתי מספיק אנוכי אם זה הגיוני... סוף סוף אני עם בנואה וגררו וכל מה שרציתי לעשות זה למכור, אתה יודע. לא ניסיתי לגרום לזה להיראות כאילו אני מכסח אותם וכל הגישה שלי הייתה למכור. אבל מצד שני אתה חייב שתהיה לך איזושהי התקפה ואני באותו הזמן חשבתי "אני פה עם אדי גררו, אני לא יכול לעשות לו משהו". לא תקפתי כמו שהייתי אמור, עכשיו הייתי עושה את זה אחרת.

מה דעתך על זה שאומרים שטריפס מעכב אנשים ויש לו יותר מידי שליטה בראו?

ספייק: אני לא יודע, לא הייתי בראו הרבה זמן. יש לו הרבה מידי שליטה? זה תלוי בהחלטות שהוא מקבל. אתה לא יכול להאשים מישהו שמזיין את הבת של הבוס ומתחתן איתה ומרוויח כמה שיותר כסף. כולם יודעים מה הוא עושה, כולם יודעים שהוא מנסה לעבוד על המערכת אבל אתה יכול להאשים אותו על זה? ועל זה שהוא מצליח לעשות את זה? אני תמיד הסתדרתי עם האנטר אבל ידעתי שהוא תמיד מנסה לדחוף את עצמו. תמיד הסתדרתי איתו אבל ידעתי שהוא מנסה לשים את עצמו אובר אבל אתה יכול להאשים אותו? הוא מזיין את הבת של הבוס גאד דאם אני נותן לו סטנדינג אוביישן.

זה היה הרעיון שלו לקרב שלכם בראו?

ספייק: עבדתי עם האנטר? והוא הרג אותי? |אני לא חושב שהוא הרג אותך, זה היה קרב די שקול. יש לך זכרונות מהקרב ההוא?| אני לא זוכר את זה בכלל, אני מתכוון אני רציני. אני בטוח שעבדתי עם האנטר, אני זוכר שעבדתי איתו אבל מה עשינו קרב טלוויזיה?זה היה משהו חשוב? היה איזה אנגל מאחורי זה? |לא, זה היה קרב אחד| זה היה סתם קרב אוקיי אז עבדתי איתו והוא בטח גרם לי להיראות טוב כי האנטר הוא וורקר מדהים אבל אני לא זוכר.

היית מופתע מכך שרייבן לא הסתדר בWWE?

ספייק: לא... זאת חברה מאוד פוליטית והכל שם סובב סביב איך אתה מסתדר מאחורי הקלעים. רייבן עם כל הגאונות שלנו יכול להיות קוץ בתחת ובחברה הזאת לא יכלו שיהיה להם בחור שהוא קוץ בתחת. זה לא היה שונה מאחרים, הרבה יותר מוכשרים פוטרו גם כן.

מה דעתך על הכותבים של הWWE?

ספייק: אני לא יכול לדבר עליהם בפרטים אינדיבידואלים כי לא הייתי שם אבל אין לי בעיה עם הכותבים. לכותבים יש בעצם רעיונות טובים מאוד אבל הבעיה היא איך שהחברה מנוהלת כאשר הכול מצטמצם לשל מי היה הרעיון. למשל קורה שלכותבים יש רעיונות טובים מאוד והסוכני דרכים רוצים לקחת את הקרדיט עליהם ואז זה קרב ביניהם על של מי היה הרעיון ואז אתה זורק לתערובת את המתאבקים ואז יש לך קרב משולש בין הסוכנים לכותבים למתאבקים. הכותבים בעצם הם מאוד טובים אבל הם לא מקבלים את ההזדמנות לזרוח. אם מישהו עולה על רעיון טוב, אז מישהו אחר לוקח על כך קרדיט אז אין לי בעיה עם הכותבים. זה לא אשמתם שהם לא יודעים כלום על רסלינג, מישהו שכר אותם אז הם בעצם עושים עבודה טובה אבל כמו המתאבקים, "חותכים להם את הביצים" (מגבילים אותם) לפני שהם מספיקים להראות מה הם מסוגלים.

מה מחשבותיך על סטפני מקמהן?

ספייק: תמיד הסתדרתי טוב עם סטף. שוב, אני לא שם כשההחלטות מתקבלות אבל אני יכול להגיד שתמיד הסתדרתי איתה. מה שהיא עושה מאחורי הקלעים בפגישות הכתיבה ,אני לא שם אז אני לא יודע. זה קשה שאתה עולה על רעיון ומראה אותו לכותב והם תומכים בך ואומרים שיקדמו את הרעיון ואז הם מעלים את הרעיון בפגישה ואז הם חוזרים אליך ומבטלים את הרעיון ואתה לא יודע למה. אז אני לא יודע, אני לא שם. אני לא יודע כמה טובה סטפני. מבחינתי היא חסרת תועלת בגלל שלעולם לא שמעתי אותה מעלה רעיון מקורי, לא שמעתי משהו שהיא מעורבת בו אבל אני לא שם בקבלת החלטות.

ביולי 2001 נפצעת, איזה מין לחץ הרגשת לחזור?

ספייק: תמיד היה לחץ שאם אתה לא שם, אתה פצוע אז אתה תאבד את העבודה שלך. אני מתכוון הם פיטרו את טאז על צוואר שבור. אז אם יש לך את חוסר המזל ואתה סובל מפציעה אתה תמיד מרגיש שהעבודה שלך בסכנה וזה נוראי. איך אתה יכול לנהל חברה שהאנשים בה מסכנים את חייהם ואם הם נפצעים הם צריכים לדאוג שהם לא יאבדו את העבודה שלהם.

סוכני הדרכים לדעתך מועילים?

ספייק: תלוי בסוכן. חלק מהסוכנים מאוד טובים וחלקם מנסים לשמור על העבודה שלהם כמו השאר. הרבה מהסוכנים הם מתאבקי עבר והם לא יכולים להתאבק יותר אבל האבקות זה כל מה שהם יודעים אז הם מקבלים עבודה כסוכן והם פשוט רוצים לשמור עליה, אז עבודתם היא לרצות את וינס. הסוכנים צריכים לספוג את אותו כמות חרא שהמתאבקים סופגים ומה שעצוב זה שאם הם מפוטרים הם לא יוכלו למצוא עבודה בהאבקות באינדיז. הסוכנים הם הבעיה הגדולה ביותר בחברה כי הם מנסים לשמור על עבודתם והם מאבדים את הערך שלהם.

איך מייקל הייז מבחינה זו?

ספייק: הסתדרתי עם מייקל טוב, הוא בחור אולד סקול שאוהב את הביזנס. הפעם היחידה שיצא לי לעבוד איתו הייתה בTLC כשרק הגעתי ברסלמניה 17 והוא היה הסוכן העיקרי מאחורי הקרב הזה והיה נהדר לעבוד איתו. הוא העלה פינישרים טובים וספוטים טובים. למדתי ממנו הרבה, הוא בחור טוב.

מה אתה יודע על "הטיסה מהגיהנום"?

ספייק: אני לא זוכר ממנה הרבה, זו הייתה טיסה מהגיהנום כולנו היינו דפוקים ושיכורים. זה היה לפני 5 שנים והיה לך 50-60 מתאבקים מקצוענים שיכורים על מטוס. |אז זה לא היה מוגזם מבחינת הסיפורים?| אני לא יודע מה הסיפורים, לעזעזאל משהו קרה, היו 50 מתאבקים שיכורים אבל זה הכל. לאף אחד לא היה מגיע להיעצר, חזרנו משבוע באירופה והיה לנו 12 שעות להרוג והיה לנו יין ובירה חופשי אז כולם השתכרו ונהנו. אם חלק מהחבר'ה קצת התפרעו, כן זה קרה אבל אז מה?

איך זה היה בשבילך להיות אלוף זוגות WWE?

ספייק: אכזבה. זאת הייתה התקופה הכי מאכזבת שהייתה לי. אני חשבתי שזאת נקודת מפנה ושאני אהיה חלק משפיע אבל טאז פירשן בסמאקדאון והוא לא יכול היה לנסוע להאוס שואוז אז אני הייתי מחוץ להאוס שואוז שזה אומר שעבדתי רק יום בשבוע אז עברתי מלעבוד 4 ימים בשבוע ליום אחד בגלל האליפות.
    בסופו של דבר יצא שהפסדתי כסף כשהפכתי לאלוף שזה היה קצת דבילי. הלכתי לJR ושאלתי אותו WTF? אני אלוף זוגות ואני מפסיד כסף? אז הוא אמר "הזוג שלך לא יכול לנסוע כי הוא צריך לפרשן". וזה היה כמו פאק יו כזה כאילו "אנחנו נביא לך את התואר אבל אתה לא תוכל לרוץ איתו". בסופו של דבר זאת הייתה אחת האכזבות הגדולות ביותר שלי.

מחשבות על העבודה עם באבה ודיוון בWWE.

ספייק: אהבתי לעבוד איתם. כשאתה שם עם בחורים שאתה מכיר כל כך טוב, אתה אפילו לא מדבר איתם על הקרב. אתם פשוט הולכים וקורעים אחד לשני את הצורה וקרענו אחד לשני את הצורה כל כך הרבה זמן שאנחנו כבר יודעים מה השני יעשה וזה כיף. כשאתה בשלב הזה ואתה יכול לקחת כל בחור מECW: RVD,לין,גווידו או כל בחור שעבדתי איתו שנים אתה פשוט יוצא ויוצר קרב, לא צריך שהקרב יהיה מתוסרט. עם בחורים כמו באבה ודיוון אני יכול לצאת ואפילו אם לא דיברתי איתם כל החיים אני יכול לעבוד איתם כל לילה וייצא קרב מצויין וזה מגניב. זה היופי של העסק.

מחשבותיך על ג'ון סינה.

ספייק: אני אוהב את סינה. ג'ון סינה הוא כישרון לא יאומן, בחור מצויין. הוא מנסה להיות ספוג, מנסה ללמוד כל הזמן ולספוג ולהיות אלוף שהחברה רוצה שהוא יהיה ושהבחורים רוצים שהוא יהיה. אם מישהו היה בא לסינה ושואל "סינה, אתה מוכן להיות אלוף WWE?" סינה היה אומר לא. הוא יודע שהוא לא ברמה המספיקה אבל הם כפו זאת עליו והוא לקח את זה, אתה לא תגיד לא לחגורה העולמית. לילד הזה יש המון פוטנציאל בכל תחום מדמות ועד מכירה אבל הוא צריך כמה שנים של צמיחה. אני בהחלט חושב שהוא קיבל את האליפות מוקדם אבל הוא יסתגל, הוא יהיה איתנו הרבה זמן.

מחשבות על האינטרנט.

ספייק: אין לי אינטרנט. תשמע בד"כ אוהדי אינטרנט שמדברים על דברים של אינטרנט יודעים בד"כ שליש,רבע,חמישית מהמידע. אני מתכוון אני אוהב לקרוא ביקורת של אוהד על האוס שואו ולראות אם הוא חשב שהיה מופע טוב אבל השאר זה מידע יד שנייה,שלישית. אני עבדתי שם במשך 5 שנים ואני לא יודע על כלום ממה שהלך שם כי הפגישות היו כל כך פרטיות וסודיות אז איך הדיווחי אינטרנט... הם לא יודעים כלום אז זה נהדר לאוהדים שהם יוצאים ומדברים על הדברים ומערבבים שיט וכל זה, אבל זה לא באמת מה שקורה בעולם הרסלינג. צריך לקחת את הכל בעירבון מוגבל.

הופעל עליך לחץ להשתמש בתוספים גופניים (סטרואידים)?

ספייק: לא. בשנת 92 כשרק פרצתי זאת הייתה עובדה מבחינתי שאני לעולם לא אשתמש בסטרואידים, לעולם לא אשתמש במיץ (juice). הגימיק שלי היה שאני שוקל 140 פאונד בעולם של ענקים אז גם אם אני הייתי משתמש בזה, הכי טוב שהייתי נראה היה כמו אדי גררו או בנואה עוד 40-50 פאונד, אבל יש עוד טריליון בחורים שנראים כמוני. תמיד חשבתי שאני מיוחד בכך שאני ממוצע כי לא היו בחוץ אז בחורים ממוצעים. אז לא אף פעם לא לחצו עליי לעשות דברים.

מה דעתך על סטרואידים?

ספייק: שיהיה, אם זה עובד לאינדיבידואל אני לא שם שיט. אם זה מה שאתה חושב שאתה צריך לעשות כדי להרוויח כסף אז שיהיה בהצלחה, לי זה לא מזיז. זה תמיד בסביבה, זה תמיד קיים, זה חלק מזה אבל זה לא משפיע על איך שהבנים נראים בעיני הביזנס. אם מישהו לוקח סטרואידים ומקבל עבודה אז הוא צריך לשמור על יכולת טובה בזירה וסטרואידים זה לא מה שיעזור לו. אם אתה לא יכול להופיע את לא תישאר שם הרבה.שיהיה.

מה עשית כדי לשמור על כושר?

ספייק: אצלי אני קצת פריק. אני ממש קטן. תמיד דאגתי לסיבולת לב-ריאה ולעולם לא קרה שהתעייפתי בזירה והייתי במצב שאני זקוק לאוויר. חוץ מזה אני רוצה להיות בריא, לעולם לא ניסיתי להתנפח, אני רק רוצה להיות בכושר שמספיק בשביל להתאבק ואף לא היה לי חוסר בזה.

מחשבות על הסדרה שלך עם ג'ימי נובל.

ספייק: קצר מידי. אני מתכוון לא היה זמן! הם אמרו "לך, תעבוד איתו וזהו" לא היה אנגל מאחורי זה, לא הייתה מחשבה רצינית לתוכנית לטווח ארוך זה היה סתם "לך תעבוד איתו על קרב ותצאו". כל הקרוזרוויט בWWE הם פאקינג תותחים ולתת להם הזדמנות לאנגל לא התרחשה לעולם עם מישהו מהקרוזרוויטס.

אתה חושב שמחלקת הקרוזרוויטס תהיה אי פעם מצליחה?

ספייק: לא אם הם (WWE) לא רוצים שזה יהיה. הכל תלוי באם הם ירצו שזה יצליח וזה ברור שהם לא. אלוף הקרוזרוויט כרגע הוא גווידו נכון? ומה הוא היה בסמאקדאון עם התואר |אני לא חושב| אז אתם לא זוכרים נכון? אז הוא היה אלוף במשך חודשיים אבל לא היה בסמאקדאון בכלל עם האליפות. אז ברור שהתואר לא חשוב בכלל.

אתה חושב שיש סיבה שהם שומרים את התואר?

ספייק: אני לא יודע מה הסיבה... אני לא מבין למה הם לא נפטרים ממנו. כבר עדיף להיפטר ממנו מאשר להתייחס אליו בגישת בולשיט שהם מתייחסים אליו. זה מעליב. ננזיו הוא אלוף הקרוזורוויט והוא מקבל סקוואש של 30 שניות מבטיסטה. פשוט תיפטרו מהפאקינג תואר! אל תמכרו את הבחורים כי הבחורים פשוט קורעים את התחת שלהם.

אתה מודע לכך שהקרוזרוויטס קיבלו הוראה להוריד את קצב מהלכי הקרוזרוויטס (הוגבלו)?

ספייק: קודם כל תסדר את השאלה, מאיפה אתה מגיע למידע הזה? |זה דברים שכולם מדברים עליהם| אתה אומר בעצם שההנהלה באה למתאבקים ואמרה להם להפחית את הקצב.|אני אתן לך דוגמא, למשל ב TNAV החבר'ה מקבלים חופש מוחלט והרבה זמן ובWWE הם מקבלים 5 דקות ואסור להם לעשות משהו שיעפיל על הקרב הבא| אוקיי אז אני חוזר לשאלה "מה נאמר לקרוזרוויטס?" |לעשות פחות הייפליינג ולעשות את רוב הקרב על הקרקע| וינס לעולם לא אמר "אל תעשו מהלכי קרוזרוויטס" וינס אמר היי, אני קצת מודאג מהשוטינג סטאר פרס וה-450 כי הרבה בחורים נדפקו". כל מה שהם חיפשו זה בטיחות, הם לא ניסו לדפוק את הקרוזרוויטס או לקבור אותם, אני חושב שהם ניסו לקבור אותם בעצם אבל לא במקרה הזה. הם ניסו לקבור את הקרוזרוויטס בכך שהוציאו אותם מהטלוויזיה. הWWE לא מעוניינים במתאבקי קרוזרוויטס, הם לא משיגים כסף לחברה אז הם שמו את זה בצד, זה בולשיט. אבל לא באו ואמרו למתאבקים להרגיע את הקצב, אני לא קונה את הבולשיט הזה. אני חושב שאמרו משהו כמו "היי, ה-450 הזה הוא קצת מפחית תיזהרו איתו" אבל אני לא חושב שהוא אמר משהו כמו "אל תעלו על החבל, אל תעשו מהלכי הייפליינגס". אני חושב שככה אינטרנט שיט יוצא מפרופורציה.

האם הקרוזרוויטים לא יכולים לעשות קרבות בלוקבאסטר בגלל קוצר בזמן?

ספייק: הם נותנים לך 4-5 דקות. אני אישית כשהייתי אלוף לא הייתי בונה שום קרב משוגע וענקי ב4-5 דקות, אף פעם לא הייתי בונה את רמת הפיזיות לרמה גבוהה כי 4 דקות זה לא מספיק זמן לעשות שום דבר אז מה הטעם בלהרוג את עצמך אם יש לך רק 30 שניות למכור את זה ואז אתה צריך לחזור הבייתה. הם מושכים את השטיח תחתיך לפני שאתה יוצא אז אם הם אומרים לך שזה 4 דקות אז זה כבר נהרס. אני לעולם לא אגיע לרמת הפיזיות שהייתה בECW או אפילו ב TNA כשיש לך 3.5 דקות לספר סיפור. מבחינתי זה דבר מפגר! אני אוהב רסלינג, הייפליינג ואתלטיות אבל אני רוצה שיהיה סיפור ואת היכולת למכור משהו אז כבר מהשנייה שהם אומרים לך "היי ספייק, זה הולך להיות אתה ופונאקי בולוסיטי ויש לכם 4.5 דקות" כבר שם הם "חתכו לך את הביצים". אני אפילו לא אנסה לעשות משהו משוגע כי יש לך רק 4 דקות ואין מספיק זמן למכור אז לפני שאני עוד מתחיל להבין מה יהיה בקרב אני יודע שהם לא שמים שיט על הקרוזרוויטס.

מחשבות על הקרב המרובע מסורבייבר סיריס.

ספייק: מי היה בו? |אני חושב שזה כשהיית אלוף והגנת על האליפות נגד אממ...| זה היה של קרוזרוויטס? (מביע פליאה) |כן זה היה של קרוזרוויטס| (מתחיל לצחוק) |עוד קרב סותם חורים| כן זה מה שאני אומר זה היה סתם קרב קרוזרוויטס. מתי זה היה? |סוריבר סיריס| ואני הייתי בקרב הזה? |אני חושב שבדיוק הפסדת את החגורה| אני לא חושב שאפילו הייתי בקרב הזה כי אני לא זוכר שעשיתי קרב מרובע בPPV, עבדתי על קרב עם ננזיו ועם פונאקי אבל בקרבות קרוזרוויטס בPPV לעולם לא עשיתי קרב מרובע.

מחשבות על ריי מיסטריו.

ספייק: ריי הוא מדהים, לא להאמין. ברמות של קרוזרוויטס הוא העלה את כולם ברמה. הוא מוכשר בטירוף אבל אתה צריך להשתמש בו כראוי, אם הוא קרוזרוויט ואני מביס אותו אז הפוקוס צריך להיות על זה שהביס אותו ולא חזרה על הבחור שהפסיד. זאת הבעיה של החברה "ריי יכול למכור חולצות". החברה סובבת סביב הבחורים שיכולים למכור והם דופקים לעצמם את המוצר.

מחשבות על צ'אבו גררו.

ספייק: צ'אבו נהדר גם. אני אהבתי לעבוד איתו. צ'אבו למעשה הוא אחד הבחורים שלקח אותי תחת חסותו כשעברתי למחלקת הקרוזרוויטס בסמאקדאון. זה היה "היי בחור אתה תתאים מצויין, יש לך פסיכולוגיה ויש לך את זה ואת זה..." וורקר מעולה ובחור טוב, בחור טוב מאוד, חבר טוב.

כמה מלהיות מצליח בWWE תלוי בפוליטיקה?

ספייק: כנראה שהכל תלוי בזה כי לי אין עבודה. אני לא הייתי מעורב בפוליטיקה ופוטרתי אז הכל תלוי בפוליטיקה. כל אחד שם תמיד שיבח אותי אבל אני תמיד סירבתי להיכנס לענייני הפוליטיקה ולא היה איכפת לי אם אני מפסיד ולא חשבתי להילחם על המקום שלי אבל כנראה שמי שלא נלחם על המקום שלו עף. פוליטיקה זה הכל.

מחשבות על הסיטואציה אדג'-מאט הארדי-ליטה.

ספייק: הם שיחררו אותי ביולי. צפיתי פה ושם בראו, אם זה משודר אני אצפה בזה וזה היה האנגל הכי גדול שהם יכלו להמציא? אני פספסתי את זה כי לא הייתי באינטרנט ואני מצטער מאט ואדג' לא מכרו אף כרטיס לקרבות ביניהם. מבחינתי זה היה חסר ערך. הם ניסו משהו אבל קהל האינטרנט הוא מאוד מצומצם ביחס לכל קהל האוהדים ואם זה היה הדבר הכי מתוחכם שלהם אז סורי... (צוחק) זה לא היה כזה מעניין.

מחשבות על רסלמניה של שנה שעברה והבאטל רויאל.

ספייק: זה היה קרב קרוזרוויטס מעורב של ראו וסמאקדאון, פרישואו כזה. זה היה בולשיט למי איכפת מזה? כל הקטע היה בולשיט. בחורים שעובדים 4 ימים בשבוע וקורעים את התחת שלהם כל השנה בשכר מינימום (מינימום בWWE כמובן) והם נותנים לכם את נאום הבלה בלה של "הכל בשביל רסלמניה ואתם נוסעים בדרכים כל כך הרבה כדי ליצור הייפ לרסלמניה". ואז כשאתה מגיע לשם כל הבחורים שהיו בדרכים כל השנה שמתגעגעים למשפחה שלהם, כל הספייקס והסטיבי ריצ'ארדס והננזיוס. אלה הבחורים שתמכו בחברה, הם השלד של החברה ואז כשאתה מגיע לרסלמניה יש לך קרבות ענקיים של גולדברג-לסנר, הוגאן-רוק והם יהיו פה רק לקרב אחד ויקבלו שכר רק על הקרב הזה של 6-7 ספרות ואז הם יעזבו וכל שאר הג'וברים המזויינים חוזרים לתמוך בחברה אבל לא יקבלו שום שכר על זה. אז זה היה בעיטה מזויינת וענקית בביצים בשתי הרסלמניות האחרונות."אני הבחור שגורם לרסלמניה לעבוד" זה היה נאום הבלה בלה "אתה הבחור, אתה זה שעובד בהאוס שואוז מול 3,000 איש באולם של 10,000 ובזכותך הWWE שורד, אבל מצטערים אין לנו מקום בשבילך ברסלמניה, אתה תהיה ברקע במהלך ראיונות, זה השכר שלך". אז אני מתכוון זה פשוט פאק יו אחד גדול.

מחשבות על פול לונדון.

ספייק: פול הוא ילד טוב. אתלט מעולה. אבל זאת גישה חדשה של רסלינג. זה אולד סקול נגד ניו סקול אבל יש פער פסיכולוגי. זה מוזר, יש שני סוגי אוהדים:שנת 98 ומטה ו99 ומעלה והפער הוא ענקי. פול הוא ילד טוב וכל עוד יש לו הדרכה מהוורקרים הטובים בעולם אז זה בסדר.

מחשבות על קידמן.

ספייק: לא היו לי יותר מידי קרבות יחידים עם קידמן, היו לי יותר מרובעים ושלישיות. אהבתי לעבוד עם קידמן, הוא מאותה תבנית כמוני, התחלנו באותו הזמן. יש לנו את אותה פסיכולוגיה, הוא מוכשר בטירוף.

מחשבות על WWE One Night Stand (המראיין התכוון לECW).

ספייק: שנאתי את זה. לחלוטין פאקינג שנאתי את זה. למעשה התחרטתי שהופעתי שם. אתה לא יכול לשים ECW שנמצאת בבעלות של WWE. בשבילי זו הייתה סטירה מצלצלת, פאק יו גדול! זו הייתה הדרך של וינס להרוויח כסף ממשהו טהור ואני לא רציתי שום קשר עם זה ולא רציתי להיות שום חלק מזה.
    הסיבה היחידה שהייתי שם היא כי זאת הייתה העבודה שלי, הייתי חייב להיות שם אבל לא רציתי להיות שם. שנאתי את זה!

מחשבות על הנאום של רוב ואן דאם.

ספייק: רוב ירה מהכתף. זה היה פרומו טוב, הוא יצא ואמר את מה שאמר איך שזה. רוב לא שם שיט על אף אחד וזאת הייתה ההזדמנות שלו סוף סוף לצאת ולומר "היי, אני יכול לדבר". כל מה שהוא אמר היה נכון. כשECW רק הגיעו (לWWE) ורוב התחיל לעבוד עם האנטר אז כל הקהל קרא "RVD!RVD!" והנה קאווין דאן, המפיק הטלוויזיוני והוא אומר "האוהדים של ECW הם קולניים מאוד אבל אין הרבה כאלה" יש לך 15,000 איש שצועקים RVD!RVD! אבל בגלל שהוא לא היה מוצר של הWWE קווין דאן שלל אותו והתעלם ממנו. אתה פאקינג צוחק עליי?!?!?! רוב ואן דאם היה הכי בן זונה אובר שאתה יכול לראות כשהיה את האנגל של הפלישה. והם אמרו fuck him!

זה מדהים איך רוב ואן דאם היה אובר אפילו כשניסו לקבור אותו והWWE ידעו שהוא אובר ויכול למכור מרצ'נדייס אבל בגלל שהוא לא היה מוצר של WWE. ..

ספייק: ברוך הבא לניו-יורק.

מחשבות על הטאלנטים של הWWE (בOne Night Stand) שעבדו בECW אבל לא היו מזוהים איתה כמו בנואה, מיסטריו...

ספייק: בפעם הראשונה שהם אמרו לי שזה PPV של ECW הרגשתי בעיטה בביצים, לא אהבתי את הרעיון, לא הערכתי אותו. אח"כ כשראיתי את הקארד וראיתי שיש שם מתאבקים כמו אדי וריי התברר בדיוק מה זה. זה הWWE מנסים לקדם את עצמם. לי לו הוצע שום ספוט,ג'וב,קרב בPPV הזה עד לשבוע לפני השידור שלו ואני פאק עשיתי משהו בשביל החברה הזאת! הייתי בECW 5 שנים ואני די בטוח שהייתי חשוב להם ואני חושב שמגיע לי ספוט איפשהו ואז שבוע לפני "כן, אתה יכול להביא את הדלק בשביל באבה ודיוון. ואז אמרתי אוקיי בסדר פאק יו! ואז פוטרתי לאחר שבוע. זה לא היה PPV של ECW, לא משנה כמה טוב הוא היה או כמה כיפי הוא היה ולא משנה כמה אנרגיה עברה זה לא היה טהור.

היית רוצה לעבוד באירוע ששיין דאגלס ערך באותו ערב?

ספייק: בהחלט אבל עבדתי בWWE ולעבוד באינדיז לא הייתה אופציה בכלל אבל אם לא הייתי בWWE והייתי צריך לבחור עבור מי לעבוד באותו הערב- דאגלס או WWE בהחלט הייתי בוחר בדאגלס.

התבאסת שהם לא המשיכו עם העניין של ECW אחרי הPPV?

ספייק: החצי שנה האחרונה שלי בWWE הייתה די מדכאת וידעתי שהם ידפקו את זה ולא ימשיכו אז לא היה איכפת לי בכלל באותה נקודה. הם הגיעו לנקודה שלא שמתי שיט על מה שהם עשו אז אני חושב ששבוע לאחר מכן פוטרתי גם ככה אז לא היה איכפת לי.

יש מישהו שלא היה בOne Night Stand שהיה צריך להיות?

ספייק: שוב, אני לא שם שיט. לא הסתכלתי על זה. לא מעניין אותי בכלל מה הלך שם ומה היה הקארד.

מחשבות על התקרית בין ג.ב.ל והבלו מיני.

ספייק: אתה יודע מה זה משהו שאני לא יודע... אני לא יודע מה העבר ביניהם ואם היה ביניהם היט ובקשר למה שקרה אני לא יודע מי חבט ראשון, ראיתי במיני היה עקוב מדם ואני לא חושב שהוא זה שחיפש את בראדשאו אבל משהו התחיל את התקרית ביניהם ואין לי מושג מה זה היה. ובשביל שבראדשאו יכסח אותו היה צריך לקרות משהו כי אני יודע שג'ון הוא בחור טוב ואני מכיר את מיני והוא בחור טוב ובשביל שהם יריבו בזירה צריך משהו אישי ביניהם והם יסדרו את זה ביניהם. אני לא שם שיט. אם הבחור השמן ורדנק רוצים לכסח אחד את השני, נהדר. למי איכפת.

מחשבות על ג.ב.ל כשעבדת על קרבות איתו.

ספייק: לעבוד איתו היה מצויין, ג.ב.ל הגיע למשהו מדהים בשנים האחרונות. הוא תמיד היה סוג של ג'ובר והוא לעולם לא קיבל פוש ענקי. הוא תמיד היה בחור אמצע כזה ואז פתאום הוא מקבל גימיק והזדמנות לדבר ולתת פרומואים. הוא מקבל היט יותר מכל בחור שאי פעם ראיתי וזאת בושה שהWWE לא נתנו לו לרוץ עם התואר ולקבל את ההיט שמגיע לו (הערת המתרגם: WTF? 9 חודשים זה מספיק בהחלט!) הוא היה אלוף מצויין, הוא לקח את סמאקדאון והעלה אותה לרמה אחרת. החברה הזאת הייתה שיט והוא בעצמו עם הגימיק שלו העלה אותו רמה והוא פאקינג אובר ממש אובר! ההיט שהוא מקבל זה היט טבעי ולא הרבה מקבלים היט ברמה שהוא מקבל.

היית מופתע שמיני קיבל עבודה בעקבות התקרית עם בראדשאו?

ספייק: כדי למנוע תביעה? לא. הם פיטרו אותו די מהר הרי נכון? אז זה היה בולשיט. הם אמרו "אז אתה לא יכול לתבוע אותנו" ואז פיטרו אותו, זה אופייני לWWE להתנהג ככה.

יש לך סיפורי דרכים טובים מהתקופה שלך בWWE?

ספייק: יש לי הרבה סיפורי דרכים אבל אתה צריך לשבת לידי בבר בלי מצלמה כדי לשמוע אותם.

היית מופתע כשאמרו לך שאתה תפסיד את התואר לפונאקי? שהוא יותר קריין...

ספייק: אתה יודע מה? בנקודה הזו ידעתי שהם משחקים בנו. ידעתי שתואר הקרוזרוויט לא שווה כלום ולא משמעותי. כשהשגתי אותו, כשהבסתי את ריי על התואר היה הרבה היט, זה היה אנגל נחמד. בשבוע הבא אני כאלוף קרוזרוויט קיבלתי קרב של 3 דקות בולוסיטי וריי שבדיוק הפסיד את התואר קיבל משהו כמו קרב של 15 דקות בסמאקדאון אז ברור שלא היה איכפת להם מהתואר והם הלכו אל אינדיבידואלים וריי היה ה"בחור" אז הם הלכו איתו. ידעתי שבוע אחרי שקיבלתי את התואר שהם לא יעשו שום דבר עם התואר אז לא משנה מה קרה באותה נקודה לא הופתעתי. "תפסיד את התואר לפונאקי" אוקיי בסדר אין בעיה. זה לא היה הגיוני אבל זה מה שהם רצו.

מחשבות על סטיב אוסטין.

ספייק: הוא אובר. בחור פופולארי. בחור טוב. למדתי ממנו הרבה, הוא אחד הבחורים שיכולתי לדבר איתו ולדון על הביזנס. הוא נאמן לעסק, טוב לעסק ובחור טוב.

מחשבות על הרוק.

ספייק: אותו דבר... הוא בחור טוב רק שהבן זונה הזה חייב לי ארוחת ערב. הוא היה בלי כסף "אני אחזיר לך מחר" בן זונה השאיר אותי עם חשבון של 45$

איך נודע לך שאתה משוחרר?

ספייק: הכי בולשיט שיכול להיות. "מצטערים החוזה שלך..." האמת שלא שוחררתי, החוזה שלי לא חודש |מי יצר איתך את הקשר?| זה היה ג'וני אייס. "החוזה לא יחודש" בסדר, מה עם השנתיים הארכה שהבטחת לי לפני חודש? "לא". מה עם העבודה שהבטחת לי באימון בחורים כשאני אפסיק להתאבק בזירה? "לא". מה עם העבודה של עריכה בטלוויזיה שהבטחת לי? "לא". אז מה עם זה שבשנתיים האחרונות אתה הבטחת לי עבודות מאחורי הקלעים אחרי קריירת ההאבקות שלי וכל השיט הזה? "לא". אז אתה שקרן מזויין. "לא, זה לא ככה ספייק, דברים השתנו". טוב אבל הבטחת לי שנתיים הארכה "כן, אני לא יכול לעשות את זה", אז אתה שקרן מזויין. "לא ספייק זה לא ככה". מה יכולתי לעשות, הייתי עיוור לא ראיתי את זה בא |בדיוק באתי לשאול, כמה מופתע היית?| הייתי בשוק, ידעתי שהם לא יעשו שום דבר עם הדמות שלי אבל תמיד היה לי את התפקיד של לשים אחרים אובר ובדיוק חודש לפני שהם שחררו אותי דיברתי עם ג'וני אייס ואמרתי לו שעוד מעט נגמר לי החוזה "אל תדאג ספייק, אתה תישאר פה עוד הרבה זמן, אנחנו אוהבים אותך, יש לך עתיד פה, אתה תישאר פה לנצח. אם זה יעשה לך הרגשה יותר טובה אז אני אתן לך שנתיים הארכה כבר עכשיו" ואמרתי אוקיי. לא ניסיתי לשאת ולתת על עוד כסף, פשוט שנתיים הארכה. "אני אשלח לך את זה בהקדם!" למחרת לא קרה כלום, שבוע אח"כ לא קרה כלום, התקשרתי אליו אחרי שבועיים והוא לא חזר אליי. ואז פוטרתי. אז הייתי מאוד בשוק אחרי כל השיט שהם האכילו אותי.

אתה כועס על כך שאתה שוחררת בעוד אחרים פחות מוכשרים עדיין מועסקים?

ספייק: לא איכפת לי מסטטוס של אנשים אחרים, אני לא מסתכל על זה. כעסתי על כך ששוחררתי בנסיבות האלו. אם הם היו באים "אתה גמור, אין לנו שום דבר בשבילך" אבל הם הבטיחו לי הרבה שיט והתחברתי עם הרבה אנשים וכנראה אף אחד לא רצה להגן עליי. נפגעתי, נשברתי, התרסקתי. אני נשמע כמו כוסית אבל זה פאקינג כאב.

הייתי מופתע משאר האנשים שפוטרו?

ספייק: לא... אחריי,באבה ודיוון כל מי שפוטר לא ביסס את הדמות שלו בWWE והם לא היו יכולים להיחשב כך. תמיד בחורים באים והולכים אבל לא דמויות מבוססות ואני חושב שאני ובאבה ודיוון היינו שלוש דמויות מבוססות שלא מובן למה שוחררו. כשהחברה נואשת לדמויות למה אתה נותן לדמויות כאלו לעזוב? באבה ודיוון מבחינת כסף אני יכול להבין. אני, זה היה סיפור אחר, אני פשוט נדפקתי.

היו לך הצעות לגימיקים או אנגלים שהWWE דחו?

ספייק: אני יכול להגיד שהגשתי טריליון רעיונות לאורך השנים. בכל פעם שמשהו קרה העליתי רעיון והגשתי אותו, להם לא היה איכפת. להם היה כבר קבוע בראש את מי הם יקדמו ואת מי לא וזה מתחיל ומסתיים במי ימכור הרבה חולצות. אם אתה לא ברשימה זה לא משנה כמה טוב אתה והגימיק שלך, הם לא יקדמו אותך. אני ומולי ביחד היינו אובר והם חתכו אותנו לפני שקיבלנו הזדמנות ואני לא מבין למה. הסיבה היחידה שאני יכול להעלות על הדעת היא שאנחנו לא היינו ברשימת האנשים שהם רצו לקדם. כשהם הפכו אותי להיל, אני הייתי אובר אבל ברגע שריי יצא מהאנגל הם פשוט ויתרו עליי, "תפסיד את התואר לפונאקי, פאק יו! "

הקרבות האהובים עליך בWWE.

ספייק: אחד זה קרב שאפילו לא ראיתם. זה היה בהאוס שואו עם ואל וינס. זה היה פוקס כזה, לא הייתי אמור להתאבק איתו, במהלך המופע "שינוי בתוכנית, אנחנו משנים את התוכנית, ואל וספייק לכו לעבוד!" יצאנו בלי לדבר בכלל ופשוט יצרנו וזה היה מדהים. זה היופי ברסלינג כאשר אתה לא צריך שזה יהיה מתוסרט ובלי לעבור כוריאוגרפיה. הקרבות האוהבים עליי הם לא אלו שתראו בDVD, הם הקרבות הקטנים שאתם לא ראיתם אפילו.

הבחורים הכי פחות מועדפים עליך לעבוד איתם ולמה?

ספייק: פשוט בחורים ירוקים. אני לא רוצה לדבר על מישהו אינדיבידואלי כי כולם לומדים אם יש להם את הגישה הנכונה, אבל אם הם שמים אותך שם עם בחורים חסרי ניסיון וירוקים שיפגעו בך... כמו לעבוד עם הילדים הצרפתים (לה רזיסטנס) שדפקו אותי. הקטע עם השולחן, עם רנה וסילבאן אני מתכוון. אנחנו התאמנו על זה! התאמנו על זה! לא נעים לי להגיד אבל התאמנו על הפאקינג ספוט והם בכל זאת דפקו אותו והפאשלה שלהם תעלה לי בכאב פיזי לכל חיי.

יש לך חרטות בכל הקריירה הזאת?

ספייק: ללכת לעבוד ב-WWE מלכתחילה. הייתי מעדיף להפוך לספאנקי או איי ג'יי סטיילס ולהגיד "פאק יו, אני מעדיף לעבוד באינדיז ולהיות אמיתי עם עצמי".

מה העתיד שלך?

ספייק: אני לא יודע, באמת שלא. אני אנסה להצליח בקריירת ההאבקות ואם אני אוכל אני אעשה זאת ואם לא אני אשיג עבודת יום.

אתה חושב על TNA?

ספייק: אני בהחלט חושב ומקווה אבל אני אפילו לא יכול לדבר איתם עד שתקופת ה-90 יום שלי תיגמר אז אני אפילו לא יכול לדון איתם. אני אשמח ללכת לTNA, כלומר אני אשמח לקבל עבודה בביזנס והם נראים כמו חברה מבטיחה עם גישה נכונה וחדר הלבשה טוב.

יצרתי קשר איתם?

ספייק: היו לי שיחות עם אנשים אבל רשמית אני לא יכול לדון איתם עד שה-90 יום יעברו אז אני לא יודע עד חמישה באוקטובר כלום.

מתי גילית שהWWE מונעים ממך שימוש בשם שלך (ספייק דאדלי)?

ספייק: באותה דרך כמו כולם. אף אחד לא התקשר אליי. מבחינתי אף אחד לא דיבר איתי על זה בכלל אז אני יכול לצאת כספייק ולראות מה קורה... (צוחק) קיבלתי מכתב אחד יום אחרי שפוטרתי שמסביר את כל האיסורים שלי.

דיברת עם פול היימן מאז?

ספייק: הרבה פעמים, כן פול הוא חבר טוב שלי.

יש לך רצון לעבוד באינדיז?

ספייק: אני רוצה לצאת ולעשות את מה שאני אוהב לעשות. אני לא יכול להגיד שאני נלהב ללכת לעבוד באינדיז כי אתה חי מיום ליום, משכורת למשכורת... זה מפחיד אבל מבחינה זו שאני יכול לעשות את מה שאני אוהב אני נרגש. זה יהיה כיף. אני נרגש ללכת לאינדיז אבל מפחד מסגנון החיים הזה.

כמה "עונש" (הכוונה לבעיות פיזיות) ספגת בכלליות בקריירה?

ספייק: המון... לא לקחתי באמפ 3 חודשים ואני רק עכשיו מתחיל להרגיש יותר טוב. אני יכול לצאת ולעבוד בעוד כמה שבועות ולפרוש. זה אכזרי. אני לא יודע כמה אני עוד יכול להחזיק, כמה דלק עוד נשאר לי. אני יכול להיות מרחק באמפ אחד מפציעה.

אם הWWE יחזירו את ECW זה יוכל לעבוד?

ספייק: אני בטוח שזה יוכל לעבוד, אני לא ארצה שום חלק בזה אבל אני בטוח שזה יכול להיות מוצלח. הם יכולים לעשות כל דבר מוצלח, יש להם כסף, טלוויזיה, כוח.

מה אתה חושב על ריק פלייר?

ספייק: הוא האיש, הוא אגדה. הוורקר הכי טוב שהיה אי פעם.

בטיסטה.

ספייק: בחור נחמד, הוא גדול. יש לו עוד דרך ארוכה כדי לדעת לעבוד אבל אני מקווה שהוא יצליח. עוד דוגמא לענק שיש לו עוד דרך ארוכה לפני שהוא יוכל לסחוב על עצמו יותר.

הולק הוגאן.

ספייק: עבדתי עם הולק כמה פעמים. הוא האיש, הוא אגדה.

דאסטין רודס.

ספייק: ביליתי איתו מלא בברים. בחור טוב, פאקינג בחור טוב. מתגעגע מאוד אליו. (הערת המתרגם: תתקשר אליו)

ארן אנדרסון.

ספייק: עוד בחור, כל הבחורים האלה הם בחורים אולד סקול. בחורים טובים שאהבו את העסק, הייתה להם תשוקה לעסק.

שיין דאגלס.

ספייק: אותו דבר, למדתי הרבה משיין. תמיד הוא היה טוב לחברה, טוב לבחורים הקטנים. עבדתי איתו כמה פעמים וכשהוא היה אלוף עולם ואני הייתי פאקינג ג'ובר הוא נתן לי קרב של חצי שעה. אהבתי לעבוד איתו.

וינס מקמהן.

ספייק: וינס הוא פריק. הוא בעולם משלו. אתה יודע הוא כל כך מסוגר ומנותק מהעולם. יש לו את הWWE ואת כל האנשים שמנשקים לו את התחת (לא רק פיסית כמובן), הוא פריק. הוא כל כך איבד את הקשר עם העולם האמיתי שאני לא יודע אם הוא יוכל לחזור אי פעם. מצד שני כמובן הוא תמיד התייחס אליי יפה, תמיד הסתדרתי איתו. אני לא חושב שהוא בן אנוש אמיתי, הוא חי בעולם משוגע משלו.

יש לך משהו להגיד לאוהדים שתמכו בך ב-10 השנים הללו?

ספייק: כל האוהדים שתמכו בי יודעים שאני ניסיתי והתאמצתי תמיד אז מי שיודע את זה אז הוא בסדר. כולנו כאן בגלל אותה סיבה ומי שיודע על העבודה שלי ומעריך אותה תודה ואם לא אז פאק יו! סורי.

תודה לך ספייק.

ספייק: תודה לכם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על המאמר בהחלט מרתק.
    אני תמיד נהנה לקרוא כתבות או ראיונות על מה מתרחש מאחורי הקלעים.
    ניתן לראות איך הWWE מתייחסים בזלזול לחגורת המשקל קל, איך הם מנסים למנוע פוש לרוב ואן דאם בגלל שהתפתח בECW וכמה הפוליטקה לא נותנת לנו מוצר טוב יותר...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה נראה שספייק לא שוחרר על תנאים טובים מה-wwe.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אהבתי את מה שהוא אמר על וינס..כל כך נכון..
    שתף ב-Google+

הרשמה