תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  כל קבוצה במזרח רואה את עצמה מועמדת לגיטימית להגיע לפחות לגמר האיזורי. דטרויט כמובן פייבוריטית, אבל התעלומה הכי גדולה היא דווקא האלופה. מיאמי קבוצה במשבר ועדיין לא ידוע איך שאק ווויד יתמודדו עם הבעיות. תמונת מצב של הפלייאוף במזרח  ================================================
  דטרויט (1) - אורלנדו (8)
  ================================================

  חמישיות:
  עמדת הסנטר: ראשיד וואלאס - טוני בטי
  עמדת ה PF: כריס וובר - דוויט הווארד
  עמדת ה SF: טיישון פרינס - גרנט היל
  עמדת הקלע : ריפ המילטון - היידו טורקגולו
  עמדת הרכז : צ´אנסי בילאפס - ג´אמיר נלסון

  ביתיות: דטרויט.
  מאזן עונה סדירה: 4-0 לדטרויט.
  מאץ אפים חשובים: צ´.בילאפס-ג´.נלסון, כ.וובר-ד.הווארד.
  עמדת המאמן: יתרון ברור לפליפ סאונדרס.

  נקודת מפתח: דטרויט קבוצה יותר מנוסה ויותר מאוזנת מאורלנדו. אם אורלנדו רוצה לכפות על דטרויט סדרה ארוכה, היא חייבת לשפר דבר אחד. מדובר כמובן ב...ה-ג-נ-ה. דוויט הווארד הוא סטופר לא רע, אבל מול כריס וובר הוותיק, זה לא יהיה קל. לפיסטונס אופציות רבות בהתקפה ויהיה למג´יק קשה להגביל את כולם. גם שחקן הספסל של אורלנדו ייאלצו לעבוד שעות נוספות מול המחליפים המוכשרים של הפיסטונס.

  תחזית: דטרויט היא ללא ספק הקבוצה הכי חזקה במזרח העונה. כל הלחץ עליה ומאורלנדו לא מצפים ליותר מדי. במידה ואורלנדו תתעלה על עצמה במשחק הראשון, הסדרה עשויה להיות מעניינת יותר. אבל כשמסתכלים על התוצאות של המג´יק בחודש האחרון של העונה הסדירה, קשה מאוד להאמין שהיא מסוגלת לדגדג את דטרויט. המג´יק עשויים לגנוב משחק בודד בבית, אבל סביר להניח שהפיסטונס יגמרו עניין בתוצאה של 4-1.

  ================================================
  קליבלנד (2) - וושינגטון (7)
  ================================================

  חמישיות:
  עמדת הסנטר: אילגאוסקאס - איתן תומאס
  עמדת ה PF: דרו גודן - אנטואן ג´יימיסון
  עמדת ה SF: לברון ג´יימס - ג´רביס הייס
  עמדת הקלע : סשה פאולוביץ´ - דשון סטיבנסון
  עמדת הרכז : לארי יוז - אנטוניו דניאלס

  ביתיות: קליבלנד.
  מאזן עונה סדירה: תיקו 2-2.
  מאץ-אפים חשובים: ל.יוז-א.דניאלס, ד.גודן-א.ג´יימיסון.
  עמדת המאמן: יתרון מסויים לאדי ג´ורדן.

  נקודת מפתח: לצערה של וושינגטון, היא תשחק בסיבוב הראשון ללא ג´לברט ארינס (ברך) וקארון באטלר (שבר ביד). מה שהיה אשתקד, כנראה לא יחזור העונה. הקאבס פשוט יותר טובים ויש להם כמובן את פנומן לברון ג´יימס. אין שחקן בליגה שמסוגל לעצור את לברון, שמצידו ייאלץ לשפר את קליעות העונשין שלו. צפו להרבה דאבל-טים והרבה עבירות על קינג ג´יימס. אנטואן ג´יימיסון ינצל את המהירות שלו מול דרו גודן, אבל ספק אם זה יעזור יותר מדי.

  תחזית: וושינגטון תשתדל קודם כל לא להיות מובסת. משחקים צמודים וקצב איטי יתאימו מאוד לחבורה של אדי ג´ורדן. ללא ארינס ובאטלר, אין לוויזארדס יותר מדי סיכויים. הקבוצה פשוט קרסה בשבועות האחרונים של הליגה ורק במזל הצליחה להישאר בתמונת הפלייאוף. לברון ג´יימס לא ירצה למשוך את העסק יותר מדי וידחוף את החבר´ה קדימה מהרגע הראשון. לדעתי יהיה כאן 4-0 חלק והקאבס ייזכו למנוחה של כמה ימים עד לשלב הבא של הפלייאוף.


  ================================================
  טורונטו (3) - ניו ג´רזי (6)
  ================================================

  חמישיות:
  עמדת הסנטר: ראשו נסטרוביץ - מיקי מור
  עמדת ה PF: כריס בוש - ג´ייסון קולינס
  עמדת ה SF: ג´ואי גראהם - ריצ´ארד ג´פרסון
  עמדת הקלע : אנטוני פארקר - וינס קרטר
  עמדת הרכז : טי.ג´יי.פורד - ג´ייסון קיד

  ביתיות: טורונטו.
  מאזן עונה סדירה: תיקו 2-2.
  מאץ אפים חשובים: טי.ג´יי.פורד - ג´.קיד, א.פארקר - ו.קרטר.
  עמדת המאמן: יתרון ללורנס פרנק המנוסה.

  נקודת מפתח: טורונטו חייבת לנצל את היתרון שלה בצבע. יש לנטס בעיה קשה מתחת לסלים. הרפטורס יילכו פעם אחר פעם אל כריס בוש, אחד הגבוהים הטובים ביותר בליגה של היום. במידה והקבוצה מקנדה תשחק על אחוזים גבוהים, הנטס יהיו בבעיה. טורונטו הפכה העונה לקבוצת שוט-אאוט, אבל דווקא משחק איטי והגנתי ישרת יותר את האינטרסים שלה בסדרה הזאת. הנטס מצידם ינסו לשחק כמה שיותר מהר ולנצל את האתלטיות המדהימה שלהם בכל העמדות.

  תחזית: לטעמי הסדרה של הסיבוב הראשון. מדובר בניסיון של ניו ג´רזי מול הרעב של החבר´ה מטורונטו. ג´ייסון קיד צפוי להמשיך בכושר המדהים שלו ולהפעיל את החברים, אבל מצד שני יש את טי.ג´יי.פורד שיריץ את הקבוצה שלו. טורונטו עם הביתיות ולוינס קרטר צפויים חיים לא קלים. הנטס יודעים שזאת כנראה העונה האחרונה שלהם בפורמט הנוכחי והם ייתנו את הכל. סדרה שלדעתי תוכרע רק במשחק מספר 7 בטורונטו. סדרה קלאסית.

  מיאמי (4) - שיקגו (5)
  ===============================================

  חמישיות:
  עמדת הסנטר: שאקיל אוניל - בן וואלאס
  עמדת ה PF: אודיניס האסלם - פי.ג´יי.בראון/טיירוס תומאס
  עמדת ה SF: אנטואן ווקר/ג´יימס פוסי - לואיל דנג
  עמדת הקלע : אדי ג´ונס - בן גורדון
  עמדת הרכז : דווין וויד - קירק היינריך

  ביתיות: שיקגו.
  מאזן עונה סדירה: 3-1 לשיקגו.
  מאיץ אפים חשובים: ב.וואלאס - ש.אוניל, ב.גורדון - א.ג´ונס.
  עמדת המאמן: יתרון לשועל פט ריילי.

  נקודת מפתח: פט ריילי בצרות והוא יודע את זה. שום דבר לא הלך לו העונה. ההיט מגיעים לפלייאוף כאשר הם פצועים וחבולים, דבר שלא קרה אשתקד. דווין וויד ישחק ככל הנראה בעמדת הרכז כדי לא לסכן את הכתף ואדי ג´ונס הוותיק יהיה השוטינג גארד המוצהר. מיאמי חייבת את שאקיל אוניל בכושר שיא אם היא רוצה לתת לעצמה סיכוי. שיקגו קבוצה הגנתית מצויינת, אבל שאק בכושר מלא יכול לעשותא ת ההבדל. אלדן קמפבל כבר לא שחקן פעיל.

  תחזית: שיקגו יודעת שתואר ה"בייבי בולס" כבר לא תקף ולא ישמש תירוץ. עכשיו זה הזמן לפרוץ. בן וואלאס אמור להוסיף את הניסיון והמנהיגות. הקבוצה נראת פשוט מצויין בחודש האחרון ולמיאמי לא יהיה קל. ההיט ינסו לגנוב משחקים עם הניסיון. כל משחק צפוי להיות פיזי עם סקור נמוך. אבל כפי שזה נראה כרגע, שיקגו קבוצה הרבה יותר מוכנה ובעלת אמצעים להעפיל לשלב הבא. האלופה תתן פייט, אבל תכנע בסופו של דבר 4-2. שיקגו פייבוריטית ברורה.


  בגדול, דטרויט נראת כמו הקבוצה הכי חזקה בכל המזרח. יש לה את הניסיון, את החמישייה החזקה, ספסל עמוק וגם מאמן מנוסה. טורונטו קבוצה מצויינת, אבל קשה מאוד להתקדם בפלייאוף ללא ניסיון. ניו ג´רזי עם רטציה קצרה מאוד ותתקשה להגיע רחוק. הקבוצה שכן יכולה לתת פייט לדטרויט היא שיקגו, שנראת טוב מאז פגרת הפלייאוף. לבולס יש גם כלים מתאימים להתמודד עם פיניקס ודאלאס, אם וכאשר הם יעפילו לגמר.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  08.03.2007
  הודעות
  504
  כתבה מעולה , תודה
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  10.03.2007
  הודעות
  34
  טנקססס ...
  שתף ב-Google+

הרשמה