תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    עם כל המחירים המשונים היום באיביי , כל הביקוש הגבוה והבאזז סביב הקונסולה שלא דועך.
    איפה באמת אפשר להשיג את הווי במחיר הרשמי שלה?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    que? אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם ה-PS2?

Wii "בטעם טבעי" בלי כל התוספות שדוחפים לך היום בחנויות בארצות הברית (Wii עם 4 משחקים ושלט קלאסי ב-800 דולר) אמור לעלות 249 דולר (ללא מע"מ). זה המחיר הרשמי וככה זה עלה לי לפחות...

איפה תמצא את זה במחיר הזה... ברשתות הגדולות בעיירה נידחת בארצות הברית?

פאק, הסתכלתי עכשיו ב-Gamestop, הרשת הגדולה בארצות הברית למשחקי ווידאו והם הפסיקו לקחת הזמנות ל-Wii. פשוט חסר ואלוהים יודע מתי יהיו עוד.

אם אתה הולך לשם בעצמך, חפש ב-Walmartים.
    שתף ב-Google+

אז אין סיכוי למצוא אחד כזה השבוע?
    מה זה ללא מע"מ?
    ואיפה אתה קנית את שלך?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    "ללא מע"מ" אומר שאתה תהיה מאושר מהמחיר עד שתגיע לקופה והקופאית החביבה תבקש ממך יותר כסף ממה שרשום על ה-Wii, כי המחיר שרשום על ה-Wii הוא ללא מע"מ.

בקיצור, תוסיף ל-249 עוד איזה 10 דולר, תלוי באיזה מדינה אתה קונה את זה.

באשר לסיכויים שלך למצוא את הקונסולה... הסיכויים קלושים. כל החנויות המקוונות שראיתי לא מוכנות לדבר על זה בכלל אז הסיכוי היחיד שלך הוא למצוא חנות שבטעות יש לה איזה אחד במלאי. תעשה טלפונים, תעשה סיבוב עם האוטו. תקווה לטוב.

אני קניתי ב-Gamestop בטקסס. אבל הזמנתי את הקונסולה מראש לפני שהיא יצאה. הגעתי חצי שעה אחרי שפתחו את החנות, ואולי חצי שעה אחרי שעזבתי נגמרה ההזמנה המוקדמת. המצב קשה שם כרגע.

עריכה -

הסתכלתי בעוד כמה רשתות גדולות שאני מכיר במערב ופשוט לא מפרסמים את הקונסולה למכירה יותר. אני חושש שתאלץ לשלם יותר לאיזה עושק מורשה ב-Ebay. אם זה משהו שאתה מוכן לעשות אז אני אתן לך טיפ קטן, יש אתר כמו Ebay שנקרא Craig's List. הוא עצום. כמעט כמו Ebay אבל הוא יותר אישי, מה שאומר שאתה נפגש עם מי שאתה קונה ממנו, נותן את הכסף במקום ורואה את המוצר לפני שאתה רוכש אותו. אם אתה שם רק לשבוע אז בטח אין לך זמן להתעסק עם משלוחים. תשים לב שמצד ימין אתה יכול לבחור את המדינה, והעיר שאתה נמצא בה. קניתי ומכרתי דרך האתר הרבה דברים. אחלה אתר.

אבל שוב, אל תצפה למחיר טוב, לפחות לא על הקונסולה. למרות שזה לדעתי עדיין יהיה בסביבות ה-1000 שקל פחות מבארץ. ניתן בכלל למצוא את זה בארץ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Double Post for truth

We reported earlier that there was a possibility of Wiis appearing in Best Buys tomorrow but we didn't have any solid evidence. As usual, our faithful Kotakuites spread out like an army to gather information and within hours I received four separate emails with photos of tomorrow's circular showing that indeed Best Buy will be stocking Wii's tomorrow. Each store will be getting a minimum of twelve units and of course larger stores will probably be receiving more. Word on the street is that Circuit City will also be stocking the elusive system which probably means some other retail outlets will be getting them as well.

לך ל-Best Buy, עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    Double Post for truth
    ...
    לך ל-Best Buy, עכשיו.
    אין ספק שאפריל יהיה החודש המעניין ביותר. נינטנדו יספקו מלאי, ואחרי ירידות מדי חודש בקונסולה שתורצו על ידי חוסר מלאי, הפעם לא אמורים להיות תירוצים. ה-Wii צריכה להיות ב-400 אלף. זה מה שאני מצפה לפחות.
    שתף ב-Google+

הרשמה