תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה אתם חושבים על הגימיקים ב - WWE ?!

מדרגים
11. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • זה סתם הורס את הענף !

1 9.09%
  • זה חשוב ותורם רבות לפיתוח הענף !

5 45.45%
  • נמנע !

5 45.45%
סקר בעל מספר אפשרויות.
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    אוקי אז כך !
    הכל התחיל בכך שאני וחבר שלי ירין ( Terminator ) דיברנו על ה - TNA והחלטנו שה - TNA זורמת הרבה יותר מה - WWE בכך שהקרבות ב - TNA הם קרבות באורך מלא שאתה צופה בהם ורואה תרגילים יפים ומיומנות טובה אבל כולם אומרים שה - WWE הרבה יותר טובים בגלל שבה - WWE יש למתאבקים מן שם תצוגה אחר '' הגימיק '' !
    הקרבות בה - WWE תמיד יתחילו באיחורים ופיטפוטים וקללות וכניסות מוזרות !
    הם גם נורא משקיעים בגימייק המסויים שלהם עד שהם כבר שוכחים שהם מתאבקים אומנם חלק מאיתנו אוהב את הגימיקים כי זה מה שהופך את הענף לבידורי ומשעשע כל כך אבל בכל זאת דעתכם חשובה לנו !!
    בפינה זאת תוכלו להביע את דעתכם לגבי הגימיק האם הוא חשוב כל כך ?! האם הוא תורם לענף ?! או הורס אותו ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    קודם כל:
    TNA>WWE
    עכשיו,בWWE יש מין מסורת כזאתי,להביא גימיקים ממש טובים(HHH,סטון קולד,אנדרטייקר וכו')
    ואחר כך להביא גימיקים מפגרים שלא תורמים כלום כגון:ויטו עם השמלה(!!),בוגימן(יש כאלה שאומרים שזה גימיק טוב,אני לא),דה מיז(הקשר בינו לבין האבקות מקרי בהחלט) ודומיהם.
    אבל הם מביאים את הגימיקים הללו בכל זאת,למה?
    כי הם חושבים שזה מבדר את המארקים בני ה12..מה לעשות שלפעמים זה נכון..:un1:
    הבידור חשוב מאוד בWWE..האבקות קצת(הרבה) פחות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    אני איתך באותו ראש !!
    אבל WWE > TNA תיהיה בטוח !!!
    אומנם יש כמה גימיקים מיותרים אבל אין מה לעשות תמיד צריך להסתכל על הגימיקים הטובים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תותח עומר! איזה ניסוח! רק כותבים ב-WWE ולא בה-wwe. תערוך כי עכשיו אתה יודע
    בכל מקרה, אני חושב שה-wwe תמיד מבזבזים זמן אוויר יקר על כל השטויות האלה שלל הדיבורים וזה. יש גימיקים, אוקי זה תורם לעסק, אוקי, אבל ברגע שהם מתחילים לתפוס זמן אוויר יקר אז הםשווים לתחת. לדוגמה, הגימיק של הקברן הוא גימיק קצר קולע ולעניין, יש לו כניסה וטונטים שמאפיינים את הדמות שלו וזה מושלם. אני מת על הגימיק שלו.
    עכשיו יש גימיקים, לדוגמה כמו DX, שהם תופסים זמן אוויר יקר. זה כבר נהיה צפוי וילדותי כשיודעים מה הדבר הבא שהם עומדים לומר, וזה אפילו לא מצחיק.
    הנה, זה הולך ככה:
    טריפל אייץ': Are you ready?
    פופים מהקהל.
    טריפל אייץ': No! I said, are... you... Ready?!?!?!?!?!
    טריפל אייץ'-Then, for the tjousands in attendence, for the million watching at home...
    leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet's get ready to-SHUT IT!
    אלוהים, זה כזה מעצבן! זה לדוגמה בזבוז זמן אוויר יקר.
    אני חושב אבל שאם ה-wwe רוצים, הם יכולים לשים את TNA בכיס הקטן בהיאבקות, הבעיה היא שהיום הקהל מורכב בעיקר מילדים קטנים שיותר אוהבים את השואו של המתאבקים מאשר את ההופעה עצמה ולכן ה-wwe מתמקדים בעיקר בהופעה. שימו לב איך כל הפירוטכניקה והניצוצות והמיקרופונים מאורגנים ב-wwe, כי זה מה שמביא להם כסף. קחו לדוגמה קרב שהיה בין קורט אנגל לטייקר ב-No Way Out 2006. איפה עוד תמצאו קרב היאבקות טהור כזה? אה? ב-TNA? הם היו חולמים לכזה קרב. בקיצר, הגימיקים עוזרים רק אם הם עניניים ולא מושכים יותר מדי תשומת לב ושואו חסר תועלת.
    לפי שעתי דיון שיכול להתפתח לתגובות רציניות.
    כל הכבוד עומר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    סליחה שיש לי דעה משלי...
    לא כל אחד חייב לאהוב WWE..:un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מישהו פסל פה את הדעה שלך? אתה שמעת מישהו אומר-"Distubed טועה!"?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    "WWE יותר טובים תהיה בטוח!","WWE יכולים להשים את TNA בכיס הקטן"...
    בסה"כ אמרתי שאני מעדיף TNA..טוב,אין לי כוח ל WWE נגד TNA שוב הפעם..הנושא נטחן יותר מהפיוד סינה נגד אדג'..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כמו שאמרת שאתה מעדיף את TNA על wwe ככה אנחנו אמרנו שאנחנו מעדיפים את wwe על tna.
    זהו, די לדוש בנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    חבל שבתקופה האחרונה הגימיקים הגרועים רבים יותר מהטובים..נקווה שזה יישתנה בקרוב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אישית נהנה מגימיקם. למרות שיש כמה ממש מפגרים.
    הגימיק מטרתו לתת יחודיות לדמות\מתאבק ולרוב הוא עושה את העבודה לטוב או לרע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל השאלה הכללית היא לא האם אתה נהנה מהגימיקים. השאלה היא-האם אתם חושבים שהם תורמים לעסק. ברור שיש כאלה שמצליחים יותר וכאלה שמצליחים פחות.
    וגם תן סיבות למה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אם הם מהנים אז לפ דעתי הם בהחלט תורמים.
    רשמתי שזה גורם ליחודיות של המתאבקים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    חחחח הרבה תגובות בשעה אחת !
    אז כל קודם כל אני רק רוצה להגיד שאני לא שונא את ה - TNA ואני לא פוסל אף אחד שאומר שהוא אוהב TNA אני פשוט אומר שלפי דעתי כוכבי ה - WWE הרבה יותר מיומנים ומגניבים מאשר ה-TNA ב - WWE יש סוגי קרבות שאין ב - TNA הם לוקחים הרבה יותר סיכון מה - TNA וגם רואים ב - TNA שזה הצגה והם לא נותנים באמת את המכות אולי חלקם נראות אמיתיות אבל רואים שזה הצגה וזה מציק !
    ולאומת זא ה - WWE הם אנשים מיומנים שמתאמנים הרבה על התרגילים והקרבות שלהם כדי לעשות אותם אמיתיים לעין ומזוייפים בישבילהם !
    עד לפה מבחינת WWE או TNA.

אבל הנושא האמיתי שלנו הוא הגימיקיים אז בואו בבקשה נייחס לו חשיבות רבה יותר מאשר קודם ...
    אז אני יגיד שוב שהדעה שלי היא שיש גימיקיים טובים וגימיקיים שסתם מבזבזים זמן ואין מה לעשות !

הכל עניין של כותבי התוכנית זאת הדעה שלי ואני רוצה לשמוע את הדעה שלכם ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    ( OT ) ירין למה הורדתה את החתימה שהכינו לך דפקה הייתה לך חתימה שולטת ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שגם ב-TNA הם עושים מהלים שנראים מאוד מציאותיים לעין. לפעמים אפילו יותר מאשר ה-wwe. עד כמה שאני אוהב את ג'ון סינה, אני חושב שה-FU זה מכה שממש לא כואבת, ואם תראה את הקרב שהיה בין בטיסטה לקיין בסמאקדאון לפני כמה שבועות אתה תראה ששניהם איטיים ומגושמים בקרב וזה נראה כאילו הם ילדים פטטות בני שמונה שמנסים לחקות מתאבקים. בקיצור זה היה קרב גרוע ושום דבר לא נראה בו אמין בשיט. לעומת זאת פעם ראיתי איזה קרב ב-TNA עם רון "האמת" סימונס (ד"א, דיסטרבד, אתה יודע אולי מה קרה לו? אני לא רואה אותו יותר ב-TNA) שמהלכים שהוא עשה נראו היכ אמיתיים ומגניבים ויפים בעולם כי הוא ביצע אותם בכזאת שלמות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    לא יודע מה להגיד לך ירין כל אחד והדעה שלו !
    ואני יגיד לך את האמת זה לא שראיתי פעם אחת TNA והתחלתי להגיד עליהם שהם זבלות !
    ראיתי אותם מלא אבל מלא פעמיים פשוט מלא אפילו ראיתי שם מתאבקים מ - WWE אבל בכל זאת אני לא הכי מת על סיגנון הזירה שלהם וחוץ מזה ה - TNA הם לא הכי מפורסמים שיש הם גם לא משתדלים להתפרסם פשוט אומרים לך היום בערב יש TNA וזה אהבקות !

ולאומת זאת ב - WWE הם עושים מיליון פירסומות חולצות מכנסיים מסכות בובות סרטים ועוד מיליון דברים שאנחנו לא מודעים להם !! ה - WWE פשוט חברה הרבה יותר טובה מה TNA ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני מאוד מסכים עם הנקודות שהעלת. אלה נקודות נכונות מאוד, ואני בייחוד מסכים עם זה ש-TNA לא דואגים לפרסום שלהם. וגם אם כן הם לא פועלים נכון בשביל זה. גם אני לא מת על הזירה שלהם אבל אתה חייב להבין משהו-זה של-wwe יש יותר פרסום לא אומר שהם חברה טובה יותר מ-TNA במוצר שהיא מספקת, זה אומר ש-wwe חברה יותר מצליחה בעסקים, אבל לווא דווקא בהיאבקות. לא שאני מסכים עם זה אבל זו יכולה להיות הסיבה של הרבה אנשים והיא גם תהיה סיבה נכונה.
    האמת היא שלא הבנתי איך דחפת לפה את סגנון הזירה שלהם אבל שיהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    פשוט אמרתי שאני לא מת על סיגנון הזירה שלהם ...
    אבל תשמע בכל זאת אני יזכיר לך מה אמרתי , ב WWE נותנים הרבה יותר מיומנות וסיכונים בקרב !
    לאומת ה - TNA שאתה רואה שחלק מהמכות שלהם זה הצגה וזה מבאס !
    באמת שהם נותנים אגרופים רואים ש 50 % מהם מזוייפים הם פשוט נותנים מכה עם הרגל על הזירה וזה עושה רעש אז חושבים שהמתאבק השני אכל אותה אבל זה לא נכון
    תגיב לי !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    גם כשסינה או HHH נותנים אגרוף ליריב רואים שהם רוקעים ברגל כדי להשמי סאונד חזק יותר שיתן נופח של אימפקט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    WWE תמיד יהיו יותר טובים מ TNA בלי להתאמץ ובקשר לגימיקים אני מסכים שיש גימיקים דביליים אבל הם עוזרים ובזכותם אנחנו אוהבים או שונאים את המתאבק אז הגימיקים כן עוזרים אבל אני פונה עכשיו לבוקרים ב WWE אל תעשו גימיקים יותר מידיי דפוקים
    שתף ב-Google+

הרשמה