שם הקבוצה: רווד ווריורס
חברי הקבוצה: האק(מייקלס הגסטרנד) ואנימל(ג'וזף לאוריניטיס)
מאמן: פול אלרינג, סאני
משקל משותף: 565 lbs
פינישר: דוומסדיי דיבייס
משפט מפורסם: WHAT A RUSH
תארים: אלופי הזוגות של WWF(2), אלופי הזוגות של NWA, אלופי הזוגות של AWA, אלופי הזוגות הלאומיים של NWA(4), אלופי הזוגות המשושים של NWA(3, עם דאסטי רוודס פעמיים ופעם אחת עם גניצ'ירו טנריו), אלוף הזוגות של IWGP(האק בלבד עם קנסוקי סאסאקי), אלופי הזוגות של IPW, אלופי הזוגות של כוכבי היאבקות (3), זוכים בטורניר לזכרו של ג'ים קרוקט האב של NWA ב-1986, זוכי טורניר קבוצת הברזל של 1989, דירוג PWI: #1 בקטגורית הקבוצה הכי טובה מתוך 100 בזמני PWI, זכו בפרס קבוצת השנה של PWI בשנים 1982, 1984, 1985, 1988.
אנימל והאק החלו להתאבק ביחד בארגון GCW(Georgia Championship Wrestling). במקור הם הוצבו כטאג טים שנקראו רווד ווריורס ע"י אולה אנדרסון, אך אחרי זמן קצר הם התחברו לסטייבל לג'יון אוף דום שכלל אותם, ג'ייק רוברטס, דה ספוילר, מאט בורן וארן אנדרסון עם המאמן שלהם פול ארלינג. עם הזמן רווד ווריורס החלו לצאת מהסטייבל אחרי שהם זכו בחגורות הזוגות הלאומיות של NWA מטורניר טאג טימס. יחד איתם יצא גם מאמן הסטייבל פול ארלינג שהפך להיות המאמן של רווד ווריורס. רווד ווריורס הפסידו וזכו שוב בחגורות עוד 3 פעמים ואחרי שהפסידו בפעם הרביעית הם זכו בחגורות הזוגות של NWA(יותר מכובד מהחגורות הלאומיות) מבאז וברט סוייר ב-28 בינואר, 1984. בשנת 1984 אנימל והאק החלו לעבוד קצת גם ב-AWA(American Wrestling Association) ועבדו בשני הארגונים בו זמנית עד שהחליטו לעזוב את GCW ולעבור ל-AWA, אז ב-30 ביוני, 1984 היה להם קרב אלופים נגד אלופים שהיו בארי ווינדהאם ומייק רוטונדה(אלופי הזוגות של ארה"ב) והפסידו כתוצאה מספילה, ועברו ל-AWA.
ב-AWA, כשהיו רק חודשיים בארגון הם כבר זכו בחגורות הזוגות של AWA. אחרי שהם זכו בחגורות הם הגנו עליהם הרבה ובהצלחה. ב-27 באפריל, 1985 רווד ווריורס ניצחו את לארי הנינג ובארי בלקוול, אך באותו קרב הנינג ובלקוול הותיקים נתנו קצת מכות אמיתיות לרווד ווריורס הצעירים כי עד אז הם סירבו למכור את המהלכים של יריביהם. המכות האמיתיות היו לקח לרווד ווריורס, שהחלו למכור מהלכים מאז. רווד ווריורס המשיכו להגן על החגורות והפכו להיות פופולארים, אבל ב-14 בפבואר, 1986 הם הפסידו את החגורות בטורניר טאג טימס, אחרי שהחזיקו בהן למעלה משנה(!). אחרי זמן קצר AWA הפכה להיות חלק מארגוני ג'ים קרוקט, ורווד ווריורס עברו יחד עם AWA.
ב-19 באפריל, 1986 רווד ווריורס בפכו להיות הזוכים הראשונים בטורניר לזכרו של ג'ים קרוקט האב. בסיבוב הראשון הם ניצחו את וואהו מקדניאל ומארק יאנגבלאד. בסיבוב השני הם ניצחו את דה מידנייט אקספרס. בגמר הם ניצחו רוני גראבין ומגנום טי.איי. אחרי הטורניר בו הם זכו רווד ווריורס נהיו פופולארים יותר ונלחמו הברבה קרבות. ב-17 במאי, 1986 רווד ווריורס ודאסטי רוודס ניצחו את איבאן וניקיטה קולוף וראסצ'י כדי לזכות בחגורות הזוגות המשושים של NWA. הם הפסידו אותה זמן קצר אחרי אך גם זכו בה זמן קצר אחרי ההפסד. רווד ווריורס המשיכו להיות בלתי מנוצחים בארגונים של ג'ים קרוקט, וב-12 למארס, 1987 הם זכו בחגורות הזוגות הבין לאומיות מטסורוטה וגניצ'ירו טנריו. בטורניר לזכרו של ג'ים קרוקט האב ב-1987, רווד ווריורס ניצחו בסיבוב הראשון את וואטלי וטייגר קונוויי, אך הפסידו בסיבוב השני למידנייט אקספרס. בגרייט אמריקן באש היה קרב קלאסי שזכה לשבחים רבים בין הסופרפאוורס(דאסטי רוודס, ניקיטה קולוף, רווד ווריורס ופול אלרינג כמאמן) נגד ארבעת הפרשים(ריק פלייר, ארן אנדרסון, לקס לוגר, טולי בלאנצ'ארד וג'יי ג'יי דילון כמאמן) בקרב כלוב מתומן בו זכו הסופר פאוורס. רווד ווריורס באותה תקופה היו כבר אוד פופולארים ואהודים ונחמו נגד כל השמות הגדולים בקרבות מגוונים. בטורניר לזכרו של ג'ים קרוקט האב רווד ווריורס ניצחו בסיבוב הראשון את שסקה וואטלי וטייגר קונוויי בסיבוב הראשון, והפסידו לוורלורד וברבאריאן בסיבוב השני. ב-9 ביולי, 1988 רווד ווריורס וגניצ'ירו טנריו ניצחו את ריק פלייר, ארן אנדרסון וטולי בלנצ'ארד כדי לזכות בחגורות הזוגות המשושים. ב-29 באוקטובר רואד ווריורס זכו בחגורות הזוגות של NWA מדה מידנייט אקספרס והם החזיקו בשתי חגורות. את חגורת הזוגות המשושים הם הפסידו ב-15 בפבואר לוארסיטי קלאב(רוטונדה, סאליבן, וויליאמס). את חגורות הזוגות של NWA הם הפסידו ב-2 באפריל, 1989 למייק רוטונדה וסטיב וויליאמס שלקחו להם גם את חגורות הזוגות המשושים. ב-13 בדצמבר, 1989 התקיים ערב איש הברזל. היה טורניר של קבוצת הברזל בו זכו רווד ווריורס אחרי שניצחו את דום(רון סימונס ודן ספיוויי) ואת SST והפסידו לאחים סטיינר. היה להם את המאזן הכי טוב והם זכו בטורניר. ב-19 במאי, 1990 היה הקרב האחרון של רווד ווריורס בארגונים של ג'ים קרוקט. הם היו עם נורמן דה לונאטיק נגד בם בם ביגולו, קקטוס ג'ק וקווין סאליבן. רווד ווריורס ניצחו בקרב וזה היה הקרב האחרון שלהם כי הם עברו ל-WWF(World Wrestling Federation) יחד עם מאמנם פול ארלינג.

בקיץ 1990 רווד ווריורס חתמו ב-WWF, אך היו בעיות עם השם של רווד ווריורס כי יש זכויות יוצרים אז הם נקראו לג'יון אוף דום. בסאמרסלאם 1990 לג'יון אוף דום התערבו בקרב והודיעו שהם חתמו ב-WWF. ההתערבות שלהם גרמה לדמוליישן להפסיד את ההזמדנות לזכות בחגורות הזוגות. בסרבייבר סירייס היה קרב בין אולטימייט ווריור, קווין ואן אריק ולג'יון אוף דום נגד מר. פרפקט ודמוליישן(אקס, סמאש ודאש) וקבוצת לג'יון אוף דום ניצחה. ברויאל ראמבל 91' השתתפו האק ואנימל אך אף אחד לא ניצח. ברסלמניה 7 לג'יון אוף דום ניצחו את פאוור וגלורי ב-59 שניות(!). בסאמרסלאם 91' לג'יון אוף דום ניצחו את דה נאסטי בויס כדי לזכות בחגורות הזוגות של WWF, והפסידו אותם ברויאל ראמבל 92' לנטרואל דיזסטר(ארת'קואק וטייפון). ברסלמניה 8 לג'יון אוף דום החזירו את פול ארלינג כמאמן שלהם. אחרי לג'יון אוף דום היו ב-WWF עוד חצי שנה עד שהאק פרש מ-WWF. אנימל ניסה להתאחד עם קראש אבל הוא נפצע בגב ופרש מהיאבקות.
האק החל להתאבק ביפן והתחבר עם קנסוקי סאסאקי והם זכו באליפות הזוגות של IWGP ב-14 לדצמבר, 1992. אחרי שהפסידו את החגורה האק חזר לארה"ב ופרש מהיאבקות גם הוא.
ב-29 בינואר, 1996 האק ואנימל חזרו ל-WCW כרווד ווריורס. בם היו בארגון 5 חודשים אבל לא הלך להם שם אז הם חזרו ל-WWF.
ב-24 בינואר, 1997 לג'יון אוף דום חזרו ל-WWF וניצחו את ההדבנגרס כקרב חזרה. ברסלמניה 13 לג'יון אוף דום ניצחו את סאביו, וגה וקראש. אחרי רסלמניה 13 לג'יון אוף דום היו בשיא הפופולאריות שלהם בשנים 97'-98' והופיעו כל שבוע בראו. היו להפ פיודים עם משפחת הארט, ניישן אוף דומיניישן, דה גודווינס ועוד. היום להם גם קרבות נגד סתם זוגות וקרבות יחידים שהשני היה בצד. ב-13 באוקטובר, 1998 לג'יון אוף דום זכו בחגורות הזוגות של WWF שוב, אך הפסידו אותם אחרי חודש וחצי ךניו אייג' אווטלוס. אחרי שהם הפסידו את החגורות היו להם עוד כמה הזדמנויות לזכות בתואר והם לא זכו, ולג'יון אוף דום התחילו לשעמם את הקהל, אז החליטו לעשות להם שינוי מרענן. ב-23 בפבואר, 1998 דה ניו אייג' אווטלוס ניצחו את לג'יון אוף דום כדי לשמור על תארי הזוגות. לג'יון אוף דום לא נראו אחר כך במשך חודשיים עד שהם חזרו ב-29 במארס, 1998 כדי להשתתף בטורניר זוגות של 15 טאג טימס. הם חזרו עם שם חדש ונקראו לג'יון אוף דום 2000, תלבושות חדשות, אופי קצת חדש ומאמנת חדשה שהייתה סאני. לג'יון אוף דום 2000 זכו בטורניר. גם בתור לג'יון אוף דום 2000 לא היו להם הישגים, והם היו יותר כדי לשעשע ולתת ג'ובים לזוגות צעירים יותר כמו אדג' וכריסטיאן. לקראת סוף שנת 1998 הם פרשו מה-WWF.ב-18 בדצמבר, 2002 האק ואנימל חזרו כרווד ווריורס בהופעה מפתיעה ל-TNA(Total Nonstop Action) כשהם תקפו שלושה מהזוגות הכי בחירים של TNA. היו להם עוד כמה הופעות ב-TNA ובארגוני אנדיז אחרים בארה"ב וביפן. הם גם זכו בחגורות הזוגות של PCW כשהם חגגו את חגיגות ה-20 של רווד ווריורס. ב-12 במאי, 2003 לג'יון אוף דום הופיעו במפתיע בתוכנית ראו כשהם עשו ג'וב לרוב ואן דאם וקיין כשהם ניסו לזכות בחגורות הזוגות מהם ללא הצלחה. ב-18 באוקטובר, 2003 מייקלס הגסטרנד(האק) נפטר בגיל 46 בזמן שישן. יהיה זכרו ברוך.
בשנת 2005 WWE הוציאו DVD של הרווד ווריורס בו מסופר הכל עליהם מההתחלה עד הסוף. כדי לקדם את המכירות של ה-DVD הגיע אנימל לסמאקדאון ועזר להיינדרייך כש-MNM תקפו אותו. אנימל אמר שבגרייט אמריקן באש היינדרייך ואנימל יילחמו נגד MNM על אליפות הזוגות של WWE. פרק אחד לפני גרייט אמריקן באש אנימל והיינדרייך ניצחו שני ג'וברים תוך פחות מדקה עם דומסדיי דיבייס.