תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    שלום לכולם
    לאחר חודש וחצי של עבודה סיימתי את הגרסה הראשונית ורק הראשונית של המנוע משחק שלי בפלאש ורציתי שתתנו לי הערות לגביו ושיפורים שאתם חושבים שצריכים לעשות, לגבי הגרפיקה בשבוע הקרוב אני יעבוד עליה , למרות שאנשי מקלות והכלי נשק ישארו באותה גרפיקה שנראית בבטא.

בכל מקרה המשחק נקרא COMMANDO STRIKE (מעניין מאיפה השם המבריק : ))
    והמטרה במשחק היא להגן על דגל (שעדיין לא החלטתי עם הדגל יהיה על שגרירות או מבנה של האום אולי תעזרו לי אתם להחליט ) ולהגן על עצמכם , שימו לב עם הדגל נלקח ויוצא מהמסך הפסדתם.

כמו כן במשחק יש כסף שהוא בעצם הנקודות שלכם , כאשר בסוף שלב (כרגע יש שני שלבים) תכנסו לחנות שבה תוכלו לקנות כלי נשק שונים , שימו לב במשחק האמיתי אני מצפה שיהיו יותר מ 50 כלי נשק רימונים ומשגרי טילים שונים.
    על מנת לאוסף כסף ישנם שניי אפשרויות:
    1. לירות לאנשים למקלות בראש.
    2. לאסוף חפצים - שימו לב שלפעמים האוייב מפיל חפצים, כאשר מטבעות נותנות לכם כ 50 דולר, שטרות ירוקות - 200 ויהלום - יותר מ 600. (שימו גם שהאוייב מפיל את השחפץ שלו כאשר נגמר לו החיים אז אל תתבלבלו)
    3. לדאוג להחזיר את הדגל למקומו במקרה שהאוביים לקחו לכם אותו, כי כל שנייה שעוברת שהדגל לא במקומו (הריבוע הסגול) - ירד לכם מהכסף 10 דולר
    מטה תוכלו לראות סקרין שוט של המשחק:

לינק לבטא הראשונה:
    http://games84.com/games1/commando/masok2.html
    בתחילת המשחק יוסבר לכם על המקשים של המשחק, רק שימו לב שחץ למטה לוקח כלי נשק שנופלים לאוייב ו כסף.
    שימו לב : שבמהלך השבוע אני יוציא לכם בטא יותר מעודכנת , וכך במשך הזמן תקבלו את המשחק במולאו, מקווה שתהנו

בכל מקרה אני ישמח מאוד עם תוכלו להגיב למשחק ולהגיד לי מה התוספות לפי דעתכם שהוא צריך וכמובן לכמה דולר/נקודות הצלחתם להגיע לאחר שני שלבים.
    בברכה
    עופר שלי
    מנהל אתר games84.com

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כדאי שתפרסם את זה בפורום פיתוח המשחקים החדש שלנו...
    יובל בירב,

הרשמה