תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    המרתף הקפוא הוקם אי שם במרץ 2004, במהותו פח זבל להרבה חומק שישב לי במחשב ולא הלך לשום מקום.
    אז החלטתי לחלוק אותו עם קהילת משחקי התפקידים האינטרנטית, צעד שהתברר בסופו של דבר כהצלחה. במשך הזמן התחלתי לכתוב חומרים במיוחד בשביל האתר והוא הפסיק להיות פח הזבל שלי, אלא המקום בו אני מפרסם את החומר הכי טוב.
    המרתף עבר לאחר זמן קצר להתארך ברשת האורק, אני התחלתי לכתוב למגזין ומונתי כאחראי על מספר פורומים במערכת של המרתף.
    השותפות בינינו והתמיכה של החברים באורק סייעה לי רבות בקידום האתר במשך השנים, במיוחדכאשר רציתי עוד מקום לפתוח בו אתר לעולם המערכה הפנטסטי, ואנור.
    עכשיו, לאחר שלוש שנים של פעילות, המרתף יוצא לדרך חדשה, עם כתובת חדשה ורצף עידכונים חדש.
    בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל האנשים באורק, ובמיוחד לאלון מורניק- הוובמסטר האדיר- ויעל לקסמן- העורכת המגניבה- על כל העזרה והתמיכה.
    כמובן, רק המרתף עובר דירה. אני עדין פה, בפורומים ואולי עם עוד כתבות במגזין.
    icel.go-games.net
    המרתף הקפוא - אתר תוכן איכותי למשחקי תפקידים
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

בהצלחה... (למרות שעיינתי ואני בטוח שראיתי חלק מהחומר שלכם בשדים מתחת לכיור....)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    בדיוק דבר אחד, כתבה בשם "fast then a speeding bullet", שכמובן נכתבה על-ידי.
    על אם כן אתה מתכוון "למדריך לשחקן המתחיל" שמצין במפורש שהוא מקשר לכתבות מומלצות באתרים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הסר כל ספק מלבך, אייסל כתב שם הכל. זה האתר של אייסל כבר שנים, אתר התוכן הרציני היחיד בארץ למ"ת ענייני וקראנצ'י (חוץ מהתעשייה, שכבר מעל שנתיים לא מתעדכנת =( ).
    שתף ב-Google+

אני דווקא מדבר על הרפתקאת "שחר האדמה" אבל יש מצב שהם לקחו אותם ממכם....

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    אה, כן. גם חומר שלי. וכנראה שזה פורסם שם במקור, אני כבר לא זוכר. מה לעשות, שדים מתחת לכיור הוא אתר די... מת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Icel
    אה, כן. גם חומר שלי. וכנראה שזה פורסם שם במקור, אני כבר לא זוכר. מה לעשות, שדים מתחת לכיור הוא אתר די... מת?
    הוא לא מת! הוא רק... נח!
    אייסל, יש מצב שאתה מריץ משחק פורום באחד העולמות שלך בשביל להכיר אותם? אני לא יודע מה איתך, אבל אני מרגיש הרבה יותר טוב לקרוא עולם שאני עומד לשחק בו, ועברתי על רוב העולמות שלך שהיו ממש מהנים לקריאה. ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    אולי, נראה. אני כרגע במגמת שיפוצים ובין זה לצבא אין לי יותר מידי זמן.
    שתף ב-Google+

הרשמה