תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    נטוויזיון לא תומכים בxbox 360 ובגלל זה אני לא יכול להתחבר לxbl והם אומרים לי שאני לא יכול להתנתק מהם כי אני מחוייב לשנה והם לא אמרו לי בכלל שאני אצתרך להיות מחוייב לשנה עכשיו השאלה שלי היא מניסיונכם האישי יש דרך לשבור התחייביות של נטוויזין או כל חברה אחרת?:sad3::confused1::angry3::angry2:

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי alphap81
    נטוויזיון לא תומכים בxbox 360 ובגלל זה אני לא יכול להתחבר לxbl והם אומרים לי שאני לא יכול להתנתק מהם כי אני מחוייב לשנה והם לא אמרו לי בכלל שאני אצתרך להיות מחוייב לשנה עכשיו השאלה שלי היא מניסיונכם האישי יש דרך לשבור התחייביות של נטוויזין או כל חברה אחרת?:sad3::confused1::angry3::angry2:
    כל חוזה אפשר להפר, אבל הפרת חוזה יכולה לגרור אחריה קנס עצום, שיכול להיות גדול יותר מכמות הכסף שתצטרך תשלם בשנה הזאת. או לחילופין לחטוף תביעה אזרחית/פלילית (לא סגור על הפלילית, אבל אני חושב שהפרת חוזה שהוסמך ע"י עו"ד זו הפרה כנגד החוק).

אתה יכול להתקשר אליהם ולהגיד להם שאתה רוצה להתנתק למרות ההתחייבות, ואז לראות מה תהיה התגובה שלהם, ולהתנהג בהתאם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מה זאת אומרת לא תומכים ב-Xbox? זה מרתיח ומעצבן!

הרי מה זה XBL? זוהי דרך לשחק משחקים ולהוריד קבצים דרך האינטרנט. החיבור שלך לאינטרנט צריך לספק את זה, זה לא כאילו נטויז'ן צריכים לעשות משהו מיוחד בכדי לאפשר את החיבור ללייב. מרגיז ממש. תצעק עליהם חזק, תבקש לדבר עם מנהל ותסביר שהדרישה להתחבר ללייב היא לא מוגזמת, ואף בסיסית למדי. אני די משוכנע שאם תהיה תקיף מספיק הם יסכימו לפתוח את הפורט החסום או לנתק אותך ללא קנס.

כך או כך, תעדכן אותנו במתרחש. זה מאוד מרגיז אותי.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    שווה שתסתכל על המסמכים שאתם חתומים עליהם מול נטוויזן ובלי קשר אתה יכול להרים טלפון ולהגיד שאתה רוצה להתנתק כי בחוזה שלך איתם לא רשום שהם זכאים לחסום ממך שירותי אינטרנט ועוד לדרוש שאתה תשלם.
    הם בודאות יעבירו אותך לקשרי לקוחות ואני מאמין שהם יוכלו לארגן לך משהו ככה שאתה תוכל להשתמש בLIVE, הכל בתלות בכמה שאתה אגרסיבי.
    קח בחשבון שהם רוצים לקוחות לטווח ארוך והם לא רוצים שתתנתק מהם גם אחרי שמסתיים הלכאורה חוזה איתם ולכן האינטרס שלהם לעשות אותך מרוצה.

מעבר לזה, במקרה הכי גרוע, אם הם סיפקו לך ציוד כלשהו כחלק מהחבילה (ראוטר, מודם או משהו כזה) הם יכולים לדרוש ממך תשלום עליו, אם ההסכם היה על מחיר מיוחד לשנה אז אני ממש לא מאמין שהם יכולים לעשות יותר מדי אם אתה דורש לנתק ומודיע לבנק שאתה מפסיק את הרשאת החיוב שלהם.

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    אני מחוייב כי שידרגתי ל1.5מגה שזה תשלום של הכבלים והספק ביחד אבל הם לא נותנים לי שירות כמו שצריך. וגם מה להגיד להם בנוגע לפורטים?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    כל חוזה אפשר להפר, אבל הפרת חוזה יכולה לגרור אחריה קנס עצום, שיכול להיות גדול יותר מכמות הכסף שתצטרך תשלם בשנה הזאת. או לחילופין לחטוף תביעה אזרחית/פלילית (לא סגור על הפלילית, אבל אני חושב שהפרת חוזה שהוסמך ע"י עו"ד זו הפרה כנגד החוק).

אתה יכול להתקשר אליהם ולהגיד להם שאתה רוצה להתנתק למרות ההתחייבות, ואז לראות מה תהיה התגובה שלהם, ולהתנהג בהתאם.
    כל חוזה ניתן להפר - אין פה שום דבר פלילי (פלילי זה רק המדינה תובעת).
    פשוט כנראה הקנס יהיה כזה שלא שווה להתנתק (אלא לשלם עד הסוף - ובינתיים ללכת לחברה אחרת)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    תגדיר "לא תומכים". אני עם Netvision ואין לי בעיה להתחבר ל-XBL. לוקח לי יומיים להוריד את הדמו של C&C3, אבל האינטרנט אצלי היה זוועה בשבוע האחרון אז זה לא נראה לי בהכרח קשור לחיבור ל-XBL.

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    ראוטר יכול לפתור את הבעיה? כי כרגע יש לי מודם כבלים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    תגדיר "לא תומכים". אני עם Netvision ואין לי בעיה להתחבר ל-XBL. לוקח לי יומיים להוריד את הדמו של C&C3, אבל האינטרנט אצלי היה זוועה בשבוע האחרון אז זה לא נראה לי בהכרח קשור לחיבור ל-XBL.
    זה כזה משתנה. אני ב012. לקח לי איזה 12 שעות להוריד 30% מהדמו של C&C ואז התחלתי לשחק היילו 2 (כמו שאתה יודע כשמפעילים משחק XBOX 1 זה מפסיק את ההורדה) וברגע שסיימתי לשחק פתאום זה סיים את ה70% הנותרים בשעתיים. הזוי לגמרי, אני בחיים לא אבין את המהירויות המשתנות של LIVE. כשהורדתי פרקים של RED VS BLUE שם אחרי C&C פתאום זה היה עולה לי בקצב של אחוז כל איזה 4 שניות (ומדובר בקבצים של 150MB).
    פתאום מהיר, פתאום איטי. לך תדע מה הולך שם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי alphap81
    ראוטר יכול לפתור את הבעיה? כי כרגע יש לי מודם כבלים
    אם הקונסולה מצליחה להתחברלאינטרנט - זאת לא בעיה של המודם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אם אני לא טועה יש לבזק איזשהו מבצע שעוזר ללקוחות להשתחרר מהתחייבויות עם חברות אחרות. אני לא בטוח מה בידיוק הם עושים או איך הם עוזרים, אבל כדאי לבדוק את העניין הזה במקרה והעניינים עם נטוויז'ן לא יסתדרו.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אין דבר כזה "לא תומכים". יכול להיות שהם לא נותנים לך תמיכה טכנית כיצד להתחבר, אבל לייב זה שירות על גבי האינטרנט, ככה שאם יש לך אינטרנט אתה יכול להתחבר ללייב.
    מה שכן, אתה צריך בבית ראוטר בשביל זה, או פשוט לחבר את הXBOX דרך מחשב שישמש כגשר.

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    לפי מה שקראתי ראוטר כן פותר את הבעיה טוב מחר מביאים לי רואטר כדי לבדוק אם זה עובד ואני אעדכן אותכם תודה על העזרה

הרשמה